PDA

צפה בגרסא המלאה : תרגילי כתפיים

boris12
30-10-08, 23:02
מה התרגילים שאתם הכי ממליצים לעשות באימון כתפיים?

פומה
30-10-08, 23:04
משקולות יד לצדדים ומשקולות יד לפנים 2 תרגילים טובים
2 תרגילים מומלצים נוספים הם לחיצת כתפיים ומשקולות יד לצדדים בישיבה כפופה (עובד על כתף אחורי)

Bono
30-10-08, 23:10
לחיצת כתפיים עם מוט בעמידה
הנפות לצדדים

zuko
30-10-08, 23:27
2 תרגילים מומלצים נוספים הם לחיצת כתפיים ומשקולות יד לצדדים בישיבה כפופה (עובד על כתף אחורי)
אתה יכול להביא לינק לביצוא התרגיל?

itaiprz1
30-10-08, 23:32
מיליטרי פרס/לחיצות כתפיים זה חובה,
מעבר לזה יש תרגיל שאתה לוקח את המוט ליד מפולי תחטון ומרים אותו לצד זה בין הטרגילים הטובים שיש.

Masquerade
31-10-08, 00:17
לחיצת כתפיים עם מוט בעמידה
הנפות לצדדים

+הנפה לצדדים בקאבלים.(מת על זה)

the animal
31-10-08, 07:49
משקולות יד לצדדים ומשקולות יד לפנים 2 תרגילים טובים

אסור לשים את הנפות לפנים ולצדדים לפני שאתה שם לחיצה. לחיצה זה התרגיל מספר 1 לכתפיים! אחריו הנפות לצדדים שלדעתי אמור להיות בכל תוכנית ab בשילוב עם אחת מסוגי לחיצות הכתפיים.

trx--->sus
31-10-08, 10:25
מילטרי פרס

Bono
31-10-08, 11:20
מישהו עושה פה חתירה לכתפיים? איך התרגיל הזה?
http://exrx.net/WeightExercises/DeltoidLateral/BBUprightRow.html

hypertrophy
31-10-08, 12:20
ממש ממש ממש לא...
אם אתם מדברים כל הזמן על תרגילים מורכבים איך אתם נותנים כאלו תרגילים?
אם אתה עושה ab אתה תסתפק בלחיצתץ כתפיים וחתירה בעמידה[מוט לסנטר אחיזה צרה]
אם אתה עושה abc תוכל להוסיף כפיפות כתף והרחקת כתף[הרמה לצדדים]

Masquerade
31-10-08, 12:24
מישהו עושה פה חתירה לכתפיים? איך התרגיל הזה?
http://exrx.net/weightexercises/deltoidlateral/bbuprightrow.html

תרגיל גרוע שדופק תכתפיים. גם צ'ארלס גלאס אומר שזה חרא, אבל אם כבר עושים אז לעשות עם אחיזה רחבה יחסית (ולא במוט w כמו שהרבה עושים פה) ולעלות רק עד לקו התחלה של החזה.

obzion
31-10-08, 12:49
תרגיל גרוע שדופק תכתפיים. גם צ'ארלס גלאס אומר שזה חרא, אבל אם כבר עושים אז לעשות עם אחיזה רחבה יחסית (ולא במוט w כמו שהרבה עושים פה) ולעלות רק עד לקו התחלה של החזה.

זה הופך ככה לטווח תנועה עלוב..
מה כבר דופק את הכתפיים בחתירה צרה לסנטר?

Bono
31-10-08, 13:42

וואלה אחי מעולם לא עשיתי את התרגיל הזה(בגלל זה שאלתי).. בעקבות ההודעה שלך כנראה שגם לא אעשה..

ilayzror
31-10-08, 14:35

למה גרוע?

אני עושה את התרגיל הזה ומילטרי פרס. למרות שאת התרגיל חתירה אני לא סובל.

Masquerade
31-10-08, 15:06
לא שאלתי יותר מדיי שאלות את צ'ארלס גלאס כשהוא אמר את זה -_-
התנועה פשוט לא משהו אני מניח, זה דופק תפרק ובקושי פוגע בשריר.

ilayzror
31-10-08, 15:30
גרמת לי לפקפק בתרגיל, איזה תרגיל יכול להחליף את זה?
[יש לי כבר מילטרי]

BlackJack`
31-10-08, 15:43
גרמת לי לפקפק בתרגיל, איזה תרגיל יכול להחליף את זה?
[יש לי כבר מילטרי]

הנפות לצדדים

itaiprz1
31-10-08, 15:48
הנפות לצדדים

עם פולי תחתון.

hypertrophy
31-10-08, 15:59
לא שאלתי יותר מדיי שאלות את צ'ארלס גלאס כשהוא אמר את זה -_-
התנועה פשוט לא משהו אני מניח, זה דופק תפרק ובקושי פוגע בשריר.

שטויות ידידי....
התנועה נחשבת ללא משהו בגלל התנועה בכתף שבה נצבט הגיד [גיא תעזור לי אני כבר לא זוכר איך קוראים לגיד ואיפה הוא נצבט עם ההומרוס]
אבל....זאת אותה התנועה בכתף כמו הנפות לצדדים.....
בקיצור חתירה בעמידה והנפות לצדדים זאת אותה תנועה בכתף בדיוק השוני פה הוא במעורבות של מפרק המרפק מה שהופך את החתירה בעמידה לתרגיל מורכב לכתף אמצעית ובגלל זה היא עדיפה על הנפות לצדדים שהוא תרגיל פשוט לאותו השריר....
עיליי אל תזלזל בתרגיל....

Masquerade
31-10-08, 16:24
שטויות ידידי....
התנועה נחשבת ללא משהו בגלל התנועה בכתף שבה נצבט הגיד [גיא תעזור לי אני כבר לא זוכר איך קוראים לגיד ואיפה הוא נצבט עם ההומרוס]
בקיצור חתירה בעמידה והנפות לצדדים זאת אותה תנועה בכתף בדיוק השוני פה הוא במעורבות של מפרק המרפק מה שהופך את החתירה בעמידה לתרגיל מורכב לכתף אמצעית ובגלל זה היא עדיפה על הנפות לצדדים שהוא תרגיל פשוט לאותו השריר....

שמע, אני חושב שצ'ארלס גלאס מבין קצת יותר ממני וממך, והוא לא היה היחיד שאמר את זה, ראיתי את זה בעוד מקום, אם אני לא טועה מיילוס סרקב אמר את זה.
לא יודע למה אתה אומר "שטויות", סביר מאוד שאתה לא יודע אם יש פה איזה פאק בתנועה.
חוץ מזה, ראית פעם באדיבילדר בסרט שלו עושה את זה?
בניגוד לזאת, אין באדיבילדר שלא עושה הנפות לצדדים ולחיצה.

coverme
31-10-08, 16:50
התרגיל הזה טוב?

http://www.exrx.net/WeightExercises/DeltoidAnterior/DBFrontRaise.html

Masquerade
31-10-08, 16:50
כן, זה לכתף קדמית.

the animal
31-10-08, 17:04
שטויות ידידי....

יכול להיות שאתה צודק, אבל מה באמת ההבדל יהיה בין לחיצה והנפות לבין לחיצה וחתירה? בטח ובטח שההבדל היחיד הוא בתנועה של המרפק.

hypertrophy
31-10-08, 19:15
יפה אמרת אנימל....
עכשיו אחי בוא אני אתן לך הסבר קטן....
קח בודיבילדר מקצועי מארה"ב....קח אחד מה-10 של אולימפיה....ניראה לך שהם מסוגלים לעשות את התנועה המלאה של חתירה בעמידה עם כל מאסת השריר שיש עליהם?לא ניראה לי....הרי לך התשובה ההגיונית....
לחיצת כתפפיים זה תרגיל חובה ולא אמרתי שלא.....אל תשכח שלחיצת כתפיים רחבה היא יותר בעייתית לכתף מאשר חתירה בעמידה מבחינת מנח הכתף....
ד"א....אל תתבלבל.....הנפה לצדדים וחתירה בעמידה עובדים על כתף אמצעי כשהנפות לקדימה[כפיפות כתף] ולחיצות כתפיים עובדות על כתף אמצעית.....
בכל אופן לרוב האנשים חתירה בעמידה זהו תרגיל מצוין ומומלץ....לי יש כתף בעייתית מאוד והתרגיל הזה לא גרם לי לשום בעיה בכתף....לא לי ולא לשום מתאמן שלי[שמיותר לומר שאף אחד מהם הוא לא בודיבילדר :) ]

the animal
31-10-08, 19:22
יפה אמרת אנימל....
קח בודיבילדר מקצועי מארה"ב....קח אחד מה-10 של אולימפיה....ניראה לך שהם מסוגלים לעשות את התנועה המלאה של חתירה בעמידה עם כל מאסת השריר שיש עליהם?לא ניראה לי....הרי לך התשובה ההגיונית....
לחיצת כתפפיים זה תרגיל חובה ולא אמרתי שלא.....אל תשכח שלחיצת כתפיים רחבה היא יותר בעייתית לכתף מאשר חתירה בעמידה מבחינת מנח הכתף....
ד"א....אל תתבלבל.....הנפה לצדדים וחתירה בעמידה עובדים על כתף אמצעי כשהנפות לקדימה[כפיפות כתף] ולחיצות כתפיים עובדות על כתף אמצעית.....
בכל אופן לרוב האנשים חתירה בעמידה זהו תרגיל מצוין ומומלץ....לי יש כתף בעייתית מאוד והתרגיל הזה לא גרם לי לשום בעיה בכתף....לא לי ולא לשום מתאמן שלי[שמיותר לומר שאף אחד מהם הוא לא בודיבילדר :) ]

לא אמרתי שבעייתי או כלום, גם אני מאוד מחזיק מהתרגיל הזה. אבל מה שאני אומר זה שההבדל הוא קטן בגלל שהתנועה היא דומה מאוד.
ד"א, לחיצה הנפות קדימה עובדות על כתף קדמית, לא?

hypertrophy
31-10-08, 19:40
אופס....נכון כתבתי בטעות אמצעית...הכוונה הייתה לקידמית בתרגילים האמורים

the animal
31-10-08, 19:41
אופס....נכון כתבתי בטעות אמצעית...הכוונה הייתה לקידמית בתרגילים האמורים

כן חשבתי ככה, אני יודע שאתה מבין עניין:)

obzion
31-10-08, 20:08
קיצור אפשר לעבור תוכנית הבאה לחתירה? נמאס לי מההנפות לצדדים

hypertrophy
31-10-08, 20:45
תעבור תראה שינוי גדול.....
אם לא תמיד יש סינטול :) סתם סתם סתם בלי דקירות

ilayzror
31-10-08, 20:47
יפה אמרת אנימל....

תחכה....^^

פומה
31-10-08, 20:52
אחלה תרגיל עושה אותו כל אימון כתפיים עובד בעיקר על הטרפזים

בן **** של תרגיל
חולה על התרגיל הזה
טרפזים + כתפיים