PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה-תקוע עם היד הקדמית

shukila
16-10-08, 14:12
אני מתאמן סך הכל 8 חודשים
3 חודשים מתוכם אני תקוע על אותם משקלים ביד קדמית ומרגיש שזה השריר שהכי לא מתפתח אצלי

התוכנית שלי היא abc כאשר אני מבצע אותה abcxabcx ככה שיוצא לי 5 פעמים בשבוע להיות בחדר כושר .
שריר גדול אני נותן 12 סטים באימון ושריר קטן אני נותן 8 סטים באימון.(3 תרגילים לשריר גדול ו 2 תרגילים לשריר קטן)
אני מרגיש שבכל הגוף יש לי התקדמות יפה חוץ מהיד הקדמית .
התרגילים שאני עושה הם מוט w ארבעה סטים כאשר בכל צד אני שם משקולת של 25 ליברות .בסט הראשון אני מצליח 12-10 חזרות ואחר כך יורד ל 10 8 8

עם דאמבלים אני מצליח 7-8 חזרות כל יד (מעלה כל יד בנפרד ) משקל של 17.5 קילו ,וככה אני תקוע עם אותו משקל ועם אותה כמות חזרות כ שלושה חודשים

מבחינת עלייה במשקל הגוף -אני עולה בצורה די קבועה משהו כמו קילו בחודש וחצי (הגעתי מ75 קילו ל 88 )

מה לדעתכם עליי לעשות ולשנות? תודה

the animal
16-10-08, 14:16
לדעתי, לך הפוך על הפוך, וחודש תיתן רק איזה שלושה סטים ליד קדמית באימון. תראה איך זה עובד עליך

hypertrophy
16-10-08, 14:30
אם כל הגוף מתפתח ומתקדם חוץ מיד קידמית יש לך כמה אפשרויות....אחת מהן זה לעבוד כבד יותר[יותר משקל פחות חזרות] כשבמקביל תוריד מהאימונים...אני במקומך הייתי מחליף את התכנית לab פעמיים בשבוע...
אם זה לא יעזור תעשה 5x5 לאיזה חודש ותגיד לי אחרי החודש שאין התקדמות :)

shukila
16-10-08, 14:42
אם כל הגוף מתפתח ומתקדם חוץ מיד קידמית יש לך כמה אפשרויות....אחת מהן זה לעבוד כבד יותר[יותר משקל פחות חזרות] כשבמקביל תוריד מהאימונים...אני במקומך הייתי מחליף את התכנית לab פעמיים בשבוע...
אם זה לא יעזור תעשה 5x5 לאיזה חודש ותגיד לי אחרי החודש שאין התקדמות :)

5x5 נראית לך תוכנית סבירה לאחד שמתאמן 8 חודש? עושה רושם שהעומס בתוכנית הזו ממש גדול

the animal
16-10-08, 14:57
5x5 נראית לך תוכנית סבירה לאחד שמתאמן 8 חודש? עושה רושם שהעומס בתוכנית הזו ממש גדול

אני מתאמן בה והעומס לא גדול, השלושה סטים הראשונים תמיד קלים, והמאמץ בה רק בסטים האחרונים

hypertrophy
16-10-08, 15:05
אחי.....אם אתה מתאמן בקלילות בשמונה חודשים הראשונים מצבך לא טוב....
חוץ מהחודש הראשון לאימונים אין שום סיבה לא להתאמן חזק כבד ועם עומס....[אם אתה בנאדם בריא כמובן]
מבחינת עומס הוא לא שונה מאשר תכנית ab שמבוצעת כמו שצריך וברצינות[אם מסתכלים על עצימות ונפח בתור משתנה אחד]