PDA

צפה בגרסא המלאה : אחרי שנתיים, הגיע הזמן לחזור - צריך עצה :)

GodAnubis
28-10-08, 20:53
שלום לכולם,

אם יש כאן חבר'ה ממש ישנים הם אולי זוכרים אותי..

בכל אופן התחלתי בתור שחיפון במשקל 56 קילו, תוך חצי שנה כבר עמדתי על 72 עם תוצאות יפות, 79 בשיא עם משהו כמו 8% שומן.

לצערי (סתם לא.. לשמחתי) טסתי לחו"ל לשנתיים, בלי יותר מדי אפשרות להמשיך עם האימונים והתזונה, וחזרתי לא מזמן לארץ.

אני כיום שוקל 70 בערך, עם משהו כמו 16-17 אחוז שומן (בטטה שלא תאמינו) ואפילו כרס קטנה יש ..

אז אני שוקל כמובן להתחיל במסה , כי החיטוב בא לי דיי בקלות, ואני מאמין שעדיף יהיה לעשות אותו בעוד כמה חודשים ..

כרגע אני מעוניין להתחיל מחדש, אז אני מחפש קודם כל מס' עצות בעיקר בנושא האימון:

1. אני מודע לזה שאין אפשרות לברוח מהכאבים הנוראיים של השרירים שנתפסים (כן אני יודע ששריר לא נתפס ;) ) - אבל מה אפשר לעשות כדי להקל על העסק חוץ מכמובן מתיחות כמו שצריך, ועבודה במשקלים נמוכים עם הרבה חזרות בשבועיים שלוש הראשונים

2. מתי ניתן להתחיל לעבוד ab ab כמו שהייתי עובד בעבר (כמובן במשקלים נמוכים בהרבה), שבועיים ? שלוש ? חודש ?

שאלה אחרונה ולא הכי קשורה - מה המכון הכי נורמאלי שיש היום באיזור פתח תקווה? הייתי כבר בשייפ, ובאורלייף , שייפ פשוט לא אהבתי (לא יודע למה) ואורלייף עמוס מאוד בשעות הערב. יש משהו חדש ומעניין ?

תודה לעונים ושבוע טוב ;)

Masquerade
28-10-08, 21:45
על 16-17% שומן מתחילים לחטב, אז אתה רק תתחיל מסה? הייתי עושה חיטוב קצר קודם.

1. סט-2 חימום על כל שריר שאתה מתחיל לעבוד עליו. תאכל טוב ותישן.
2. אתה יכול גם ישר להתחיל עם ab, פשוט תתחיל פחות אינטנסיבי ותעלה לאט לאט.

Mr.Bazooka
28-10-08, 21:47
פשששששששששש בחור עתיק אתההההההההה מהתקופה שלי :d
באמת שאלתי את עצמילפני חודש בערך לאן נעלמת

the animal
28-10-08, 22:13
1. מתיחות לא יעזרו בגרוש! אפילו עדיף לוותר עליהן! הכאבים יגיעו, אין מה לעשות.
2. אתה יכול לחזור לab כבר תוך חודש, אבל לא בטוח שיש צורך, גם fbw זאת תוכנית מעולה.

על 16-17% שומן תתחיל מחיטוב עד ל11-12% ותצא למאסה, אין סיבה להגיע לאחוזי שוןמן גבוהים מדי במאסה.

john.
29-10-08, 02:01
קוראים לך במקרה יאן?