PDA

צפה בגרסא המלאה : Nitric וכל מוצרי ה no למינהם

blackbimer
18-10-08, 16:50
נוז

נאנו וואפר

ניטריכ בוסט

נו אקספלווד

כל אלה טוענים לשיפור בכוח להרחבת הכלי דם

ולמראה פאמפ גם אחרי האימון שזה דבר שממש נשמע טוב ומושך אותי לנסות להשתמש

עכשיו אומנם חורף ועוד מאט נלך עם שרוולים ואין ים אבל לקיץ אם זה באמת עובד אז זה קטלני

אני רוצה לשמוע פה מאנשים שניסו

האם באמת יש תחוששת מראה פאמפ גם בימים שאתה לא מתאמן?

mitamen
18-10-08, 16:59
התחושה היא יותר בזמן האימון וקצת לאחריו,במשך היום לא ממש מרגישים שהורידים יוצאים כמו בזמן האימון,דרך אגב רשום על מוצרים כמו הנייטריקס וניטריק בוסט לקחת אותם גם ביום ללא אימון,האם יש באמת טעם בזה?

agrox
18-10-08, 17:39
התחושה היא יותר בזמן האימון וקצת לאחריו,במשך היום לא ממש מרגישים שהורידים יוצאים כמו בזמן האימון,דרך אגב רשום על מוצרים כמו הנייטריקס וניטריק בוסט לקחת אותם גם ביום ללא אימון,האם יש באמת טעם בזה?

אמרתיבאיזהשהו פוסט לפני כמה ימים לקחת בצורה שהכי נשמעת הגיוני ולא תמיד לפי מה שייצרן אומר, זו דוגמא מעולה.
למה שתצטרך תוסף שנותן ריכוז ופאמפ באימון ביום ללא אימון?!

blackbimer
18-10-08, 21:47
בשביל מראה של פאמפ ושרירים "חמים"...

יש יותר יפה מזה?

senate
18-10-08, 21:52
צריך לקחת בימים ללא אימון (ביודק כמו שלוקחים את זה 2-3 פעמים ביום) כדי לשמור על רמת ה no בגוף.

agrox
18-10-08, 22:54
צריך לקחת בימים ללא אימון (ביודק כמו שלוקחים את זה 2-3 פעמים ביום) כדי לשמור על רמת ה no בגוף.

אני הייתי קונה בנוסף ארגינין או משהו ולוקח ביום ללא אימון במקום "לבזבז" מנה.

adimenia
18-10-08, 23:24
אה אני נוטה לא "להתמכר" לדברים האלה לפני אימון זה נחמד אבל בימים ללא אימון אני לא חושב שזה יעזור בתור אחד שהיה על nitrix הרבה זמן זה ביזבוז של כסף חבל

blackbimer
18-10-08, 23:43
מה לגבי הוואסיב .?

הוא באותו תחום ?

ומזה ארגינין..?

Locke
19-10-08, 09:25
ניסיתי את הno-xplode עד עכשיו, וזה פשוט משפיע עלי באימונים בצורה מטורפת...
אני הזמנתי אתמול את החבילה השניה שלי מחכה בקוצר רוח.

לא רק שזה נתן לך פאמפ, וממקד אותך יותר באימונים, זה גם מכיל קריאטין, אז זה תורם לכוח.
החסרון היחיד שלו, זה שהגוף מתרגל מהר לכמויות קטנות(אחרי שבוע כבר scoop אחד לא מספיק), אז אתה חייב לקחת 2 ואפילו 3, וזה מסיים את האבקה יותר מהר... אבל אם יש לך כסף לדבר הזה, לך על זה.

mitamen
19-10-08, 10:12
למה לקחת את הניטריק בוסט או הניטריקס ביום ללא אימון?מה ההגיון פה?

adimenia
19-10-08, 11:45
עדימניה? איזה ניטריקס ניסית??

nitrix של bsn אחי לא יודע 9 כדורים ביום לפי המרכיבים של המוצר אתה אמור לעוף לשמיים עם זה לא יודע לא השפיע עלי בכלל

MagneZium
19-10-08, 12:02
ניסיתי את הno-xplode עד עכשיו, וזה פשוט משפיע עלי באימונים בצורה מטורפת...
אני הזמנתי אתמול את החבילה השניה שלי מחכה בקוצר רוח.

לא רק שזה נתן לך פאמפ, וממקד אותך יותר באימונים, זה גם מכיל קריאטין, אז זה תורם לכוח.
החסרון היחיד שלו, זה שהגוף מתרגל מהר לכמויות קטנות(אחרי שבוע כבר scoop אחד לא מספיק), אז אתה חייב לקחת 2 ואפילו 3, וזה מסיים את האבקה יותר מהר... אבל אם יש לך כסף לדבר הזה, לך על זה.

:cool::cool:

adimenia
19-10-08, 14:15
עדימניה? עד כדי דך לא הרגשת כלום?? זה נחשב מוצתר חזק מאוד בשוק בחול........

שמע זה מה שאני הרגשתי מהמוצר דרך אגב גם השותף שלי לאימונים לא הרגיש ממנו כלום אני חייב להגיד שכשקראתי את המרכיבים של המוצר מאוד התרשמתי אבל מה אני יגיד לך כגודל הציפיה גודל האכזבה

adimenia
19-10-08, 14:34
שמע מה אני יגיד לך אולי עליך זה ישפיע תעדכן אותי מעיניין לדעת אם זה ישפיע אליך או לא

shukila
19-10-08, 14:48
אתה מבאס אותי קצת כי הזמנתי nitric boost אומנם את הדגם של אופטימום ולא של bsn שנחשב יותר חזק אפילו....

גבר מאיפה קנית את הניטריק בוסט וכמה עלה לך?

blackbimer
19-10-08, 17:20
אני גם מעוניין לשמוע פרטים אין פה פרטי אחי.....

הניטריק בא בכדורים לא?

האם יש נו אקספלווד שמגיע בכדורים?

וזה אותה קטגורה הניטריק בוסט והנו אקספלווד נכון ?

DrGYM
19-10-08, 17:34
דבר איתי בפרטי אם אתה רוצה על זה.....

אין פה פרטי, כנס לאייסי בבקשה אחי:

50036020