PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על אבקת אופטימל טעם

avlier
12-10-08, 20:40
שאלה על אבקת אופטימל טעם
איזה טעם הכי מומלץ ?
בחיית למה זה הכי חשוב לי

avlier
13-10-08, 00:32
למה אפחד לא עונה לי נו בחיית בקשההה

shukila
13-10-08, 00:40
למה אפחד לא עונה לי נו בחיית בקשההה

למה אף אחד לא עונה...כי אף אחד לא קונה את הסוג הזה
אבקה תוצרת הארץ במחיר מותג מחול

OmriF
13-10-08, 11:29
ממ אני טעמתי את הווניל והיא אחלה, לדעתי אבל ימאס לך אחרי כמה זמן. תלוי אם אתה אוהב את הטעם ווניל באופן כללי.

הבנתי שהגיע טעם בננה... זה נשמע טוב :)

avlier
13-10-08, 17:57
וואלה אני לא אוהב ווניל בכלל מי שקניתי תסירוס מאס פה של ווניל פעם מזמן אני לאמתקרב לטעם הזה בכללל

מה אתם אומרים על הקפוצ'ינו למי שטעם אבל תאמת!!!

avlier
13-10-08, 17:58
למה אף אחד לא עונה...כי אף אחד לא קונה את הסוג הזה
אבקה תוצרת הארץ במחיר מותג מחול

מה לעשות כפרה אני קונה רק כשר חמוד שלי

ומה זה משנה חלבון באץר או לא בארץ מסתקלים על שומן טעם עירובב סוכר וזה הכול
והאבקה אזות נקייה מי הכול אין שומן אין סוכר אין כלום אז מה האבדל ?

shukila
13-10-08, 18:58
הלוואי וכל מה שהיה כתוב על האריזות היה נכון ומדוייק....אם זה היה ככה הייתי קונה אבקה של 90שקל קילו תוצרת הארץ ממפעל למוצרי טבע

OmriF
13-10-08, 19:41
בעיקרון זה רק חלב נוכרי...אבל כל אחד והבחירות שלו..
יש באבקת הווניל לאחר הערבוב המון קצף... זה דיי מעיד על האיכות שלה..

avlier
14-10-08, 17:14
הלוואי וכל מה שהיה כתוב על האריזות היה נכון ומדוייק....אם זה היה ככה הייתי קונה אבקה של 90שקל קילו תוצרת הארץ ממפעל למוצרי טבע

אתה רוצה להגיד לי שיש מצב שמה שרשום באבקה של האופטימל יש מצב לא נכוןן ?

ThE HummeR
14-10-08, 17:17
אתה רוצה להגיד לי שיש מצב שמה שרשום באבקה של האופטימל יש מצב לא נכוןן ?

זה לא שיש מצב, זה בדוק.

לדעתי זה טמטום ללכת על חלבון מהארץ הרי זה סה"כ חלב וזה לא בשר שהוא יכול להיות לא כשר זה מי גבינה.
בתור אחד ששומר כשרות אני אומר לך זה כמו שאתה אוכל קינדר בואנו שיש בו חלב נוכרי .
מה ההבדל בין השנים ? כי אני לא רואה.

avlier
14-10-08, 17:18

זה לא רק חלב נוכרי ? זה לא כשר בכלל תבין אחי כול עוד שלא רשום כשר יש חשש ועם יש חשש אז יש סכוי אפילו של 99 עם אני לא טועה קריאטין עושים את זה מי חיות אז לך תידע איזה חייה סמו לך שם
והכול מתערבב באותה מכונה .....

אחי פתחו פה כמה הודעות שאמרו שניראה לי באבקות של צ'מפיון רשום עלול לאכיל עיקבות סרטנים .....
וקראתי תאמין לי הרבה מאוד מאוד בפרום פה ובמקומות אחרים..... עם לא רשום בקופה של האבקה זה לא אומר שאין עיקבות ....

avlier
14-10-08, 17:20
זה לא שיש מצב, זה בדוק.

לדעתי זה טמטום ללכת על חלבון מהארץ הרי זה סה"כ חלב וזה לא בשר שהוא יכול להיות לא כשר זה מי גבינה.
בתור אחד ששומר כשרות אני אומר לך זה כמו שאתה אוכל קינדר בואנו שיש בו חלב נוכרי .
מה ההבדל בין השנים ? כי אני לא רואה.

חח כן אחי אבל קינדר בואנו רשום כשרות ..... ככה שאני יוכל להיות בטוח שאין שם משהו לא כשר

עם חלב נוכרי אין לי בעיה עד עכשיו הייתי לוקח אולטמייט חלב נוכרי

תביא לי עכשיו רב גדול אחי שיסכים לי לקנות תאבקום של צ'מפיון ואפטימום ואלו ואני קונה מילה

avlier
14-10-08, 17:21

יענו האיכות טובה או לא טובה ?

gosu1
15-10-08, 00:07
כן קניתי פעם את הווניל של האופטימום אחרי הרבה זמן הוא נמאס ובאמת יש שם הרבה קצף אחרי שמנערים ברבה.
אם אתה רוצה משהו טעים של אופטימום אני ממליץ בחוף על מרשמלו.
אל תתן לזה שקוראים לזה מרשמלו להטעות אותך זה תאים וטוב!

bodybuilding4everr
15-10-08, 00:12
לא קונים אבקות שמיוצרות בארץ נקודה סבוף עניין
2.לא קונים רבקגות בטעם וניל!

avlier
15-10-08, 00:21
גרועה
ואני יכול להבטיח לך שבאבקה של אופטימום אין שום דבר שהוא לא כשר.
האבקה לא כשרה כי היא מיוצרת בחול ואין רב שמפקח על זה . אבל אם אין לך בעיה אם חלב נוכרי אז מה הבעיה ??

אבל בכול מצב שיש חשש אז לא קונים

Shlomik
15-10-08, 13:19
חבל שיש אנשים משמיצים מוצרים לפני שהם בדקו את העובדות, אתם יכול להיות בטוחים שלא פעם אחת פנו אלינו כל מיני חברות חדשות תוצרות הארץ עם כל מיני מוצרים, והמחשבה הראשונה שעוברת בראש היא מה שאתם אמרתם איך אני יודע שיש בזה חלבון? כיוון שזאת חברה ישראלית ואני יכול לומר לכם שהסיבה שהחלטנו ללכת על אופטימלי ולא על אבקות אחרות שפנו אלינו היא כיוון שהיה להם אנליזות, ובדיקות וכו' לאבקה יש את כל האישורים הדרושים ומעבר לכך החומר גלם באבקות תוצרת הארץ נקנה מתנובה ככה שחבל לזלזל במוצר לפני שאתם בודקים.

אני מסכים שאולי יש כמה יתרונות לאבקות מחו"ל אבל בשביל מי ששומר כשרות וצריך שיהיה הכשר על המוצר לדעתי האופטימלי היא פיתרון מעולה לגבי הטעם אני אישית טעמתי את הוניל עוגיות והוא היה טעים מאוד, בנוסף יש טעם חדש בננה שאני אשמח לשמוע תגובות אם יש אנשים שיצא להם לנסות אותו כבר.

shukila
15-10-08, 13:28
חבל שיש אנשים משמיצים מוצרים לפני שהם בדקו את העובדות, אתם יכול להיות בטוחים שלא פעם אחת פנו אלינו כל מיני חברות חדשות תוצרות הארץ עם כל מיני מוצרים, והמחשבה הראשונה שעוברת בראש היא מה שאתם אמרתם איך אני יודע שיש בזה חלבון? כיוון שזאת חברה ישראלית ואני יכול לומר לכם שהסיבה שהחלטנו ללכת על אופטימלי ולא על אבקות אחרות שפנו אלינו היא כיוון שהיה להם אנליזות, ובדיקות וכו' לאבקה יש את כל האישורים הדרושים ומעבר לכך החומר גלם באבקות תוצרת הארץ נקנה מתנובה ככה שחבל לזלזל במוצר לפני שאתם בודקים.

אני מסכים שאולי יש כמה יתרונות לאבקות מחו"ל אבל בשביל מי ששומר כשרות וצריך שיהיה הכשר על המוצר לדעתי האופטימלי היא פיתרון מעולה לגבי הטעם אני אישית טעמתי את הוניל עוגיות והוא היה טעים מאוד, בנוסף יש טעם חדש בננה שאני אשמח לשמוע תגובות אם יש אנשים שיצא להם לנסות אותו כבר.

תגיד להם לאותם יצרנים ישראלים,שאם הם יורידו את המחירים ל 200 שקל דלי. הם יקפיצו את המחירות שלהם פי 3 . כולם ירוויחו מיזה ויהיו מאושרים