PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לביצוע התרגיל מקבילים.... וכאב באמצע התרגיל.

The-One
05-10-08, 20:23
טוב שינתי תתוכנית אימונים שלי תתרגילים כדי לגוון אחרי 3חודשים בערך של אותם תרגילים אממ 2-3חודשים

ושמתי תרגיל שלא עשיתי בחיים לחזה מקבילים עכשיו זה הבעיה אנ יבקושי עושה איזה 6-7 חזרות וגם זה בלי משקל עלי! ושאני יורד אני מרגיש מין לחץ בחזה באמצע החזה כזה כאב קטן למישהו יש מושג למה הכאב רג בתרגיל הזה ... אני מנסה להשען קדימה ניסתי לרדת פחות אבל לאי ודע הכאב הזה רגיל?:] או שזה בעיה כלשהי..

אשמח לתשובה.

Rendi Orton
05-10-08, 20:43
חזה זה שריר מיצב במקבילים ככה זה,אם אתה עובד על יד אחורית אז תמציד ידיים לגוף.

The-One
05-10-08, 20:46

לא עובד יד אחורית עובד חזה אני אמור להשען יותר קדימ הנכון?

ד.א עם אני מצליח בקשוי 7-8 לעשות איך אני אמור להשתפר בזה לאט לאט משתפרים בזה ? כאילו כל אימון... או שזה לוקח זמן.

TheRock
05-10-08, 21:31

ד.א עם אני מצליח בקשוי 7-8 לעשות איך אני אמור להשתפר בזה לאט לאט משתפרים בזה ? כאילו כל אימון... או שזה לוקח זמן.

מקבילים רחב-לחזה
צמוד-לטרייספס

ואם אתה רוצה לחזה כן צריך להשען קדימה

וזה מתאים יותר לפורום פציעות

the animal
05-10-08, 22:12
טוב שינתי תתוכנית אימונים שלי תתרגילים כדי לגוון אחרי 3חודשים בערך של אותם תרגילים אממ 2-3חודשים

ושמתי תרגיל שלא עשיתי בחיים לחזה מקבילים עכשיו זה הבעיה אנ יבקושי עושה איזה 6-7 חזרות וגם זה בלי משקל עלי! ושאני יורד אני מרגיש מין לחץ בחזה באמצע החזה כזה כאב קטן למישהו יש מושג למה הכאב רג בתרגיל הזה ... אני מנסה להשען קדימה ניסתי לרדת פחות אבל לאי ודע הכאב הזה רגיל?:] או שזה בעיה כלשהי..

אשמח לתשובה.

גם אני הייתי מרגיש את הלחץ הזה, הייתי בטוח שזאת המתיחה בשריר, אבל עכשיו עירערת לי את הביטחון בזה.
ולגבי קושי שלך בתרגיל, עם הזמן תתחזק בתרגיל ותוכל לעשות יותר חזרות וגם עם משקל עליך

coldfire
05-10-08, 22:44

אשמח לתשובה.

הרבה אנשים מרגישים את הלחץ הזה כשהם מתחילים לעשות מקבילים. בדרך כלל זה עובר אחרי כמה אימונים.

The Sun
05-10-08, 22:48

חזה ממש לא שריר מייצב במקבילים

אתה מרגיש "כאב" כי הכנסת תנועה שהגוף לא רגיל אליה, יעבור אחרי כמה אימונים

The-One
05-10-08, 22:54
תודה רבה עזרתם לי מאוד אנשים

עוד משהו אני אמור להשען קדימה כמה שיותר בישביל לעבוד יותר על החזה ולא על הטרייפס?

gps
05-10-08, 23:53
אח שלי הכאב שלך בחזה למטה (בדיוק במפתח הלב) זה בגלל שאתה לא מוציא אוויר בזמן שאתה עולה במקבילים.
תנשום אוויר כשאתה יורד ותנשוף חזק כשאתה עולה והלחץ ייפחת משמעותית
:]

Mr Big
06-10-08, 16:22
אחי הסברתי לך במכון שתנסה לרדת פחות ולאט לאט תגדיל את טווח התנועה...

שים לב להערה של gps שעליך להוציא אויר בזמן העלייה.

trx--->sus
06-10-08, 17:28

אשמח לתשובה.

עם מהודעה להודעה כבר הצלחת להשתפר בחזרה אחת אני מאמין שלא יקח הרבה זמן עד שתצליח לעשות מספר חזרות נורמלי

The-One
06-10-08, 17:34
עם מהודעה להודעה כבר הצלחת להשתפר בחזרה אחת אני מאמין שלא יקח הרבה זמן עד שתצליח לעשות מספר חזרות נורמלי

עם מהודעה להודעה אתה ניהיה יותר ילד קטן וטיפש שמתחנן ל vip אני חושב שלא יתנו לך vip.
אתה רק מוריד תרמה עם ההודעות האלה יש אנשים שהרבה הרבה הרבה יותר בוגרים ממך פה מגיע להם vip ואפילו לא מועמדים תתבגר קצת.

Mr Big
06-10-08, 17:35

מאוד בוגר... במקום לענות לבן אדם כמו בן אדם אתה מייצר בדיחות מפילות.

trx--->sus
06-10-08, 17:39
עם מהודעה להודעה אתה ניהיה יותר ילד קטן וטיפש שמתחנן ל vip אני חושב שלא יתנו לך vip.
אתה רק מוריד תרמה עם ההודעות האלה יש אנשים שהרבה הרבה הרבה יותר בוגרים ממך פה מגיע להם vip ואפילו לא מועמדים תתבגר קצת.

יש לך זכות בכלל לדבר י'מסכן? מעלה תמונה ובוכה שכולם אומרים לך שאתה שחיף ואומר שאתה פורש כי לא מדברים אליך יפה ואם זה לא מספיק אתה גם חופר לי באיסיקיו עד שאני מנפנף אותך חח

תאמין לי אני מעדיף את ראש ביצה

The-One
06-10-08, 18:05
יש לך זכות בכלל לדבר י'מסכן? מעלה תמונה ובוכה שכולם אומרים לך שאתה שחיף ואומר שאתה פורש כי לא מדברים אליך יפה ואם זה לא מספיק אתה גם חופר לי באיסיקיו עד שאני מנפנף אותך חח

תאמין לי אני מעדיף את ראש ביצה

בסדר אני פשוט לא עונה לך אתה ילד קטן ונמאס כבר..

בקשר לכולם תודה על התשובות

trx--->sus
06-10-08, 18:48
בסדר אני פשוט לא עונה לך אתה ילד קטן ונמאס כבר..

בקשר לכולם תודה על התשובות

מה ילד קטן למה בן כמה אתה?

ולא מבין איך אתה בכלל מרשה לעצמך להשתמש במילה "קטן"