PDA

צפה בגרסא המלאה : קבלו איזה בושה למדינה

SuzukiR
09-01-07, 22:14
דנה אולמרט הבת הלסבית של ראש הממשלה
טוב כנסו חבל על דיבורים

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/528/468.html

OMRI-TURBO
09-01-07, 22:17
פמינסטיות מסריחות. מייצגות כל מה שרקוב בעולם. עוד המצאה מערבית.
אני רוצה לראות בעולם המוסלמי איזה יחס הן היו מקבלות...

SuzukiR
09-01-07, 22:19
פמינסטיות מסריחות. מייצגות כל מה שרקוב בעולם. עוד המצאה מערבית.
אני רוצה לראות בעולם המוסלמי איזה יחס הן היו מקבלות...

כל מילה זהב

ופעם הבאה שאני יכנס למסנ אני רוצה להיתיעץ איתך במשהו שקשרו בפיתוח גוף :)
באיזה שעות אתה מחובר כי אני בעיקר לפני העבודה שזה ליפנות בוקר

Gamerrrrr
09-01-07, 22:21
לא מסכים עם הקטע של הפמינסטיות. יש פמיניסטיות שהן שמאלניות ויש ימיניות. אין קשר בין העובדה שהן פמינסטיות לבין שיויון חברתי, רק מיני. יש הרבה שהן ליברליות בקשר של שיויון עמים, אבל יש גם הרבה שהן די שמרניות.

Antonator1
09-01-07, 22:22
חבל מאד שיש אנשים בארץ שדואגים יותר לאויבים שלהם מאשר לאנשים מהעם שלהם.

SuzukiR
09-01-07, 22:25
לא מסכים עם הקטע של הפמינסטיות. יש פמיניסטיות שהן שמאלניות ויש ימיניות. אין קשר בין העובדה שהן פמינסטיות לבין שיויון חברתי, רק מיני. יש הרבה שהן ליברליות בקשר של שיויון עמים, אבל יש גם הרבה שהן די שמרניות.

למשל בצבא
קרביות עלק?
אין לי בעיה שיהיו טיסות
אבל שיעברו אותו גיבוש של הטייסים אני בין :):):):) אם הם עושות חצי ממה שהטייסים הריגלים עושים

והגדוד קרק"ל ביכלל בדיחה
והמסלול שלהם בעוקץ אין לי כח להיכנס לזה
אבל שתידע שהן עושות קורס קצר וסתם עומדות במחסומים בודקות ערבים לא מבצעים מעצרים וכול זה ונותנים להן לסים תסיקה של עוקץ

וביכלל מה שההקללות בטייס זה ביכלל בדיחה רק מכעיס אותי להיכנס לזה

אין לי בעיה בשוויון זכויות
אבל גם הן צריכות לתת לא רק אנחנו

OMRI-TURBO
09-01-07, 22:27
אין קשר, קרביות זה לא אומר פמניסטיות.

Gamerrrrr
09-01-07, 22:28
למשל בצבא
קרביות עלק?
אין לי בעיה שיהיו טיסות
אבל שיעברו אותו גיבוש של הטייסים אני בין :):):):) אם הם עושות חצי ממה שהטייסים הריגלים עושים

והגדוד קרק"ל ביכלל בדיחה
והמסלול שלהם בעוקץ אין לי כח להיכנס לזה
אבל שתידע שהן עושות קורס קצר וסתם עומדות במחסומים בודקות ערבים לא מבצעים מעצרים וכול זה ונותנים להן לסים תסיקה של עוקץ

וביכלל מה שההקללות בטייס זה ביכלל בדיחה רק מכעיס אותי להיכנס לזה

אין לי בעיה בשוויון זכויות
אבל גם הן צריכות לתת לא רק אנחנו
הן עושות את אותו הגיבוש של הטייסים אחד לאחד, הן עושות אותו יחד עם הטייסים. קרק"ל עשו הרבה למדינה, היו מוצבים הרבה בציר פילדלפי. המסלול בעוקץ??? אחד מהמסלולים היוקרתיים בצה"ל?? ומה עם המג"בניות ששחכת אותן?? עבודת קודש!! תאר לך שחייל יצטרף לעשות חיפוש גופני על מוסלמית?? שים ישנאו את ישראל על זה בעולם אחנו ניתן לערבים עתמולה נגדינו, חיילות שבודקות מוסלמיות?? תעמולה לנו על הומניות

SuzukiR
09-01-07, 22:30
הן עושות את אותו הגיבוש של הטייסים אחד לאחד, הן עושות אותו יחד עם הטייסים. קרק"ל עשו הרבה למדינה, היו מוצבים הרבה בציר פילדלפי. המסלול בעוקץ??? אחד מהמסלולים היוקרתיים בצה"ל?? ומה עם המג"בניות ששחכת אותן?? עבודת קודש!! תאר לך שחייל יצטרף לעשות חיפוש גופני על מוסלמית?? שים ישנאו את ישראל על זה בעולם אחנו ניתן לערבים עתמולה נגדינו, חיילות שבודקות מוסלמיות?? תעמולה לנו על הומניות

אתה כנראה רואה איזה גרוע אני כותב אם ניפגש פעם אחת באיזה תחרות או משהו

ויצא לנו לדבר איני יסביר לך הכל מהכל תאמין לי

לא רוצה להיכנס לזה כרגע

ותאמין לי אחי שלגבי טייס הם לא עושות שוב אחד לאחד אחי פשוט אחוז אפסי למה שעושים הטייסים

אבל בוא לא ניכנס לזה אחי :)
זה לא שיחה לפה במיוחד לאחד כמוני שלא יודע ליכתוב

Gamerrrrr
09-01-07, 22:32
אתה כנראה רואה איזה גרוע אני כותב אם ניפגש פעם אחת באיזה תחרות או משהו

ויצא לנו לדבר איני יסביר לך הכל מהכל תאמין לי

לא רוצה להיכנס לזה כרגע

ותאמין לי אחי שלגבי טייס הם לא עושות שוב אחד לאחד אחי פשוט אחוז אפסי למה שעושים הטייסים

אבל בוא לא ניכנס לזה אחי :)
זה לא שיחה לפה במיוחד לאחד כמוני שלא יודע ליכתוב

כמו שכתבתי כבר כמה פעמים בפורום אחי, אני מקושר מאוד לצבא, אני בא ממשפחה של אנשי קבע, וכבר דיברו איתי על זה והסיברו לי הכל

SuzukiR
09-01-07, 22:34
כמו שכתבתי כבר כמה פעמים בפורום אחי, אני מקושר מאוד לצבא, אני בא ממשפחה של אנשי קבע, וכבר דיברו איתי על זה והסיברו לי הכל
גם אני אחי

אבל זה לא לפה

תגיד יש לך מחשבות לאן ללכת ?

אם אין לך בעית ראיה
אני ממליץ לך על טייס
וגם דווקא הגובה שלך משחק טוב לטובתך במבחני הG

אני אישית אם לא היה לי תזיין של המשקפיים הייתי מנסה טייס

אבל החלום שלי שייטת ואם לא דובדבן פלסר גולני משהו בסיגננון
המספר שלי קטן מחספיק בשביל היחדות האלה אבל לא בשביל טייס

OMRI-TURBO
09-01-07, 22:35
גיימר התבלבל קצת, לא נורא:jockey:
הוא לא אוהב פמניסטיות אמיתיות אני בטוח, כאלה שעושות שיער קצר, הולכות עם חולצות של "שלום עכשיו" ומתנגדות לכל מה שאנחנו תומכים בו.

Leo
09-01-07, 22:39
לא חסרות פמיניסטיות טובות ,
ויש הרבה מאוד בעצם

הקטע זה שגם לא חסרים מושפעים שעושים שטויות כאלה ופוגעים בכל במדינה שלמה אבל מה להם ולאחריות

אני לא מבין איך אמריקה מצליחה להיות יותר ליברלית מישראל ובכל זאת לטפל בתופעות כאלה ביעילות

shahaflol
09-01-07, 22:42
לא חסרות פמיניסטיות טובות ,
ויש הרבה מאוד בעצם

הקטע זה שגם לא חסרים מושפעים שעושים שטויות כאלה ופוגעים בכל במדינה שלמה אבל מה להם ולאחריות

אני לא מבין איך אמריקה מצליחה להיות יותר ליברלית מישראל ובכל זאת לטפל בתופעות כאלה ביעילות

כי באמריקה הרוב המוחלט של האזרחים פטריוטים. הם מנצלים את הליברליות לטובת זה ורוצים רק בטובת המדינה.

כל פעם שיש הפגנה נגד המלחמה, או כל דבר פרו- ערבי או פרו-פלסטיני כמו במקרה הזה, אני פשוט מקווה שתיפול עליהם קטיושה כדי שיבינו מה קורה במדינה.

OMRI-TURBO
09-01-07, 22:45
ניראה את הפמניסטיות האלה בארה"ב הולכות לדרום :jockey:

eminemfan
09-01-07, 22:45
טלי פחימה,כל השמאלניים שמתנגדים לגדר,נטורי קרטא,וענונו ועוד אוהבי ערבים למיניהם למרות שיש ערבים/פלסטינאים טובים,כולם שרמוטות שאם היו עוברים לידי ברחוב הייתי מזיין להם ת'צורה ולא בגלל שאני "חזק וגדול" אלא בגלל שאני אוהב את המדינה ואנשים כאלה רק פוגעים בה ובעם היהודי!!!

OMRI-TURBO
09-01-07, 22:46
טלי פחימה,כל השמאלניים שמתנגדים לגדר,נטורי קרטא,וענונו ועוד אוהבי ערבים למיניהם למרות שיש ערבים/פלסטינאים טובים,כולם שרמוטות שאם היו עוברים לידי ברחוב הייתי מזיין להם ת'צורה ולא בגלל שאני "חזק וגדול" אלא בגלל שאני אוהב את המדינה ואנשים כאלה רק פוגעים בה ובעם היהודי!!!

מחנה ריכוז. (בלי השמדה , רק להעביד אותם)
צריך לבנות.

shahaflol
09-01-07, 22:50
פשוט לשלול להם את האזרחות. נראה מה הם יעשו בתור פליטים, ואם הם יפעלו נגד המדינה, אז לפגוע בהם.

eminemfan
09-01-07, 22:53
אתה יודע הכי מעצבן אותי ?! שאני רואה את זה בטלוויזיה ולא יכול לעשות שום דבר בעיניין! לך תמצר את הזבלים האלה,בגלל זה אני מת להפגש איתם ברחוב(איזה כיף היה לראות שוטרים מפוצצים שמאלניים בגדר ממש פאמפ רציני ואני כזה,"תן לו,לשרמוטה הזה תזיין לו ת'צורה") הבעיה במדינה שהיא יותר מידי מתחשבת בחופש הביטוי ואנשים כאלה צריך להשתיק ולהעלים ולמגר ולהקויע ולהוציא מהשורש-------שיטת שב"כ אכזרית במרתף ליד רמלה,לעשות להם שאיבת מוח ולשים להם 1000 גרם קראטין בראש כדי שיהיה להם קצת שכל בראש!!!!

Gamerrrrr
09-01-07, 22:54
אתה צודק, אבל וענונו הוא לא נגד ערבים, הוא נגד ישראל

OMRI-TURBO
09-01-07, 23:00
פשוט לשלול להם את האזרחות. נראה מה הם יעשו בתור פליטים, ואם הם יפעלו נגד המדינה, אז לפגוע בהם.

שפלול אתה מתחיל לדבר לעניין, שווארמה עלי.
:jockey:

shahaflol
09-01-07, 23:02
שפלול אתה מתחיל לדבר לעניין, שווארמה עלי.
:jockey:

:):):):) יאללה אפשר ללכת להתנפל על איזה שווארמה טובה.
את הדיעות האלה בנושא הזה בפוליטיקה תמיד היו ותמיד יהיו לי.
טוב אני זז לישון אני מקווה לא לחלום בסוף על שווארמה

OMRI-TURBO
09-01-07, 23:03
לילה טוב, אני חושב שאני אלך לאכול שווארמה.

eminemfan
09-01-07, 23:06
לא אמרתי שוענונו נגד ערבים.לא משנה כל מי שנגד ישראל גם אם הוא יהודי/ישראלי והוא מדבר בגנות צה"ל היקר!!!!יהודים,מדינת ישראל או התקווה הוא אויב מבחינתי ,אוי יזה דבר מעצבן רציתי לשבור תטלווויזיה אותו יום ששידרו את הסרט הדוקומנטרי על אלה שמתנגדים לגדר והבן :):):):) הילד בן 16 הזה הלך להוציא תעודת זהות והביאו לו תתקווה והזין הזה נפנף וליגלג ואמר קחי את זה מה אני יעשה עם זה,התקווה ונבחרת ישראל בכדורגל זה אחד הדברים בשבילי וכל פעם שיש המנון במשחקים אני שם בפול פוליום ומתרגש מאוד כי אני ציוני,יהודי,ישראלי גאה!!!!!!!

Leo
10-01-07, 14:34
תעברו לצפון תל אביב הפגנה הבאה שלם תזרקו עליהם איזה שייק ישן שלא שתיתם שבוע בחום 100 מעלות צלזיוס.
הם כבר ייבנו מה חושבים עליהם.

ואתם מכירים את הרוגטקות שמכינים מ 5 קונדומים וצינור ברזל? ( יש כאלה שמחברים לזה לייזר)
טוב בורג מהדבר הזה בלי רעש יכול להרוג כל שמאלאני שבא לכם בלי עקבות ( אבל צריך כפפות וכל זה כי יעשו חקירה פלילות , טוב אני לא באמת רציני בקטע הזה אבל סתם)

התושבים המפגרים בתל אביב זורקים עליהם שקיות מים וקרח כאילו הקרח יקפיא אותם או משהו