PDA

צפה בגרסא המלאה : דלקת בפרק יד ימין

SaharKazes
02-11-08, 16:04
שלום ד"ר עופר בר,
בשבוע האחרון בזמן שביצעתי כל סוג של תרגיל שמפעיל לחץ על היד, הפרק של היד כאב אחרי התרגיל,
ככה כל אימון שעבר בשבוע שעבר אז הכאב החמיר, ובאימון האחרון שלי על היד קידמית, למרות שהיו כאבים איומים ובלתי נסבלים, יותר מכל פעם (הכאבים באו אחרי שסיימתי כל סט וגם באמצע שביצעתי את הסט היו כאבים בפרק), סיימתי את האימון ואפילו העלתי משקל בתרגילים על היד קידמית.
אחרי האימון פניתי למאמן שלי וסיפרתי לו את המצב וסיפרתי לו גם שלפני שנתיים שברתי את פרק יד ימין, הוא אמר לי שיש לי דלקת בפרק ושאני ילך עם תחבושת אלסטית עד שאני ילך לרופא ויקח כדורים.

עכשיו השאלה שלי היא, (עברו 3 ימים שאני הולך עם תחבושת אלסטית על הפרק) אם אחרי שאני ילך לרופא ויקח את הכדורים או משהו, אני יכול להתאמן, או שאני יעשה את המצב רק יותר גרוע?, וכדאי לי לקחת יום מנוחה?

מקווה שניסחתי את השאלה טוב, מחכה לתשובה..

SaharKazes
02-11-08, 16:31
רציתי לערוך אבל איחרתי את המועד..
השאלה שלי מכוונת על אותו יום, אם אני יוכל ללכת לעשות אימון ישר אחרי שלקחתי את הכדור או שצריך לנוח לפני..

ArschGesicht
02-11-08, 18:22
גם לי יש דלקת כבר 3 חודשים וזה עובר ממש ממש ממש ממש לאט
רציתי גם כדורים אבל אמרו לי שאני לא יכול בגלל הגיל אז לך תדע
תחבוש את היד ואל תעשה פעולות ש"מדליקות" לך את הפרק ותן לזה לנוח

ד"ר עופר בר
02-11-08, 19:17
שלום ד"ר עופר בר,
בשבוע האחרון בזמן שביצעתי כל סוג של תרגיל שמפעיל לחץ על היד, הפרק של היד כאב אחרי התרגיל,
ככה כל אימון שעבר בשבוע שעבר אז הכאב החמיר, ובאימון האחרון שלי על היד קידמית, למרות שהיו כאבים איומים ובלתי נסבלים, יותר מכל פעם (הכאבים באו אחרי שסיימתי כל סט וגם באמצע שביצעתי את הסט היו כאבים בפרק), סיימתי את האימון ואפילו העלתי משקל בתרגילים על היד קידמית.
אחרי האימון פניתי למאמן שלי וסיפרתי לו את המצב וסיפרתי לו גם שלפני שנתיים שברתי את פרק יד ימין, הוא אמר לי שיש לי דלקת בפרק ושאני ילך עם תחבושת אלסטית עד שאני ילך לרופא ויקח כדורים.

עכשיו השאלה שלי היא, (עברו 3 ימים שאני הולך עם תחבושת אלסטית על הפרק) אם אחרי שאני ילך לרופא ויקח את הכדורים או משהו, אני יכול להתאמן, או שאני יעשה את המצב רק יותר גרוע?, וכדאי לי לקחת יום מנוחה?

מקווה שניסחתי את השאלה טוב, מחכה לתשובה..

טוב עשה המאמן שהמליץ לך על פג אלסטי.
ניתן להשתמש בטכניקות נוספות (ע"ע מאמר שכתבתי בנושא טיפול תומך).
הכדורים נוגדי הדלקת הם חלק מהטיפול התומך.
מומלץ לנוח קצת על שתרגיש טוב יותר,
ובמיוחד בעת שאתה מטופל בטיפול תרופתי.

בריאות שלמה.