PDA

צפה בגרסא המלאה : חברה תוך כמה זמן נכנסים למצב קטבולי

itaiprz1
21-10-08, 16:28
תיראו אני חולה כבר 3 ימים
ומה שאני אוכל זה בבוקר צנים בצהריים 2 חתיחות עוף במרק לפעמים בא עם זה קוסקוס 100 גרם
ובערב עוד כמה צנימים ואני אחד שלוקח 3800 קלוריות ביום,
בינתיים אני ירדתי כבר 2 ס"מ וביד יש מצב שאני כבר במצב קטבולי ?

the animal
21-10-08, 16:29
אם אני לא טועה נכנסים למצב של פירוק שריר אחרי צום של 14 שעות

itaiprz1
21-10-08, 16:33
אם אני לא טועה נכנסים למצב של פירוק שריר אחרי צום של 14 שעות

במצב שלי יש סיכוי שאני נכנסתי ?

the animal
21-10-08, 16:34
במצב שלי יש סיכוי שאני נכנסתי ?

גם במצב קטבולי לא היית יורד בהיקף של 2ס"מ ביד כ"כ מהר. אני מאמין שהרוב המוחלט (אם לא הכל) זה לא שריר

Masquerade
21-10-08, 16:36
כשאתה אוכל פחות ממה שאתה שורף אתה במצב קטבולי.. ההיקף יד לא קשור, יכול להיות גם נוזלים, וגם אי אפשר להתייחס לזה אותו דבר כשחולים.
אתה צוחק?

itaiprz1
21-10-08, 16:47
כשאתה אוכל פחות ממה שאתה שורף אתה במצב קטבולי.. ההיקף יד לא קשור, יכול להיות גם נוזלים, וגם אי אפשר להתייחס לזה אותו דבר כשחולים.
אתה צוחק?

לא צוחק ולא כלום אני לא אוכל כלום ךלא שותה כלום ובקושי רואה בעיניים סעמק הלוואי יעבור לי כבר,
אז אתם אומרים שזה נוזלים כה אני מאמין שזה זה אבל בכללי מצב קטבולי אפשרי לא?

king l8
21-10-08, 16:56
תנסה לדחוף אוכל כמה שאתה יכול אחי .. או שממש קשה לך תעשה הכל בבלנדר ותשתה .. !

bodybuilding4everr
21-10-08, 17:00
אם אתה במאזן קלורי חיובי אתה לא אמור לרדת

אם הייתה במאזן קלורי שלילי אז מה שירדתה ביד זה 90% נוזלים.

hasman90
21-10-08, 17:03
חחח תחזור שחיף כמו פעם ימניאק.. ולא נוכל לעבוד יותר ביחד איתי אתה לא ברמה שלי,לך תעבוד עם נסי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Masquerade
21-10-08, 17:04
אם אתה אוכל פחות ממה שאתה מוציא, אתה מפרק=קטבולי. כמהימים כאלה לא יהרגו אותך. אל תנסה להתאמן לפני שאתה בריא לגמרי, זה יכול לשתק אותך לעוד תקופה וחבל. מה שכן, תנסה לאכול כמה שאתה יכול. גם יעזור לך להבריא.

Sugarzaza
21-10-08, 20:32
בערך 48 שעות של צום

blackbimer
21-10-08, 21:22
אין מה לעשות לצערנו זה חלק מהחיים וכן כואב הלב על כל יום..כל ארוחה..וכל אימון..

אבל שחוזרים להתאמן אתה מחזיר הכל בשבוע אחד..

אין סיכוי שזה 2 ס"מ שלי שריר.. זה המון המון המון ואם היה כזה קל לאבד שריר במהירות כזאת היה גם קל לעלות 2 ס"מ אז תראה את זה ככה...

bodybuilding4everr
21-10-08, 22:05
כולה נוזלים מה אתה מלחיץ אותו^
לעניין תחזור ציק צק (החלמה מהירה)
תמשיך להפציץ ותחזיר ת-2 ס"מ הזה כשריר ולא כנוזלים :) בהצלחה!

senate
21-10-08, 22:06
קח את המחלה כתקופת הפסקה שהגוף ינוח ויגדל

itaiprz1
21-10-08, 22:06
סבבה אחים שלי, וואלה 3 שנים מתאמן אף פעם לא ההיתי במצב כז תמיד יש פעם ראשונה.

SiX PACK
21-10-08, 22:32
שום דבר, הגוף לא מפרק כל כך מהר את מה שהוא בנה וצריך..
זאת אומרת אם האימונים שלך היו קשים מספיק, ועצימים, הגוף לא יפרק שום שריר, מכיון שיזדקק לו בעתיד...
אם אתה מבין למה אני מתכוון.. הגוף התרגל לרמה של אימונים קשים, ועצימות מסויימת. ולכן זקוק לשריר שבנה בכדי לצאת ממצבי סכנה (אימון הוא מעין מצב סכנה עבור הגוף, או לפחות אמור להייות) בקיצור הגוף זקוק לשריר שיצר, ויודע גם שיזדקק בעתיד, אז לכן לא יפרק כל כך מהר.

סתם דוגמא, אני הייתי חולה לפני כמה ימים, שבועיים בשפעת חזקה ביותר, לא אכלתי כלום, איבדתי 6 קילו.
הכל נוזלים, וכמו שאמרתי אכלתי פחות ממך לא חלבון ולא כלום, בסוף המחלה צילמתי תמונות כי פשוט אהבתי את החיטוב שהתקבל אצלי.
אני נותן לך לינק לעמוד בפוסט שלי בזירת הגולשים, שם פירסמתי כמה תמונות לקראת סייום המחלה, ושים לב שאולי אני נראה פחות עבה ונפוח (כתוצאה מאיבוד נוזלים - שגם זה לא דבר קריטי מכיון שאת הקילוגרמים האלו מחזירים הכי מהר) אבל כמו שאמרתי לא איבדתי שריר - אלא רק נוזלים. וזה מה שיקרה לך אל תדאג. בנוסף, אם אתה כל כך מודאג, אתה יכול לשמור על מאזן קלורי ניטרלי או חיובי, שבזה אתה תבטל כל ירידה במשקל, נוזלים או שריר..

רד קצת למטה אתה תראה את התמונות -
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=40584&page=7

תהייה לי בריא

haas
21-10-08, 22:41
תיראו אני חולה כבר 3 ימים
ומה שאני אוכל זה בבוקר צנים בצהריים 2 חתיחות עוף במרק לפעמים בא עם זה קוסקוס 100 גרם
ובערב עוד כמה צנימים ואני אחד שלוקח 3800 קלוריות ביום,
בינתיים אני ירדתי כבר 2 ס"מ וביד יש מצב שאני כבר במצב קטבולי ?

וואלה איתי אני כמוך חולה לא מסוגל להכניס כלום לגרון ...אינעל העונות מעבר האלה
תרגיש טוב

itaiprz1
22-10-08, 00:00
שום דבר, הגוף לא מפרק כל כך מהר את מה שהוא בנה וצריך..
זאת אומרת אם האימונים שלך היו קשים מספיק, ועצימים, הגוף לא יפרק שום שריר, מכיון שיזדקק לו בעתיד...
אם אתה מבין למה אני מתכוון.. הגוף התרגל לרמה של אימונים קשים, ועצימות מסויימת. ולכן זקוק לשריר שבנה בכדי לצאת ממצבי סכנה (אימון הוא מעין מצב סכנה עבור הגוף, או לפחות אמור להייות) בקיצור הגוף זקוק לשריר שיצר, ויודע גם שיזדקק בעתיד, אז לכן לא יפרק כל כך מהר.

סתם דוגמא, אני הייתי חולה לפני כמה ימים, שבועיים בשפעת חזקה ביותר, לא אכלתי כלום, איבדתי 6 קילו.
הכל נוזלים, וכמו שאמרתי אכלתי פחות ממך לא חלבון ולא כלום, בסוף המחלה צילמתי תמונות כי פשוט אהבתי את החיטוב שהתקבל אצלי.
אני נותן לך לינק לעמוד בפוסט שלי בזירת הגולשים, שם פירסמתי כמה תמונות לקראת סייום המחלה, ושים לב שאולי אני נראה פחות עבה ונפוח (כתוצאה מאיבוד נוזלים - שגם זה לא דבר קריטי מכיון שאת הקילוגרמים האלו מחזירים הכי מהר) אבל כמו שאמרתי לא איבדתי שריר - אלא רק נוזלים. וזה מה שיקרה לך אל תדאג. בנוסף, אם אתה כל כך מודאג, אתה יכול לשמור על מאזן קלורי ניטרלי או חיובי, שבזה אתה תבטל כל ירידה במשקל, נוזלים או שריר..

רד קצת למטה אתה תראה את התמונות -
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=40584&page=7

תהייה לי בריא
אי אי איך נירגעתי ההיתי בסרטים שהלכו איזה חודשיים של אימונים,

וואלה איתי אני כמוך חולה לא מסוגל להכניס כלום לגרון ...אינעל העונות מעבר האלה
תרגיש טוב

וואלה אחי תאמין לי זה הדבר הכי מעצבן בעולם בידיוק שאתה בשיא מגיע אליך המחלה כאילו היא מתוכננת לבוא אליך בידיוק כשאתה בטופ, לא נורא לפחות לא נכנסים למצב קטבולי ,
הלוואי שיעבור לנו במהירות למה אני לא יכול לחכות לאימונים.

adimenia
22-10-08, 10:16
אין לך מה לידאוג גבר תבריא ותוך שבוע הכל יחזור לקדמותו גם אני הייתי חולה בראש השנה ולא התאמני 4 ימים
וכל בסדר לא יקרה לך כלום

m0she
22-10-08, 14:19
אתה במצב קטבולי, זה גם חלק מהמחלה. השאלה היא מה האפקט של זה? התשובה היא שלא יותר מדי. תוך זמן קצר מאוד תחזור לעצמך.

רפואה שלמה