PDA

צפה בגרסא המלאה : עלייה במשקל-שאלה למומחים

החמוד35
21-10-08, 12:08
שלום לחברי הפורום

בן 35 מתאמן חצי שנה

יש לי מבנה גוף רזה ויש לי בעיה לעלות במשקל ,אני לא יכול להשתמש בתוספים שונים(חלבון וכו') בעקבות סכרת נעורים

הדיאטנית שלי המליצה לאכול כמויות גדולות של אגוזי קשיו,בוטנים וכו' שהם עתירי קלוריות

מה דעתכם??
תודה
החמוד

king l8
21-10-08, 12:11
כה אחי זה סבבה לבן אדם שקשה לו לעלות במשקל .. זה טעים ..עתיר בקלוריות וזה שומן איכותי

החמוד35
21-10-08, 12:25
מומלץ?

king l8
21-10-08, 12:48
כה אחי .. כמו שאתה אומר קשה לך לעלות במשקל אז זה יכול לעזור לך כי זה יחסית עתיר בקלוריות

hypertrophy
21-10-08, 13:07
למה סתם לבלבל ת'בנאדם?!?

אחי באגוזים בוטנים ושאר הדברים אולי יש שומן טוב אבל זה לא מה שיעלה אותך המאסת שריר...

תתחיל לאכול הרבה פחמימות מורכבות[לחמים מלאים פסטות אורז שיבולת שועל]
ובנוסף תפציץ את עצמך בחלבונים[אני מקווה שלא צריך להסביר לך מה זה חלבונים...]
היחס של החלבון הוא 2.5 גרם חלבון על כל ק"ג משקל הגוף שלך
ופחמימות זה התוצאה כפול 3-4 למי שמתקשה לעלות במאסת שריר...
ואם את נמצא בתת משקל אל תפחד לעשות "צ'יטים" ולאכול יותר ממה שכתבתי

ותעשה טובה....דיאטנית לא ממש תעזר לך אם מדובר בתזונת ספורט[זה נחשב תזונת ספורט ברגע שאתה אוכל כדי להגיע לתוצאות אפילו בחד"כ]

king l8
21-10-08, 13:15
למה סתם לבלבל ת'בנאדם?!?

אחי באגוזים בוטנים ושאר הדברים אולי יש שומן טוב אבל זה לא מה שיעלה אותך המאסת שריר...

ותעשה טובה....דיאטנית לא ממש תעזר לך אם מדובר בתזונת ספורט[זה נחשב תזונת ספורט ברגע שאתה אוכל כדי להגיע לתוצאות אפילו בחד"כ]

מה הקשר? הוא לא שאל על הדברים האחרים הוא רק שקשה לו לעלות במשקל והדיאטנית המליצה לו על בוטנים אגוזים וכו' וזה עתיר בקלוריות אז הוא שאל אם זה באמת מומלץ לבן אדם שקשה לו לעלות במשקל .. אז עניתי שכה !! הוא לא שאל על הדברים האחרים מה עוד הוא צריך לאכול כמו פחמימות חלבונים וכו' הוא שאל על זה .

HardCor3
21-10-08, 13:20
שלום,
אכן בבוטנים ובאגוזים למיניהם יש כמות נכבדת של חלבון כ-20+ חלבון ל-100 ג' ,אך כמות נכבדת של קלוריות ושומן.
המלצה שלי היא ליצור שילובים בין קטניות וליצור חלבון מלא ,למשל בצהריים מג'דרה עם חזה עוף.
אין צורך לתסף בחלבון לאחר אימון אתה יכול לאכול חצי גביע קוטג' עם 2 פרוסות לחם חיטה מלאה שלא תהיה תגובה אינסולינית גבוהה.
בהצלחה ורק בריאות.

hypertrophy
21-10-08, 13:21
נכון אתה צודק...
אחי תתחיל לשתות כל יום שלוש כוסות שמן ואתה תעלה במשקל

ראית פעם בנאדם שרוצה לעלות במשקל משומן?
מין הסתם המטרה היא לעלות משקל במאסת שריר ולא בשומן!
פותח הפוסט...תקן אותי אם אני טועה

hypertrophy
21-10-08, 13:23
שלום,
אכן בבוטנים ובאגוזים למיניהם יש כמות נכבדת של חלבון כ-20+ חלבון ל-100 ג' ,אך כמות נכבדת של קלוריות ושומן.
המלצה שלי היא ליצור שילובים בין קטניות וליצור חלבון מלא ,למשל בצהריים מג'דרה עם חזה עוף.
אין צורך לתסף בחלבון לאחר אימון אתה יכול לאכול חצי גביע קוטג' עם 2 פרוסות לחם חיטה מלאה שלא תהיה תגובה אינסולינית גבוהה.
בהצלחה ורק בריאות.

למה שלא תהיה תגובה אינסולינית גבוהה אחרי אימון?...זאת המטרה אחרי אימון להקפיץ ת'אינסולין
במהלך היום צריך להשאר על אינסולין נמוך

HardCor3
21-10-08, 13:32
למה שלא תהיה תגובה אינסולינית גבוהה אחרי אימון?...זאת המטרה אחרי אימון להקפיץ ת'אינסולין
במהלך היום צריך להשאר על אינסולין נמוך

הבנאדם סובל מסכרת.

hypertrophy
21-10-08, 13:39
הבנאדם סובל מסכרת.

אופס....לא שמתי לב....
אז סבבה חוץ מהקטע של הקפצת אינסולין הכל רגיל...

itaiprz1
21-10-08, 13:45
למה סתם לבלבל ת'בנאדם?!?

לא חייב 2.5 אפשר פחות (לא שזה מזיק )
בחול ממליצים על כל פאונד גרם חלבון שזה 2.2
כאן אומרים 1.7-2.5 אז שידע שהוא לא חייב לשבת על 2.5, בימיוחד שהוא לא יכול לקחת אבקת חלבון שתעזור לו להשלים את זה.

החמוד35
21-10-08, 13:45
תודה לתגובות

הבעיה שלי זה "להפציץ חלבונים" כמו שכתב אחד מכם מאחר וכאמור אני לא יכול לקחת תוספים

החלבונים שלי: חזה עוף,טונה,סלמון (כמות מוגבלת) וקוטג'

יש לי הרגשה שזה רחוק מלהספיק.....מאחר וגם בכמויות אני מוגבל(חולי סכרת אוכלים כמה ארוחות קטנות ביום)

מה אתם מציעים?

תודה

jackson%%
21-10-08, 14:36
חבל שאתה מוגבל בכמויות של האוכל , כי ביום אימון אתה צריך לאכול הרבה וקצת לא יעזור לך לעלות במישקל,אם אתה רוצה לעלות במישקל וכמה שיותר מהר תוכאל הרבה פחמימות מורכבות כמו שאמרו פה בשר ומוצרי חלב דלי שמון לא יודע מה המצב שלך אבל לפי מה שאתה אומר אז גם שומן בא בחשבון אבל לא בכמויות מוגזמות.. מקווה שעזרתי,מציע שתעלה תמונה ותירשום נתונים שלך :גובה, מישקל וכו..
ככה יהיה הרבה יותר קל לעזור לך

shahar-king
21-10-08, 14:51
תודה לתגובות

הבעיה שלי זה "להפציץ חלבונים" כמו שכתב אחד מכם מאחר וכאמור אני לא יכול לקחת תוספים

החלבונים שלי: חזה עוף,טונה,סלמון (כמות מוגבלת) וקוטג'

יש לי הרגשה שזה רחוק מלהספיק.....מאחר וגם בכמויות אני מוגבל(חולי סכרת אוכלים כמה ארוחות קטנות ביום)

מה אתם מציעים?

תודה

גם אמא שלי חולת סכרת בנוסף היא גם חולת כליות זה אומר שיש לה גם בעיה עם פחמימות וגם עם חלבונים תחשוב מה זה

בכל מיקרה צר לי להודיע לך שמבחינת מסת שריר אתה לא תוכל להגיע רחוק כבן אדם שסובל מסכרת הדיאטנית שלך נתנה לך המלצה טובה

king l8
21-10-08, 14:55
אחי מה הנתונים שלך ?

HardCor3
21-10-08, 15:19
אתה לא צריך לצרוך כמויות מטורפות של חלבו.
ההמלצה הכי נכונה זה 1.8-2.2 ג' חלבון עבור ק"ג של מסת גוף רזה.
לבנאדם הממוצע זה יגיע ל-120-130 ג' חלבון שזו לא כמות גבוהה גם לחולי סכרת.

החמוד35
21-10-08, 15:46
בן 35
171 ס"מ
67 ק"ג

jackson%%
21-10-08, 17:59
בקצרה,
חחלבון:134 גרם
פחמימות:250-300 גרם
זה כללי ובסיסי לא מותאם!!
החישוב הוא פשוט מאוד יכלתה לעשות את זה לבד..
בערך הכמות חלבונים והפחמימות ליום.
המטרה שלך זה עליה במאסה וצריך להוסיף כמה גרמים לכול דבר ..
לא רוצה להטעות אבל אם אתה מוגבל באוכל אז כדי שתיתיעץ אם מיקצוען.