PDA

צפה בגרסא המלאה : ידיים ..

MEIR-GABAY
08-11-08, 13:51
תשמעו חבר'ה אני מתאמן שנה ויש לי דיי ניסיון בתחום הפיתוח גוף למען האמת .
אני מתפתח דיי טוב בגוף אבל בידיים יש לי בעיה מאוד קשה שאני לא מצליח להתפתח בהם בצורה סבירה אפילו .. ניסיתי כל מיני דרכים כאלו ואחרות ולא הצלחתי להבין מה הבעיה ..

hypertrophy
08-11-08, 15:14
תכתוב את התכנית אימונים שלך

itaiprz1
08-11-08, 15:33
תשמעו חבר'ה אני מתאמן שנה ויש לי דיי ניסיון בתחום הפיתוח גוף למען האמת .
אני מתפתח דיי טוב בגוף אבל בידיים יש לי בעיה מאוד קשה שאני לא מצליח להתפתח בהם בצורה סבירה אפילו .. ניסיתי כל מיני דרכים כאלו ואחרות ולא הצלחתי להבין מה הבעיה ..

מה התוכנית שלך יש מצב שאתה נותן עליה יותר מידי עומס,

hypertrophy
08-11-08, 15:34
או פחות מידי עומס על הגב....
קיצר תן תכנית לפני שאנחנו משערים

MEIR-GABAY
08-11-08, 21:44
זאת התוכנית של היד הקדמית שלי (חשוב לציין שאני עובד ab 3 פעמים בשבוע זאת אומרת ששבוע אחד אני עובד פעמיים על היד הקדמית ושבוע שני פעם אחת אתם מבינים .. עכשיו זה מה שאני עושה ליד :

כפיפות במוט w
4x8

כפיפות בישיבה עם דאמבלים :
4x8 .

itaiprz1
08-11-08, 22:06
16 סטים ליד קידמית ?!?!?!?
תוריד חצי בשבוע של פעמיים,
אני משער שאם זה הולך ליד קידמית אני לא רוצה לדעת מה הולך עם החזה והגב.

Bono
08-11-08, 22:09
16 סטים ליד קידמית ?!?!?!?
תוריד חצי בשבוע של פעמיים,
אני משער שאם זה הולך ליד קידמית אני לא רוצה לדעת מה הולך עם החזה והגב.

למה 16 ?הוא עושה 8 סטים באימון ו12 סטים בשבוע (בממוצע)
יכול להיות גם גנטיקה גם לי אותה בעיה :\

the animal
08-11-08, 22:10
ומה האימון גב שלך?

MEIR-GABAY
08-11-08, 22:37
גב ?

מתח
4x8

בנט אובר
4x8

חתירה
4x8

WEST $ SIDE
08-11-08, 22:39
סביר להניח שגנטיקה , אם אתה מתפתח טוב בשאר חלקי הגוף אז הבעיה היא לא בתזונה ואני בספק שגם באימונים , יתר סטים לא ימנע מהיד לגדול .

Ori_D
08-11-08, 22:46
קודם כל אולי תנסה להחליף תוכנית אחרת לא ab?

ניסית להעלות את האינטסיביות על הידיים?

לדוגמא פירמידות? לדוגמא דרופ סט? לדוגמא טיים אווט? נגאטיב? פאטריאל? ויש עוד מלא טכניקות.

boris19
08-11-08, 22:47
זאת התוכנית של היד הקדמית שלי (חשוב לציין שאני עובד ab 3 פעמים בשבוע זאת אומרת ששבוע אחד אני עובד פעמיים על היד הקדמית ושבוע שני פעם אחת אתם מבינים .. עכשיו זה מה שאני עושה ליד :

כפיפות במוט w
4x8

כפיפות בישיבה עם דאמבלים :
4x8 .

תגוון
בשבוע שיש לך אימון כפול של ידיים תעשה 6 סטים באימון, בשבוע שיש לך אימון אחד תעשה 8 (תגוון לפי זה בשאר השרירים)
תגוון בטווחי החזרות 6-10

MEIR-GABAY
08-11-08, 22:51
לא עולה לי תוכנית אחרת בראש למי שהציע אני חושב ש-abc לא מספקת עבורה מאחר שעובדים שריר פעם בשבוע

Ori_D
08-11-08, 22:58
אין לך אפשרות לעשות 4 אימונים בשבוע?

Cookie
08-11-08, 23:20
, יתר סטים לא ימנע מהיד לגדול .

אהה?
.....

WEST $ SIDE
08-11-08, 23:54
מה אה?
מישו העלה טענה שהוא עושה יותר מדי סטים ליד קדמית , אמרתי שזה לא ימנע ממנה לגדול , זה סתם מיותר...

Cookie
09-11-08, 00:01
מה אה?
מישו העלה טענה שהוא עושה יותר מדי סטים ליד קדמית , אמרתי שזה לא ימנע ממנה לגדול , זה סתם מיותר...

אימון גורם להרס תאים/רקמות/מה שזה לא יהיה,מה אם הוא הורס יותר ממה שהוא מסוגל לבנות? זה לא מונע ואפילו "הורס" את היד?

מושיק23
09-11-08, 00:15
לדוגמא פירמידות? לדוגמא דרופ סט? לדוגמא טיים אווט? נגאטיב? פאטריאל? ויש עוד מלא טכניקות.

אתם יכולים להסביר את המשמעות של המושגים האלו? או לינק מתאים?

תודה!

Ori_D
09-11-08, 02:08
^

תעשה חיפוש בפורום אתה בטוח תמצא

hypertrophy
09-11-08, 02:55
עזוב...הבעיה האמיתית היא שאתה עושה את אותו התרגיל רק עם מכשיר שונה...היה פה מישהו כזה כבר..
אישית אני אומר לך תעשה ישיבה בשיפוע עם משקולות 3 סטים
ופריצ'ר אחיזה רחבה 3 סטים
ותראה שינוי ענק ביד מניסיון!!
היו לי כבר אינספור מתאמנים שהיו עושים מה שאתה עשית בכל מיני שרירים[חזה ידיים בעיקר] ואחרי ששיניתי להם הם גדלו בצורה משמעותית...
תנסה את שני התרגילים האלה ואני ממבטיח לך שינוי
אם ממש בא לך תוסיף סט אחד של כפיפה במוט כשכפות הידיים מופנות למטה[פרונציה] אבל זה ממש ממש לא חובה העיקר הם שני התרגילים הראשונים שכתבתי
דווח לנו איך זה עבד

MEIR-GABAY
09-11-08, 13:48
אוקיי חברים תודה רבה על העזרה אני אעדכן אותכם ..

פאוור
09-11-08, 15:01
אל תתאמן על ידיים תאמן חזק שרירים גדולים עם משקלים חזקים והידיים יגדלו יופי לפעמים מתאמנים יותר מדי על ידיים ובגלל זה הם לא גדולת

Bono
09-11-08, 15:04
אל תתאמן על ידיים תאמן חזק שרירים גדולים עם משקלים חזקים והידיים יגדלו יופי לפעמים מתאמנים יותר מדי על ידיים ובגלל זה הם לא גדולת

:ok:
פותח האשכול, תאמץ את העצה הזו.

hypertrophy
09-11-08, 15:15
ז\ה גם נכון....אבל בנוסף תעשה שני תרגילים שונים לידיים

מושיק23
09-11-08, 17:24
עזוב...הבעיה האמיתית היא שאתה עושה את אותו התרגיל רק עם מכשיר שונה...היה פה מישהו כזה כבר..
אישית אני אומר לך תעשה ישיבה בשיפוע עם משקולות 3 סטים
ופריצ'ר אחיזה רחבה 3 סטים
ותראה שינוי ענק ביד מניסיון!!
היו לי כבר אינספור מתאמנים שהיו עושים מה שאתה עשית בכל מיני שרירים[חזה ידיים בעיקר] ואחרי ששיניתי להם הם גדלו בצורה משמעותית...
תנסה את שני התרגילים האלה ואני ממבטיח לך שינוי
אם ממש בא לך תוסיף סט אחד של כפיפה במוט כשכפות הידיים מופנות למטה[פרונציה] אבל זה ממש ממש לא חובה העיקר הם שני התרגילים הראשונים שכתבתי
דווח לנו איך זה עבד

היי, יש לי את אותה בעיה, ואני שוקל להוסיף את התרגילים שציינת, כמה שאלות:

אפשר לשלב את 2 התרגילים שציינת ליידים בסוף אימון starting srength?
"ישיבה בשיפוע עם משקולות" - שיפוע של כמה מעלות?
פריצ'ר - אפשר לעשות בצורה כזאת שמניחים את היד על ספת האימון(איפה שהגב נמצא כשיושבים על הספה) שמוטה בזויית מתאימה ואז מאמנים כל יד עם דאמבל?

the animal
09-11-08, 19:42
היי, יש לי את אותה בעיה, ואני שוקל להוסיף את התרגילים שציינת, כמה שאלות:

אפשר לשלב את 2 התרגילים שציינת ליידים בסוף אימון starting srength?
"ישיבה בשיפוע עם משקולות" - שיפוע של כמה מעלות?
פריצ'ר - אפשר לעשות בצורה כזאת שמניחים את היד על ספת האימון(איפה שהגב נמצא כשיושבים על הספה) שמוטה בזויית מתאימה ואז מאמנים כל יד עם דאמבל?

בstarting strengh אין ממש צורך בתרגילי עזר לשרירים קטנים, ובטח שלא בשניים. אם אתה רוצה תן לידיים 4-5 סטים בשבוע, יותר מזה נראה לי מוגזם.
השיפוע הכי נוח לדעתי זה 50-60 מעלות אבל אם נוח לך ב60 תעשה ב60.
בד"כ יש מעמד מיוחד לפריצ'ר, עשייתו על ספסל כזה תגביל לך את טווח התנועה במעט, כשתיישר את היד לגמרי המתח מהיד לגמרי.

WEST $ SIDE
09-11-08, 22:31

שטויות במיץ...
בחיי שאני מתעב את הגישה הזו תאמן שרירים גדולים והידיים יגדלו , אני באמת רוצה לראות אותך עושה את זה והידיים שלך נשארות בפרופורציה עם שאר הגוף....

the animal
09-11-08, 22:48
שטויות במיץ...
בחיי שאני מתעב את הגישה הזו תאמן שרירים גדולים והידיים יגדלו , אני באמת רוצה לראות אותך עושה את זה והידיים שלך נשארות בפרופורציה עם שאר הגוף....

אם אתה עובד את התרגילים הגדולים (מתח ובנט לגב, לחיצה ולחיצה בשיפוע לחזה ומילטרי לכתפיים) יש צורך בלא יותר מגירוי ישיר חד פעמי לשרירי הידיים. מניסיון אישי שלי, ושמעתי מאנשים אחרים, גם פה בפורום