PDA

צפה בגרסא המלאה : אימונים

DanielP
17-10-08, 12:26
שלום אני מתאמן כבר חצי שנה שני רביעי וחמישי .
עכשיו המאמן שלי אמר לי להתחיל לעשות שריר לאימון יעני 5פעמים בשבוע אימון(שריר לאימון ויום אחד 2שרירים לאימון)זה נישמע לי קצת מוגזם וגם לא מעט אמרו פה שזה לא הדבר הכי בריא בשלב זה.
אז ככה נניסתי לבנות מששהו אחר:3שרירים לאימון יומים עבודה יום מנוחה ושוב יומים עבודה ואז (שישי שבת מנוחה)ראשון שני רביעי וחמישי אימונים.
או::10:
ראשון שני שלישי רביעי אימונים(4 ימים) ראשון שני שריר אחד לאימון שלישי רביעי שתי שרירים לאימון?
מה אתם אומרים? איך?יותר טוב/בריא?מה כדי לי הראשון או השני?
תודה לעונים ולעוזרים!:10:
או שכדי לי באופציה השנייה לעשות יום מנוחה אחד?(נגיד ראשון שני יום מנוחה ואז רביעי חמישי)או שיש לכם בכלל רעיון אחר יותר טוב?

the animal
17-10-08, 12:29
לך על הראשון, שהוא בנוי כמו ab קלאסי, שלושה שרירים באימון

DanielP
17-10-08, 12:35
ויהיה תוצאות מיזה? לפי מה שהבנתי ככל שאתה עובד על יותר שרירים באימון השריר פחות יניב תוצאות זאת אומרת שכל שריר יקבל פחות יחס.. לשאלה:3זה לא הרבה?אם אני יעשה 2לאימון ו3לאימון יהיה הבדל?בהיתפתחות של השריר?(ועוד דבר אם אני יעשה שלוש זה 9 תרגילים 4סטים כל תרגיל לא קצת הרבה?)

king l8
17-10-08, 12:40
כמו שאמרתי בפוסט הקודם :

לפי דעתי הראשון הרבה יותר טווב!! Ab קלאסי .. ראשון שני.. שלישי מנוחה ..רביעי חמישי..שישי שבת מנוחה
מה שגם בשני אתה רוצה לעשות 4 פעמים רצוף ממש לא נראה לי מומלץ הגוף צריך מנוחה

DanielP
17-10-08, 12:43
מה אני רואה אתה אוהב לעשות דאבל פוסט חחח אמרתה את זה כבר לפחות הייתה משנה תניסוח ושוב תיקרא את השאלה שלי איפה אתה איפה השאלה

Masquerade
17-10-08, 12:47
אם היית עושה 2 לאימון אז היית עובד פחות פעמים בשבוע. נגיד abc- אתה מחלק לכל אימון יש 2 שרירים, ואז יש לך זמן לעשות לשריר גדול אפילו 15 סטים, אבל בשבוע אתה עושה 4 אימונים, היה יוצא לך פעם ושליש בשבוע לעשות כל אימון= 15+5=20 סטים לשריר גדול.
בתוכנית ab אתה תעשה 9-10 סטים לשריר גדול, פעמיים בשבוע, ותגיע לאותו מספר הסטים.
השאלה מה אתה מרגיש שעובד עלייך יותר טוב, לעבוד על כל שריר פחות פעמים אבל כל פעם אינטנסיבי וחזק מאוד, או קצת פחות חזק ויותר פעמים.

DanielP
17-10-08, 12:51
אני מעדיף חזק ופחות פעמים מאשר חלש ויותר פעמים
בקשר למה שאמרתה לא ממש הבנתי אותך
מה שלא יהיה לא הסברתה את עצמך נכון או שפשוט אתה טועה כי אם אני עושה 2שרירים אני חוזק על כל שריר פעמים בשבוע והוא מקבל יותר יחס כי רק הוא ועוד שריר באימון ברגע שאני עושה 3 הוא גם מקבל פעמים אבל זה הוא ועוד 2שרירים(פחות יחס לכל שריר)עכשיו ככה אני ניראה לי יקח את הראשון למה לא בא לי 6פעמים בשבוע להיתאמן
בא לי 4-5 לא יותר.. השאלה הייתה מה יתן יותר אפקט אבל נירראה לי שהבנתי את זה כבר(2 יתן יותר)

DanielP
17-10-08, 12:53
או שאני יקח את השני עם יום מנוחה חח מה ניראה לכם את הראשון או השני עם מנוחה בין 2ימים?
אבל אז בעצם זה יהיה שבוע מנוחה לשריר(אבל 5-6 סטים לשריר יותר יחס מה ניראה לכם יותר טוב?)

the animal
17-10-08, 12:53
אני מעדיף חזק ופחות פעמים מאשר חלש ויותר פעמים
בקשר למה שאמרתה לא ממש הבנתי אותך
מה שלא יהיה לא הסברתה את עצמך נכון או שפשוט אתה טועה כי אם אני עושה 2שרירים אני חוזק על כל שריר פעמים בשבוע והוא מקבל יותר יחס כי רק הוא ועוד שריר באימון ברגע שאני עושה 3 הוא גם מקבל פעמים אבל זה הוא ועוד 2שרירים(פחות יחס לכל שריר)עכשיו ככה אני ניראה לי יקח את הראשון למה לא בא לי 6פעמים בשבוע להיתאמן
בא לי 4-5 לא יותר.. השאלה הייתה מה יתן יותר אפקט אבל נירראה לי שהבנתי את זה כבר(2 יתן יותר)

הוא מדבר על abc של 4 פעמים בשבוע...
מה ייתן יותר אפקט זה תלוי במתאמן, יש כאלו שab של 4 פעמים בשבוע יעבוד עליהם יותר טוב מabcd של 4 פעמים בשבוע ויש כאלה שיהיה הפוך

Masquerade
17-10-08, 12:56
שמע, קודם כל כשמישהו מנסה לעזור לך, אל תבוא בגישה של "מה שלא יהיה, לא הסברת את עצמך או נכון, או שאתה טועה".
עכשיו תראה. אם אתה עושה AB, אתה עובד על רגליים פעמיים בשבוע, כל פעם 10 סטים. יש לך 20 סטים שבועיים.
אם אתה עובד ABC 4 פעמים בשבוע, זה נראה ככה:
Abca
Bacb
Cabc
נגיד רגליים זה באימון A, תספור כמה פעמים חוזר A..
חוזר 4 פעמים בשלושה שבועות. נחלק ב3 בשביל לדעת כמה בשבוע - 1 ושליש.
בABC אתה יכול לעשות יותר סטים לרגליים, אתה עושה 15 למשל- 1ושליש כפול 15=20.
יוצא לך אותו מספר סטים שבועיים, השאלה מה מתאים לך יותר.

DanielP
17-10-08, 13:17
Masq מצטער על הגישה מקודם לא היה במקום אחי
והבנתי מה התכוונתה עכשיו תודה אחי :)אני אלך על הראשון

Masquerade
17-10-08, 15:49
בכיף אחי