PDA

צפה בגרסא המלאה : עדכון טרי: הישג יפה לסטאס התותח במר יוניברס!

ניגרי ענק
05-10-08, 14:57
סטאס סיים את התחרות במקום ה 7 המכובד, כאשר הוא היה קרוב מאוד לעלות לטופ 6 (!): השופטים קראו לו 3 פעמים להשוואה מול המקום ה 6, והתלבטו מאוד בין שניהם.
הנציג שלנו היה קצת פחות טוב מאשר במר ישראל, כיוון שקשה מאוד לשמור על שיא בהפרש כזה.
למרות זה הוא היה 100 קילו יבש אבן על הבמה.
לדבריו חסרו לו 5 קילו כדי לעשות הישג אחר לגמרי, כיוון שמתחרים שקלו שם באזור ה 110, אבל הוא קיבל מוטיבציה מטורפת (או כמו שהוא אומר "פי שלוש") לבוא בפעם הבאה ולהכניס לגויים המאניוקים האלה זרנוק בגודל של עיר!
לדבריו הוא יודע מה צריך לעשות ואיך בדיוק לנצח את המתחרים שלו.
סטאס מתכונן כבר ממחר בבוקר לתחרות מר עולם שתתקיים בחודש יוני.
אני בטוח שהוא יביא את עצמו לרמה מטורפת.
אני בטוח שהוא יתקדם מתחרות לתחרות.
אני חושב שכולנו צריכים להיות גאים בבחור הזה היום.
סטאס אחינו, כל הכבוד , יישר כוח - בשבילנו אתה האלוף!
עוד דבר ואני כבר מקדים תרופה למכה: כל מי שיעז לזלזל בהישג של מקום 7 במר יוניברס (ועוד כשזו סכה"כ תחרות שנייה של הבנאדם!) הוא גם טיפש וגם חוצפן.
מגיע הרבה כבוד.

:clap::king:

*DAVID*
05-10-08, 15:00
תודה על העידכון אחי
כבוד ענקקקקקקקק מספר אחד בארץ יאללה אני מאחל לו טופ 10 במר עולם

Mutant
05-10-08, 15:02
רוסים סוסים עושים ניסים

noni
05-10-08, 15:02
שיחק אותה אבל היה צפוי שיקבל מקום טוב (ו 7 בתחרות כזאת ובכלל סה"כ תחרות שניה שלו זה מצויין) .
כל הכבוד , מפה הוא ממשיך רק למעלה.

Logout
05-10-08, 15:03
תותחח!
כבוד גדול! ממש גאווה למדינה!
בן כמה הבחור?
ויש תמונות?!?!?!

Rendi Orton
05-10-08, 15:04
מלך! כל הכבוד לו!

BodyKilo
05-10-08, 15:08
כל הכבוד לו!

BodyKilo
05-10-08, 15:08
תותחח!
כבוד גדול! ממש גאווה למדינה!
בן כמה הבחור?
ויש תמונות?!?!?!
אם אני לא טועה ועד כמה שאני זוכר סטס בן 32.. אל תתפוס אותי במילה.

UltraShay
05-10-08, 15:09
כל הכבוד

custello
05-10-08, 15:16
כל הכבוד! שיהיה לו בהצלחה בהמשך הדרך :d

BIGROY
05-10-08, 15:41
כבוד
מחזיק ממנו בהצלחה בהמשך

עלוש
05-10-08, 15:43
כל הכבוד סטס מספר אחד בארץ!!!!!
מי שמנסה לזלזל או לדבר לא לעניין יעוף מפה :mad:

eyalamzleg
05-10-08, 15:47
הישג מרשים הוא עשה את הבלתי אפשרי

benwin21
05-10-08, 15:51
פיי מקום 7. מקם מעולה.
יש תמונות מהתחרות?

buzaglo
05-10-08, 15:53
אין על הבן אדם הזה, פשוט תותח על להשיג מקום 7 מאוד קשה וסטס השיג אותו בכבוד, ללא כל ספק הוא מייצג בכבוד רב את ישראל...

ברק_איפרגן
05-10-08, 16:15
תודה על העידכון נגרי ,הישג מעולה :clap::clap: :clap: ברכות לסטס הבחור הזה תותח רציני , אין ספק שעם עוד 5 ק"ג היה נכנס לטופ 6 ומי יודע לאיזה דרוג היה מגיע כנראה בפעם הבאה שהוא יתחרה ואני מקווה שיתחרה שוב במר יוניברס יגיע ל 3 הראשונים .

TAMIRSUS
05-10-08, 16:25
מעולה!
נ.ב מתי יהיו תמונות?

Dr. Muscle
05-10-08, 17:00
סטאס... דוואי!!! כל הכבוד!!! סוף סוף ספורטאי ישראלי שמביא כבוד למדינה!

The Sun
05-10-08, 17:05
בראבו

boris19
05-10-08, 17:07
כל הכבוד, הישג נראה ! (מתוך כמה מתמודדים)

jackson%%
05-10-08, 18:10
כול הכבוד אין ספק מספר 1 בארץ!! ועם אפשר לדעת בן כמה הוא יהיה מצוין...

עוד פעם כול הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holy_Templar
05-10-08, 18:12
פשוט כל הכבוד תותח על אמיתי

adirsommer
05-10-08, 18:19
בהחלט גאווה ישראלית.

מקום 7 מתוך כמה מתחרים ?

sandrik
05-10-08, 18:23
כל הכבוד לאירה מעיין שהגיעה למקום -2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arbel2
05-10-08, 18:34
כל הכבוד גם לסטאס וגם לאירה מעיין
סטאס הגיע בדיוק איפה שחשבתי שהוא יגיע וזה הישג מדהים,זאת התחרות השנייה שלו בסך הכל !!!!
אירה מעיין כבר מתחרה מנוסה וזה היה צפוי שהיא תיכנס בשלישיה המובילה ,היא פשוט טובה מדי בשביל להשאר בחוץ.

Bodybuilder
05-10-08, 18:34
mazal tov lestas ve leira !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ayu 14 mitharim bakategoriya shel stas im ani lo toe !!!!

קובי חיים
05-10-08, 18:46
לדעתי גם עאדל היה צריך להשתתף בתחרות הזו.

dethMAN
05-10-08, 18:49
מלך!
כל הכבוד לו!
סומכים עליו שהוא יפציץ ביוני!
בהצלחה!

rosilio
05-10-08, 19:13
כל הכבוד סטס ישר כוחח,רק כבוד לישראל אתה

Bodybuilder
05-10-08, 19:19
לדעתי גם עאדל היה צריך להשתתף בתחרות הזו.

karati baatar nabba israel im ani lo toe she adel gam oleh leitharot - aval be mar olam !

Fiberglass
05-10-08, 19:21
הבעיה שהקטגוריות שם הלכו לפי גובה , ומה ל עשות סטס בחור די גבוה ולכן היה במשקל של 10 קילו פחות מהאחרים
בכל מקרה לדעתי בכלל יפה שהוא הגיע לשם , כל הכבוד לו .
אירה מעיין מתחרה ברמה עולמית מי שראה אותה במר ישראל לא ראה אותה מוכנה באמת היא הגיע רק חטובה אבל לתחרות מיס יוניברס היא הגיע יבשה לגמרי , השג אדיר גם לה

sirlero
05-10-08, 19:25
יש מצב לתמונות?

or16
05-10-08, 19:41
המאמן שלי אמר ששנה הבאה אדעל רוצה ללכת למר עולם..

Rendi Orton
05-10-08, 19:54
אז מה עם אלי האנה?

כן,גם אלי האנה וגם עמית ספיר כנראה מרוב ההתרגשות שכח אותם :whistle:

Pro_XXL_Universe
05-10-08, 21:28
סטס האלוף!
המקום מכובד וכבודו של סטס במקומו מונך!רבותיי תחרות ראשונה אלוף אלופים בארץ בתחרות של נאבא שהייתה השנה מבחינת מתחרים ברמה מאוד גבוהה! ותחרות שניה חודש וחצי לאחר מכן בתוספת של חיטוב וייבוש קשה מאוד תחרות בחו"ל ברמה בין לאומית,מדובר פה בספורטאי על רמה מאוד גבוהה חבר'ה!
מגיע לו המון הערכה והמון כבוד גם אם הוא היה אפילו לוקח מקום אחרון זה לא משנה כלל וכלל!
גם יש לסטס גישה של מנצח המון אנשים היו נשברים הוא נישאר חזק עד הסוף ועכשיו הוא הולך להפציץ בתחרות הבאה!
באמת כל הכבוד סטס הבאתה לישראל כבוד ידידי ולתחום פיתוח הגוף בארץ!

בהצלחה בהמשך דרכך גבר:flowers:

ספרטן
05-10-08, 22:53
3 עמודים... ואין תמונה אחת, מיזה הבחור הזה?

Mr.Dino
05-10-08, 22:54
כבוד,אין מה להגיד הבחור הזה פשוט ענק!

arbel2
05-10-08, 22:57
מעניין איפה המקצוען בתחום שאמר שהוא לא יכנס בעשירייה אפילו.

עלוש
05-10-08, 23:01
נמחקו פה 8 תגובות שלא קשורות לנושא :)
אנא שמרו על נושא האשכול
תודה .

SiX PACK
05-10-08, 23:06
איחולים לסטס שלנו...........

כל כך חבל שהוא לא ב- ifbb הייתי רוצה לראות אותו שם !

shahar-king
05-10-08, 23:34
איחולים לסטס שלנו...........

כל כך חבל שהוא לא ב- ifbb הייתי רוצה לראות אותו שם !
הוא עוד יהיה

ניגרי ענק
06-10-08, 10:41

הטרנד של להתגמד בפני הגויים, לבטל את עצמנו ולהגיד כמה אנחנו קטנים ואומללים, מקורו בהתנהלות הכדורגלנים העלובים והפאתטיים שלנו.
זנדברג ובנאדו בוודאי שלא יכולים להתמודד מול קבוצות זרות, גם אם יש להן שם של אבקת כביסה ותקציב של מכולת בשכונת התימנים, אבל זה בעיקר בגלל שהם בטלנים נהנתניים - בושה למקצוע.
אנשים שמזיינים ושותים במועדונים עד 4 לפנות בוקר, שהספורט הוא בשבילם רק הזדמנות להשיג כסף ובחורות. אנשים שהם בושה למקצוע, ששונאים את הענף שלהם.
אני בטוח שהם לא יבזבזו ערב על ליגת האלופות. במקום זה יילכו להמר, לשתות. איכס, הם מחליאים אותי.
הם עושים לנו שם רע.
אבל לעומת זאת ספורטאים אמיתיים, שמחוייבים לספורט, שמשקיעים בו, שאוהבים אותו מוכיחים שוב ושוב שזה ניתן וזה אפשרי ואין שום בעיה להתמודד בחו"ל.
סטאס עבד קשה לפחות כמו המתחרים שלו, הוא יעבוד יותר קשה בעתיד, יש לו את הגנטיקה והכישרון, אין שום סיבה הגיונית למה הוא לא יתמודד גם על התואר עצמו בעוד 3 שנים.
תשאירו את הפרובינציאליות לזנדברג, הוא במילא לא ישים לב, כיוון שהשעה עכשיו 10 ו 40, זה אומר שהוא ישן כמובן אחרי בילוי לילי סוער.

Pro_XXL_Universe
06-10-08, 10:45

ממש בחצר הבית שלך ידידי:)
משחק אם המשתמשים:thumbdown:

The Sun
06-10-08, 10:48
הטרנד של להתגמד בפני הגויים, לבטל את עצמנו ולהגיד כמה אנחנו קטנים ואומללים, מקורו בהתנהלות הכדורגלנים העלובים והפאתטיים שלנו.
זנדברג ובנאדו בוודאי שלא יכולים להתמודד מול קבוצות זרות, גם אם יש להן שם של אבקת כביסה ותקציב של מכולת בשכונת התימנים, אבל זה בעיקר בגלל שהם בטלנים נהנתניים - בושה למקצוע.
אנשים שמזיינים ושותים במועדונים עד 4 לפנות בוקר, שהספורט הוא בשבילם רק הזדמנות להשיג כסף ובחורות. אנשים שהם בושה למקצוע, ששונאים את הענף שלהם.
אני בטוח שהם לא יבזבזו ערב על ליגת האלופות. במקום זה יילכו להמר, לשתות. איכס, הם מחליאים אותי.
הם עושים לנו שם רע.
אבל לעומת זאת ספורטאים אמיתיים, שמחוייבים לספורט, שמשקיעים בו, שאוהבים אותו מוכיחים שוב ושוב שזה ניתן וזה אפשרי ואין שום בעיה להתמודד בחו"ל.
סטאס עבד קשה לפחות כמו המתחרים שלו, הוא יעבוד יותר קשה בעתיד, יש לו את הגנטיקה והכישרון, אין שום סיבה הגיונית למה הוא לא יתמודד גם על התואר עצמו בעוד 3 שנים.
תשאירו את הפרובינציאליות לזנדברג, הוא במילא לא ישים לב, כיוון שהשעה עכשיו 10 ו 40, זה אומר שהוא ישן כמובן אחרי בילוי לילי סוער.

אם רון קאופמן פורש אני כותב מכתב המלצה עליך, ממש כיף לקרוא ולהנהן בהסכמה

ניגרי ענק
06-10-08, 10:59
אם רון קאופמן פורש אני כותב מכתב המלצה עליך, ממש כיף לקרוא ולהנהן בהסכמה

תשמע אני אפילו יותר מטורף ממנו, מפני שקופמן הוא לא ספורטאי אלא משקיף.
אני חי ספורט 24 שעות ביממה ולכן אנשים כמו זנדברג או ליאור אסולין פשוט גורמים לי לרצות לשבור להם דאמבל על הראש.
מטריף אותי לראות כמה הם שמים זין על המקצוע שלהם, ולמרות זה מקבלים סכומי עתק בעד כלום.
הרי רובם לא היו יכולים לשחק בליגה חמישית בקפריסין, ובחיים האמיתיים מנת המשכל המצומצמת שלהם הייתה מאפשרת להם מקסימום להיות פועלי ייצור במפעל ספן, אז איך זה שהם לא מודים לאל הטוב על מזלם ונותנים קצת מעצמם.
מדובר פשוט באנשים רקובים מהיסוד.

Pro_XXL_Universe
06-10-08, 11:09
אני חי ספורט 24 שעות ביממה ולכן אנשים כמו זנדברג או ליאור אסולין פשוט גורמים לי לרצות לשבור להם דאמבל על הראש.
מטריף אותי לראות כמה הם שמים זין על המקצוע שלהם, ולמרות זה מקבלים סכומי עתק בעד כלום.
הרי רובם לא היו יכולים לשחק בליגה חמישית בקפריסין, ובחיים האמיתיים מנת המשכל המצומצמת שלהם הייתה מאפשרת להם מקסימום להיות פועלי ייצור במפעל ספן, אז איך זה שהם לא מודים לאל הטוב על מזלם ונותנים קצת מעצמם.

חכה...אם הכתיבות שלך ידידי הענקנק בקרוב יבואו לך עצבים אתה תשבור תמקלדת רק מלהסתכל על הפורום הזה :d

ניגרי ענק
06-10-08, 11:27
חכה...אם הכתיבות שלך ידידי הענקנק בקרוב יבואו לך עצבים אתה תשבור תמקלדת רק מלהסתכל על הפורום הזה :d

חכה לינואר אחי בינתיים אני לא כל כך חזק...אבל נראה לי שקצת אחרי ינואר המקלדת תישבר רק מזה שאני אסתכל עליה...

:d:d

Raffib
06-10-08, 11:30

קודם כל מזל טוב לסטס, מגיע לו, והוא גאווה לפיתוח הגוף בארץ.
שנית, ניגרי, אני מת על זה שאתה מתעצבן ומוציא את זה בכתיבה, זה פשוט ענק :clap:.
ובנוסף אני מסכים עם כל מילה גם מה- POST הקודם שלך, הכדורגלנים בארץ הולכים אחרי הכסף והבחורות (הם גם מודים בזה) ואת רובם זה מעניין יותר מאם קבוצתם תנצח (מעטים מאוד מהם נמצאים בתחום ונותנים את הנשמה ואלו גם מצליחים בחו"ל). חבל אבל זאת האמת ולכן גם הכדורגל בארץ נראה ככה. הלוואי שבתחום שלנו היה כ"כ הרבה כסף כמו בכדורגל, אני בטוח שהיינו עושים הרבה יותר כבוד בחו"ל למדינה מהכדורגל !!!

imported_NIR_B
06-10-08, 11:59
עדין לא הבנתי מזה התחרות יוניברס הזאתי

זה כאילו מר עולם של נאבא?

עלוש
06-10-08, 12:06
עדין לא הבנתי מזה התחרות יוניברס הזאתי

זה כאילו מר עולם של נאבא?

מר יוניברס של נאבבא זאת התחרות הגדולה ביותר שלהם.

ברק_איפרגן
06-10-08, 12:26
מצאתי כמה דפים של תמונות של מר יוניברס 2008 ( חבל שסטס לא צולם שם )

http://s292.photobucket.com/albums/mm33/MartinJones2000/NABBA%20Uni%202008%20-%20Evening%20Show/

Status76
06-10-08, 12:55
שלום לכולם! חברה נפלה פה טעות אי הבנה! אני לא לקחתי מקום 7 כי אין דבר כזה!יש רק 6 מקומות של גמר התחרות.משלא ניכנס לשישיה הזאת לא מדורג לפי מקום,אז זה לא משנה יאזה מקום 7 וא 17 מבחינת התחרות זה אותו דבר.אני לא יודע מאיפו רצים שמוות כאלה אבל אני לא רוצה לייות שקרן ושחצן ולקחת על אצמי תואר שלא מגיע לי.אולי אני מאכזב אותכם אבל אני תמיד מעדיף את האמת לשקר.ועד היום אף אחד לא יכול להגיד שסטאס הוא שקרן.
עוד מאוט אני אספר אל תחרות הזות יותר מורכב אבל בינטיים מחיאות כפיים לאירה מעיין שלקחה מקום 2 ב miss univers 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

imported_NIR_B
06-10-08, 13:26
סטאס סיים את התחרות במקום ה 7 המכובד, כאשר הוא היה קרוב מאוד לעלות לטופ 6 (!): השופטים קראו לו 3 פעמים להשוואה מול המקום ה 6, והתלבטו מאוד בין שניהם.

סטאס האם יש אמת בדברים אלו?

ניגרי ענק
06-10-08, 14:37
שלום לכולם! חברה נפלה פה טעות אי הבנה! אני לא לקחתי מקום 7 כי אין דבר כזה!יש רק 6 מקומות של גמר התחרות.משלא ניכנס לשישיה הזאת לא מדורג לפי מקום,אז זה לא משנה יאזה מקום 7 וא 17 מבחינת התחרות זה אותו דבר.אני לא יודע מאיפו רצים שמוות כאלה אבל אני לא רוצה לייות שקרן ושחצן ולקחת על אצמי תואר שלא מגיע לי.אולי אני מאכזב אותכם אבל אני תמיד מעדיף את האמת לשקר.ועד היום אף אחד לא יכול להגיד שסטאס הוא שקרן.
עוד מאוט אני אספר אל תחרות הזות יותר מורכב אבל בינטיים מחיאות כפיים לאירה מעיין שלקחה מקום 2 ב miss univers 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

טעות שלי, הבנתי מאנטון שדורגת שביעי, כל הכבוד על הכנות אחי.
ספר קצת על התחרות, ובעיקר על הארוחה שאחרי, אני מבין ששברת צום של כמה חודשים...

SaharKazes
06-10-08, 14:46
כבוד בשבילו וכבוד למדינה שלנו!

Ido
06-10-08, 15:12
כל הכבוד לסטס !!!!!!!!!!!!

עלוש
06-10-08, 15:13
כל הכבוד סטס!!!

boris92
06-10-08, 16:28
כל הכבוד סטס!!!
:flowers:

Raffib
06-10-08, 16:37

כל הכבוד על הכנות ועל היושרה הפנימית שלך :ok:!!!
בכל מקרה אין כאן עניין של לאכזב אותנו. עצם זה שהגעת בפעם הראושנה בחו"ל לרמה כזאת, רק על זה כל הכבוד.
אני מאמין שבתחרות הבאה תיתן בראש.
ובאמת מגיע לאירה מעיין מחיאות כפיים והרבה כבוד שהתקדמה למקום השני. יש תמונות ?

AB6Killer
06-10-08, 16:57
חבל שהמדינה לא מראה את זה ,עם היא הייתה יודעת איזה כבוד סטס הביא למדינה!!!!!!!!!!
כל הכבוד אלפים מחזיקים לך אצבעות!!
עם היא הייתה דואגת קצת לפחות חצי כמו לגו'דאיסטים זה היה יכול להיות מעולה!
חבל חבל !

ואירה מעיין ניראתה מעולה פשוט בתחרות ראיתי תמונות כל הכבוד לה באמת ,שנה הבאה מקום 1!!!

arbel2
06-10-08, 18:37

תשמע ,פעם אחרי פעם אתה יוצא גבר שבגברים בהודעות שלך
מעריך אותך מאוד אחי ,אתה עושה כבוד לספורט שלנו בהתנהלות שלך :11:

BIGROY
06-10-08, 18:39
סטאס , אתה תותח נשמה

BlueNinja
06-10-08, 18:43
כבוד כבוד !

אני עדיין מחכה לתמונות t_t

Philip1123
06-10-08, 23:11
כל הכבוד, ספורטאי מדהים, שמביא כבוד למדינה, לתחום ונותן מוטיבציה והשראה לכולם.

מקווים מאוד לשמוע עוד חוויות והתרשמויות מהתחרות היוקרתית הזו.

Holy_Templar
06-10-08, 23:21
לא איכזבת אף אחד חבר יקר... לא איכזבת ולא כלום

אתה תותח אמיתי וגאווה לכל מי שנמצא פה והשראה בשבילי לפחות ...

אתה תותח ומלך אמיתי , ושנה הבאה אתה גם תיהיה המנצח!

:)

arbel2
06-10-08, 23:29
לא איכזבת אף אחד חבר יקר... לא איכזבת ולא כלום

אתה תותח אמיתי וגאווה לכל מי שנמצא פה והשראה בשבילי לפחות ...

אתה תותח ומלך אמיתי , ושנה הבאה אתה גם תיהיה המנצח!

:)

כל מילה בסלע

SiX PACK
07-10-08, 00:57
אתה לא מאכזב אף אחד.. להיפך..

אני עדיין בתהליכי עיכול מהתמונות שראיתי במר ישראל..
הגעת משום מקום (או מתחום הפאוורליפטינג אם אני לא טועה) ונהיית תותח.
תמשיך ככה ותעשה הסטוריה בישראל זה בטוח, ומי יודע אולי גם בעולם.......
עוד דבר שצריך להתחשב בו, מי מצפה בכלל להכנס בטופ 7 בתחרות עולמית ראשונה..?

לא משנה כבר הגעת רחוק וכמו שאמרתי אם תמשיך באותו הקצב אז יש עוד להרבה לצפות ושייהיה בהצלחה !

איאל
07-10-08, 01:33

אין עליך כל הכבוד אחלה דוגמא לכולם ובהצלחה בשנה הבאה תנצל את ההפסד זה יתן לך לעבוד 200 אחוז ולהשתפר

ניגרי ענק
07-10-08, 08:30
שוב, צר לי על הטעות שנפלה, כנראה לא הבנתי נכון, כוונותי היו טובות, ובכל אופן אם השוו אותו למקום ה 6 במספר קריאות, אז ככל הנראה הוא דורג באזור ה 7, אין אפשרות אחרת, ככה שלא הייתי רחוק מהאמת.
בכל אופן אני לא חוזר בי: תחרות ראשונה זו התנסות, ואין חשיבות למיקום.
חייב לציין שהתמונות שראיתי מהמועמדים האחרים לא הפילו לי את הלסת, אני לא רואה פה הבדלי רמות של שמיים וארץ, אלא קצת יותר ניסיון וקצת יותר עובי.
לדעתי עם עבודה רצינית סטאס יכול בהחלט להתחרות על התואר תוך 3 שנים, לא חסר לו כלום צריך רק עוד קצת בשר כדי לבלוט מול מתחרים של 110 יבש.
יש עניין של אסטרטגיה להחליט שמוותרים על תחרות כדי להמשיך מאסה עוד קצת, ויש כל מיני טקטיקות, שיכולות להועיל לו, אבל אני באמת קטונתי לתת לסטאס עצות מפני שבדרך כלל זה הפוך...
סטאס הוא מקצוען גדול והוא יודע מה צריך לעשות.
בל נשכח שקולמן הגיע לשיאו בגיל 39 ו 40 דקסטר עשה את זה בגיל 38, ומרטינז נראה הכי טוב מאי פעם בתחרות האחרונה כשהוא בן 36 (אם אינני טועה)ככה שלסטאס יש עוד הרבה הרבה הרבה לאן להתקדם.
תפציץ אחי, מאמינים בך!

ahtung
07-10-08, 16:43
סטס ,אתה לא מאכזב פה אף אחד,להפך אתה נותן המון כבוד והשראה .. שאנשים כמוך בארץ רק ירבו!

שיהיה המון בהצלחה לקראת התחרויות הבאות :diractor:

AB6Killer
07-10-08, 17:04
מי יודע כמה האנשים באילו היו בתחרויות ובתחרות הספציפית הזאת עד שהם הגיעו למקום שלהם
ובטוח השתתפו במלאה תחרויות,
חוץ מי זה ,על תשכחו את הכסף שם הכל יותר זול,איכותי יותר ,אפשרויות ההשגה נגישים יותר וכו'...
ככה שסטס פשוט אלוף אלופים ושוב הוא השארה בטוח להרבה מאוד אנשים !!!!!!

agrox
07-10-08, 17:15
מלך אמיתי.
גם בתחרות וגם בכנות.

באמת מגיע לך המון כבוד סטס!

zuko
07-10-08, 17:39
כנסו לשרירים יש תמונוטת מדהימות של סטס בתחרות.