PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על סטים

lil Weed Man
07-10-08, 22:30
אני מתאמן 4 פעמים בשבוע אימון ab

כמה סטים אני צריך לעשות לשריר קטן ושריר גדול?

9 לגדול ו6 לקטן זה בסדר?

ועוד משהו ?

- איזה שרירים קטנים יש בגוף?
- איזה שרירים גדולים יש בגוף?

Bono
07-10-08, 22:38
אני מתאמן 4 פעמים בשבוע אימון ab

כמה סטים אני צריך לעשות לשריר קטן ושריר גדול?

9 לגדול ו6 לקטן זה בסדר? זה מצוין

ועוד משהו ?

- איזה שרירים קטנים יש בגוף? יד אחורית, קדמית וכתפיים- איזה שרירים גדולים יש בגוף? רגליים, חזה, גב

בגוף השאלה

The-One
07-10-08, 22:53
בגוף השאלה

אחי לא מדוייק כתפיים זה לא שריר בדיוק קטן הוא לא גדול גם בגלל שהשריר מתחלק ל 3..

אפשר להגיד סוג של שריר קטן מורכב או בינוני
ולכתפיים תביא 8סטים בהצלחה.

Bono
07-10-08, 22:58
אחי לא מדוייק כתפיים זה לא שריר בדיוק קטן הוא לא גדול גם בגלל שהשריר מתחלק ל 3..

אפשר להגיד סוג של שריר קטן מורכב או בינוני
ולכתפיים תביא 8סטים בהצלחה.

אכן, בד"כ נותנים לו יותר סטים מהשרירים הקטנים האחרים משום שהוא טיפה בעייתי...
אבל אני חושב שהוא נחשב לשריר קטן.

hypertrophy
07-10-08, 23:02
הוא נחשב לשריר קטן
אבל כתף אחורית עובד די חזק בפולי/מתח רחב אז לא חייבים לתת לה דגש...

The-One
07-10-08, 23:04
הוא נחשב לשריר קטן
אבל כתף אחורית עובד די חזק בפולי/מתח רחב אז לא חייבים לתת לה דגש...

קודם כל כתף הוא לא שריר קטן לפי מה שאני חושב הוא שריר קטן מורכב בינוני וכתף אחורית כן צריכה עבודה! זה כמו שתגיד לא לעבוד על חזה עליון אותו דבר..

Bono
07-10-08, 23:09
קודם כל כתף הוא לא שריר קטן לפי מה שאני חושב הוא שריר קטן מורכב בינוני וכתף אחורית כן צריכה עבודה! זה כמו שתגיד לא לעבוד על חזה עליון אותו דבר..

טוב שלא הגזמתה איזו ההשוואה!!!!!:eek:
וכתף זה שריר קטן

The-One
07-10-08, 23:11
טוב שלא הגזמתה איזו ההשוואה!!!!!:eek:
וכתף זה שריר קטן

חלאס להתווכח זה לא השוואה זה עובדה עובדים על כתף אחורית נקודה 3סטים לכתף האחורית שיעשה ברור שהיא עובדת חזק בחתירות ותרגילים אחרים אבל אותו דבר בנוגע חזה העליון בדיוק...
וכתף הוא לא שריר קטן אלה שריר קטן מורכב שכבר אמרתי לך שהוא בנוי מ 3 חלקים אן לי כוח לפרט.

Bono
07-10-08, 23:14
חלאס להתווכח זה לא השוואה זה עובדה עובדים על כתף אחורית נקודה 3סטים לכתף האחורית שיעשה ברור שהיא עובדת חזק בחתירות ותרגילים אחרים אבל אותו דבר בנוגע חזה העליון בדיוק...
וכתף הוא לא שריר קטן אלה שריר קטן מורכב שכבר אמרתי לך שהוא בנוי מ 3 חלקים אן לי כוח לפרט.

טוב אחי תהיה בריא
צום קל

The-One
07-10-08, 23:16
:cool:טוב אחי תהיה בריא
צום קל

גם לך גבר

Real
07-10-08, 23:26
אני אישית מקדיש יום רק לכתפיים.

אני מתחיל בלחיצת כתפיים במכונה שמתחלקת לשתי אחיזות.
אחת שעובדת על הכתף הפנימי והחיצוני. 4 סטים לכל אחד, לא כולל חימום.
אחרכך אני עובר לפריסת כתפיים לפנים 3 סטים, ואז פריסת כתפיים בשכיבה,
לא זוכר בדיוק איך נקרא התרגיל אבל אני שוכב על הבטן ופורס את הידיים מתחתיי עם משקולות,
עוד 4 סטים.

הכתפיים אצלי מתפתחות בצורה יפייפיה, מה שכן זה abcd,
חוץ מהתרגיל האחרון שאני עושה אתה יכול לעשות את השלושה.
יצא לך 12 סטים לכתפיים.

hypertrophy
08-10-08, 06:05

אתה פשוט מדבר שטויות....
דבר ראשון כתף זה שריר קטן...
כתף אחורית בתכנית ab לא צריכה לעבוד
חתירה במצב צר לא נוגעת בכתף חתירה במצב רחב רק הכתף אחורית עובדת ופולי רחב כן מגרה חזק את הכתף
חזה זה שריר גדול ובתכנית ab אתה נותן שלושה תרגילים לשריר גדול אז כן עובדים על חזה עליון
באותו עיניין כתף מהיותה שריר קטן בעל שלושה ראשים[כמו טרייספס] צריכה שני תרגילים מבודדים עליה אז נותנים תרגיל לאמצעי ולקידמי כשהאחורית מקבלת את הגירוי שלה מפולי רחב
בחייאת אחי אל תתווכח כי זה לא עיניין של דעה ככה הגוף שלנו עובד אז בבקשה מספיק נמאס מוויכוחים שלא יובילו לשום מקום כי זה להתווכח על עובדות

the animal
08-10-08, 08:56
אתה פשוט מדבר שטויות....
דבר ראשון כתף זה שריר קטן...
כתף אחורית בתכנית ab לא צריכה לעבוד
חתירה במצב צר לא נוגעת בכתף חתירה במצב רחב רק הכתף אחורית עובדת ופולי רחב כן מגרה חזק את הכתף
חזה זה שריר גדול ובתכנית ab אתה נותן שלושה תרגילים לשריר גדול אז כן עובדים על חזה עליון
באותו עיניין כתף מהיותה שריר קטן בעל שלושה ראשים[כמו טרייספס] צריכה שני תרגילים מבודדים עליה אז נותנים תרגיל לאמצעי ולקידמי כשהאחורית מקבלת את הגירוי שלה מפולי רחב
בחייאת אחי אל תתווכח כי זה לא עיניין של דעה ככה הגוף שלנו עובד אז בבקשה מספיק נמאס מוויכוחים שלא יובילו לשום מקום כי זה להתווכח על עובדות

לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב בעצמי. דה וואן אחי, אל תתווכח עם זה, זה 100% נכון.