PDA

צפה בגרסא המלאה : מחפש שותף לאימון

מתחילן
17-10-08, 02:06
מתאמן בדיזנגוף סנטר
מעדיף אימונים מוקדם בבוקר (7), אפשר גם בערב (8-9)
מחפש מישהו כמוני, שלא מתאמן "בשביל הבריאות", "בשביל לשמור על כושר" וכל הבולשיט הזה...
מחפש מישהו שמחפש לפתח מסה ונותן באימון כל מה שיש לו, אחד שגם אוכל טוב וישן כמו שצריך כדי להעצים את האימון למקסימום. בקיצור מישהו רציני.

הנתונים שלי כרגע:
לחיצת חזה: 80/65/55 (פירמידה)
סקוואט בסמיט משין - 45 +-
פולי לחזה - 60-65 +-
כפיפות מרפקים דאמבלים - 12.5 (לכל יד)
מתאמן ABC:
יום ראשון - A גב יד אחורית
יום שני - B רגליים כתפיים
יום שלישי - C חזה יד קדמית
יום רביעי - מנוחה
חמישי-שבת - חזור
ככה שזה יוצא 5-6 פעמים בשבוע.

אני מחפש שותף בעיקר בשביל שיהיה שם מישהו בשביל החזרות האחרונות... שהן כידוע הכי חשובות. חוץ מזה, יהיה נחמד להיות קצת ב"תחרות" עם מישהו, זה נותן המון לאימונים של שני הצדדים (החזק רוצה לברוח מהחלש ולהמשיך להיות החזק, החלש רוצה להשיג - ושניהם מרוויחים).

אז אם יש מישהו שיש לו בערך את הנתונים שלי ומעוניין... אשמח לשמוע

ugiflezet79@gmail.com
מיכאל

נ.ב. אני בן 29, ולא חשוב לי הגיל/המין/העדה/הנטייה המינית/הצבע בשיער של אף אחד שרוצה להצטרף אלי

מועדים לשמחה לכולם! :)

hypertrophy
17-10-08, 09:53
תפסיק לעשות סקוואט בסמית ואולי תמצא מישהו רציני.... :)

מתחילן
17-10-08, 10:09
תפסיק לעשות סקוואט בסמית ואולי תמצא מישהו רציני.... :)

טוב הבנתי שעשיתי שטות שרשמתי את זה. הקיצר אני עושה סקוואט רגיל אבל חשבתי לעבור לסמיט משין (כי כשהייתי עושה שם הרגשתי שהרגליים שלי הרבה יותר עובדות ואני פחות מתעסק בשמירה על הגוף ובביצוע נכון). מהתגובות פה אני מבין שלחזור לסמיט תהיה טעות חיי... אז נשארים בסקוואט :)

סקוואט חופשי אני עושה 45 ק"ג +-

hypertrophy
17-10-08, 19:37
אחי זה כל הקטע....קודם כל הסקוואט משפיע חזק ברגליים...שלא תטעה....כל הקטע הוא שאתה גם מייצב את עצמך....
תשנה לגב ויד קידמית וחזה ויד אחורית.....

coldfire
17-10-08, 22:02
בדיזינגוף סנטר יש יותר מדי הומואים.

The Sun
17-10-08, 22:06
יותר מדי power rack curlers, לשלוח את כולם להשמדה.
ואימואים, שגם אותם צריך להשמיד,גם אם הם לא מתאמנים איתי במכון.

אה כן ואני מתאמן שם :mellow:

coldfire
17-10-08, 22:10
אה כן ואני מתאמן שם :mellow:

באסה. הייתי שם כמה פעמים. המדריכים לא באים להציק לך שאתה דופק את הברכיים בסקוואט?

The Sun
17-10-08, 22:14
באסה. הייתי שם כמה פעמים. המדריכים לא באים להציק לך שאתה דופק את הברכיים בסקוואט?

הם התייאשו אחרי שבוע, וזה עוד לפני שהתחלתי עם הדדליפט.
שמע זה עדיין שיפור מהמקום הקודם שהתאמנתי בו.
עשיתי סקוואט עם המקבילים בתור הrack, זה פאקינג מסוכן, כבר קרה לי תאונה שם.
עכשיו אני נהנה מ2 ספות flat bench, 1 incline ואחת decline - מי משתמש בחרא הזה בעצם?
לא מפריעים לי יותר מדי כי התוכנית שלי לא דורשת יותר מדי, רק מוט, פלטות ופעם בשבוע דאמבלים.

coldfire
17-10-08, 22:19
הם התייאשו אחרי שבוע, וזה עוד לפני שהתחלתי עם הדדליפט.
שמע זה עדיין שיפור מהמקום הקודם שהתאמנתי בו.
עשיתי סקוואט עם המקבילים בתור הrack, זה פאקינג מסוכן, כבר קרה לי תאונה שם.
עכשיו אני נהנה מ2 ספות flat bench, 1 incline ואחת decline - מי משתמש בחרא הזה בעצם?
לא מפריעים לי יותר מדי כי התוכנית שלי לא דורשת יותר מדי, רק מוט, פלטות ופעם בשבוע דאמבלים.

מעניין אותי איפה עשית סקוואט עם מקבילים בתור ה rack. זה נשמע לי מוכר :)

The Sun
17-10-08, 22:21
קאנטרי דקל בשכונת בבלי בת"א, לא מקום מתאים למישהו שמחפש קצת יותר רצינות.
היה נחמד ל4-5 חודשים הראשונים של העבודה, אבל אחרי זה כבר לא מתאים.
תאונה אחת הספיקה לי להבין שלא לוקחים צ'אנסים.

אתה תל-אביבי? בא לך לשלוח מייל איפה אתה מתאמן ?

coldfire
17-10-08, 22:23
קאנטרי דקל בשכונת בבלי בת"א, לא מקום מתאים למישהו שמחפש קצת יותר רצינות.
היה נחמד ל4-5 חודשים הראשונים של העבודה, אבל אחרי זה כבר לא מתאים.
תאונה אחת הספיקה לי להבין שלא לוקחים צ'אנסים.

ואני חשבתי שרק איפה שאני מתאמן יש מקבילים בתור rack.

לצערי, אני מעדיף את המקום הזה על מקומות עם power rack אמיתי. יש שם אנשים רציניים להתאמן איתם, והכי חשוב, חם שם. אני לא יכול להתאמן כהמזגן מקפיא. כן, אני יודע שהרוב מעדיפים ההפך.

ולא, אני מתאמן בהרצליה. מצטער...

אני מכיר כמה אנשים רציניים שמתאמנים אצלכם בסנטר, אם זה עוזר לך.

The Sun
17-10-08, 22:29
הבעיה אצלינו שאף אחד חוץ ממני לא עשה סקוואט חופשי, צעקו עלי שאני מפריע וכאלה, שמתי זין כמובן עד שהבנתי בעצמי שזה פשוט לא מתאים.
צריך לראות כדי להבין איך הינדסתי לעצמי שם rack, הזזתי אשכרה מכונות כדי שיהיה לי מקום לעשות סקוואט.

את מי אתה מכיר אצלנו? האמת שיש כמה בחורים גדולים אצלינו וגם ראיתי כמה בודדים שעושים ATG ודדליפט, אבל מאוד מאוד נדיר.

coldfire
17-10-08, 22:35
הבעיה אצלינו שאף אחד חוץ ממני לא עשה סקוואט חופשי, צעקו עלי שאני מפריע וכאלה, שמתי זין כמובן עד שהבנתי בעצמי שזה פשוט לא מתאים.
צריך לראות כדי להבין איך הינדסתי לעצמי שם rack, הזזתי אשכרה מכונות כדי שיהיה לי מקום לעשות סקוואט.

את מי אתה מכיר אצלנו? האמת שיש כמה בחורים גדולים אצלינו וגם ראיתי כמה בודדים שעושים atg ודדליפט, אבל מאוד מאוד נדיר.

מעניין שדווקא הגדולים אצלכם לא עושים סקווטים.

חברה שלי מתאמנת שם, וחבר. שניהם עושים סקווטים מלאים ובדרך כלל אימונים רציניים :)
הם שם בערך בשבע שמונה בערב.

אם אתה מעוניין בשותפים, אני יכול לבדוק איתם....

The Sun
17-10-08, 22:37
תבדוק עם החבר, יהיה לי מוזר להתאמן עם בחורה שעושה סקוואט יותר עמוק ממני :\ תשאיר מייל אני אשלח לך סירטון של כמה נמוך אני מגיע לקופסא (אני מתיישב לקופסא, לא touch n go אלא פאוז מלא)

אתה צודק בקשר לגדולים, לא ראיתי אותם עושים סקוואטים או דדס.
אגב, גם אני שם בשעות האלה עם YONI מהפורום אז יש מצב טוב שאני מכיר אותם לפחות בפנים.

coldfire
17-10-08, 22:38
תבדוק עם החבר, יהיה לי מוזר להתאמן עם בחורה שעושה סקוואט יותר עמוק ממני :\ תשאיר מייל אני אשלח לך סירטון של כמה נמוך אני מגיע לקופסא (אני מתיישב לקופסא, לא touch n go אלא פאוז מלא)

אתה צודק בקשר לגדולים, לא ראיתי אותם עושים סקוואטים או דדס.
אגב, גם אני שם בשעות האלה עם YONI מהפורום אז יש מצב טוב שאני מכיר אותם לפחות בפנים.

סבבה, אני אבדוק. מפתיע אותי שאתה עושה דווקא box squats.

segalale _at_ gmail DOT com

The Sun
17-10-08, 22:41
רק ככה אני מגיע מספיק נמוך, הגעתי כבר למשקל מכובד בסקוואט וכשצילמתי קיבלתי עיוות רציני בפנים כשקלטתי שאני לא יורד נמוך כמו שאני מצפה מעצמי, אז הורדתי המון משקל (קרוב ל40 קילו) וחזרתי לרדת לקופסא, יום אחרי זה כמובן שהיה לי קשה אפילו לקום מהאסלה.

שלחתי לך את הלינק

coldfire
17-10-08, 22:46
רק ככה אני מגיע מספיק נמוך, הגעתי כבר למשקל מכובד בסקוואט וכשצילמתי קיבלתי עיוות רציני בפנים כשקלטתי שאני לא יורד נמוך כמו שאני מצפה מעצמי, אז הורדתי המון משקל (קרוב ל40 קילו) וחזרתי לרדת לקופסא, יום אחרי זה כמובן שהיה לי קשה אפילו לקום מהאסלה.

שלחתי לך את הלינק

עניתי לך.

The Sun
17-10-08, 23:10
בקשר למייל האחרון - אתה אומר שאני לא מוציא מספיק את הברכיים החוצה כדי להגיע מתחת למקביל, אבל אז אומר שאני כן צריך להקפיד על הברכיים.
לא הבנתי כ"כ את כוונתך.

coldfire
17-10-08, 23:15
בקשר למייל האחרון - אתה אומר שאני לא מוציא מספיק את הברכיים החוצה כדי להגיע מתחת למקביל, אבל אז אומר שאני כן צריך להקפיד על הברכיים.
לא הבנתי כ"כ את כוונתך.

להקפיד על הברכיים זה אומר להוציא אותן החוצה.

בעיקרון, אם אתה עומד עם עקבים ברוחב הכתפיים, כפות הרגליים צריכות להצביע החוצה בזווית של בערך 30 מעלות. וכשאתה יורד למטה, הברכיים צריכות ללכת בכיוון כפות הרגליים = החוצה.

The Sun
17-10-08, 23:16
אה הבנתי, לא חידש לי יותר מדי אבל אני אשתדל יותר לשים לב לפרטים הקטנים, יכול להיות שהם באמת יביאו את האינץ שחסר לי למטה.

coldfire
17-10-08, 23:20
אה הבנתי, לא חידש לי יותר מדי אבל אני אשתדל יותר לשים לב לפרטים הקטנים, יכול להיות שהם באמת יביאו את האינץ שחסר לי למטה.

יש סיכוי טוב לדעתי. מסתבר שהפרטים הקטנים בסקוואט הם די חשובים.

מתחילן
18-10-08, 13:04

אה אוקיי.... תרמת

coldfire
18-10-08, 14:36
אה אוקיי.... תרמת

לפי הפוסט שכתבת בהתחלה, אתה כנראה שייך לקהילה.

מתחילן
18-10-08, 15:49
לפי הפוסט שכתבת בהתחלה, אתה כנראה שייך לקהילה.

אוקיי נגיד שכן, ומה זה עניינך..?

coldfire
18-10-08, 16:16
האמת שזה לא מעניין אותי. אני רק מציין עובדות.

מתחילן
18-10-08, 18:13
האמת שזה לא מעניין אותי. אני רק מציין עובדות.

ואיך העובדות האלה קשורות לנושא הפורום?

coldfire
18-10-08, 18:15
איך הפוסט שלך קשור לנושא הפורום?

TheRock
18-10-08, 21:42
איזה שני מפגרים