PDA

צפה בגרסא המלאה : אפשר להתייחס לדגני בוקר כמו גיינר?

mandarine
12-10-08, 12:37
דגני בוקר שעשויים מקמח שבולת שועל. שונאת קווקר טבעי ואין לי כסף לגיינר..
אם טוחנים הרבה מדגני בוקר מקמח שבולת שועל זה כמו גיינר לא? חלבון לא חסר מספיק לי פי 1.2-1.5 ממשקל ועם אבקת חלבון קל להגיע ל60..
יש את הצ'יריוס עם הלב ואת הקראנצ'ים והם טעימים ומצידי לטחון רק מזה כל היום כל ארוחה. כוס אחת זה 100-105 קל' וזה לא משביע אותי אז יכולה לאכול מזה ממש הרבה (בנוסף ללחם קמח מלא, ברנפלקס, אפונה, פירות)

avram1
12-10-08, 12:51
אם זה מסתדר לך בערכים של התפריט אז אתה יכול

OmriF
12-10-08, 12:56
אם הערכים מתאימים לך אז למה לא?
בדקי מה כמויות השומן רווי ואם המוצר מכיל סוכר..

תתפנקי..
ומדוע את שונאת קווקר טבעי? עם צורת הכנה נכונה, את פשוט תתענגי כל בוקר.

xpl1
12-10-08, 13:34
אנלא מבין, את בחורה, ולפי התגובות שיצא לי לקרוא שוקלת כלום משקל-תת משקל, את רוצה לעלות במשקל אז פשוט תאכלי כל דבר שאת רוצה בלי לשאול שאלות בכלל, אתה צריכה קלוריות ולא מצליחה להכניס? זה ממש ממש לא בעיה.

פשוט תאכלי,
-דגני בוקר מכל סוג עשירים בקלוריות עם חלב ואפשר להוסיף לזה אגוזים ושקדים.
-טוסטים עם ריבות ודבש למיניהם עם חמאת בוטנים.
-יוגורטים וגבינות אתה לא צריכה לחשוב על האחוזים כ"כ, תאכלי גבינה צהובה, קוטג' 5-9 אחוז ועוד גבינות טעימות ושמנות לא חסר.
-פירות ופירות יבשים.

ויש עוד מליוני דברים טובים.. לא חסר.

OmriF
12-10-08, 14:26
אנלא מבין, את בחורה, ולפי התגובות שיצא לי לקרוא שוקלת כלום משקל-תת משקל, את רוצה לעלות במשקל אז פשוט תאכלי כל דבר שאת רוצה בלי לשאול שאלות בכלל, אתה צריכה קלוריות ולא מצליחה להכניס? זה ממש ממש לא בעיה.

פשוט תאכלי,
-יוגורטים וגבינות אתה לא צריכה לחשוב על האחוזים כ"כ, תאכלי גבינה צהובה, קוטג' 5-9 אחוז ועוד גבינות טעימות ושמנות לא חסר.
-פירות ופירות יבשים.

זה לא נכון. במידה והיא תאכל מה שבא לה, היא תאכל גם שומן רווי שלה בתור בחורה לא ישפיע טוב במיוחד.

VIKING
12-10-08, 14:40
בטח אפשר, גם עדיף

itaiprz1
12-10-08, 14:50

פשוט תאכלי,
-פירות ופירות יבשים.

זה לא ככה , אם העיקר לאכול היא תעשה רק בשומן כי היא תאכל שטויות,
את יכולה להיתפנק אבל יש גבול לכל דבר. כמו ההוא שהיה מעלי אם תנסי קוואקר בבלנדר את לא תצתערי.

xpl1
12-10-08, 22:44
זה לא ככה , אם העיקר לאכול היא תעשה רק בשומן כי היא תאכל שטויות,
את יכולה להיתפנק אבל יש גבול לכל דבר. כמו ההוא שהיה מעלי אם תנסי קוואקר בבלנדר את לא תצתערי.

אז במה נראה לך שבחורה תעלה? בשריר? אם אני לא טועה היא לא מתאמנת ויש לה בעיה של תת משקל והיא רוצה פשוט לעלות במשקל חד וחלק.