PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות שלי - זקוק לעצתכם

dni_m
12-10-08, 19:36
צילמתי 2 תמונות שלי כדי להמחיש את המצב..
בעבר הורדתי כ-25 קילו ועכשיו הנתונים שלי הם:
גובה: 165 ס"מ
משקל: 50 ק"ג
אחוז שומן לא ידוע
כעת אני בתקופת מסה..

כפי שאתם יכולים לראות ממש אין עליי שרירים ואני חושב שיש יותר שומן.. אם תסתכלו על הגב התחתון ועל הבטן שזה חלקים שהם מאד לא חטובים אצלי.
האם זה בגלל שהורדתי הרבה במשקל ושרפתי הרבה שריר?
מה אתם מייעצים לי לעשות?

פרונט

http://i37.tinypic.com/153o8if.jpg

צד

http://i35.tinypic.com/f6tc5.jpg

zanz0r
12-10-08, 19:52
תרביץ מסה חזק.. יועיל לך מאוד אם תעזר באיזה אבקה (במידה ואתה יכול להרשות לעצמך) לעליה במסה, הסיריוס מאס (http://israelbody.org/Index.asp?CategoryID=100&ArticleID=542) לדוגמה.

איך אתה מתכוון להתאמן? במכון כושר? או בבית?

or16
12-10-08, 19:53
לאכול בצורה יפה וטובה ודברים טובים ..להיתאמן כמו שצריך וכמובן לעלות במישקל אני לא יודע רואים שאתה מאוד רזה אבל משו בולט לעין טיפה אבל זה לא אמור להפריע לך אל תעשה חיטוב ולא נעליים תעלה במישקל כמו סוס זה מה שאתה צריך.בהצלחה חביבי

OmriF
12-10-08, 19:56
תקשיב גבר, יש לך אותה תופעה בדיוק כמוני: עור עודף. ולכן לא רואים את האזור בצורה מחוטבת.
כרגע הדבר היחידי שכדאי לך לעשות זה מסה נקייה על מנת למתוח את העור עודף הזה ולאחר מסה בחורף, לחטב ולהראות סוף הדרך.

dni_m
12-10-08, 20:02
אה אז הבעיה זה עור עודף שנשאר לאחר הירידה במשקל?
כלומר אם אני אעלה במשקל בצורה נקייה אז הוא יימתח והאיזור יהיה חטוב יותר?
כי שומן זה לא נכון? (אני מדבר על הגב התחתון והבטן)

baboska
12-10-08, 20:06
פששש אני רואה שיש מלא אנשים עם בעיות השמנה ....

מה המטרות שלך ? ואיפה אתה הולך להתאמן ?
ואני באמת מאחל לך בהצלחה ורואים שיש לך כוח רצון אחרי שהורדת 25 קילו [=

HardCor3
12-10-08, 20:07
זה עור עודף לא שומן.
מסה נקייה והכל יסתדר,בהצלחה.

king l8
12-10-08, 20:14
כנס למסה חזקה עכשיו בחורף אחי

OmriF
12-10-08, 20:16
בדיוק הבנת.
מה שמצחיק פה שאפילו יש לנו אותו מבנה גוף (גיטרה - נדפקנו) ושנינו ירדנו במשקל ונשארנו עם עור עודף..
עכשיו כשאתה תעשה מסה אתה תעלה בנוזלים שיכנסו לאזורים של העור עודף, מה שיראה לך כשומן אבל בתאכלס זה נוזלים.

dni_m
12-10-08, 20:20
בדיוק הבנת.
מה שמצחיק פה שאפילו יש לנו אותו מבנה גוף (גיטרה - נדפקנו) ושנינו ירדנו במשקל ונשארנו עם עור עודף..
עכשיו כשאתה תעשה מסה אתה תעלה בנוזלים שיכנסו לאזורים של העור עודף, מה שיראה לך כשומן אבל בתאכלס זה נוזלים.

מה? אבל לא רוצה שיהיה לי מראה כזה מוצק ושמנוני..
כי אם ייכנסו נוזלים לאיזורים האלה וזה ייראה כמו שומן אני הולך להראות רע מאד!
אי אפשר להעלות את המסה בלי מראה שמנוני? אלא עם מראה חזק ושרירי יותר?

HardCor3
12-10-08, 20:22
טבעי נדיר לא לעלות בנוזלים ולקבל מראה נוזלי,אבל זה נוזלים שאחרי שלושה ימים עם אירובי וקיצוץ בפחמימות זה יורד.
אתה נכנס עכשיו לחורף גם ככה.

dni_m
12-10-08, 20:23
אה הנזולים יורדים תוך כמה ימים?
חשבתי שזה עניין של זמן ארוך.. גם ככה אני לא אוכל הרבה פחמימות אז לא תהיה לי בעיה לקצץ..

dni_m
12-10-08, 21:04
???..

אדיר53
12-10-08, 22:45
אתה לא הולך להתגייס בקרוב?
אם כן תגיד מה התקופת זמן שנשאר לך עד לצבא ותנסה לבנות תוכנית אימונים ותזונה אתה חייב לעלות במשקל
בן 18 שוקל 50
זה לא נורמאלי

dethMAN
12-10-08, 22:54
אחי האחוז שומן בסדר גמור.... מעכשיו תתחיל מסה עצבנית... נכון אין עלייך מסת שריר אבל אתה לא צריך חיטוב אתה בסדר גמור...

dni_m
12-10-08, 23:12
אני לא מודאג מהאחוז שומן.. כי 50 קילו זה לא בן אדם שמן..
אני רק רוצה לדעת אם אני ממשיך במסה זה אומר שאני הולך להיראות עכשיו מוצק ושמנוני יותר?
כי אני מניח שאם בעודפי העור ייכנסו נוזלים שייראו כמו שומן אז זה לא הולך להיות מראה מלבב במיוחדד..
אז מה אתם אומרים?

tomer19000
12-10-08, 23:31
אני לא מודאג מהאחוז שומן.. כי 50 קילו זה לא בן אדם שמן..
אני רק רוצה לדעת אם אני ממשיך במסה זה אומר שאני הולך להיראות עכשיו מוצק ושמנוני יותר?
כי אני מניח שאם בעודפי העור ייכנסו נוזלים שייראו כמו שומן אז זה לא הולך להיות מראה מלבב במיוחדד..
אז מה אתם אומרים?

ברור שתראה קצת נוזלי ושמנוני,מבזק חדשות חבר יקר,זה קורה לכולנו..אין מנוס מזה,אתה לא יכול לצפות גם לעלות במסה משמעותית וגם להוריד את אחוז השומן(אפילו גנטיקה הכי מדהימה)לא תיתן תגובה כזאת,אלא אם אתה תעלה ממש מעט מסה(וגם אז רק במקרים נדירים) ובמקרה שלך צריך לעלות הרבה מסה. עצה מאחיך: עזוב אותך מ"איך אני אראה אם אני אמשיך במסה",הכל זמני אחי,אתה צריך לראות רק את התוצאה הסופית בראש,לשאוף לשם,לא משנה מה קורה בדרך.לא הכל ורוד.אני לקחתי קריאטין ועליתי כמעט 2 קילו בשבועיים עכשיו,וקיבלתי מראה שמנוני יותר ואיבדתי המון מדגישות הריבועים אצלי(שזה כואב מאוד לאחד שהחמיאו לו שנים על הריבועים),אהל גם ככה חורף וצריך להתעלם ולעלות כמה שיותר כדי לחטב במרץ.
נ.ב: יש אולי כמה סוכריות שיכולות לעלות מסה ולחטב בוא זמנית,אם זה עד כדי כך קריטי לך,בכל מקרה לא ההיתי ממליץ.