PDA

צפה בגרסא המלאה : "באתי לעבוד" מאמר בלעדי לפורום...

arbel2
12-10-08, 01:38
באתי לעבוד
מאת ארבל צפרירי

http://i35.tinypic.com/29fotuv.jpg
ריכוז הופך את העולם להרבה יותר פשוט,מכל הכאוס שסובב אותך בחוץ נשאר שילוש קדוש אחד, אתה, נגן MP3, ומוט אחד עמוס ברזל.מלבד לזה העולם כולו בפאוזה.זאת הסיבה שהפסקתי להתאמן עם שותף אימונים,בגלל שחיפשתי את הפאוזה הזאת.
אני לא רוצה לשמוע בין סטים שחברה שלך עזבה אותך ,אני לא רוצה לשמוע כמה הבוס שלך בעבודה מרגיז ,אני לא פה בשביל להיות הפסיכולוג שלך ,פה אני בשביל לתת עבודה וללכת,אם אתה רוצה לקשקש ? בשביל זה אלוהים(או איזה סיני כלשהו) המציא את הפלאפון.במכון על אני MUTE ,הכי הרבה שתשמעו ממני זה אותי מדקלם לעצמי איזה פזמון ממה שאני לא שומע באותו רגע בMP3 ,וככה זה צריך להיות .

לעולם אני לא אבין את אלו שמגיעים למכון ומתנהגים כאילו מדובר במועדון פנויים פנויות,במקום לתת אימון וללכת (שבשביל זה הם משלמים כסף אם הם שכחו ) הם עסוקים בלנהל דיונים מעמיקים על האם הציצי של הבחורה על ההליכון אמיתי או לא,ולציין כמובן מה היו מעוללים לה שכן הם כולם אחד אחד אשפי זיונים וכוכבי פורנו בפוטנציה ,התנהגות הזאת היא טבע אנושי ,שכולנו חוטאים בו ,אבל למה דווקא במקום היחידי שאתם באמת באים כדי לתת מעצמכם בשבילכם אתם עדיין מתעסקים בזוטות והבלים ?
אני לא ככה ,וככה גם לא אף אחד אחר שרציני בתחום ,בשביל כוסיות יש את חוף הים והאינטרנט ,ובשביל לקשקש עם חברים אני צריך רק לרדת לשכונה למטה ,פה זה לא אמור להיות ככה ,פה באים לעבוד.

בנימה קצת אחרת,מאחר ויום הכיפורים מאחורינו ,כולנו צריכים להתנצל על משהו ,אז גם תורי הגיע להתנצל ,אני מתנצל בפני הסובבים אותי שאני מרוכז ואובססיבי,אני מתנצל בפני כל מי שבא לפעמים מקום שני אחרי המשחק הבלתי נגמר הזה עם הברזל ,אני מתנצל בפני עצמי שאני לא דובק תמיד במה שאני מטיף ועל זה שאני מוותר לעצמי לפעמים במקום לסחוב עוד קצת דרך קושי ,אני מתנצל על הרבה דברים ,אבל לא מתחרט על כלום ,כי כל ההחלטות והמעשים שקיבלתי ולקחתי ,הם אמצעים למטרה ,והמטרה שלי מקדשת את כל האמצעים.

מתנצל ולא מתחרט,בטח ובטח שלא משתנה ,יש לי את המטרות שלי ובשבילם צריך להקריב ובעיקר לעבוד קשה.אתם מסוגלים לעבוד בשביל המטרות שלכם ?

UltraShay
12-10-08, 01:40
מדהים! מאמר שאני ממש מתחבר אליו. זה מזכיר את האנשים שתופסים מכשיר כלשהוא שעות ומדברים עם ההוא ליד . זה פשוט מתסכל , באתם לעבוד או לזיין במוח?!

JaSoN.B
12-10-08, 02:30
מדהים! מאמר שאני ממש מתחבר אליו. זה מזכיר את האנשים שתופסים מכשיר כלשהוא שעות ומדברים עם ההוא ליד . זה פשוט מתסכל , באתם לעבוד או לזיין במוח?!

1++++++++++++++++++++++++++

ao-ao
12-10-08, 02:41
ארבל יש לך עתיד בתור סופר!
xD
אחלה מאמר באמת גם אני שונא לראות את האלה במכון שכל הזמן מתחילים עם בחורות ואפילו בנץ פרס הם לא עושים נכון

orelllll
12-10-08, 03:49
וואלה ארבל מאמר קטלני ביותר אהבתי אתה צריך לתת מאמרים כאלה לעיתים קרובות יותר!!!

custello
12-10-08, 07:13

זה קורה לי גם. אתה חייב להבין שחלק מהאנשים לא מתייחסים לעניין הזה כל כך ברצינות ואצלם זה כמו סתם יציאה מהבית

המאמר בן **** אחי תודה רבה

ניגרי ענק
12-10-08, 08:48
מסכים עם הרוב, רק לגבי השותף...חייב לציין שבימים שלא מסתדר לי לעבוד עם אלכס האימון הוא לא ממש אימון.
בלי שותף לעולם לא תוכל לעבוד מעבר לגבול היכולת שלך, כמובן שהתנאי לכך הוא למצוא פרטנר טוב ושתהייה כימיה טובה, אחרת באמת עדיף לעבוד לבד.
לי יש מזל, כי אם אני עוצר אימון אפילו לשנייה כדי לענות למישהו על שאלה, אני מסתכן בבעיטה בצלעות, והאמינו לי שזה יכול להיות לא נעים כשהבועט שוקל 110 קילו.

סאראמאגו
12-10-08, 09:06
חזק ביותר!

קנית אותי כבר מהתמונה בהתחלה.

eyalamzleg
12-10-08, 09:18
לא מסכים לגבי העניין של השותף זה תלוי בשותף כמה פעמים התאמנתי עם שותף מעולה לא דיברנו הרבה אלה רק עבדנו

rosilio
12-10-08, 09:24
^^^

אין הרבה כאלה שיכולים לעבוד ביחד בלי לדבר

גם לי יש חבר כזה
זה ממש מוציא 110%

ובאמת הכי מעצבן זה זה שתופס את המכשיר לרגליים או הספה של המשקולות וצוחק עם חברים שלו

או עושה 89 סטים עם 20 חזרות על משקל אפס כי"בהתחלה צריך לחזק את השריר לא להעמיס,והוא מפחד להעמיס,כי יהיה בעיות במפרקים" -_-

נ.ב...
ההודעה הופנתה לניגרי ענק

אבל בזמן הכתיבה הגיבו כבר 2 אנשים :d

Dr. Muscle
12-10-08, 09:47
מאמר מדהים ומוטיבציוני כל הכבוד

Antonator1
12-10-08, 10:19
עבודה עם שותף זה משהו מאד "דק", כי ברוב הפעמים באמת עדיף בלי. היו לי מעט מאד אנשים שאני יכול לקרוא להם "שותפים" בחיים שלי, אולי אחד אפילו. אבל בכללי האופי המתבודד והשקט שלי תמיד עזר לי להמנע מאינטרקציה ממושכת עם אנשים בחדרי כושר.

נ.ב - מאמר מאד יפה. באימונים החברים היחידים שבא לך לשמוע את קולם הם ויקינגים עצבניים עם גיטרה וגראול.

רק מה... שום מוטיבציה או להקת הת' מטאל הכי טובה שקיימת על כדור הארץ לא תגרום לי להנות מאירובי לצערי.

or16
12-10-08, 10:41
תכלס אתה צודק באים למכון מזיינים תסכל ולא סותמים תפה.

לא אוהב תאנשים האלה זה גורם לי לא לירצות ליראות תפנים שלהם ..הכי מצחיק שמעתי איזה אחד אומר לחבר שלו אתה רואה אותו הוא על אבקות לא?תתיראו תכלב הזה.חרא של אנשים באים למכון ולא עושים כלום מדברים מדברים מדברים ושוככים שהם בסוג של סט.אני לא עושה את זה אני אימון שלי זה אימון .!

Bodybuilder
12-10-08, 10:53
מסכים ב 100 % עם המאמר, וגם בנוגע לשותף אימונים !
ארבל, יש כישרון :)

The Sun
12-10-08, 11:34
לא מסכים לגבי השותף, אם כבר הוא שותף שלי כנראה יש סיבה טובה לכך.
השותף שלי בימים אלו (yoni בפורום) מאוד עוזר לי באימונים.

body123123
12-10-08, 12:37
מסכים איתך ב 100 אחוז

hasman90
12-10-08, 13:01
שמה.. יש שותפים ויש שותפים.
אם תמצא שותף שחושב כמוך ששרוף על התחום הזה 100% ! לא פחות ממך ! שתהיו באותו ראש,אז אני בטוח שתהנה יותר והמוטיבציה שלך תהיה בשמים יותר ממה שהיא עכשיו.

bodybuilding4everr
12-10-08, 13:08
מאמר מקצועי.

כל הכבוד! לכותב :p

SaharKazes
12-10-08, 15:32
מסכים ב-200% כל מילה נכונה
זה מרתיח לראות את האנשים שבאים למכון בשביל לדבר..
בהתחלה נרשמתי עם חבר שלי למכון רק שיהיה לי עם מי לדבר, ואחר כך הבנתי שזה לא תורם,
כשאתה מרוכז ולא מרוכז בנושא שיחה כלשהו אתה נותן את הכי הרבה מעצמך.
מאז שהחבר שלי עזב את המכון אני נותן מעצמי הרבה יותר..
אתה מספר 1 במאמרים ואין ויכוח על זה.

Ferrari F430
12-10-08, 16:56
כל מילה בסלע.
אני עובד לבד, הכי נוח לדעתי.
אם יש שותף אז הוא זיין שכל לא קטן.
כתיבה מצוינת ארבל.

עלוש
12-10-08, 16:58
מעולה מעולה!
יש לך ראש בדיוק כמו שלי :)

arbel2
12-10-08, 18:23
היו לי בדיוק שני שותפי אימונים קבועים מוצלחים בחיים שלי
אחד פרש מהפיתוח גוף והשני עבר דירה .

היה כיף גם להתאמן עם גבריאל ואנטון,וכמובן עם גדי טרוני הגדול מכולם ,אבל זה חבר'ה עם ראש שונה באימונים ממני ,אני קצת יותר בראבאק מהם.

מתאמנת בפוטנציה
12-10-08, 18:52
גם אני סוליסטית :boxing:
וגם אני שונאת שמפריעים לי,
ומשתדלת לא להפריע לאף אחד אחר.
היום בעודי בשלי עם האוזניות שמנתקות אותי מהסביבה,
שמתי לב לפתע שאני מסובבת ראשים יותר מהרגיל (ודווקא מקפידה להגיע צנוע למכון :bot:)
הסרתי את האוזניות, בדקתי ששום דבר לא מציץ לי משום מקום, המשכתי בשלי בלי האוזניות
ואז הבנתי, שמהיום באופן רשמי התחלתי לגנוח:ohmy::blink::no:

אני אוהבת לקרוא כשאתה כותב מהבטן, או מהאמסטרינג או מהיכן שזה לא יהיה...:ok:

BIGROY
12-10-08, 19:01
כולנו מוצאים דמיון בנינו לבין המאמר
בגלל זה אנחנו מתחברים אליו ככה

תודה ארבל .

sandrik
12-10-08, 19:25
עורר בי המון מוטיבציה.
גדול אתה!

buzaglo
12-10-08, 21:35
מאמר מעולה ומחדיר מוטיבציה, מחכה כבר למאמר הבא שיבוא עלינו לטובה =]

xdrunkshadow
12-10-08, 22:06
גם אני סוליסטית :boxing:
וגם אני שונאת שמפריעים לי,
ומשתדלת לא להפריע לאף אחד אחר.
היום בעודי בשלי עם האוזניות שמנתקות אותי מהסביבה,
שמתי לב לפתע שאני מסובבת ראשים יותר מהרגיל (ודווקא מקפידה להגיע צנוע למכון :bot:)
הסרתי את האוזניות, בדקתי ששום דבר לא מציץ לי משום מקום, המשכתי בשלי בלי האוזניות
ואז הבנתי, שמהיום באופן רשמי התחלתי לגנוח:ohmy::blink::no:

אני אוהבת לקרוא כשאתה כותב מהבטן, או מהאמסטרינג או מהיכן שזה לא יהיה...:ok:

xddd הרגת אותי.

לדוגמא בסקאווט, איך אתה מסתדר בלי ספוטרים?
כי אין לי כאלה, ואני מפחד מאוד לעשות בלי ><

arbel2
12-10-08, 22:12
xddd הרגת אותי.

לדוגמא בסקאווט, איך אתה מסתדר בלי ספוטרים?
כי אין לי כאלה, ואני מפחד מאוד לעשות בלי ><

לא עובד לכשל בסקוואט ,עוצר חזרה לפני.

xdrunkshadow
12-10-08, 22:14
איך אפשר לדעת שאתה חזרה לפני כשל? (ברגליים במיוחד)
יש דרך מיוחדת? או שפשוט צריך להכיר את הגבול יכולת של הגוף?

The Sun
12-10-08, 22:15
איך אפשר לדעת שאתה חזרה לפני כשל? (ברגליים במיוחד)
יש דרך מיוחדת? או שפשוט צריך להכיר את הגבול יכולת של הגוף?

בא עם הניסיון

or16
12-10-08, 23:15
ארבל...יפה ...אני חושב שהמאמרים שלך ביכללי מאוד יפים ואתה כותב אותם בצורה יפה מאוד מאוד ..תמיד שאני קורא אותם אז נורא כיף לי ונחמד לי לדעת שאתה עושה את זה גם בישבילך וגם בישביל אנשים זה עוזר זה דוחף חלק מהאנשים זה משפיע בצורה מאוד טובה ויפה .. צ . ל . ש..

Holy_Templar
12-10-08, 23:31
ארבל...יפה ...אני חושב שהמאמרים שלך ביכללי מאוד יפים ואתה כותב אותם בצורה יפה מאוד מאוד ..תמיד שאני קורא אותם אז נורא כיף לי ונחמד לי לדעת שאתה עושה את זה גם בישבילך וגם בישביל אנשים זה עוזר זה דוחף חלק מהאנשים זה משפיע בצורה מאוד טובה ויפה .. צ . ל . ש..

+1

נהדר אמרת בדיוק את מה שבאתי להגיד ... שהיצירתיות של הבחור היא בילתי נלאית וכיף לקרוא את המאמרים שלו ...

הוא כותב בשביל עצמו ולכן זה אמיתי ואותנטי... ואנו מזדהים :)

כל הכבוד אחי ...

קבל ח"ח על עוד מאמר מוטיבציה מנצח :)

Antonator1
13-10-08, 00:26
היו לי בדיוק שני שותפי אימונים קבועים מוצלחים בחיים שלי
אחד פרש מהפיתוח גוף והשני עבר דירה .

היה כיף גם להתאמן עם גבריאל ואנטון,וכמובן עם גדי טרוני הגדול מכולם ,אבל זה חבר'ה עם ראש שונה באימונים ממני ,אני קצת יותר בראבאק מהם.
הרבאק אצלי למשל מתבטא בצורה שונה קצת ממך. אתה אוהב להשתגע, להיות רועש באימונים - ואני מת על אנשים כאלה. אבל אני מהסוג הזה שאימון בשבילם הוא כמו מדיטציה, מהשקטים שמתרכזים ונראים קצת כמו אוטיסטים בזמן אימון חחח

arbel2
13-10-08, 08:00
הרבאק אצלי למשל מתבטא בצורה שונה קצת ממך. אתה אוהב להשתגע, להיות רועש באימונים - ואני מת על אנשים כאלה. אבל אני מהסוג הזה שאימון בשבילם הוא כמו מדיטציה, מהשקטים שמתרכזים ונראים קצת כמו אוטיסטים בזמן אימון חחח

זה לא מדוייק ,אני לא רועש באימונים בדרך כלל,זה יותר השפעה של גבריאל.

eyalamzleg
13-10-08, 08:52
גבראיל שולף ,ארבל מרקד?

Antonator1
13-10-08, 13:28
כשאתה מתאמן לבד (ככה זה אצלי לפחות), יותר קל לצלול לעולם הפרטי שלך, יותר קל להיות שם - בשדה הזה עם האגם הצלול והנוף הפסטורלי בזמן שאתה קורע את הגוף לגזרים. חוץ מכמה אימונים עם איגור שהיה פעם בפורום, אף פעם לא באמת מצאתי שותף שיקדם את האימון שלי - כל השותפים עשו רק את ההיפך. לכן אם צריך עזרה פה ושם עדיף לבקש מאיזה עובר אורח וזהו זה...

The Sun
13-10-08, 13:30
כשאתה מתאמן לבד (ככה זה אצלי לפחות), יותר קל לצלול לעולם הפרטי שלך, יותר קל להיות שם - בשדה הזה עם האגם הצלול והנוף הפסטורלי בזמן שאתה קורע את הגוף לגזרים. חוץ מכמה אימונים עם איגור שהיה פעם בפורום, אף פעם לא באמת מצאתי שותף שיקדם את האימון שלי - כל השותפים עשו רק את ההיפך. לכן אם צריך עזרה פה ושם עדיף לבקש מאיזה עובר אורח וזהו זה...

לא מסכים בכלל.
אנשים נוטים להתחיל להשתין במכנסיים כשאתה לא גדול במיוחד ועובד עם משקלים מכובדים, רק תשמיע קול של הוצאת אוויר או קצת גניחה כשאתה מסיים חזרה והבן **** הפחדן ישים ידיים על המוט ויהרוס לך את הסט.

Antonator1
13-10-08, 13:33
לא מסכים בכלל.
אנשים נוטים להתחיל להשתין במכנסיים כשאתה לא גדול במיוחד ועובד עם משקלים מכובדים, רק תשמיע קול של הוצאת אוויר או קצת גניחה כשאתה מסיים חזרה והבן **** הפחדן ישים ידיים על המוט ויהרוס לך את הסט.
בגלל זה צריך למצוא את עובר האורח הנכון... אבל אני הכי שונא את האלה שמגזימים להיפך - בשניה שהם רואים אותך מתקשה, הם לא מחכים שתנסה לסיים את התנועה לבד, הם ישר יעשו אותה במקומך. תן להתאמץ קצת, מעפן אחד חחח!

BlueNinja
13-10-08, 13:37
אין אין ארבל כל פעם שאני קורא מאמר שלך אני פשוט נהנה, אתה כותב דברים כ"כ נכונים.

אני אישית לא מסוגל להתאמן בלי אוזניות והמוזיקה שלי,

יש את אלה במכון אני רואה אותם רק מדברים ואני מתחרפן.. תתאמו כבר סאמק !

The Sun
13-10-08, 13:37
בגלל זה צריך למצוא את עובר האורח הנכון... אבל אני הכי שונא את האלה שמגזימים להיפך - בשניה שהם רואים אותך מתקשה, הם לא מחכים שתנסה לסיים את התנועה לבד, הם ישר יעשו אותה במקומך. תן להתאמץ קצת, מעפן אחד חחח!

אנשים לא יודעים להיות spotter, כולל המדריכים במכון.
אנשים מרגישים צורך עז להתערב לך בסט, לכו תתאמנו כמו שצריך אולי תוכלו להרים משקלים כאלה לבד, רק אל תגעו לי במוט, אני משקיע שבועות וחודשים כדי לשבור שיא ואז איזה ליצן מחליט שאני לא עולה מספיק מהר בשבילו ודוחף לי קצת את המוט והורס לי PR של כמה שבועות.

עם פרטנר קבוע זה לא יקרה, כי הוא יודע מה היכולת שלך ושאתה לא רוצה שיגעו לך במוט.

///Efi///
13-10-08, 13:42
זה לא כזה מסובך להגיד לו שאתה תסמן לו כשתיצטרך עזרה ושרק ישים עיין...

Antonator1
13-10-08, 13:58
אם ארבל ייאשר זאת - אני מציע שעוד אנשים יכתבו תהיות והרגשות שלהם לגבי התחום הזה והאימונים הפרט, זה יקדם את הפורום כמה צעדים קדימה לדעתי.

arbel2
13-10-08, 14:01
יש אישור

The Sun
13-10-08, 14:06
האמת שמשהו שאני כתבתי הלך לעולמים אחרי שהפורום עבר שידרוג, אני אעלה אותו שוב

Antonator1
13-10-08, 14:10
האמת שמשהו שאני כתבתי הלך לעולמים אחרי שהפורום עבר שידרוג, אני אעלה אותו שוב
חחח ת'אמת שבדיוק עליך חשבתי כשכתבתי את ההודעה האחרונה שלי...:bot:

The Sun
13-10-08, 14:13
חחח ת'אמת שבדיוק עליך חשבתי כשכתבתי את ההודעה האחרונה שלי...:bot:

:bot:
העליתי מחדש, עבר טיפה עריכה, אני מאמין שלטובה:ok:

sandrik
13-10-08, 15:05

דווקא אצלינו יש אחלה מדריכים,סומכת עליהם בכל מה שקשור בעזרה בתרגילים,
לרב עוזרים רק בחזרה 2 האחרונות שאני כבר ממש מתאמצת וצריכה את התמיכה הזו.

תמיד מעודדים לעשות לבד

WEST $ SIDE
13-10-08, 20:09
לא תמיד .. , ואני לא ממש מסכים .
אתה לא חייב להכנס למכון עם כובע על הראש , אוזניות וכל השאר לא קיימים זה לא מה שיעשה את האימון שלך יותר טוב.
אני יכול להיות אחד כזה או לצחוק בטירוף מהבדיחה שמתאמן אחר סיפר , או להשקיף על על הבחורה הלוהטת עם הטייץ , וכל זה לא יפריע לי לתת 100 אחזו מעצמי בסט הבא וגם בזה שאחריו , הכול תלוי בך .

sandrik
13-10-08, 20:58
לא תמיד .. , ואני לא ממש מסכים .
אתה לא חייב להכנס למכון עם כובע על הראש , אוזניות וכל השאר לא קיימים זה לא מה שיעשה את האימון שלך יותר טוב.
אני יכול להיות אחד כזה או לצחוק בטירוף מהבדיחה שמתאמן אחר סיפר , או להשקיף על על הבחורה הלוהטת עם הטייץ , וכל זה לא יפריע לי לתת 100 אחזו מעצמי בסט הבא וגם בזה שאחריו , הכול תלוי בך .
יש לנו בחורות כאלה???:sad:

WEST $ SIDE
13-10-08, 20:59
פה ושם אולי צצה אחת מדי פעם חחח....

sandrik
13-10-08, 21:18
פה ושם אולי צצה אחת מדי פעם חחח....

ראשון עד חמישי בין השעות 16:00-18:00
:p

Antonator1
14-10-08, 00:53
חחח הבחורה הלוהטת עם הטייץ בחדרי הכושר שאני הספקתי להתאמן בהם הייתה די בגדר האגדה האורבנית:)

Bono
14-10-08, 01:50
עורר בי המון מוטיבציה.
גדול אתה!

חחח תרתי משמע
מאמר מצוין. אהבתי גם את התמונה שבהתחלה:ok: