PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין ללא אימון

nirnir
15-10-08, 11:52
היי

אני בשלב ההעמסה מיום שישי ועקב צינון חריף אני לא מתאמן מיום ראשון. האם להפסיק ?

Holy_Templar
15-10-08, 12:00
היי

אני בשלב ההעמסה מיום שישי ועקב צינון חריף אני לא מתאמן מיום ראשון. האם להפסיק ?

בהחלט ... בזמן מחלה הגוף נוטה להתייבש.. הקריאטין זקוק להמון נוזלים ולספוח אותם .. מעבר לעובדה שכדי להיות חזק כדי למקסם את האימונים ואת הקריאטין (עד כמה שהוא יהיה שולי) .

תחכה שתבריא לחלוטין ואז תעמיס ...
יש כאלו שיאמרו לך לוותר על העמסה ולעשות 5 גרם בכל יום , כל יום רגיל .. זה גם דרך טובה

nirnir
15-10-08, 12:21
בינתיים 4 ימים הפסקה מאימון. לא חבל להפסיק את שלב ההעמסה ?

Holy_Templar
15-10-08, 12:23
בינתיים 4 ימים הפסקה מאימון. לא חבל להפסיק את שלב ההעמסה ?

ההיפך חבל להמשיך , כי אתה מבזבז פה קריאטין שלא יתן לך אפקט , כי אתה חולה .. אתה למעשה כרגע שורף קריאטין ... סתם

nirnir
15-10-08, 12:26
אז מה ?

Holy_Templar
15-10-08, 12:29
אז מה ?

אתה מתעסק פה בשטויות ..

אני ממליץ לך עד שאתה לא בריא ב 100 אחוז להפסיק עם הקריאטין כמו שהציעו לי כדי לא לבזבז את הקריאטין סתם .. ואז תתאמן לך בלי שום אפקט וביזבזת כסף ..

תעשה מה שנראה לך אחי .. אתה לא רוצה להפסיק עם הקריאטין אל תפסיק .. אז למה אתה שואל?

nirnir
15-10-08, 12:35
אבל אני מרגיש כרגע שהוא די אפקטיבי - אני חש בשינוים בכח ובנפח

ומה הכוונה לבזבז ? האם הוא לא נספג גם כשאני חולה ?

Holy_Templar
15-10-08, 12:38
אבל אני מרגיש כרגע שהוא די אפקטיבי - אני חש בשינוים בכח ובנפח

ומה הכוונה לבזבז ? האם הוא לא נספג גם כשאני חולה ?

בנאדם חולה נוטה להתייבש... ולצרוך הרבה יותר מים .. במקום שהקריאטין שירווה את השריר יספח נוזלים ואתה תצבור נוזלים .. אתה פשוט לא תצבור נוזלים כי הגוף חולה וזקוק להם ....

כלומר הקריאטין לא יהיה אפקטיבי ...

שוב , זה אינדיבידואלי, אני חודש על קריאטין אני בריא לחלוטין ... ולא צברתי גרם של מים .. אפילו שאני שותה מלא .

מצד שני יש עלייה במשקלי עבודה.. אבל לא במשקל שלי ..

עשה מה שאתה מרגיש שנכון .. אבל אם אתה חש ממש חולה וחלש.. הייתי ממליץ בחום לשמור את קריאטין למצב שבו אתה ב 100% כוח ותפקוד .. בכדי למקסם את האפקט

agrox
15-10-08, 13:16
בנאדם חולה נוטה להתייבש... ולצרוך הרבה יותר מים .. במקום שהקריאטין שירווה את השריר יספח נוזלים ואתה תצבור נוזלים .. אתה פשוט לא תצבור נוזלים כי הגוף חולה וזקוק להם ....

כלומר הקריאטין לא יהיה אפקטיבי ...

שוב , זה אינדיבידואלי, אני חודש על קריאטין אני בריא לחלוטין ... ולא צברתי גרם של מים .. אפילו שאני שותה מלא .

מצד שני יש עלייה במשקלי עבודה.. אבל לא במשקל שלי ..

עשה מה שאתה מרגיש שנכון .. אבל אם אתה חש ממש חולה וחלש.. הייתי ממליץ בחום לשמור את קריאטין למצב שבו אתה ב 100% כוח ותפקוד .. בכדי למקסם את האפקט

תקשיב לבחור אחי.

ואיך אתה יכול להרגיש עלייה כוח אם אתה לא מתאמן?

tomer19000
15-10-08, 13:55
תקשיב לבחור אחי.

ואיך אתה יכול להרגיש עלייה כוח אם אתה לא מתאמן?

מה שהוא מרגיש זאת "עלייה פסיכולוגית" בכח,כמו שאומרים הכל בראש.קריאטין תוסף פסיכולוגי קודם כל,אחר כך הוא צובר מים,שוב נותן מראה מנופח(מספחית הנוזלים)ובסוף,הכל חוזר לקדמותו.

Holy_Templar
15-10-08, 13:58
מה שהוא מרגיש זאת "עלייה פסיכולוגית" בכח,כמו שאומרים הכל בראש.קריאטין תוסף פסיכולוגי קודם כל,אחר כך הוא צובר מים,שוב נותן מראה מנופח(מספחית הנוזלים)ובסוף,הכל חוזר לקדמותו.

לא מדוייק כל כך ..

כן תוסף פסיכולוגי .. חוזר לקדמותו לא כל כך ..

סופח נוזלים .. לא רואה על עצמי למען האמת