PDA

צפה בגרסא המלאה : מה דעתכם על האימון?

KOKO16
08-10-08, 15:51
אימון כתפיים:

-דחיקת כתפיים בישיבה עם דמבלים
-פתיחת ידיים עם משקולות יד בעמידה
-סופר סט: הנפה (אני מחבר מוט ועושה במכשיר של הכבלים)+ שראגס במכונה
-תרגיל אחרון משתנה מידי פעם: עכשיו אני עושה בקרוסים עם ידית אני מרים כל יד בנפרד למעלה כזה באלכסון..
לפני זה התרגיל היה דחיקת כתפיים בסמית' ובמקום הפתיחת ידיים עם משקולות יד בעמידה הייתי עושה במכונה.

אני מרגיש באימון שבעיקר אני עובד על הכתפיים האחוריות (טרפזים) והכתף עצמה (הקדמית) פחות פועלת... אולי זאת רק תחושה?

צום קל לכולם

hypertrophy
08-10-08, 16:02
אם אתה עושה ab אז יש לך המון סטים....
תאכל'ס ב ab תעשה חתירה בעמידה עם מוט[מוט לסנטר]
ולחיצת כתפיים בדמבלים או במוט מעבר לזה אין צורך ביותר....

trx--->sus
08-10-08, 18:34
מה החלוקה שלך? נראה לי יותר מדי סטים אבל יש כאלה שאוהבים לתת הרבה סטים לכתפיים (כמוני) אז תזהר אם זה קצת

KOKO16
09-10-08, 18:52
אני abc בגלל זה יש לי הרבה סטים:

חזה= 13
יד קדמית=11
יד אחורית=11 (ה3 אחרונים זה סופר סט)
גב= 14
כתפיים= 13 (3 מתוכם סופר סט)
רגליים= 14-15 (כולל תאומים)

trx--->sus
09-10-08, 19:07
נראה לי abc זאת התכנית הכי בעייתית שקיימת מבחינת תדירות אימונים והתנגשויות שכבר חבל לעשות אותה היעילות שלה לא שווה את זה

KOKO16
09-10-08, 19:08
מה אתה מדבר שטויות?
איזה התנגשויות?

trx--->sus
09-10-08, 19:16
מה אתה מדבר שטויות?
איזה התנגשויות?

כמה פעמים בשבוע אתה עובד ומה החלוקה שלך?

KOKO16
09-10-08, 19:20
כמה פעמים בשבוע אתה עובד ומה החלוקה שלך?

3 פעמים בשבוע

חזה- יד קדמית
כתפיים- רגליים
גב-יד אחורית

כל זה בשילוב עם קצת ריצות ועכשיו בתקופה הקרובה יהיה חופש אז כנראה שאני אכניס אימון רביעי ספונטני, כנראה ידיים.....

trx--->sus
09-10-08, 19:38
3 פעמים בשבוע

חזה- יד קדמית
כתפיים- רגליים
גב-יד אחורית

כל זה בשילוב עם קצת ריצות ועכשיו בתקופה הקרובה יהיה חופש אז כנראה שאני אכניס אימון רביעי ספונטני, כנראה ידיים.....

אה 3 פעמים בשבוע זה בסדר
יש את האלה שעושים 5-6 פעמים בשבוע אז זה כבר נהיה בעייתי

KOKO16
09-10-08, 19:48
אה 3 פעמים בשבוע זה בסדר
יש את האלה שעושים 5-6 פעמים בשבוע אז זה כבר נהיה בעייתי

הלוואי והיה לי את הזמן...
אני מעדיף להשאר עם 3 אימונים בשבוע והתוכנית שהכי מתאימה זאת abc. בתקופת המבחנים אני
כמעט ובקושי מצליח להכניס 3 אימונים בשבוע. בתקופות חופש אני משלים בלי בעייה 3 ועושה אימון רביעי אקסטרה. בחופש הגדול עשיתי במשך חודשיים וחצי תקופה של abcde ותקופה של abcd, הכל עניין של זמן....
הייתי מעוניין לעבור לab ולהתנסות עליה קצת, קצת לגוון ולראות איך היא פועלת עליי אבל לא תמיד אני אוכל להשלים 4 אימונים בשבוע לכן זה בעייתי בשבילי.
בתקופה הקרובה החלטתי יותר להשקיע באירובי על מנת להוריד אחוז שומן מאשר לדחוף אימונים נוספים

hypertrophy
09-10-08, 20:28
אם לא תצליח להתמיד 4 פעמים בab אז חבל תשאר עם הנוכחית...זה יגרום לפיגור בשרירים מסוימים בד"כ....לי זה פגע

KOKO16
09-10-08, 20:42
אם לא תצליח להתמיד 4 פעמים בab אז חבל תשאר עם הנוכחית...זה יגרום לפיגור בשרירים מסוימים בד"כ....לי זה פגע

נכון מאוד, בגלל זה אני נשאר...