PDA

צפה בגרסא המלאה : שני אימונים ביום!!!!!!!!!

eminemfan
10-01-07, 02:06
לא,זה לא כמו שזה נשמע,איזה סרט היה לי יום שני בבוקר(התאמנתי ביום ראשון בלילה כמה שעות לפני) בדרכי חזרה מהעבודה,(אני עובד לילות) מבסוט מהאימון שעשיתי 8 שעות קודם ,תפס אותי גשם רצח, רציתי לקצר את הדרך נכנסתי לדרך בוצית ופאקקק נתקעתי עם האוטו!! 5 וחצי בבוקר!בלי שיחות!לא ממש קרוב לשום מקום,המים והבוץ עברו כבר חצי גלגל,אני פותח את האוטו ואני בפאקינג ביצה,והאוטו לא מניע למה נכנסו מלא מים למנוע כנראה,אז אמרתי לעצמי "יצאת סתום ונכנסת את עצמך לבוץ,תרתי משמע,עכשיו תוציא אותך משם",יצאתי החוצה,כפור אימים,כולי בוץ עד הברך,שמתי את המשולש אזהרה,שטיחים ועוד שלל דברים מוזרים מתחת לגלגלים למה לא היה קרשים ואבנים במרחק של קילומטר מהמקום!!!,התחלתי לדחוף לדחוף,מקדימה אחורה,לאט לאט זה זז,כולי בוץ,מנסה לתת סטאטר וחוזר חלילה. ככה איזה שעתיים וחצי כולי מיוזע מתנשף,מתוסכל,מלא בוץ,יושב באוטו ומחייך לעצמי"בואנה עשית לעצמך עוד אימון,פאק איזה דומס יהיה לי מחר כשאני יתעורר" . לאחר כמה דקות נותן סטארטר ,מפמפם כמו מטורף ואיכשהו הניע,שמתי ניוטרל לחצתי גז על ריק שיחתחמם ואז כשהאוטו במומנטום שם ראשון ויוצא בשם בראס בן אמו,נתתי פירפור של הלייף הרבה בוץ עף שם המגבים מתעופפים לכל עבר אבל איכשהו יצאתי!!!!! סיפור אמיתי נשבע לכם אחד ההזויים שהיו לי.

יותר הזוי היה לראות אותי מנקה את האוטו כשהשכנים מסתכלים ב-7 וחצי בבוקר:"איפה הוא היה בטיול ג'יפים?!"

shpitz
10-01-07, 02:09
חחחחחחחחחחחחח............אתה אחד המצחיקים..=]
קרעת אותי, לפחות עברת את זה ועכשיו הכל בסדר!

eminemfan
10-01-07, 02:24
זה היה סיוט עלי אדמות!ועוד היה לי אימון ביום שני בערב,מזל שיום המנוחה לי זה יום שלישי.

ran_z
10-01-07, 13:15
חחחחח סיפור מצחיק מזל שסוף טוב הכל טוב,
לא צריך להתבאס ממקרה כזה כי אחרי זה אתה חושב על זה וצוחק, גם לי קרה שנתקעתי עם הג'יפ שמזמן היה לי עוד שההיתי נהג חדש, נתקעתי בדיונות של חוף ניצנים, פה לא יכולתי להושיע את עצמי כי התחפרתי יותר מידי, עברו שעות על גבי שעות עד שמישהו עבר שם גם עם ג'יפ רצתי אליו בצעקות לפני שיעלם כמעט נידרסתי אפילו, אבל בסוף תפסתי אותו והוא חילץ אותי.

eminemfan
10-01-07, 18:02
חחחחח,אז אתה בטח מבין אותי.

meni32
11-01-07, 03:36
:):):):), אהבתי את הסיפור.
כשצוחקים על דברים כאלו אפילו בזמן שהם מתרחשים ואתה מנסה להיחלץ מהמצב אז פתאום הכל נראה הרבה יותר טוב ומשעשע במקום להיכנס לדיכאון...
אלק "איזה דומס יהיה לי מחר בבוקר" :1eye:

HHHEELLBBOOYY
11-01-07, 15:08
אין כמו הבאסה של להיכנס לבוץ.. קרה לי לפני שבוע..
טלפון לחבר והוא בא עם הגי'פ וגרר...

SmaMMiT
11-01-07, 16:18
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח באמא שלי הרגת אותי אחי!!!
וואי כבר 5 דקות אני צוחק אמא שלי חושבת נדפקתי:jockey:

eminemfan
11-01-07, 16:21
בגלל שזה היה אמיתי זה כזה מצחיק גם אני צחקתי והתעצבנתי שילוב של תסכול ייאוש וצחוק.

ohadhost
11-01-07, 16:56
פחחחחחחחחחחחחחחחח עשיתה לי את היום :):):):) !!!!!!!!!!!!!!!! :jockey:

eminemfan
11-01-07, 19:11
אני שמח שצרות שלי זה צחוק של אחרים:sad: :cry_1: :jockey: סתם חחחחח גם אני צחקתי מזה בלי סוף.