PDA

צפה בגרסא המלאה : Triceps

freepsider
05-10-08, 20:44
בעצם בשריר האחורי יש כמו שני שרירים.

האם יש לבצע תרגילים שונים\מגוונים לשריר על מנת לעבוד על שני חלקיו?
או כל תרגיל של אחורית יעבוד על שני השרירים בו"ז?

Bono
05-10-08, 20:47
יש לו שלושה ראשים
נראה לי שלהתחיל להתעסק באיזה תרגיל עובד יותר על כל ראש זה קצת להתעסק בקקי

boris19
05-10-08, 20:48
יש שלושה ראשים בעקרון..

hypertrophy
05-10-08, 22:02
תעשה פשוט שני תרגילים רחד בכפיפה בכתף ואחד בפשיטה בכתף
ואם אתה ממש רוצה להוסיף עוד אחד הייתי מוסיף בנץ' צר
שימעוןז.....למה להתעסק בקקה?אם אתה גם ככה עושה שני תרגילים לשריר לא תעשה שניי תרגילים לאותו הראש נכון?למרות שבכל פשיטה במרפק עובדים שלושת הראשים השאלה היא היחסים בניהם בכל מנח ל הכתף]

Sugarzaza
05-10-08, 23:10
תעשה בנצ'ים ופרסים ויהיה בסדר

!Demon!
06-10-08, 15:18
אל תחשוב על שטויות קח לך כמות סטים שאתה מעוניים לעשות תבחר 3-4 תרגילים שאתה מעוניים לעשות שניראים לך הכי טובים ותעשה בסופו של דבר כל התרגילים לא ממש שונים

trx--->sus
06-10-08, 17:37
התעסקות בקקה...

Bono
06-10-08, 17:40
תעשה פשוט שני תרגילים רחד בכפיפה בכתף ואחד בפשיטה בכתף
ואם אתה ממש רוצה להוסיף עוד אחד הייתי מוסיף בנץ' צר
שימעוןז.....למה להתעסק בקקה?אם אתה גם ככה עושה שני תרגילים לשריר לא תעשה שניי תרגילים לאותו הראש נכון?למרות שבכל פשיטה במרפק עובדים שלושת הראשים השאלה היא היחסים בניהם בכל מנח ל הכתף]

אז אם אתה יכול, אשמח אם תתן לי שלושה תרגילים שכל אחד מהם נותן דגש על ראש אחר של הטרייספס

Cookie
06-10-08, 20:29
לחיצה צרפתית לכיוון המצח (ולא מאחורי הראש)
פשיטה מאחורי הראש בישיבה
ובספר לא מצאתי תרגיל שנותן יותר דגש לראש השלישי,ככה שלחיצת חזה באחיזה צרה (רוחב הכתפיים בערך) יהיה נחמד

Bono
06-10-08, 22:16
לחיצה צרפתית לכיוון המצח (ולא מאחורי הראש)
פשיטה מאחורי הראש בישיבה
ובספר לא מצאתי תרגיל שנותן יותר דגש לראש השלישי,ככה שלחיצת חזה באחיזה צרה (רוחב הכתפיים בערך) יהיה נחמד

תגיד אחי יש הבדל בעבודה של הראשים (ביד אחורית) בשמשתנה המנח של הכף יד? לדוגמה יש פודאות v ופושדאון עם מוט ישר?

Dark_Muse
06-10-08, 22:55
תגיד אחי יש הבדל בעבודה של הראשים (ביד אחורית) בשמשתנה המנח של הכף יד? לדוגמה יש פודאות v ופושדאון עם מוט ישר?

לא.
Lol יש לי קליקים עמוקים במרפק שמאל כשאני עובר מסופינציה לפרונציה :(

Cookie
06-10-08, 23:48

לפי הספר כן,אבל אני לא חושב שזה בגלל מנח כף היד,פושדאון ב V נותן יותר דגש ל lateral head (הזה שהכי בצד,יש לו צורה של מן בננה והוא הולך לנעשה יותר צר,בעצם החלק שהכי בולט בטרייספס).
אם אתה עושה פשיטת מרפק בפולי עליון כאשר הגב אל המכונה,אז אתה מביא את הכבל יותר לכיוון מעל הראש וזה נותן דגש לlong head (החלק הממש אחורי של היד ).
עריכה:
כאשר אתה עושה פשיטות מרפק באחיזה הפוכה (ז"א כפות הידים מופנות אליך) אתה נותן יותר דגש לmedial head (וזה גם לא מאפשר עבודה עם משקלים יותר מדי כבדים)

shikoLM
07-10-08, 01:43
לפי הספר כן,אבל אני לא חושב שזה בגלל מנח כף היד,פושדאון ב v נותן יותר דגש ל lateral head (הזה שהכי בצד,יש לו צורה של מן בננה והוא הולך לנעשה יותר צר,בעצם החלק שהכי בולט בטרייספס).
אם אתה עושה פשיטת מרפק בפולי עליון כאשר הגב אל המכונה,אז אתה מביא את הכבל יותר לכיוון מעל הראש וזה נותן דגש לlong head (החלק הממש אחורי של היד ).
עריכה:
כאשר אתה עושה פשיטות מרפק באחיזה הפוכה (ז"א כפות הידים מופנות אליך) אתה נותן יותר דגש לmedial head (וזה גם לא מאפשר עבודה עם משקלים יותר מדי כבדים)

חוץ מהקטע על הראש הארוך השאר פשוט קשקוש.

SiX PACK
07-10-08, 01:46
חוץ מהקטע על הראש הארוך השאר פשוט קשקוש.

אתה הרבה נוטה להודיע על כך שאנשים טועים אבל כמעט ואף פעם לא מתקן אותם וחבל.
יהייה מצויין אם תחלוק קצת מהידע שלך ותתן הסברים.
זאת הערה בונה אין פה שום נסיון לפגוע.

hypertrophy
07-10-08, 02:55
לפי הספר כן,אבל אני לא חושב שזה בגלל מנח כף היד,פושדאון ב v נותן יותר דגש ל lateral head (הזה שהכי בצד,יש לו צורה של מן בננה והוא הולך לנעשה יותר צר,בעצם החלק שהכי בולט בטרייספס).
עריכה:

האמת שהוא צודק...
בנינו....לעשות נגיד פושדאון עם חבל ואח"כ עם מוט רגיל זה כמו לעשות בנץ' עם מוט אולימפי ואח"כ עם דאמבלים...

אז כשיש לך אפשרות לתת דגש על חלקים מסויימי בשריר למה לא בעצם..?
אם אתם אומרים שזה להתעסק בקקה זה עצוב כי דווקא פה הייתי מצפה מאנשים להבין את החשיבות של אימונים נכונים ומתוכננים

freepsider
07-10-08, 07:07
כמה תרגילים אתם עושים ליד אחורית? עד עכשיו הייתי עושה 3...

איזה תרגילים אתם מציעים לי לעשות כך שעבוד על כל שלושת הראשים...?

shikoLM
07-10-08, 11:08
האמת שהוא צודק...
בנינו....לעשות נגיד פושדאון עם חבל ואח"כ עם מוט רגיל זה כמו לעשות בנץ' עם מוט אולימפי ואח"כ עם דאמבלים...

אז כשיש לך אפשרות לתת דגש על חלקים מסויימי בשריר למה לא בעצם..?
אם אתם אומרים שזה להתעסק בקקה זה עצוב כי דווקא פה הייתי מצפה מאנשים להבין את החשיבות של אימונים נכונים ומתוכננים

קודם כל אי אפשר למקד עבודה על הראש הלטרלי או המידיאלי, בטח לא בדרך Cookie הציע, מסיבה אנטומית פשוטה שקשורה בחיבור של הטרייספס לאולנה.
לעומת זאת אני אשמח לשמוע את ההסבר שלך מדוע דווקא כן אפשר.

אתה הרבה נוטה להודיע על כך שאנשים טועים אבל כמעט ואף פעם לא מתקן אותם וחבל.
יהייה מצויין אם תחלוק קצת מהידע שלך ותתן הסברים.

הנושא הזה נדון כל כך הרבה פעמים בפורום שאין ממש צורך להרחיב את התשובה.

xLaes
07-10-08, 14:35
הוא מורכב מ3שרירים.

למה אתה חושב קוראים לזה טרייספיס?!
פשוט תעשה לחיצה צרה+לחיצה צרפתית
הכי טוב בעייני.
אבל מומלץ שיהיה לפחות אחד מהשניים.