PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים fbw לאחר הפסקה מהמכון דעות? D;

BXL
19-10-08, 23:37
כן אז גם לי זה קרה עשיתי הפסקה די ארוכה מהמכון (משהו כמו 3 חודשים) אחרי 7-8 חודשים שהייתי מתאמן רצוף וממש חזק ועשיתי עלייה רצינית,עכשיו ירד טיפה וחזרתי להתאמן סדיר,החלטתי הפעם ללכת על תכנית fbw מה דעתכם עליה? עצות בונות יתקבלו בברכה
axaxaxx

גב-
מתח רחב 3x
מסור 2x

חזה-
לחיצת חזה עליון עם מוט חופשי 2x
לחיצת חזה שטוח עם זוג דאמבלים חופשי 3x

כתפיים-
מיליטארי פרס בעמידה עם מוט חופשי 3x
כדאי להוסיף איזה הנפה לצדדים?

בייספס-
כפיפות מרפקים עם מוט w בעמידה/בישיבה 2-3x

טרייספס-
לחיצה צרפתית/דמוי מקבילים צרים עם משקולת 2-3x

רגליים-
סקוואט 3x
(לא נותן דגש לרגליים כי הם החלק הכי גדול בגוף שלי והם ממש גדולות יחסית לשאר הגוף,גנטיקה=] )

בטן-
קצת כפיפות בטן ;]

רבע שעה ריצה בסוף..
דעות על התכנית?? D;

the animal
19-10-08, 23:40
1. הייתי מוסיף עוד 2 סטים של כפיפת ברכיים למרות מה שאתה אומר.
2. לא כדאי להוסיף את ההנפה לצדדים, יותר מדי בשביל fbw.
3. לא רשמת את מספר חזרות אז אני אומר לך לגוון בטווח של 6-15 חזרות (גם לבטן לא יותר מ15 חזרות).
4. הייתי עושה פרפר במקום הלחיצה בשיפוע, אבל גם לחיצה בשיפוע זה בסדר. תעשה הלחיצה שטוחה כתרגיל ראשון לחזה.
5. רגליים באות לפני כתפיים, בייספס וטרייספס

BXL
19-10-08, 23:46
1. ניקח לתשומת לבי
2. אוקיי סבבה
3. ברור מין הסתם יש מצבים שגם יורדים מתחת ל 6 :]
4. עדיף לעשות לפעמים תרגיל ראשון חזה עליון אם רוצים יותר דגש עליו ותכלס הוא נותן תמראה המשוריין של החזה.
5. שוב,תלוי על מה אתה נותן דגש אני אישית אם אני מרביץ סקוואט על תחילת האימון אני לא יצליח שום דבר בשאר האימון כי אני נותן כמה סטים טובים וכבדים של סקוואט שאחרי זה אין לך כוח אפילו להביא ביד ;]

the animal
20-10-08, 08:58
1. ניקח לתשומת לבי
2. אוקיי סבבה
4. עדיף לעשות לפעמים תרגיל ראשון חזה עליון אם רוצים יותר דגש עליו ותכלס הוא נותן תמראה המשוריין של החזה.
5. שוב,תלוי על מה אתה נותן דגש אני אישית אם אני מרביץ סקוואט על תחילת האימון אני לא יצליח שום דבר בשאר האימון כי אני נותן כמה סטים טובים וכבדים של סקוואט שאחרי זה אין לך כוח אפילו להביא ביד ;]

3. אין סיבה לרדת מתחת ל-6.
4. החזה העליון עובד בכל תרגילי החזה, הייתי שם אותו תרגיל ראשון רק אם הוא בפיגור רציני.
5. בגלל שהשרירים הקטנים שציינתי לא עובדים בתרגילי הרגליים אז זה אפשרי לשים את הסקוואטים בסוף, אבל אני עדיין חושב שכדאי לשים את האימון רגליים בהתחלה.

shahar-king
20-10-08, 12:20
תעשה fbw חודש ואז תחזור לתוכנית הרגילה שלך!!!!

Danzig
21-10-08, 05:34
למה מה רע בfbw?

shahar-king
21-10-08, 14:57
למה מה רע בfbw?

אני אמרתי רע?
פשוט הוא במאסה הוא יכול להפציץ שיחזור עם fbw קצת כדי למנוע פציעות ויתן תוכנית עם ווליום גבוהה

Masquerade
21-10-08, 15:33
1. ניקח לתשומת לבי
2. אוקיי סבבה

הולכים מהשריר הגדול לקטן. נגיד ולא, הולכים מהתרגילים המורכביםלפשוטים. לא משנה מה, הייתי מתחיל תאימון מסקוואט, כי סקוואט אחרי שעה של fbw הוא לא סקוואט. אם אתה לא רוצה להוסיף עוד פשיטה\כפיפה, אז תעשה 4 סטים סקוואט, ועוד 1 חימום, אם תסכים להתחיל עם זה.

אגב, איך לא התאמנת 3 חודשים? נמנע ממני להתאמן שבוע ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי.

BXL
23-10-08, 14:37
החזה העליון שלי בפיגור ממש ממש רציני בגלל זה אני עושה אותו בהתחלה..
בקשר לסקאווט,אין מצב בחיים שהוא יהיה בהתחלה אני קורע את עצמי בסקוואט ויש לי הרבה כוח ברגליים אם אני עושה אותו בהתחלה אני מת אחרי זה אני מדבר איתכם מת במובן של אני לא יכול להרים כלום כל המשקלים מקוצצים בחצי ואף יותר,גם ככה אחרי סקוואט אני הולך כמו מישהי אחרי אורגייה קשה:(
ובקשר ל 3 חודשי הפסקה,כן באמת מבאס נמנע ממני להתאמן בגלל עבודה וחוסר מוטיבציה לפני זה התאמנתי כמו חיה דן שהגיב כאן יכול להעיד על כך :)