PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה אימון חזה

Elad12
22-10-08, 22:57
קרה לכם פעם שבאימון חזה שלכם פתאום כאבה לכם הכתף?..כי היום דחקתי ופתאום אני מרגיש תכתף שלי נקרעת xd..חבר אמר זה יעבור אבל אני מפחד שנפגעתי או משו..

Masquerade
23-10-08, 00:02
כתף מייצבת. אם אתה מתחיל להרגיש כאב הכי קטן שהוא לא כאב שרירי תפסיק מיד את האימון. פציעה בכתף יכולה להושיב אותך בבית זמן ארוך יותר ממה שנראה לך.

hypertrophy
23-10-08, 01:11
אכן כן ידידי שמעליי צודק....
תנסה להתחיל תרגילים עם דאמבלים כדי לחזק את השרירים המייצבים

jackson%%
23-10-08, 01:19
קרה לי בתחילת הדרך,זה בעיקר תנועה לא נכונה עם הרבה מישקל תנסה
להוריד מישקל ולפתח תנועה נכונה ..

jonathan
23-10-08, 03:37
הכאבים נמשכו לאחר האימון?
ישנה תנועה מסויימת שאתה מרגיש את הכאב?
עשית מתיחות לפני האימון?
כמה זמן אתה מתאמן?

Elad12
23-10-08, 07:51
4 חודש
מתיחות האמת שכן עשיתי
כמעט כל תנועה אבל הכאב לא כ"כ גדול..
וכן אני מרגיש את זה

alpha
23-10-08, 13:51
קורה
יעבור
אל תדאג

Sunlight Theory
23-10-08, 17:30
אני חייב לומר , כמעין אזהרה , שאני עשיתי טעות גדולה בנוגע לכאבים בכתף .
לפני כחודש וחצי , באמצע חזרה של לחיצת חזה שלא הצלחתי להשלים , התחיל לי כאב עז בכתף .
נתתי לעצמי יומיים מנוחה מאימונים , וכששוב ניסיתי להתאמן , חזר הכאף בזמן הדחיקה (סימנים מוקדמים היו בדד ליפט) .
נתתי לעצמי שבוע מנוחה , והפעם שבתי להתאמן ללא לחיצת חזה , לאחר האימון התחלתי להרגיש כאבים שנותרו לכמה ימים .
נתתי לעצמי חודש שלם של מנוחה , ולפנ יומיים שוב ניסיתי להתאמן ושוב וויתרתי על לחיצת חזה באימון , אתה רוצה לנחש מה המצב שלי עכשיו?
אני לא יכול להזיז את היד , כי הכתף לא מסוגלת לשאת את משקלה של היד :eek:

אני לא יודע מה המקרה אצלך , אני רק מנסה להגיד שאל תזלזל בכאב .
טוב נו , גם רציתי לשפוך את הסיפור המייגע הזה שעכשיו אני אשתעמם שבועות ארוכים בריצות בלבד .

trx--->sus
23-10-08, 18:54
יכול להיות אימון יתר?...

Elad12
23-10-08, 20:36
אימון יתר בכלל לא..כתף לא התאמנתי 3 ימים ורק היום התאמנתי אבל אני מרגיש שיפור קטן אני ינס הלהפחית במשקל וכו'..ומסא'ז יעזור גם?

HallucinogeN
23-10-08, 20:44
תתרגל את הטכניקה בצורה נכונה עם משקלים בינוניים.
תעדיף שלא לבצע כרגע לחיצות חזה למינהן בשיפוע חיובי עקב העומס העולה על הכתפיים והקפד שבזמן הלחיצה מרפקים לא ישרים לצדדים אלא מוטים מעט כלפי הגוף התחתון כאשר התרגיל עובר בקו ישר מאיזור הפטמה.

אני מהמר שזה או טכניקה או חולשה של המייצבים, כך או כך אם תחליט לפעול לפי המלצתי זה יפתור את 2 המצבים.

בהצלחה