PDA

צפה בגרסא המלאה : *** לכול מי שחיפש תמונות של מקס שמעיה

noni
04-10-08, 11:22
נתקלתי בגלריה הזאת ,יש שם כמה תמונות טובות שלו (עדיין לא בשיאו) אבל די משקפות .

זה הקישור http://www.dietme.co.il/gallery/thumbnails.php?album=6

אם אסור להעלות או שהתמונות מוגנות אז נא לערוך את ההודעה שלי .

Dr. Muscle
04-10-08, 11:35
נוני תודה רבה אחי!!! שנים חיפשתי תמונות! עכשיו רק נשאר לחפש תמונות שלו כשהוא קצת יותר מבוגר ועם עוד כמה קילו של שריר מעל לזה (למרות שגם ככה אפשר להגיד שהוא לא רואה את מרי ישראל של היום ממטר).

noni
04-10-08, 11:42
התמונה היא מ 1996 הוא היה בשיא השייפ בשנת 98-99 ולא היתחרה מאז .

Bodybuilder
04-10-08, 12:40
רמה אחרת לגמרי
הרגליים ממש איכותיות ויש חילוק יפה ובולט ב4-ראשי !

HAFIZ
04-10-08, 12:56
לגבי רמה מובן תחרויות של שנות ה-90 הרמה הייתה הרבה יותר יש לי וידיו מתחרות זו מקס הוא אחד מהגדולים פה בכל הזמנים היו עוד שמות ליור גולדשטיין צדוק דוד ועוד כמעט בכל קטיגוריה היו עד6 מתחרים וקשה היה לנצח אלוף האלופים....
ליאור 118 ק"ג יפה לא ?????
http://img206.imageshack.us/img206/57/lior6zmwj5.th.jpg (http://img206.imageshack.us/my.php?image=lior6zmwj5.jpg)http://img206.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)
http://img143.imageshack.us/img143/406/pict0248ac0.th.jpg (http://img143.imageshack.us/my.php?image=pict0248ac0.jpg)http://img143.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

HAFIZ
04-10-08, 13:02
מר ישראל צדוק דוד 2000 עד 80ק"ג(חבר מאמן פשוט בן אדם זהב)תמונה לא משהו יש לי וידיו זה מטורף יקף יד 47.5 מותן 79 אין דברים כאלו היום בארץ במשקל שלו
http://img98.imageshack.us/img98/6294/003gw2.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=003gw2.jpg)http://img98.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

Daniel-Barak
04-10-08, 13:13
אם ככה הוא נראה כשוא לא בשיא, מעניין אותי לדעת איך הוא היה נראה כשהוא כן היה בשיא
פשוט מטורף בכל רמה שהיא

Dino Psaras
04-10-08, 13:40
נוני תודה רבה אחי!!! שנים חיפשתי תמונות! עכשיו רק נשאר לחפש תמונות שלו כשהוא קצת יותר מבוגר ועם עוד כמה קילו של שריר מעל לזה (למרות שגם ככה אפשר להגיד שהוא לא רואה את מרי ישראל של היום ממטר).

להגיד שהוא לא רואה ממטר אנשים כמו סטס או מאור זדרז זה קצת לא רציני..

Dr. Muscle
04-10-08, 13:43
להגיד שהוא לא רואה ממטר אנשים כמו סטס או מאור זדרז זה קצת לא רציני..
הוא לא רואה ממטר אנשים כמו סטס או מאור . כשאמרתי לסטס שמאז מקס שמעיה לא ראו מר ישראל מעולה כמוהו, הוא אמר לי "אתה מגזים!". :eek:
שניהם אדירים דרך אגב... אבל עוד חסר להם הרבה בשר.

חאפיז יש מצב להעלות את הוידואים לכאן? נשמע כמו משהו אדיר!!!

Dino Psaras
04-10-08, 13:47
לא יודע, ממה שראיתי ממקס שמעיה (והאמת לא הרבה. זכורות לי עוד כמה תמונות מהעבר וזהו), וממה שראיתי מסטס (וזכורה לי במיוחד תמונה מפלצתית שלו שהועלתה לכאן בסביבות מר ישראל, תמונה שהוא היה באיזו גינה עם איזו בחורה ועוד בחור), ההבדלים ביניהם לא נראים גדולים ואפילו לטובת סטס...

arbel2
04-10-08, 13:59
מקס אחד הגדולים שקמו פה אי פעם ,בשורה אחת עם דודי ששון ואלי האנה ומבחינתי יותר טוב משניהם בגלל הסימטריה האדירה שהייתה לו

צדוק דוד גם היה מר ישראל מרשים ביותר ,אם הייתה לו טיפה יותר מסה ברגליים ובגב הוא היה נכנס באותה שורה עם דודי ששון ומקס.

ודרך אגב ,איך אנשים פה שוכחים את גינדי קימלוק ?

eyalamzleg
04-10-08, 14:06
מזה דוד ששון?

Dr. Muscle
04-10-08, 14:13
לא יודע, ממה שראיתי ממקס שמעיה (והאמת לא הרבה. זכורות לי עוד כמה תמונות מהעבר וזהו), וממה שראיתי מסטס (וזכורה לי במיוחד תמונה מפלצתית שלו שהועלתה לכאן בסביבות מר ישראל, תמונה שהוא היה באיזו גינה עם איזו בחורה ועוד בחור), ההבדלים ביניהם לא נראים גדולים ואפילו לטובת סטס...
אז אתה משווה בין שני אנשים שראית בתמונות בלבד, ואפילו לא הרבה ואתה לא ממש זוכר??
אחלה. את הדיונים הזה תשאיר לגדולים.

dethMAN
04-10-08, 14:15
פשש הוא נראה מעולה - שמעיה... הופתעתי לטובה.
את ליאור אני כבר מכיר איזה בייספ מטורף.

עלוש
04-10-08, 14:21
תודה רבה תמונות נדירות!

מזה דוד ששון?

בחור עם רגליים של בראנץ' ווארן בגירסה ישראלית :sbb4:

arbel2
04-10-08, 14:22
גינאדי
http://i38.tinypic.com/2zhh4yv.jpg

Dino Psaras
04-10-08, 14:30
אז אתה משווה בין שני אנשים שראית בתמונות בלבד, ואפילו לא הרבה ואתה לא ממש זוכר??

בדיוק כמו שכולם כאן מדברים ועורכים השוואות מהבוקר עד הערב על המתחרים של האולימפיה מבלי שהם ראו אותם אפילו פעם אחת בחייהם..

arbel2
04-10-08, 14:33
בדיוק כמו שכולם כאן מדברים ועורכים השוואות מהבוקר עד הערב על המתחרים של האולימפיה מבלי שהם ראו אותם אפילו פעם אחת בחייהם..

יש הבדל חתיכת חצוף.
קודם כל ,אתה מדבר על מתחרים שאתה לא ראית לא בתמונות מהשיא ,לא בסרטוני וידאו ,ולא על במה בתחרות פנים אל פנים.

כולם פה משווים על פי תמונות עדכניות ,קליפים עדכניים בוידאו ,וחלקנו אפילו היו באיזה תחרות או שתיים בחו"ל ...הטענה שלך ממש אבל ממש חסרת בסיס

Dino Psaras
04-10-08, 14:39
יש הבדל חתיכת חצוף.
קודם כל ,אתה מדבר על מתחרים שאתה לא ראית לא בתמונות מהשיא ,לא בסרטוני וידאו ,ולא על במה בתחרות פנים אל פנים.

כולם פה משווים על פי תמונות עדכניות ,קליפים עדכניים בוידאו ,וחלקנו אפילו היו באיזה תחרות או שתיים בחו"ל ...הטענה שלך ממש אבל ממש חסרת בסיס

חחח מה זה עוד הפעם חתיכת חצוף חחחחח?
אני לא ילד בן 16 שאתה תקרא לו חצוף יא חתיכת דפוק חחח

אני יביע את דעתי על מתחרים ויערוך השוואת ביניהם גם אם זה נראה לך וגם אם לא ואתה יודע בדיוק מה אני שם על מה שאתה חושב. תלמד לפנות בצורה מכובדת לאנשים גם אם אתה לא מסכים עם הדעות שלהם..

כן ראיתי תמונות מהשיא וסרטונים (של סטס ומאור), וראיתי תמונות של מקס שמעייה מלפני כמה שנים (התמונות צולמו לפני כמה שנים, אני ראיתי אותם לפני שנה שנה וחצי משהו כזה).

וכן על פי זה אני טוען שהוא לא אחד ש-" לא רואה את מרי ישראל של היום ממטר"

99% פה לא היו בשום תחרויות בחו"ל אז חלאס לנסות ולהצטדק

HAFIZ
04-10-08, 14:45
Dr. Muscle
חאפיז יש מצב להעלות את הוידואים לכאן? נשמע כמו משהו אדיר
יכול לעלות וידיו ועוד מלא תמונות רק עם יהיה לי זמן בכייף OLD SCOOL THE BEST
arbel2
צדוק דוד גם היה מר ישראל מרשים ביותר ,אם הייתה לו טיפה יותר מסה ברגליים ובגב הוא היה נכנס באותה שורה עם דודי ששון ומקס.

הוא לא פחות מהם זה בטוח חוץ מזה הם כולם מאותה זמנים ..שכחתי איך קוראים לבחור ערבי שניצח ב2000 אלוף אלופים זה במאת היה משהו לא נורמלי ברגליים ותאמינו אני לא מדבר סתם לא ראיתי דברים כאלו איצל אף אחד בארץ...

arbel2
04-10-08, 14:47

אני יביע את דעתי על מתחרים ויערוך השוואת ביניהם גם אם זה נראה לך וגם אם לא ואתה יודע בדיוק מה אני שם על מה שאתה חושב. תלמד לפנות בצורה מכובדת לאנשים גם אם אתה לא מסכים עם הדעות שלהם..

כן ראיתי תמונות מהשיא וסרטונים (של סטס ומאור), וראיתי תמונות של מקס שמעייה מלפני כמה שנים (התמונות צולמו לפני כמה שנים, אני ראיתי אותם לפני שנה שנה וחצי משהו כזה).

קודם כל תשנה את איך שאתה מדבר או שאתה לא תהיה פה
ולהגיד שאני לא מכבד דעות של אנשים אחרים זה פשוט דבילי.

arbel2
04-10-08, 14:48
dr. Muscle

יכול לעלות וידיו ועוד מלא תמונות רק עם יהיה לי זמן בכייף old scool the best
arbel2

הוא לא פחות מהם זה בטוח חוץ מזה הם כולם מאותה זמנים ..שכחתי איך קוראים לבחור ערבי שניצח ב2000 אלוף אלופים זה במאת היה משהו לא נורמלי ברגליים ותאמינו אני לא מדבר סתם לא ראיתי דברים כאלו איצל אף אחד בארץ...

אני גם זוכר שב2000 היה מישהו מטורף לגמרי,אבל אני לא מצליח להזכר בשם.

dethMAN
04-10-08, 14:50

את הדיונים הזה תשאיר לגדולים"
בבקשה לא לחוש.

אני מאוד התרשמתי אבל גם אני חושב שלהגיד שהוא לא רואה את סטס ממטר זה הגזמה.

Dino Psaras
04-10-08, 14:50
5 תוים

arbel2
04-10-08, 14:51
חמישה תוים

dethMAN
04-10-08, 14:52
יש הבדל חתיכת חצוף.
קודם כל ,אתה מדבר על מתחרים שאתה לא ראית לא בתמונות מהשיא ,לא בסרטוני וידאו ,ולא על במה בתחרות פנים אל פנים.כולם פה משווים על פי תמונות עדכניות ,קליפים עדכניים בוידאו ,וחלקנו אפילו היו באיזה תחרות או שתיים בחו"ל ...הטענה שלך ממש אבל ממש חסרת בסיס
נכון וגם דר.מאסל לא ראה והוא ביסס את ההחלטה שלו בדיוק על מה שאמרת.
תעשו לי טובה אל תיתנפלו פה על אנשים סתם.

Dino Psaras
04-10-08, 14:54
חמישה תוים

arbel2
04-10-08, 14:56
חמישה תוים

HAFIZ
04-10-08, 14:59
Dino Psaras

זה סיבה שלא רוצה לכתוב פה.. הרבה אנשים שלא מבינים וכל כך רחוקים מספורם מדברים שטיות ועוד סיפורי סבתא
תקשיב אין משהו אישי אבל אנשים שמדובר הלהם פה במאת ברמה יותר גבוה מהיום מכיר גם את סטס וגם מאור אבל כך בחשבון ליאור גולדשטיין שוקל 118ק"ג בתחרות אבל מה אני מספר לך אתה בטח לא מבין עד כמה זה גדול ..קיצר דיבורים כמו חול אין מה לאכול!!!!!!!!

Dr. Muscle
04-10-08, 15:09
חאפיז בדיוק!!! אל תתבאס, יש כאן גם כאלו שמבינים ולא רק ילדים...
מבחינת הילד הזה משקל סטס במשקל 105 על הבמה גדול יותר מליאור גולדשטיין עם 13 קילו מעליו !!!
כשיהיה לך זמן תעלה את הוידואים ותמונות אח שלי הגיבור, כבר המון זמן שאני מחפש מישהו שיש לו איזה ארכיון אצלו! :)

ברק_איפרגן
04-10-08, 15:10
זה בסדר זה תמונות שלי אני מאשר את הגלריה הזאת פה :-)

HAFIZ
04-10-08, 15:10
מקס היה מראה כזה חיטוב +פוזינג אבל בטח אתה גם לא לוקח בחשבון פוזיג זה דבר שבאמאת כייף ליראות מתקופות של פעם היום בארץ אני אישי לא ראיתי משהו דומה .......

arbel2
04-10-08, 15:11
מקס היה מראה כזה חיטוב +פוזינג אבל בטח את גם לא לוקח בחשבון פוזיג זה דבר שבאמאת כייף ליראות מתקופות של פעם היום בארץ אני אישי לא ראיתי משהו דומה .......

רואים עליך שאתה מעריך פוזינג איכותי ,נתת הופעה ממש טובה בתחרות;)

Dr. Muscle
04-10-08, 15:11
נכון וגם דר.מאסל לא ראה והוא ביסס את ההחלטה שלו בדיוק על מה שאמרת.
תעשו לי טובה אל תיתנפלו פה על אנשים סתם.

אני דווקא כן ראיתי את מקס על הבמה, ואת סטס על הבמה. ועמדתי ליד שניהם ודיברתי איתם. זו אמת מידה קצת יותר טובה מלראות תמונות נכון?

קיצר דינו אתה חתיכת ילד חצוף, אל תפתח פה על אף אחד. דיברת שטויות ובלמו אותך, ונעלבת טיפה חמודי? תזכיר עוד פעם שם של מנהל כאן עם שם תואר לא רצוי וכן תעוף כמו שכל כך רצית וטרחת.

dethMAN
04-10-08, 15:21
אני דווקא כן ראיתי את מקס על הבמה, ואת סטס על הבמה. ועמדתי ליד שניהם ודיברתי איתם. זו אמת מידה קצת יותר טובה מלראות תמונות נכון?

קיצר דינו אתה חתיכת ילד חצוף, אל תפתח פה על אף אחד. דיברת שטויות ובלמו אותך, ונעלבת טיפה חמודי? תזכיר עוד פעם שם של מנהל כאן עם שם תואר לא רצוי וכן תעוף כמו שכל כך רצית וטרחת.

לא אמרתי שלא ראית אותם על במה... התכוונתי שלא ראית אותם אחד מול השני...

Dino Psaras
חמישה תוים

arbel2

כי מקס פרש מתחרויות עוד לפני שסטס התחיל להתאמן בכלל
זה לא אומר שההשוואה לא לגיטימית

זה כמו שמנהלים דיון מי יותר טוב רוני או דוריאן

arbel2
04-10-08, 15:23
חמישה תוים

The Sun
04-10-08, 15:23
דוריאן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יאללה מלחמה אנשים להתחיל לצלוב אותי
:boxing::boxing::8::8::8:

arbel2
04-10-08, 15:24
דוריאן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יאללה מלחמה אנשים להתחיל לצלוב אותי
:boxing::boxing::8::8::8:

למה לצלוב כשאני מסכים איתך ?

Dr. Muscle
04-10-08, 15:26

כמו שארבל אמר, זה קצת בלתי אפשרי, מקס היום כבר רחוק מהגודל שלו, וזו ההזדמנות היחידה שראיתי אותם ביחד (מקס, עשר שנים אחרי השיא, סטס, מר ישראל 3 ימים אחרי התחרות, כולו גורילת אדם עם ורידים בגודל החיים).

The Sun
04-10-08, 15:26
לא תשתיק אותי דוקטור! ;)
בקיצור דוריאן לא רואה את קולמן, ובקשר לסטס מול החבר'ה מהעבר אני לא בברנז'ה מספיק זמן כדי לשפוט ע"פ 2-3 תמונות

Dr. Muscle
04-10-08, 15:31
זה בסדר זה תמונות שלי אני מאשר את הגלריה הזאת פה :-)
אני מתפדח לשאול ... אבל מי אתה? ראיתי את התמונות, נראה כמו מפתח גוף מדהים מהתקופה הזו, אבל עוד לא שמעתי את השם שלך... אשמח לדעת מי אתה ושייך אותך לקבוצת המקצוענים של הפורום

HAFIZ
04-10-08, 15:45
נו יופי כמה דוריאן היה בשיא שלו 120-122 משהו כזה +יד קדמית פצוע וקולמן בשיא שלו לא זוכר כמה הוא שקל 2003 132-135 זה גודל מטורףףףף + ידיים וגם כל הגוף היה בסדר עוד אני זוכר איך נסאר +מרקוס היו מדברים עליו שהוא לא מעולם הזה דקסטר גם דיבר ככה ואתם אומרים דוריאן יש הרבה כבוד לדוריאן הוא הראשון שאתחיל לעלות במססה אבל לא תמיד יגיע לו לקחת מר אולימפיה ב1997 נסאר היה היה אולי פחות טוב ממנו רק בגב שוב חוזר אולי וידיים חזה בטן כתפיים מטורפות של נסאר היו יותר טובים רגלים זה לפי טעם אבל גם פה הייתי אומר נסאר ......אבל האשכול לא על זה מי יותר טוב קולמן או דוריאן ואפילו לא על זה מי הכי טוב סטס מאור או צוקרמן זה פשוט לתת כבוד שמגיע לold school פתוח גוף ישראלי לא לשכוח גיבורים ושמות שלהם .......תקופה הגלודיאטורים

HAFIZ
04-10-08, 15:52
אני אוהב פוזינג טוב ותניד חושב שאם אתה משקיע בדיאטה ובאימונים אז אוליי כדיי להשקיע גם בזה ולא לעלות כמו מטורף לא קשור למוסיקה להיות כמו דפוק לאחזור על אותם פוזות זה שואו ואנשים רוצים לראות הכי טוב ולהנות מזה אז אני מנסה לא לאכזב אותם

ברק_איפרגן
04-10-08, 15:54
ראשית אני צריך להודות לאסף ארגנסט שסרק את התמונות ובאכות גבוהה במיוחד ,תודה ד"ר מאסל ...בהתחשב שהכל נעשה בצורה טיבעית הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה , ההשגים בתחום פיתוח הגוף : מר ישראל עד 21 באיגוד נאב"א ,אלוף האלופים של מר הצפון באיגוד נאבא וגם באיגודifbb הפסקתי להתחרות בשנת 2000 :-) .

HardCor3
04-10-08, 16:25

מסכים.

Pro_XXL_Universe
04-10-08, 16:30
עלו לפה תמונות מדהימות!
פוסט מענין כל הכבוד חבר'ה!
בקשר להשוואות שנעשו כאן...עד שלא רואים על במה אי אפשר לדעת,כל אחד יכול להביע את דעתו שלו בתור צופה.
אני לא יכול להביע את הדיעה שלי בנושא ההשוואה בין סטס למקס כי מעולם לא יצא לי לראות את מקס על במה בתחרות בעיניים שלי רק מתמונות וקשה להשוות תמונות כי לא תמיד הן משקפות את המציאות.
מה שכן להגיד שהוא לא רואה את סטס ממטר זאת טעות חמורה.
חפיז אחי תודה על התמונות של גולדשטיין ושל דוד צדוק יש לך במקרה עוד?

Pro_XXL_Universe
04-10-08, 16:38
ראשית אני צריך להודות לאסף ארגנסט שסרק את התמונות ובאכות גבוהה במיוחד ,תודה ד"ר מאסל ...בהתחשב שהכל נעשה בצורה טיבעית הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה , ההשגים בתחום פיתוח הגוף : מר ישראל עד 21 באיגוד נאב"א ,אלוף האלופים של מר הצפון באיגוד נאבא וגם באיגודifbb הפסקתי להתחרות בשנת 2000 :-) .

אני חולה על האספון הזה:bow::bow::bow::bow:
אם לא הוא לא הייתי מגיע למוקדמות של המר ישראל ומתתרה אני זוכר שאיך שבאנו לשם כולם שאלו אותו אם הוא מתחרה מרוב שהוא היה גזור וחטוב:sweatdrop:

Dr. Muscle
04-10-08, 16:45
ומה עכשיו הסטטוס? יש תמונות עדכניות?
נסדר לך בקרוב את הפרטים שלך מתחת לשם! כבוד שאתה כאן.

HAFIZ
04-10-08, 17:08
Pro_XXL_Universe
יש לי עוד יעלה בקרוב גבר אין לי SCAN יש גם וידיו כמו שכבר אמרתי יעלה שיהיה לי זמן...

ברק_איפרגן
04-10-08, 17:15
תודה :-) , עדכניות מעט מאוד אני סה"כ 73 ק"ג כ באזור 9 אחוז שומן ואנני מתכוון להתחרות שוב , אני מתאמן רק לשמור על הקיים ולמען שמירה על בריאות הגוף ואחוז שומן נמוך .

Pro_XXL_Universe
04-10-08, 17:59
pro_xxl_universe
יש לי עוד יעלה בקרוב גבר אין לי scan יש גם וידיו כמו שכבר אמרתי יעלה שיהיה לי זמן...

אחלה אחי תודה רבה!
אגב יש לך מייל או מסנג'ר או איי סי קיו?

dethMAN
04-10-08, 18:14
כי מקס פרש מתחרויות עוד לפני שסטס התחיל להתאמן בכלל
זה לא אומר שההשוואה לא לגיטימית

זה כמו שמנהלים דיון מי יותר טוב רוני או דוריאן

אוקיי אתה צודק ולהשוואות של דוריאן וקולמן יש הרבה תמונות הרבה סרטונים הרבה נתונים מתקופות מסוימות...
מצד שני על שמעיה אני לפחות עוד לא ראיתי יותר מתמונה אחת... ולכן התייחסתי לתמונה הזאת ספציפית שלפיה סטס והוא באותה רמה לדעתי...
אם אפשר לקבל יותר מידע\תמונות\נתונים אני אשמח.

HAFIZ
04-10-08, 18:22
Pro_XXL_Universe
אחלה אחי תודה רבה!
אגב יש לך מייל או מסנג'ר או איי סי קיו?
ifbbprohafiz@gmail.com מייל

Holy_Templar
04-10-08, 18:24

:bye1:

קובי חיים
04-10-08, 18:25
אני רוצה לציין כאן ולתת מילים של כבוד גדול לאיברהים מסרי שהכרתי אותו בתקופה שהוא התחרה..
חבר'ה לבחור היה פוטנציאל הכי גדול להצליח בארץ.. בתקופה ההיא היה צריך יותר גנים ועבודה קשה מאשר ... אתם יודעים..

הוא היה על אחוזי שומן מועטים 100 אחוז מהשנה.. חבל שהוא פרש.. התחום היה תפור עליו...
כל הכבוד לבחור..

http://www.dietme.co.il/gallery/displayimage.php?album=6&pos=0

אם מישהו מכיר אותו ושמע עליו בימים אלו שיגיד לי.. הוא מעכו במקור!!!!

ניגרי ענק
04-10-08, 19:18
פוסט מאוד איכותי למעט הויכוחים שטוב שנחתכו.
הרמה שמקס הביא את עצמו אליה בזמנו זה באנמת מטורף בהתחשב בכך שבספורט היה אז בחיתולים.
אני ראיתי את מקס בהופעת אורח במר ישראל 2004, ואנשים נפלה להם הלסת שם.
אין ספק שהוא היה מדהים.
לטעמי השוואות עם מאור וסטאס הן לגיטימיות, אני לא חושב שיש הבדל כזה גדול, זה יכול ללכת לכאן ולכאן - ואני מאמין שמאור וסטאס עוד ישתפרו הרבה מאוד בשנים הבאות, והייתי מכניס למשוואה הזאת גם את עמית ספיר שהוא באדיבילדר מדהים.
חאפיז אתה נכס לפורום הזה, אנא אל תתרגש מהערות לא במקום, כשיותר אנשים כמוך יכתבו פה אנחנו נוכל להעלות את הרמה.
כל הכבוד לאסף שסרק את החומר הנדיר הזה, מדובר בבחור מוכשר שבאמת אוהב את הספורט.
הלוואי שהוא יוכל פעם לשים בצד את כל ההיסטוריה שלו עם הפורום ולחזור לכתוב פה, יש לו הרבה מה לתרום.

ניגרי ענק
04-10-08, 19:36
אגב בעניין ויכוח רוני נגד דוריאן - אני עם דוריאן.
הבנאדם הזה הגדיר מחדש את המושג באדיבילדינג.

ניגרי ענק
04-10-08, 20:05

נשמע בחור רציני.
בן כמה אתה היום, האם יש תוכניות לחזור ולהתחרות?

noni
04-10-08, 21:25

אתה אותו איפרגן שזרק את הגביע על הבמה ושבר אותו באחת התחרויות או שאני מיתבלבל עם מישהו אחר ?:rolleyes:

ברק_איפרגן
04-10-08, 21:37
חח לא אני מניח שאתה מתכוון לאלי איפרגן מטבריה ( למד איתי בקורס חדרי כושר ) בחור נחמד מאוד .

noni
04-10-08, 21:39
חח לא אני מניח שאתה מתכוון לאלי איפרגן מטבריה ( למד איתי בקורס חדרי כושר ) בחור נחמד מאוד .

וואלה

טעות שלי :) ,סליחה

ברק_איפרגן
04-10-08, 21:40
נשמע בחור רציני.
בן כמה אתה היום, האם יש תוכניות לחזור ולהתחרות?

נגרי אנחנו מכירים איש יקר ,אתה התאמנת בחדר הכושר שניהלתי בקרית אתא , לחצתי לך יד בסיום התחרות האחרונה והזכרתי לך זאת , אני בקרוב 31.

ניגרי ענק
04-10-08, 22:00
נגרי אנחנו מכירים איש יקר ,אתה התאמנת בחדר הכושר שניהלתי בקרית אתא , לחצתי לך יד בסיום התחרות האחרונה והזכרתי לך זאת , אני בקרוב 31.

וואלה עכשיו נזכרתי...איזה ילד הייתי אז, לא ידעתי כלום על הספורט, אבל בניתי בסיס איכשהו.
הייתה תקופה יפה בקריות...
בהצלחה ידידי, טוב לראות אותך פה.

or16
04-10-08, 22:10
וואלה עכשיו נזכרתי...איזה ילד הייתי אז, לא ידעתי כלום על הספורט, אבל בניתי בסיס איכשהו.
הייתה תקופה יפה בקריות...
בהצלחה ידידי, טוב לראות אותך פה.

הייתה גר בקרית אתא?

noni
04-10-08, 22:26
אני גם זוכר שב2000 היה מישהו מטורף לגמרי,אבל אני לא מצליח להזכר בשם.

אתה בטח מתכוון לזאיד אבו רומלה
יש פה את הגלריה שלו (הכי ימני), הוא לקח את אלוף האלופים ב ifbb שהיה בת"א באותה שנה .

http://www.arabmuscle.net/Palestine/Palestine%20frame.htm

Shauder
04-10-08, 22:31
הוא יתחרה בחול?

ניגרי ענק
04-10-08, 23:56
הייתה גר בקרית אתא?

בהחלט, שתי דירות שכורות בהפרש של חצי שנה, בשכונת התימנים ואחר כך באזור מרכז שביט, עבדתי בהד הקריות, למדתי את המקצוע כמו שצריך, מהשטח, לא כמו הנבלות של היום שהופכים להיות עורכים בלי ללכלך את הידיים וגם זה כדי להשיג ג'וב אצל איזה פוליטיקאי.
הרווחתי בזמנו פחות מ 4000 שקל, אבל היה לי כל מה שצריך רווק בן 21, דירה שכורה, מקרר מלא רכב טוב.
אחרי שנתיים כאלה הייתי מיומן מספיק בעיתונות כדי לקבל אחריות על אזור שלם במסגרת ידיעות תקשורת.
הייתה חתיכת תקופה...

Philip1123
05-10-08, 01:13
נראה מעולה, בייחוד בשלושת התמונות הראשונות. חבל שהוא לא המשיך בתחום, כי הוא נראה כמו מישהו שיכול היה לתת פייט רציני באירופה.

eyalamzleg
05-10-08, 10:27
בהחלט, שתי דירות שכורות בהפרש של חצי שנה, בשכונת התימנים ואחר כך באזור מרכז שביט, עבדתי בהד הקריות, למדתי את המקצוע כמו שצריך, מהשטח, לא כמו הנבלות של היום שהופכים להיות עורכים בלי ללכלך את הידיים וגם זה כדי להשיג ג'וב אצל איזה פוליטיקאי.
הרווחתי בזמנו פחות מ 4000 שקל, אבל היה לי כל מה שצריך רווק בן 21, דירה שכורה, מקרר מלא רכב טוב.
אחרי שנתיים כאלה הייתי מיומן מספיק בעיתונות כדי לקבל אחריות על אזור שלם במסגרת ידיעות תקשורת.
הייתה חתיכת תקופה...

ניגרי בן כמה אתה היום? , למדת משו שקשור לעיתונות? או שניסיון בלבד?

ניגרי ענק
05-10-08, 11:45
ניגרי בן כמה אתה היום? , למדת משו שקשור לעיתונות? או שניסיון בלבד?

לא רוצה להרוס את הפוסט לכן רק בקצרה: למדתי דברים אחרים, עיתונות למדתי בעבודה קשה בשטח בהתנסות יום יומית, היה לי המזל לפגוש כמה אנשים נהדרים ומקצועיים שנתנו לי את ההזדמנות, ולקחתי אותה בשתי ידיים.

or16
05-10-08, 12:23
[quote=ניגרי ענק;662288]בהחלט, שתי דירות שכורות בהפרש של חצי שנה, בשכונת התימנים ואחר כך באזור מרכז שביט, עבדתי בהד הקריות, למדתי את המקצוע כמו שצריך, מהשטח, לא כמו הנבלות של היום שהופכים להיות עורכים בלי ללכלך את הידיים וגם זה כדי להשיג ג'וב אצל איזה פוליטיקאי.
הייתה חתיכת תקופה...[/quoא

אני גר בקרית בינימין ליד המיגדל :d חח קרית אתא זה קרוב לתימינים נחמד לדעת שאחד כמוך היה גר באזור מתי הייתה גר?

ניגרי ענק
05-10-08, 12:32
[quote=ניגרי ענק;662288]בהחלט, שתי דירות שכורות בהפרש של חצי שנה, בשכונת התימנים ואחר כך באזור מרכז שביט, עבדתי בהד הקריות, למדתי את המקצוע כמו שצריך, מהשטח, לא כמו הנבלות של היום שהופכים להיות עורכים בלי ללכלך את הידיים וגם זה כדי להשיג ג'וב אצל איזה פוליטיקאי.
הייתה חתיכת תקופה...[/quoא

אני גר בקרית בינימין ליד המיגדל :d חח קרית אתא זה קרוב לתימינים נחמד לדעת שאחד כמוך היה גר באזור מתי הייתה גר?

:)

איזו נוסטלגיה הבאת לי אחי...
מדובר על שנת 99 2000
כל פעם שנסעתי בכביש הזה קיבלתי תחושה שאני שט במנהרת הזמן...
שכונה ישנה אבל טובה, אפשר להשאיר שם בית פתוח כאילו אתה בכפר.

or16
05-10-08, 13:55
[quote=or16;662587]

:)

איזו נוסטלגיה הבאת לי אחי...
מדובר על שנת 99 2000
כל פעם שנסעתי בכביש הזה קיבלתי תחושה שאני שט במנהרת הזמן...
שכונה ישנה אבל טובה, אפשר להשאיר שם בית פתוח כאילו אתה בכפר.

כן אבל המצב טיפה הישתנה העולם נעשה יותר אלים יותר גנב ככה שלא כדי לנסות בשום אזור גם לא בכפר כבר..נורא מצחייק שם מידי פעם אני הולך לחבר הם בונים מפח.. בית . עושים מעגלה אופניים. מקטנוע הרוס שבור חדש. חח ..
הייתה מיתאמן בקאנטרי אביבים.או משו ?

ניגרי ענק
05-10-08, 14:12
[quote=ניגרי ענק;662590]

כן אבל המצב טיפה הישתנה העולם נעשה יותר אלים יותר גנב ככה שלא כדי לנסות בשום אזור גם לא בכפר כבר..נורא מצחייק שם מידי פעם אני הולך לחבר הם בונים מפח.. בית . עושים מעגלה אופניים. מקטנוע הרוס שבור חדש. חח ..
הייתה מיתאמן בקאנטרי אביבים.או משו ?

התאמנתי בספורטלי במוצקין.