PDA

צפה בגרסא המלאה : לפי איזו פרמטרים אני בוחר את אבקת החלבון?

Warrior
26-10-08, 00:37
חברים,
תעשו לי קצת סדר... השוק מוצף בסוגים שונים של אבקות חלבון.
כל הזמן אני שומע המלצות שונות, כל אחד ממליץ על חלבון אחר וכולם בטוחים שזה החלבון המועדף. מה מחפשים בחלבון חוץ מאחוז חלבון במנה, שגם את זה קשה מאוד להבין בחברות מסויימות - באבקה אחת רשום 97% חלבון לקופסה, אבל 72% למנה. באבקה שניה 86% חלבון למנה + 23% אמינו בקופסה. באבקה אחרת טוענים על קיום תוספים נוספים ויכולות ספיגה הכי טובים.....
מה מבדיל בין החלבונים?

shahar-king
26-10-08, 06:49
חברים,
כל הזמן אני שומע המלצות שונות, כל אחד ממליץ על חלבון אחר וכולם בטוחים שזה החלבון המועדף. מה מחפשים בחלבון חוץ מאחוז חלבון במנה, שגם את זה קשה מאוד להבין בחברות מסויימות - באבקה אחת רשום 97% חלבון לקופסה, אבל 72% למנה. באבקה שניה 86% חלבון למנה + 23% אמינו בקופסה. באבקה אחרת טוענים על קיום תוספים נוספים ויכולות ספיגה הכי טובים.....
מה מבדיל בין החלבונים?

אבקת חלבון מטרתה להשלים חלבון בתזונה שלך וזה אומר שבעצם מה שהכי חשוב זה ריכוז החלבון למנה חוץ מזה חשוב לבדוק מספר מנות בדלי ומחיר
הייתי אומר שחלבון הרבה יותר קל לבחור מאשר גיינר כי אין ערכים שצריך להישחב בהם ולהתאים אותם לעצמך
בכל מיקרה אני הייתי ממליץ לך ללכת על אחת החברות המובילות או אחת מהחברות המוכרות כי ידוע שהשוק מלא בחברות אשר מרמות בערכים

Holy_Templar
26-10-08, 06:51
חברים,
מה מבדיל בין החלבונים?

באופן עקרוני נועד להשלים את צריכת החלבון שלך ולהקל עלייך... במיוחד אחרי אימון לפני אימון וכו' ...

הפרמטרים של אבקות חלבון שונות , זה כבר בחירה אישית .. בגדול ..

כל המוצרים של צ'מפיון (חזקים בטעם)
אופטימום (האיכות הכי טובה)
ושאר הירקות (זה כבר בחירה שלך) :)

אני הייתי הולך על השניים הראשונים ולא מתחיל לבדוק חברות אחרות ...

טיפה יותר כסף אבל שווה את האיכות . איכות כלומר אבקה שנמסה כמו שצריך, איכות חלבון מעולה, טעם טוב ..