PDA

צפה בגרסא המלאה : דבש

avram1
14-10-08, 21:29
1)אם הערכים של הגיינר הבייתי מסתדרים לי טוב בתפריט אני יכול לאכול איתו דבש?
כי יש בזה הרבה קלוריות אבל שומן אין בזה הרבה אז זה בסדר לאכול דבש במסה אם הגיינר ?

2)בחיטוב אתם אוכלים שיבולת שועל ? כי יש בה הרבה קלוריות יחסית לקורנפלקס

bodybuilding4everr
14-10-08, 21:32
1.תלוי בתפריט ,אם אתה יכול שים בבלנדר או במערבל תכמוצת דבש הרצוייה ויסיף טעם...

2.ש"ש אוכלים רק אם הוא נכנס בתפריט

Bono
14-10-08, 21:35
יצא לי דאבל

Bono
14-10-08, 21:36
1)אם הערכים של הגיינר הבייתי מסתדרים לי טוב בתפריט אני יכול לאכול איתו דבש?
כי יש בזה הרבה קלוריות אבל שומן אין בזה הרבה אז זה בסדר לאכול דבש במסה אם הגיינר ?

אם זה משתלב בערכים הסופיים אז אתה יכול, אבל בכל זאת שים לב לכמויות
2)בחיטוב אתם אוכלים שיבולת שועל ? כי יש בה הרבה קלוריות יחסית לקורנפלקס
אם זה משתלב בתפריט זה אחלה. חוץ מזה שאפשר לבשל כמות קטנה (וזה ספוח מים) שמאוד משביעה

בגוף ההודעה

king l8
14-10-08, 21:40
פשוט מאד אחי .. כל עוד משתלב בערכים של התפריט תהנה

shukila
14-10-08, 23:10
פשוט מאד אחי .. כל עוד משתלב בערכים של התפריט תהנה

תגידו כולכם פה צמודים לתפריט כמו כוסיות גם בתקופת מאסה?

אני במאסה וחוץ מהחלבון אצלי שהוא מסודר ,אני אוכל פחמימות כמה שבא לי בצמוד לחלבון

Hava
14-10-08, 23:13
אבל ככה אתה עולה הכי נקי

Bono
14-10-08, 23:16

אני במאסה וחוץ מהחלבון אצלי שהוא מסודר ,אני אוכל פחמימות כמה שבא לי בצמוד לחלבון

מה קשור כוסיות?
לא כל אחד רגיל לאכול הרבה סתם ככה אלא וצריך תפריט מסודר...

Holy_Templar
14-10-08, 23:32

אתה לא רוצה לעבוד לפי תפריט שיבושם לך... אחר כך אל תתלונן שאתה לא גדל ...

עובדים לפי תפריט בשביל לדעת שאנו מכניסים את הסך קלוריות וחלבון שצריך ... ושלא נגיע למצב שחסרים אפילו 100 קלוריות ...

TheGift
14-10-08, 23:40

עובדים לפי תפריט בשביל לדעת שאנו מכניסים את הסך קלוריות וחלבון שצריך ... ושלא נגיע למצב שחסרים אפילו 100 קלוריות ...

אף אחד לא יודע כמה אוכל הוא צריך לאכול בדיוק, ככה שללכת כמו נאצי אחרי תפריט זה לא תמיד נכון.

Bono
14-10-08, 23:46

יש כאלו שמסתדרים מצויין בלי תפריט ויש שלא יכולים בלי (כמוני:o)
שכל אחד יעשה מה שטוב ונוח לו.
חג שמח

king l8
15-10-08, 00:29

מה הקשר ?? תאמת גם אני לא הולך לפי תפריט .. !!
הוא אמר שיש לו תפריט ושזה מסתדר לו בערכים אז אמרתי שכל עוד זה נכנס לו בתפריט אז סבבה.. הוא אמר שיש לו תפריט !

shukila
15-10-08, 00:48
מה הקשר ?? תאמת גם אני לא הולך לפי תפריט .. !!
הוא אמר שיש לו תפריט ושזה מסתדר לו בערכים אז אמרתי שכל עוד זה נכנס לו בתפריט אז סבבה.. הוא אמר שיש לו תפריט !

אני בלי תפריט .רק דואג לאכול כמה שפחות שומן ,פחמימות כמו אורז וש"ש אני אוכל עד שאני שבע בצמוד לחלבון

מה שכן מסודר אצלי זה החלבונים שאני אוכל כל יום פחות או יותר אותה כמות ומאותם המקורות
ככה עליתי מ 75 קילו ל 88 תוך 7 חודש ,חלק מכובד מיזה שריר וכן גם שומן אבל לא בהגזמה

king l8
15-10-08, 01:17
אני בלי תפריט .רק דואג לאכול כמה שפחות שומן ,פחמימות כמו אורז וש"ש אני אוכל עד שאני שבע בצמוד לחלבון

מה שכן מסודר אצלי זה החלבונים שאני אוכל כל יום פחות או יותר אותה כמות ומאותם המקורות
ככה עליתי מ 75 קילו ל 88 תוך 7 חודש ,חלק מכובד מיזה שריר וכן גם שומן אבל לא בהגזמה

גם אני דומה לזה אחי.. פחמימות אני אוכל עד שאני מתפוצץ וחלבון אני אוכל פחות או יותר אותו כמות כל פעם .. גם לי את תפריט

Bono
15-10-08, 08:47

לכל אחד מתאים משהו אחר
אני חייב תפריט כי אם לא אני לא יגיע לכמות הקל' שצריך כי אני לא אכלן מי יודע מה.

king l8
15-10-08, 11:18
גם אני דומה לזה אחי.. פחמימות אני אוכל עד שאני מתפוצץ וחלבון אני אוכל פחות או יותר אותו כמות כל פעם .. גם לי אין תפריט

טעות .. יצא לי פעמיים