PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה | איך לקחת את האפטר מקס?

ebeck
08-10-08, 18:13
אני בן 16 וחצי.
173 ס"מ
שוקל 67-68.
מאז שאני זוכר את עצמי אני שמן, ובגיל 13-14 התחלתי חדר כושר ורזיתי טיפה.
בגיל 16 חזרתי להתאמן במשך חצי שנה.
עכשיו קבעו לי תכנית במכון 4 אימונים בשבוע, אבל יוצא לי להגיע ל3 רוב הזמן..
אני עושה ABC ואם אני מגיע פעם רביעית אז עוד פעם A.

עכשיו הנה כמה הצעות שמצאתי ללקיחה של הגיינר:
1. דף הוראות שימוש שבא עם הקנייה מחנות ישראלבאדי-
יום אימון(פעמיים ביום) 2 כפות הגשה שלמות ישר אחרי האימון+מים, מנה נוספת שעה לפני האימון.
יש לקחת כף הגשה +2כוסות חלב1% + פרי.

2. המלצה ל"קבוצה 4"(מה אני מאוד מזדהה איתו) מהמדריך השלם לאבקות עליה במשקל:
"מתי ואיך לצרוך את המוצר:

במקרה שלך אסור להיסחף, התוסף לרוב בא להחליף ארוחה שלמה, מיד לאחר האימון או במהלך היום במקום ארוחה רגילה. במהלך היום צרוך מנת הגשה אחת ולא יותר. בד"כ מנות ההגשה המומלצות ע"י החברה הן גדולות מאוד ולעיתים מכבידות, לכן פצל את מנת ההגשה (בד"כ בין 150 גרם -225 גרם) לשתיים. כך תקבל 2 חצאי מנה. אותם סידרתי ע"פ סדר החשיבות שלהם בתפריט היומי:
חצי מנה מיד לאחר האימון.
חצי מנה במקום אחת הארוחות ביום, לעיתים התוסף יעניק לך ארוחה מזינה יותר ודלה יחסית בקלוריות ולכן יהיה עדיף להתבסס גם עליו..

הכנה: שלב כמות מספקת של חלב/מים או משקה אחר (חובה דל שומן רווי) במנה שלך. בין חצי כוס לכוס שלמה ומים לפי הצורך בכל חצי מנה.
"

3.אפטר מקס After Max ק"ג 2 (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=945&CategoryID=100&Page=1)
"המלצות לשימוש:
שלב 2-3 כפות הגשה מיד + מים(או חלב דל שומן) מיד לאחר האימון.
להגברת האפקט, ניתן לשלב 15-30 גרם דקסטרוז (סוכר ענבים) למנה.
במקרה הצורך, ניתן לשלב מנה נוספת בבוקר(בטן ריקה) או כשעה לפני האימון."

עכשיו השאלה:
לדעתי 2 נראה לי הכי מתאים, במיוחד שאני עדיין שמנמן ולא רוצה לעלות בשומנים.
[מה דעתכם?]
אני חושב לקחת חצי מנה בבוקר (כי אמרו לי שהגוף במצב קטבולי מהלילה) לפני הבצפר בשעה 8,
בשעה 10 לאכול עוד כריך. [בד"כ אני אוכל 2 פרוסות לחם קל עם חומוס ופסטרמה. יש לכם הצעה אחרת?]
עכשיו רוב הימים אני מסיים ללמוד בסביבות 14:15 15:00 ויום שלישי ב16:00.
יום ראשון שני רביעי וחמישי אני חוזר הביתה, אוכל טיפה אורז\פתיתים כי אני חוזר רעב, מתארגן ויוצא למכון (יש הפרש 40-60 דקות בין האוכל עד שאני מגיע) ואז אני מתחיל לרוץ על ההליכון - ריצה 20 דקות הליכה 20 דקות ואז מקלחת, מכשירים.
ופה אני חושב לקחת את החצי מנה השניה.
עכשיו בבית לאכול גם ארוחת ערב? גדולה\קטנה? כמה כוסות מים לשתות ביום? כי כתוב שיש קריאטין.

ושאני לוקח את הגיינר - לא הבנתי אם אני אמור לשים טיפה מים ולהוריד בשלוק? למלא שייקר מלא עם חצי מנה ולשתות לאט? לאכול פרי אחרי זה? יש לי בבית גם סוכר ענבים. לערבב את זה בשייקר במקום פרי?

טוב אני מודה מראש לכל מי שיענה לי, ומצטער אם חפרתי אני פשוט עוד לא כל כך בעניינים

Holy_Templar
08-10-08, 22:13
אני בן 16 וחצי.
173 ס"מ
שוקל 67-68.
מאז שאני זוכר את עצמי אני שמן, ובגיל 13-14 התחלתי חדר כושר ורזיתי טיפה.
בגיל 16 חזרתי להתאמן במשך חצי שנה.
עכשיו קבעו לי תכנית במכון 4 אימונים בשבוע, אבל יוצא לי להגיע ל3 רוב הזמן..
אני עושה abc ואם אני מגיע פעם רביעית אז עוד פעם a.

עכשיו הנה כמה הצעות שמצאתי ללקיחה של הגיינר:
1. דף הוראות שימוש שבא עם הקנייה מחנות ישראלבאדי-
יום אימון(פעמיים ביום) 2 כפות הגשה שלמות ישר אחרי האימון+מים, מנה נוספת שעה לפני האימון.
יש לקחת כף הגשה +2כוסות חלב1% + פרי.

2. המלצה ל"קבוצה 4"(מה אני מאוד מזדהה איתו) מהמדריך השלם לאבקות עליה במשקל:
"מתי ואיך לצרוך את המוצר:

במקרה שלך אסור להיסחף, התוסף לרוב בא להחליף ארוחה שלמה, מיד לאחר האימון או במהלך היום במקום ארוחה רגילה. במהלך היום צרוך מנת הגשה אחת ולא יותר. בד"כ מנות ההגשה המומלצות ע"י החברה הן גדולות מאוד ולעיתים מכבידות, לכן פצל את מנת ההגשה (בד"כ בין 150 גרם -225 גרם) לשתיים. כך תקבל 2 חצאי מנה. אותם סידרתי ע"פ סדר החשיבות שלהם בתפריט היומי:
חצי מנה מיד לאחר האימון.
חצי מנה במקום אחת הארוחות ביום, לעיתים התוסף יעניק לך ארוחה מזינה יותר ודלה יחסית בקלוריות ולכן יהיה עדיף להתבסס גם עליו..

הכנה: שלב כמות מספקת של חלב/מים או משקה אחר (חובה דל שומן רווי) במנה שלך. בין חצי כוס לכוס שלמה ומים לפי הצורך בכל חצי מנה.
"

3.אפטר מקס after max ק"ג 2 (http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=945&categoryid=100&page=1)
"המלצות לשימוש:
שלב 2-3 כפות הגשה מיד + מים(או חלב דל שומן) מיד לאחר האימון.
להגברת האפקט, ניתן לשלב 15-30 גרם דקסטרוז (סוכר ענבים) למנה.
במקרה הצורך, ניתן לשלב מנה נוספת בבוקר(בטן ריקה) או כשעה לפני האימון."

עכשיו השאלה:
לדעתי 2 נראה לי הכי מתאים, במיוחד שאני עדיין שמנמן ולא רוצה לעלות בשומנים.
[מה דעתכם?]
אני חושב לקחת חצי מנה בבוקר (כי אמרו לי שהגוף במצב קטבולי מהלילה) לפני הבצפר בשעה 8,
בשעה 10 לאכול עוד כריך. [בד"כ אני אוכל 2 פרוסות לחם קל עם חומוס ופסטרמה. יש לכם הצעה אחרת?]
עכשיו רוב הימים אני מסיים ללמוד בסביבות 14:15 15:00 ויום שלישי ב16:00.
יום ראשון שני רביעי וחמישי אני חוזר הביתה, אוכל טיפה אורז\פתיתים כי אני חוזר רעב, מתארגן ויוצא למכון (יש הפרש 40-60 דקות בין האוכל עד שאני מגיע) ואז אני מתחיל לרוץ על ההליכון - ריצה 20 דקות הליכה 20 דקות ואז מקלחת, מכשירים.
ופה אני חושב לקחת את החצי מנה השניה.
עכשיו בבית לאכול גם ארוחת ערב? גדולה\קטנה? כמה כוסות מים לשתות ביום? כי כתוב שיש קריאטין.

ושאני לוקח את הגיינר - לא הבנתי אם אני אמור לשים טיפה מים ולהוריד בשלוק? למלא שייקר מלא עם חצי מנה ולשתות לאט? לאכול פרי אחרי זה? יש לי בבית גם סוכר ענבים. לערבב את זה בשייקר במקום פרי?

טוב אני מודה מראש לכל מי שיענה לי, ומצטער אם חפרתי אני פשוט עוד לא כל כך בעניינים

אחי באשכול הקודם נתתי לך קישור יעיל ומעולה שמסביר מ א-ת' עלייה במסה...

אתן לך אותו שוב שתוכל לקרוא נצל את יום כיפור :)

Holy_Templar
08-10-08, 22:14
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=39074

ebeck
09-10-08, 23:42
אז אני אמור פשוט לראות כמה קלוריות\חלבונים\פחמימות חסר לי ולהשלים את זה עם האבקה?
לקחת גם לפני וגם אחרי אימון? כל פעם חצי?

!Demon!
10-10-08, 12:36
לא חייב ,
אבל אחרי הפחמימות שם מהירות אם אני לא טועה זאת אומרת יספגו מהר וזה מומלץ..
כמו שאמרת תיראה כמה חסר לך בתפריט ולפי זה תידע כמה לקחת תשתדל שלא יהיה יותר מדי כי בסופו של דבר זה תוסף ככה ששזה לא מחליף אוכל