PDA

צפה בגרסא המלאה : חטיף חלבון אחרי אימון

lombardo
07-10-08, 17:44
שלום לכולם !
יש לי 2 שאלות שאולי תוכלו לעזור לי בהן :
1. מדי פעם כדי לגוון אני אוכל לאחר האימון חטיף חלבון במקום הדברים הרגילים (טונה,חזה עוף וכאלה...). אני אוכל את החטיף protein plus של met-rx. עכשיו ידוע לי שהוא מכיל בערך כמות שווה גם של פחמימות. אז השאלה שלי היא האם צריך לאכול משהו בנוסף לחטיף החלבון, כי נוכחתי להרגיש חולשה ומחסור לאחר שנמנעתי מלאכול דברים אחרי חטיף החלבון. האם אמורים לאכול פחמימות בנוסף ? (גם ככה יש בזה 32 גרם פחמימות אם אני לא טועה).
בקיצור, אני כנראה משלב את החטיף בצורה לא נכונה. מתי צריך לאכול אותו ומה אפשר לאכול בנוסף (אם בכלל) ?

2. התחלתי לשנות את הסדר של האימונים שלי בעצת חברי הפורום. במקום לעשות אימון אירובי ולאחר מכן אנאירובי, התחלתי לעשות אימון אנאירובי של 40-50 דקות ולאחר מכן ריצה של כ-30 דקות. מה אני יכול לאכול בין האנאירובי לאירובי (בינתיים אני אוכל צימוקים/חטיף אנרגיה וישר אחרי האימון הכולל אני אוכל פחמימות וחלבונים בצורה מסודרת).

אודה לעזרתכם ותודה מראש!!

buzaglo
07-10-08, 17:53
1) אני מניח שבחטיף החלבון יש כמות מסויימת של שומן שלא מומלץ בכלל אחרי אימון, הפחמימות שבחטיף חלבון הם לא פחמימות בכלות אינדקס גליקמי גבוהה ולכן הן לא תחליף לפחמימות שצריך לאכול אחרי אימון, אני הייתי מציע לך פשוט לקנות אבקת חלבון יצא לך יותר זול, אבל אם אתה מתעקש אתה יכול לאכול את החטיף + 2 בננות...
2) אתה לא חייב לאכול משהו בין האנאירובי לבין האירובי בכל זאת האימון שלך כולו לוקח בין שעה ועשרה לבין שעה ועשרים אתה יכול לאחר כל האימון לאכול את החלבון והפחמימות שאתה צריך וזהו, אבל אתה יכול לאכול בננה, או צימוקים...