PDA

צפה בגרסא המלאה : סיטואציה בעייתית שאני נתקל בה הרבה לאחרונה

מושיק23
13-10-08, 11:41
הסיטואציה:
סביבות עשר בלילה, אני משלים ערכים כדי להגיע לפלוס 300קל' (אני במסה נקיה), ופתאום אחרי שאני מפוצץ כולי שמח וטוב לב, מתקשר חבר ואומר בוא נצא לפה או לשם, מתארגנים כמה חברים ויוצאים לאנשהו, בדרך כלל הבילוי כולל אוכל...
סלט אני לא יכול להזמין (ניסיתי והסתכלו עלי כאילו נפלתי מהירח)
אז אני בד"כ מנסה להזמין משהו בריא בלי הרבה שומן: כריך סלמון, חזה עוף בלי שמן וכאלה
הבעיה היא שהמנות תמיד באות אם סטפה רצינית של צ'יפס ומזמינים גם קולה ואל תשכחו שבאותו רגע אני כבר בפלוס קלורי!!!

להחשיב את זה כצ'יט - לא אופציה כי לפעמים זה קורה לפעמים יותר מפעם בשבוע ואני עוד במאסה נקיה

אז מה עדיף לעשות? יום למחרת לקזז בפחמימות את כמות הקלוריות של אותה הארוחה? גם אם זה אומר שאני אהיה במנוס קלורי? (ז"א בממוצע על היומיים האלה אני אהיה בפלוס 300, כמו שאמור להיות), ועד כמה להסיף אירובי ביום שאחרי עוזר?

בקיצור, אשמח להצעות למיזעור נזקים ;)

אני בטוח שזה יעזור להרבה כאן...

חג שמח!!!

DarkGulis
13-10-08, 11:48
שמע אחי אם זה לא יותר מפעמיים בשבוע לדעתי זה לא נורא...אתה לא עולה לבמה נכון?...במקסימום תעשה 25 דקות אירובי יום למחרת וזהו...בהצלחה אח שלי!

the animal
13-10-08, 13:53
צ'יט- שניים בשבוע לא יפגעו בך באופן קריטי, אבל אם רע לך שאתה דופק צ'יטים, פשוט תשים לעצמך גבולות. הכל בעסק הזה זה עניין של כוח רצון

Masquerade
13-10-08, 13:56
אם יש לך פעם בשבוע ביום שישי צ'יט, אין עם זה בעיה. עכשיו חופש, אם כל יום תאכל אקסטרה 1000 קלוריות, זאת אולי קצת בעיה. תנסה לוודא יציאה לפני, או מקסימום אל תאכל.

SiX PACK
13-10-08, 13:57
מה אתה מזמין בגלל שלא נעים לך או מה..?

חביבי אתה מפתח גוף זאת גאווה לא צריך להתבייש בזה.

haas
13-10-08, 14:00
מה אתה מזמין בגלל שלא נעים לך או מה..?

חביבי אתה מפתח גוף זאת גאווה לא צריך להתבייש בזה.

בדיוק. אתה קורע את התחת ומקפיד על כל קלוריה , על מי אתה שם? תעשה מה שטוב לך. תזמין סלט ותהנה ממנו . תסתכל על אלה שצוחקים עלייך ותצחק עליהם בלב שלך על כמה שהם שחיפים חסרי מאסה...

OmriF
13-10-08, 14:35
חחח אספר לך סיפור דומה:
ישבתי עם חברה שלי בגרג כי היה לנו משעמם בבית.
קיבלנו תפריט, היא הזמינה משקה שוקולד לבן חם ואני קולה זירו.
מלצרית אחרת באה והביאה לנו את ההזמנה ושמה לי את השוקולד חם ולה את הזירו. אמרתי לה: "התבלבלת.."
היא מסתכלת עליי ואומרת: "מממ אופס, אני לא רגילה..." חח וצחקנו וככה נגמר הסיפור..

בקיצור תעשה מה שבזין שלך.

blackbimer
13-10-08, 15:26
שמע אני מבין אותך ואתם גם צריכים להבין מה יושבים חברה אחרי יציאה הולכים לדפוק לאפה לא תוכלו מה תזילו ריר כמו מסכנים?

אז סבבה אולי בבשרים במקום שווארמה נשים פרגית ואולי לא נוסיף ציפס ונשתה קולה אבל מה לעשות צריך להנות יש גבול..

Masquerade
13-10-08, 15:28
שמע אני מבין אותך ואתם גם צריכים להבין מה יושבים חברה אחרי יציאה הולכים לדפוק לאפה לא תוכלו מה תזילו ריר כמו מסכנים?

אז סבבה אולי בבשרים במקום שווארמה נשים פרגית ואולי לא נוסיף ציפס ונשתה קולה אבל מה לעשות צריך להנות יש גבול..

כל אחד שם לעצמו את הגבולות. שאלת-קיבלת תשובה מה כל אחד היה עושה, זה לא אומר שזה מה שאתה צריך לעשות.

Bono
13-10-08, 15:36
כל אחד שם לעצמו את הגבולות. שאלת-קיבלת תשובה מה כל אחד היה עושה, זה לא אומר שזה מה שאתה צריך לעשות.

הוא לא שאל:fellow:
אבל נכון- צריך לשים גבולות בקטע הזה.

מושיק23
13-10-08, 15:48
הבעיה שלי היא לא שאני לא עומד בפיתוי, כי אין לי בעיה גם לא לאכול כלום כשהחברים דופקים לאפה...
אני פשוט יוצא ממש כוסית אם אני עושה את זה, אז אני אומר לעצמי: יאללה נזמין משהו יחסית בריא, ואז אני רואה גם צ'יפס בצלחת, אז אני אומר לעצמי: יאללה נטעם "אחד או שניים"...

בעיקרון אני חי על קוטג' חצי%, טונה במים, ש"ש, אורז\פסטה מלאים, לחם קל ודברים כאלה... ולמדתי להנות מהאוכל הזה עם הזמן...

השאלה המקורית שלי הייתה:ביום שאחרי, מה הדבר הכי טוב לעשות אחרי שכבר "חטאתי" כדי לא להעלות בשומן ולמזער נזקים?
לשכוח מזה ולהמשיך בתפריט? להיות במינוס קלורי על חשבון פחמימות ביום שאחרי בשביל לאזן? לדפוק אירובי כמו משוגע? שילוב של שני האחרונים?

custello
13-10-08, 15:52
תשאר לפי התפריט שלך

Masquerade
13-10-08, 15:52
הבעיה שלי היא לא שאני לא עומד בפיתוי, כי אין לי בעיה גם לא לאכול כלום כשהחברים דופקים לאפה...
אני פשוט יוצא ממש כוסית אם אני עושה את זה, אז אני אומר לעצמי: יאללה נזמין משהו יחסית בריא, ואז אני רואה גם צ'יפס בצלחת, אז אני אומר לעצמי: יאללה נטעם "אחד או שניים"...

בעיקרון אני חי על קוטג' חצי%, טונה במים, ש"ש, אורז\פסטה מלאים, לחם קל ודברים כאלה... ולמדתי להנות מהאוכל הזה עם הזמן...

השאלה המקורית שלי הייתה:ביום שאחרי, מה הדבר הכי טוב לעשות אחרי שכבר "חטאתי" כדי לא להעלות בשומן ולמזער נזקים?
לשכוח מזה ולהמשיך בתפריט? להיות במינוס קלורי על חשבון פחמימות ביום שאחרי בשביל לאזן? לדפוק אירובי כמו משוגע? שילוב של שני האחרונים?

אחי מה זה כוסית? אני אתמול הלכתי לסרט (אגב חרא סרט.. החדש של האחים כהן..), הבאתי בתיק קופסאת קוטג'.. מה יותר כוסית מזה? וזה הכי כיף בעולם.:boxing:

custello
13-10-08, 15:53
באמצע הסרט? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה גנוב

Masquerade
13-10-08, 15:54
באמצע הסרט? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה גנוב

זה גם לא שלא יכולתי לחכות עד הבית.. זה פשוט במקום פופקורן.

Bono
13-10-08, 15:57
Wtf?!

Holy_Templar
13-10-08, 15:59
אתה מביא איתך בתיק טונה וקוטג' לסרטים ?

מה אתם מושפעים עד כדי כך ?

Bono
13-10-08, 16:03
אתה מביא איתך בתיק טונה וקוטג' לסרטים ?

מה אתם מושפעים עד כדי כך ?
זה הארדקור!!!!!!1111 אחד אחד

Holy_Templar
13-10-08, 16:04
זה הארדקור!!!!!!1111 אחד אחד

אני מקווה שאתה צוחק :)

אם לא ...

:sad:

אם כבר תביא איתך חצי כבש בתיק ... לא קוטג'

Masquerade
13-10-08, 16:12
:eek:אני מקווה שאתה צוחק :)

אם לא ...

חח אמרתי, זה לא כי אני חושב ש"אומגגגגגג אני מפרק שריר, זה כבר שעתיים ו59 דק' שלא אכלתי!!!!"
אלא זה בכל מקרה כבר 1-2 בלילה, נשאר לי היום עוד לאכול 2 קוטג'ים, אני הולך לסרט וחברים שלי טוחנים לי פופקורן באוזן, אז למה שאני לא אלקק לי קוטג'?

Bono
13-10-08, 16:14
אני מקווה שאתה צוחק :)

אם לא ...

בטח שאני צוחק:bye1:

Holy_Templar
13-10-08, 16:14
:eek:

חח אמרתי, זה לא כי אני חושב ש"אומגגגגגג אני מפרק שריר, זה כבר שעתיים ו59 דק' שלא אכלתי!!!!"
אלא זה בכל מקרה כבר 1-2 בלילה, נשאר לי היום עוד לאכול 2 קוטג'ים, אני הולך לסרט וחברים שלי טוחנים לי פופקורן באוזן, אז למה שאני לא אלקק לי קוטג'?

א. בבקשה אל תגיד ללקק קוטג' האוסוציאציות שזה מעלה אינן קשורות לפיתוח גוף ..

ב. תביא איתך בתיק פיתות ושיפודים לא קוטג' :)

ג. אחרי הסרט תעבור בטאבון ותדפוק איזה 4 בורקסים עם בשר... פתרון סבבה יותר ..

אני לעולם לא יביא איתי אוכל ליציאה.. אם לא השלמתי את הקלוריות לא נורא נשלים מחר :)

Bono
13-10-08, 16:15
:eek:

כשאני הולך לסרט(ולא רוצה לעשות צ'יט) אז אני נצמד לקולה זירו טוב ומשלים ערכים בבית

Holy_Templar
13-10-08, 16:16
כשאני הולך לסרט(ולא רוצה לעשות צ'יט) אז אני נצמד לקולה זירו טוב ומשלים ערכים בבית

מספיק!

שיפודים והמבורגר אינם צ'יט :)

ומספיק ... שהאנשים שותים חצי ליטר בירה... וזה כבר לא משנה :)

Masquerade
13-10-08, 16:16
שמע, אני לא יכול לראות סרט בלי שהפה שלי עסוק.. פופקורן אני לא אוכל לא בצ'יט-זה הפתרון שלי.

Bono
13-10-08, 16:18
מסטיקים אחי, חשבתי שכבר דנו על זה אתמול

Bono
13-10-08, 16:18
מספיק!

שיפודים והמבורגר אינם צ'יט :)

ומספיק ... שהאנשים שותים חצי ליטר בירה... וזה כבר לא משנה :)

אם האמבורגר לא ציט אז מה כן :):):):)

Masquerade
13-10-08, 16:20
מסטיקים אחי, חשבתי שכבר דנו על זה אתמול

ברור שמסטיקים, אחרי הקוטג'.

Bono
13-10-08, 16:21
ברור שמסטיקים, אחרי הקוטג'.

:):):):)
ומה החבר'ה אמרו ?

Masquerade
13-10-08, 16:26
הם רגילים, זה לא משהו חדש. מפתיע אותי שזה מפתיע אתכם.

Bono
13-10-08, 16:29
הם רגילים, זה לא משהו חדש. מפתיע אותי שזה מפתיע אתכם.

מפתיע אותי שזה מפתיע אותנו שזה לא מפתיע אותם חחח סתם
בכל מקרה ,לא הייתי חושב לעשות דבר כזה חחח
:laughing:
יפה שזה לא מפריע לך

DanielP
13-10-08, 16:57
שמע אחי אתה באמת מושפע הולך עם קוטג' לסרט עם כל הכבוד לא ראיתי אפעם בן אדם גם גדולים ותותחים ממך פי 10 לא הולכים עם אוכל ליציאה זה באמת השפעה וטימטום .
וצריך גם להנות מידי פעם על תגבילו את עצמכם יותר מדי למה בסוף זה יצא לכם מהעף ולא תרצו להמשיך לעסוק בפיתוח גוףף..אז..*אל תשכחו להנות אבל לשים גבולות*

Masquerade
13-10-08, 17:04
שמע אחי אתה באמת מושפע הולך עם קוטג' לסרט עם כל הכבוד לא ראיתי אפעם בן אדם גם גדולים ותותחים ממך פי 10 לא הולכים עם אוכל ליציאה זה באמת השפעה וטימטום .
וצריך גם להנות מידי פעם על תגבילו את עצמכם יותר מדי למה בסוף זה יצא לכם מהעף ולא תרצו להמשיך לעסוק בפיתוח גוףף..אז..*אל תשכחו להנות אבל לשים גבולות*

כנראה שלא קראת את כל ההודעות שלי. כמו שאמרתי, אני נהנה מזה.

DanielP
13-10-08, 17:07
אתה אולי נהנה אבל אתה מגזים וזה ממש טמטום ..
תעשה מה בראש שך זה חיים שלך ואם אתה נהנה מזה זה טוב