PDA

צפה בגרסא המלאה : [בעיה] התחילו סימני מתיחה באיזור בית השחי

moshepo
04-11-08, 00:22
מה המצב אנשים ?..

אז ככה חזרתי להתאמן לפני חודשיים אחרי הפסקה של 8 חודשים (לקחתי רקוטאן) ולפני זה התאמנתי שנתיים ... אז לפני שהפסקתי להתאמן הייתי גודל די מהר ולא היו לי סימני מתיחה בכלל ... עכשיו אחרי שאני כבר מתאמן חודשיים רק היום שמתי לב שיש לי סימני מתיחה באיזור בית השחי . אני חייב לציין שאני מתאמן ממש באינטנסיביות והעלתי 3 קילו שריר בחודשיים וירדתי חצי אחוז שומן (כרגע על 18 וחצי ובעבר לפני ההפסקה 12.1) . הסימני גדילה מראים שגדלתי אני יודע ואתם אוהבים את זה אבל אני לא ... זה מגעיל והייתי רוצה להפטר מזה או אפילו להבהיר את זה ... לחבר שלי יש על כל הכתף ובעוד מקומות ולא הייתי רוצה שזה יהיה לי גם ככה ... יש לי 3 שאלות ... יש איזשהי משחה שמבהירה או מורידה את הסימנים ?.. סימני המתיחה האלה נגרמו בגלל האימונים האינטנסיבים ?.. אם אני יפחית קצת באימונים המתיחות יפסיקו לגדול ?.. אם זה אומר לכם משהו אני בן 17 וחצי .

תודה מראש לעונים,
משה

BlackJack`
04-11-08, 15:07
תשתזף ולא יראו את זה

moshepo
04-11-08, 15:51
תשתזף ולא יראו את זה
חוץ מלהשתזף ?.. קשה לי אני די לבן ... (לא מהלבנים המוגזמים האלה אבל לבן)

Cookie
04-11-08, 16:44
אין מה לעשות,שיזוף יגרום להם להעלם בשאר הצבע ולהיראות פחות
תשמח,אתה גדל חח

gad57
04-11-08, 17:26
אולי שיזוף יעזור קצת אין שום משחה שעוזרת וניסיתי כמה

Duck and Cover
04-11-08, 19:11
אומרים שויטמין e עוזר לזה או משהו כזה..לא בטוח.

moshepo
04-11-08, 20:30
איזה שמח אני לא שמח זה ממש מגעיל ... אמא שלי קנתה לי איזה משחה וזאת שמכרה לה אמרה שאח שלה משתתף בתחרויות בארה"ב (לא יודע איך קוראים לו) והוא משתמש במשחה מאותו סוג וזה קצת מבהיר ...

ד"ר עופר בר
06-11-08, 17:28
מה המצב אנשים ?..

אז ככה חזרתי להתאמן לפני חודשיים אחרי הפסקה של 8 חודשים (לקחתי רקוטאן) ולפני זה התאמנתי שנתיים ... אז לפני שהפסקתי להתאמן הייתי גודל די מהר ולא היו לי סימני מתיחה בכלל ... עכשיו אחרי שאני כבר מתאמן חודשיים רק היום שמתי לב שיש לי סימני מתיחה באיזור בית השחי . אני חייב לציין שאני מתאמן ממש באינטנסיביות והעלתי 3 קילו שריר בחודשיים וירדתי חצי אחוז שומן (כרגע על 18 וחצי ובעבר לפני ההפסקה 12.1) . הסימני גדילה מראים שגדלתי אני יודע ואתם אוהבים את זה אבל אני לא ... זה מגעיל והייתי רוצה להפטר מזה או אפילו להבהיר את זה ... לחבר שלי יש על כל הכתף ובעוד מקומות ולא הייתי רוצה שזה יהיה לי גם ככה ... יש לי 3 שאלות ... יש איזשהי משחה שמבהירה או מורידה את הסימנים ?.. סימני המתיחה האלה נגרמו בגלל האימונים האינטנסיבים ?.. אם אני יפחית קצת באימונים המתיחות יפסיקו לגדול ?.. אם זה אומר לכם משהו אני בן 17 וחצי .

תודה מראש לעונים,
משה

לדעתי אין קשר לטיפול בעבר ברואקוטן.
סימני המתיחה הם כנראה ע"ר עליה במסה.
ניתן להעלים סימני מתיחה בטיפול אסתטי.
טיפול משחתי עוזר חלקית בלבד.

בהצלחה!

moshepo
06-11-08, 22:29
לדעתי אין קשר לטיפול בעבר ברואקוטן.
סימני המתיחה הם כנראה ע"ר עליה במסה.
ניתן להעלים סימני מתיחה בטיפול אסתטי.
טיפול משחתי עוזר חלקית בלבד.

בהצלחה!
תודה רבה על התגובה (:

קניתי משחה ונראה שהא עוזרת ... אני יעדכן עוד 3 חודשים אם זה נהיה בהיר יותר או אפילו העלים את זה לגמרי (כמעט בטוח שלא אבל נקווה)

Dr. Muscle
06-11-08, 23:56
טיפול משחתי לא עוזר. זה ויטמין אי בסה"כ עדיף לך לקנות קפסולות ולמרוח את תוכן הקפסולה במקום המתיחה למרות שאין בזה שום חשיבות. תלמד לחיות עם זה.