PDA

צפה בגרסא המלאה : הפסקה מקראטין וירידה בנוזלים

ironman
13-10-08, 22:43
כמה זמן לוקח לקראטין להתנקות מגוף אחרי הפסקה כדי להוריד את הנוזלים שהוא ספח המונו
אני צריך לבדוק כמה נוזלים וכמה שומן עליתי

שייקה
13-10-08, 22:53
חחח אני משתמש במונו ואין שום ספיחה אחי, מה זה נראה לך gh ?

ironman
14-10-08, 00:37

ברור שיש אחי 3-4 קילו אני עליתי ממנו מאז שהתחלתי כמובן שנוזלים.

agrox
14-10-08, 16:16

:blink:

אחד הדברים שקריאטין עוזה זה סופח איתו נוזלים.
רוב הסיכויים שאתה תבחין בירידה בנוזלים בשאתה מפסיר להשתמש בקריאטין, אבל זה לא משמעותי מידי. המסת שריר שקיבלתה בעזרת הקריאטין תישאר.

Holy_Templar
14-10-08, 16:22

רוב הסיכויים שאתה תבחין בירידה בנוזלים בשאתה מפסיר להשתמש בקריאטין, אבל זה לא משמעותי מידי. המסת שריר שקיבלתה בעזרת הקריאטין תישאר.

מוזר אני כמעט חודש על קריאטין , לא עליתי במשקל , לא צברתי נוזלים ... ולא נעליים

יש התקדמות במשקלי עבודה, והתאוששות טובה יותר אבל מעבר לזה שום שינוי ניכר.

שייקה
14-10-08, 16:27

אתה ניסית את המונו בכלל אחי? עם המונו אין ספיחה כלל וכלל,

HardCor3
14-10-08, 19:55
ברור שיש אחי 3-4 קילו אני עליתי ממנו מאז שהתחלתי כמובן שנוזלים.

הגזמת לאללה... עם קריאטין עולים בין 500-1000 גרם נוזלים לא 3-4 קילו...
בדרך כלל הנוזלים יוצאים מהגוף לאחר שבוע-שבועיים הפסקה ויכול לקרות מצב שתישאר אותו משקל גוף כמו שקרה לי.

agrox
14-10-08, 21:09
מוזר אני כמעט חודש על קריאטין , לא עליתי במשקל , לא צברתי נוזלים ... ולא נעליים

יש התקדמות במשקלי עבודה, והתאוששות טובה יותר אבל מעבר לזה שום שינוי ניכר.

אני מזכיר- קריאטין לא משפיע על כל אחד באותה צורה!
פותח הפוסט אמר שהוא ראה אצלו ספיחה של נוזלים, לכן שביר להניח שכשיפסיק את צריכת הקריאטין הנוזלים יצאו.
יש מבין?

zuko
15-10-08, 00:06
הגזמת לאללה... עם קריאטין עולים בין 500-1000 גרם נוזלים לא 3-4 קילו...
בדרך כלל הנוזלים יוצאים מהגוף לאחר שבוע-שבועיים הפסקה ויכול לקרות מצב שתישאר אותו משקל גוף כמו שקרה לי.
זה לא תלוי גם בכמות הצריכה?,אם למשל x צורך 5 גרם ליום במשך חודש וy צורך 25 גרם לחודש? מה המשמעות בעיניין הנוזלים? עם5 גרם יש ספיחת נוזלים רצינית בכלל?

ironman
15-10-08, 01:06
בכלל לא הגזמתי זה מה שהוא מעלה אותי כל פעם וגם אצלי רואים ישר אני מקבל תגובות כי ההיקפים עולים וכן גם בבטן זה הבאסה. אני עושה העמסה ואז 10 ביום אימון 5 ללא אימון וכן יש אצלי תמיד שיפור בהתאוששות בין הסטים משקל עבודה עולים מעט.

ahtung
15-10-08, 01:17
אני זוכר שבפעם הראשונה ששתיתי מונו תוך חודש עליתי מ 73 קילו ל 78 ואז השיא הגיע אחרי 4 חודש ל 81,אחרי שהפסקתי עם הקריאטין גם ירדתי במשקל ב 3-4 קילו,בכל מקרה מבחינת המראה הנוזלים דופקים מראה מסיבי :d

WEST $ SIDE
15-10-08, 02:40

אתה רציני?
קראטין מונוהיידריט סופח נוזלים , אפילו קראטין אתיל אסטר סופח מעט נוזלים , קראטין שלא סופח נוזלים זה לא קראטין .
כשאני מתחיל עם המונו אחרי שבועיים - שלוש אני עולה 3-4 קילו נוזלים.

Holy_Templar
15-10-08, 02:49
אתה רציני?
קראטין מונוהיידריט סופח נוזלים , אפילו קראטין אתיל אסטר סופח מעט נוזלים , קראטין שלא סופח נוזלים זה לא קראטין .
כשאני מתחיל עם המונו אחרי שבועיים - שלוש אני עולה 3-4 קילו נוזלים.

וואלה אני חודש כמעט לא העלה אותי כלום :(

לא מבין את זה ....

WEST $ SIDE
15-10-08, 03:11
חח שבועיים אחרי שאני מתחיל עם המונו יש לי סנטר נוסף חחח...

zuko
15-10-08, 12:33
זה לא תלוי גם בכמות הצריכה?,אם למשל x צורך 5 גרם ליום במשך חודש וy צורך 25 גרם לחודש? מה המשמעות בעיניין הנוזלים? עם5 גרם יש ספיחת נוזלים רצינית בכלל?
מי שיודע,יכול לענות על השאלה הנ"ל?

Holy_Templar
15-10-08, 12:35
מי שיודע,יכול לענות על השאלה הנ"ל?

באופן עקרוני... תיהיה אותה ספיחת נוזלים שתיהיה אם תעשה העמסה לפני כן והשריר יהיה רווי מהר יותר או שתתן 5 גרם כל יום .. תלוי בגוף שלך וכמה מים הוא יספח.

כמו שאמרתי לא יודע כל כך כי אני לדוגמא לא צברתי אפילו גרם של נוזלים ואני על קריאטין כבר חודש.. מה שכן יש עלייה מטורפת במשקלי עבודה.. זה נחמד :)

The-One
15-10-08, 12:55
באופן עקרוני... תיהיה אותה ספיחת נוזלים שתיהיה אם תעשה העמסה לפני כן והשריר יהיה רווי מהר יותר או שתתן 5 גרם כל יום .. תלוי בגוף שלך וכמה מים הוא יספח.

כמו שאמרתי לא יודע כל כך כי אני לדוגמא לא צברתי אפילו גרם של נוזלים ואני על קריאטין כבר חודש.. מה שכן יש עלייה מטורפת במשקלי עבודה.. זה נחמד :)

היום מגיע לי קריאטין לבית של מונו של אופטמוים שהזמנתי יש לי שאלה אחי כמה אתמה משתמש ביום אימון גם 5גרם או 5 לפני אימו ן5 אחרי יש אנשים שלוקחים גם 5גרם ביום אימו ןוגם ב5גרם ביום שא ן אימון..

Holy_Templar
15-10-08, 12:57
היום מגיע לי קריאטין לבית של מונו של אופטמוים שהזמנתי יש לי שאלה אחי כמה אתמה משתמש ביום אימון גם 5גרם או 5 לפני אימו ן5 אחרי יש אנשים שלוקחים גם 5גרם ביום אימו ןוגם ב5גרם ביום שא ן אימון..

תשמע הכל חלוק בנושא אבל יש שתי שיטות איזה שתבחר היא טובה ...

אם שתתן העמסה 7 ימים ... 3 כפיות ביום .. ואז כפית בכל יום ...

או שתקח כפית בכל יום ...

רוב המחקרים מראים על העמסה כשיטה מהירה יותר להרוויה של השריר .. ואז מעבר לזה כפית ביום זה מספיק ...

אחרים אומרים תעשה 5 גרם ביום זה אותו דבר כמו העמסה.. כי הגוף מעבר ל 5 גרם מוציא בשתן .

כך או כך ...

אני אישית עשיתי העמסה 7 ימים , 3 כפיות ביום .. ועכשיו כפית בכל יום ...

לא יודע אני אישית לא רואה תוצאות ויזאוליות אבל כן בעלייה במשקלי עבודה בחדר כושר...

denous
15-10-08, 13:09
שייקה בעיקרון הקריאטין כן סופח נוזלים אבל קצת הגזימו פה...
עולים קילו קילו וחצי גג...
וזה גם הולך אחרי 4-5 ימים אני זוכר... זה שטויות לא ממש רואים את זה אלא אם כן נדפקת למשל והנוזלים הצטברו במקומות בולטים...

agrox
15-10-08, 13:12
תשמע הכל חלוק בנושא אבל יש שתי שיטות איזה שתבחר היא טובה ...

אם שתתן העמסה 7 ימים ... 3 כפיות ביום .. ואז כפית בכל יום ...

או שתקח כפית בכל יום ...

רוב המחקרים מראים על העמסה כשיטה מהירה יותר להרוויה של השריר .. ואז מעבר לזה כפית ביום זה מספיק ...

אחרים אומרים תעשה 5 גרם ביום זה אותו דבר כמו העמסה.. כי הגוף מעבר ל 5 גרם מוציא בשתן .

כך או כך ...

אני אישית עשיתי העמסה 7 ימים , 3 כפיות ביום .. ועכשיו כפית בכל יום ...

לא יודע אני אישית לא רואה תוצאות ויזאוליות אבל כן בעלייה במשקלי עבודה בחדר כושר...

יש אפילו מחקרים שאומרים שבתופת העמסה עדיף לקחת 10 מנות של 2 גרם כדי לשפר ספיגה.
ובהמשך לפצל את ה 5 גרם ל 2 מנות ביום.

denous
15-10-08, 13:15
יש אפילו מחקרים שאומרים שבתופת העמסה עדיף לקחת 10 מנות של 2 גרם כדי לשפר ספיגה.
ובהמשך לפצל את ה 5 גרם ל 2 מנות ביום.

יש מחקרים ויש ויש ויש...

יש גם מחקר שמשה הציג מזמן אני כמעט בטוח..
שכתוב בו שהגוף לא יכול בכלל לספוג יותר מ-5 גרם קריאטין...
אז לך תדע.