PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות על קניית מוצרים בחול

Locke
15-10-08, 21:39
אהלן, אני חדש כאן בפורום, ויש לי כמה שאלות.
אני משתמש כרגע במוצר no-xplode שאותו קניתי בחול, עכשיו המצור הזה הולך להגמר, ובסכ"ה אני מאוד מרוצה ממנו.
אז חשבתי להזמין אותו, אבל שמעתי על מוצר אחר בשם nano-vapor, לפי מה שהבנתי הם נותנים את אותו האפקט, אז איזה מוצר יותר טוב?

עכשיו חשבתי גם להזמין את הlipo6, אבל כרגע אני עובד על מסה, האם כדאי להשתמש בו למרות שאני עובד על מסה?

ושאלה האחרונה, דברתי עם שני אנשים שהשתמשו בno-xplode, וכל אחד אמר לי משהו אחר, בתכלס אני עושה ככה- לוקח 40-45 לפני אימון, אחרי אימון לוקח שייק וקריאטין מונו וזהו.

יעני אני לוקח אותו פעם ביום, וביום שאני לא מתאמן, אני לוקח שעתיים אחרי ארוחה.
האם זה בסדר? או שצריך להשתמש בו אחרת?

זה הכל, תודה מראש לעוזרים:)

john.
15-10-08, 23:02
איך אתה מזמין אם אפשר לשאול

Locke
15-10-08, 23:06
:):):):):):):):):):):):):):):):):)

john.
16-10-08, 00:07
יש המון אנשים בפורום (ואני בינהם) שממש ישמחו לדעת אילו פרוצדורות עברת כדי להזמין את המוצר מחו"ל:איך שילמת,כמה זמן לקח למוצר להגיע,האם היו בעיות במכס והאם בסופו של דבר השתלם לך לעבור את כל זה.

תודה רבה

itaiprz1
16-10-08, 01:13
יש המון אנשים בפורום (ואני בינהם) שממש ישמחו לדעת אילו פרוצדורות עברת כדי להזמין את המוצר מחו"ל:איך שילמת,כמה זמן לקח למוצר להגיע,האם היו בעיות במכס והאם בסופו של דבר השתלם לך לעבור את כל זה.

תודה רבה

יוווווווווו חלאס עם כל השאלות האלה רוצה להזמין תזמין לא רוצה אל תזמין,
אני לא מבין אותכם רוצים להזמין אבל מפחדים תזמינו משהוא קטן במקרה הכי גרוע ילך לכם 150 שקל אבל לפחות לא תישבו כל היום בהיתלבטות אם להזמין או לא.

Locke
16-10-08, 01:26
בעקרון אתה רק ממלא פרטים, איפה אתה גר, פרטי כרטיס אשראי, וכל הדברים שאתה צריך לכתוב כדי שהמוצר יגיע אליך.
והno-xplode הגיע תוך 9 ימים.

אגב, משהו יכול אולי לענות על השאלות שלי בבקשה?

john.
16-10-08, 01:48
האמת היא שמדובר ב60 דולר לדמי משלוח מה שמשווה לחלוטין את מחיר המוצר שרציתי להזמין למחיר פה בארץ :mellow:

Locke
16-10-08, 01:50
תשמע כולל משלוח אז הno-xplode שהזמנתי עלה 200 שקל, אפילו טיפה פחות... אין לי מושג כמה הוא עולה בארץ, אבל נראה לי שהוא ויתר יקר מ200 שקל...

agrox
16-10-08, 10:59
תשמע כולל משלוח אז הno-xplode שהזמנתי עלה 200 שקל, אפילו טיפה פחות... אין לי מושג כמה הוא עולה בארץ, אבל נראה לי שהוא ויתר יקר מ200 שקל...

כמה זה יצא בדולרים?
והאם הוא עצר במכס?

Locke
16-10-08, 11:39
אם המוצר לא כולל המשלוח יוצא פחות מ50$ המכס לא בודק אותו, גם אם המחיר שאתה משלמים כולל המשלוח הוא יותר מ50$.
סכ"ה 800 גרם נו-אקספלוד עלה לי איזה 40$, ומשלוח היה איזה 19-20$ משהו כזה... עלה לי בסביבות ה60$, אולי טיפה פחות.

בכל מקרה, משהו יכול להיות נחמד ולענות על השאלות שלי?
מה עדיף nano-vapor או no-xplode, והאם הם נתונים את אותו אםפקט או שהם מוצרים שונים?
האם כדאי להשתמש בlipo6 בזמן מסה?
ואיך צריך להשתמש בno-xplode? אני לוקח אותו 40-45 דקות לפני אימון, ואחרי האימון לוקח קריאטין מונו עם השייק, וביום שאני לא מתאמן לוקח אותו שעתיים אחרי הארוחה, ככה צריך?
כי זה מה שאני עושה והאמת אני רואה תוצאות יפות...

agrox
16-10-08, 14:13
אם המוצר לא כולל המשלוח יוצא פחות מ50$ המכס לא בודק אותו, גם אם המחיר שאתה משלמים כולל המשלוח הוא יותר מ50$.
סכ"ה 800 גרם נו-אקספלוד עלה לי איזה 40$, ומשלוח היה איזה 19-20$ משהו כזה... עלה לי בסביבות ה60$, אולי טיפה פחות.

מה עדיף nano-vapor או no-xplode, והאם הם נתונים את אותו אםפקט או שהם מוצרים שונים?
ואיך צריך להשתמש בno-xplode? אני לוקח אותו 40-45 דקות לפני אימון, ואחרי האימון לוקח קריאטין מונו עם השייק, וביום שאני לא מתאמן לוקח אותו שעתיים אחרי הארוחה, ככה צריך?

דבר ראשון, תןדה על התשובה. אני הייתי בטוח שזה 50 דולר אחרי משלוח.

יש כל מיני שמועות על bsn שהם לא באמת שמים במוצרים שלהם את מה שהם טוענים שהם שמים אבל אי אפשר לדעת עד כמה זה נכון אלה אם כן אתה עובד שם.
Lipo6 זה לשריפת שומן, לכן אני הייתי מחכה איתו לחיטוב, חבל סתם לבזבז אותו.
אומרים הרבה דבאים טובים על animal pump שהוא גם מוצר שמשלב קריאטין אנרגיה וno, לדעתי שווה לנסות אותו.
מבחינת המונו, מה שאני הייתי עושה זה בימי אימון לוקח את no-xplode/vapor/מה שתבחר ובימים ללא אימון 5 גרם מונו.

orenr
16-10-08, 14:16

איפה אפשר למצוא טבלה של כמה מס משלמים?

agrox
16-10-08, 14:31

מצטרף.

itaiprz1
16-10-08, 14:35

פאק איזה קשים אתם אה צריכים כבר לתת באנים על כל השאלות האלה,
תיראו מה מצאתי בחיפוש של 10 שניות

http://62.219.95.10/misimmeruk/taxesconc.aspx

אתם יכלתם לעשות את זה גם.

orenr
16-10-08, 14:48
מזון מעורב??? לאיזה סעיף אתה מתייחס?

Locke
16-10-08, 14:56
חברה כבר אמרתי לכם, שלא משנה מה אתם מזמינים, אם המוצר עצמו, לא כולל המשלוח הוא פחות מ50$, המכס לא בודק אותו, זאת אומרת שאפילו שהמשלוח יהיה 100$ והמוצר יהיה 40$, המכס לא יבדוק, זה הולך לפי המוצר ולא לפי המשלוח.

עכשיו אני לא יודע אם מה שbsn מכניסה לno-xplode זה מה שרשום או לא, אבל באמת שהרגשתי שיפור משמעותי מאוד באימונים... אז אתם אומרים שהanimal pump עדיף?

אז רגע ללכת על הno-xplode, nano vapor או animal pump מה אתם אומרים?

bolt
16-10-08, 14:59
לא להתקרב לנאנו ואפור ! הרס לי את הבריאות החרא הזה..

BENQ
16-10-08, 15:20
חברה כבר אמרתי לכם, שלא משנה מה אתם מזמינים, אם המוצר עצמו, לא כולל המשלוח הוא פחות מ50$, המכס לא בודק אותו, זאת אומרת שאפילו שהמשלוח יהיה 100$ והמוצר יהיה 40$, המכס לא יבדוק, זה הולך לפי המוצר ולא לפי המשלוח.

עכשיו אני לא יודע אם מה שbsn מכניסה לno-xplode זה מה שרשום או לא, אבל באמת שהרגשתי שיפור משמעותי מאוד באימונים... אז אתם אומרים שהanimal pump עדיף?

לך על הנו אקספלוד שוב קנה קופסא גדולה של הקילו עם אני לא טועה עולה 50 דולר בול..
תעוף איתה למרחקים ..

Locke
16-10-08, 15:40
סבבה תודה רבה, אני באמת מאוד מאוד מרוצה מהno-xplode, אני מקבל פאמפ לא נורמאלי באימון משהו מטורף...
פשוט משהו סיפר לי על הnano-vapor הזה, שזה אותו הדבר רק יותר טוב, אבל נראה לי אני הולך על הxplode עוד הפעם.
נראה לי אני יעשה שילוב שלו עם קריאטין cellmass, לפני האימון אני אקח את האקספלוד, ואחרי האימון את הסל-מאס.

agrox
16-10-08, 15:45

אם הוא עוד עובד עליך טוב, למה להחליף?!

orenr
16-10-08, 16:09

תודה רבה.

orenr
16-10-08, 16:09
דרך אגב, איך הם מחליטים כמה המוצר עולה?

Locke
16-10-08, 16:13
אם הוא עוד עובד עליך טוב, למה להחליף?!

לא יודע אחי, סכ"ה לא ניסית את הnano-vapor או animal pump, אולי הם יותר טובים.
בכל מקרה ביינתים אני נשאר עם הno-xplode כי אני מאוד מרוצה ממנו.
ולגבי המחירים, אין לי מושג איך הם מחליטים אותם:XDemoticon: רשום לך בצד כמה כל מוצר עולה, שים רק לב שזה לא כולל משלוח, אחרי שאתה שם אותו בעגלת הקניות, ואתה עובר לדף של הפרטים, הוא אומר לך כמה יעלה גם המשלוח לישראל, ואומר לך כמה סכ"ה אתה צריך לשלם.

זה לא מסובך, פשוט לך לפי ההוראות...
אגב רק שים לב, שכדאי להזמין משם אתה צריך כרטיס אשראי בינ-לאומי זאת אומרת או ויזה או מאסטרקארד אחרת אתה לא יכול להזמין...