PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה קטנה בקשר לברכיים

digidigi
24-10-08, 17:19
אוקיי ד"ר אז ככה שאני עושה לחיצת רגליים בשכיבה אני עושה עם תחשובות והכל סבבה.
אבל תמיד אחרי אימון רגליים שכזה בעצימות גבוהה יש לי כאב תמיד בברך שמאל שחולפים לאחר יומיים שלוש
מה כדאי לעשות ד"ר להמשיך את האימונים ? או לשנות את התרגילים
אשמח לעזרה
תודה,

Masquerade
24-10-08, 21:37
תדאג שהברך לא תברח לך פנימה, יותר חשוב מלעבוד עם יותר משקל- לדחוף את הברכיים החוצה, לאורך כל הסט, שלא יברחו לך הברכיים פנימה בחזרות האחרונות.

alfi
25-10-08, 11:06
תדאג שהברך לא תברח לך פנימה, יותר חשוב מלעבוד עם יותר משקל- לדחוף את הברכיים החוצה, לאורך כל הסט, שלא יברחו לך הברכיים פנימה בחזרות האחרונות.

לא צריך לדחוף את הרגליים כלפי חוץ ולהפעיל עומס מיותר על הברך,אלא מלכתחילה למקם את הרגליים בזווית כלפי חוץ.
גודל הזווית,מרחק הרגליים (מפתח) ועוד מיליון ואחד גורמים שניתן להתחשב בהם - ישפיעו על המכניקה של התרגיל המבוצע

The Sun
25-10-08, 11:32
לא צריך לדחוף את הרגליים כלפי חוץ ולהפעיל עומס מיותר על הברך,אלא מלכתחילה למקם את הרגליים בזווית כלפי חוץ.
גודל הזווית,מרחק הרגליים (מפתח) ועוד מיליון ואחד גורמים שניתן להתחשב בהם - ישפיעו על המכניקה של התרגיל המבוצע

אז למה לואי סימונס אומר "לפצל" את הרצפה עם הרגליים בסקוואט? זאת-אומרת לנסות לדחוף עם הרגליים את הרצפה לצדדים?

ד"ר עופר בר
26-10-08, 18:55
אוקיי ד"ר אז ככה שאני עושה לחיצת רגליים בשכיבה אני עושה עם תחשובות והכל סבבה.
אבל תמיד אחרי אימון רגליים שכזה בעצימות גבוהה יש לי כאב תמיד בברך שמאל שחולפים לאחר יומיים שלוש
מה כדאי לעשות ד"ר להמשיך את האימונים ? או לשנות את התרגילים
אשמח לעזרה
תודה,

כנראה שהסיבה נעוצה בטכניקה לקוייה.
ודא עם מדריך הכושר במכון שאתה מבצע את התרגיל נכון.
כשכואב מומלץ להיעזר בטיפול תומך (עיין במאמר שכתבתי).
בהחמרה או בהתמשכות הכאבים יש לפנות לבדיקת רופא.

בריאות שלמה.