PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון..שאלה בקשר לרכיבים..

tamir23
15-10-08, 06:03
לפני חודש עשיתי בדיקה אחרי תקופה אם הרבה כאבי בטן ומה שמתלווה לזה..וכרגע אני רגיש ללקטוז (כל מוצרי החלב למניהם) - מי יתן וזה יעבור..
קודם כל.. איזה תחליפים יש לי לקבלת חלבון ממאכלים רגילים?
דבר שני..אבקת חלבון על בסיס מי חלב אני לא יכול לקחת..אבל יש על בסיס ביצה..השאלה אם יש הבדל משמעותי בטעם? (נשמע הרבה יותר מסריח) ואם יש למישהו המלצה על מוצר שנמכר אצל גיל וניסה אותו?

תודה ויום טוב ,
תמיר

Masquerade
15-10-08, 06:26
טונה, בשר, טופו, ביצים..
האבקה שאתה מדבר עליה היא לא מקבילה לאבקת חלבון מי גבינה, היא בעצם חלבון קזאין והיתרון בה שהיא מתפרקת לאט (מתאים ללילה למשל), בניגוד למה שאתה כנראה מחפש בחלבון מי גבינה, חלבון שמתפרק מהר.

tamir23
15-10-08, 07:25
אז אחרי אימון - טונה?

YONI
15-10-08, 08:10
אז אחרי אימון - טונה?

אני רק חושב על טונה אחרי אימון והקיבה שלי כבר מכינה אותי מנטלית להקאה

agrox
15-10-08, 10:37
אם אני זוכר נכון יש אבקות חלבון ללא לקטוז אחי

עריכה: http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=157&CategoryID=89&Page=1

adimenia
15-10-08, 10:47
נכון יש אבקות ללא לקטוז ואם אני לא טועה באבקות של אופטמום יש לקטז שזה האינזים שמפרק את הלקטוז ככה שזה אמור לנטרל את כאבי הבטן למרות שאם אתה ממש רגיש אז לא ניראה שזה ישפיע

itaiprz1
15-10-08, 10:56
טונה, בשר, טופו, ביצים..
האבקה שאתה מדבר עליה היא לא מקבילה לאבקת חלבון מי גבינה, היא בעצם חלבון קזאין והיתרון בה שהיא מתפרקת לאט (מתאים ללילה למשל), בניגוד למה שאתה כנראה מחפש בחלבון מי גבינה, חלבון שמתפרק מהר.

מה קזאין, חלבון ביצה זה לא חלבון קזאין.

Shlomik
15-10-08, 13:33
היי תמיר,

יש כמה פיתרונות למי שרגיש ללקטוז, אם אתה רגיש באופן שאינך יכול לצרוך גם גבינות וכו' המוצר המומלץ ביותר הוא האיזופיור אתה יכול להתחיל מהגודל הקטן של ה1.4 ק"ג שמגיע גם במגוון טעמים גדול ואם תאהב את המוצר לרכוש את המארז החסכוני של ה3.4 ק"ג שבו אתה חוסך מעל 200 ש"ח.

המוצר כן מבוסס על חלבון מי גבינה אבל שעבר תהליך מיוחד שבו הופרד הלקטוז מהמוצר, אופציה נוספת אם יש לך אפשרות להתמודד עם כמות קטנה של לקטוז (הכוונה שאינך יכול לצורך חלב אבל לדוגמא עם גבינה צהובה אין לך בעיה) יש אפשרות לתת ניסיון גם לחלבון של אופטימום שמכיל את האינזים לקטאז אשר מפרק את הלקטוז ולכן גם אנשים רגישים מעט ללקטוז מוצר זה אינו מהווה בעיה עבורם.

אם יש לך שאלות נוספות תרגיש חופשי לפנות אלי באופן אישי או לכל אחד מהיועצים שבחנות במספר 1-599-500-590.

שלומיק

orenr
15-10-08, 14:31
גם אני רגיש ללקטוז.
תקנה לקטזין, קח כדור (יוצא חצי שקל לכמוסה), ואתה מכוסה לכל מה שקשור ללקטוז - מוצרי חלב וכו.