PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה בטכניקה בסקוואט אני כבר מיואש...

The-One
08-11-08, 23:18
טוב אני עושה סקוואט כבר הרבה הרבה זןמ יש לי קצת בעיה בטכניקה בתרגיל אני יסביר את עצמי הכי טוב שאפשר שאני יורד למטה עם המוט כמובן זה או שאני נופל אחורה מידי ואז מאבד שיווי משקל.... כאילו מתחיל קצת ללכת אחורה מרגיש לא יציב מאבד קצת שיווי משקל או בעיה אחרי הגב שלי קצת נופל קדימה באמצע התרגיל כאילו וביחד עם זאת גם הברכיים נופלות קדימה ואז יוצא שאני הולך קדימה מידי ופשוט לא מצליח לבצע סקוואט כמו שצריך אני מאוד משתדל לבצע ניסתי את כל החרא הזה טכניקה עם מוט פשוט לא הולך לי ואני לא מצליח לבצע תתרגיל כנדרש..

אז למבינים שבינכם מישהו יודע מה הבעיה ? אולי חוסר גמישות אולי משהו אחר אני כבר לא יודע ..

מאוד חשוב לי לבצע תתרגיל הזה בצורה אינטסבית ואני מרגיש חרא שאני לא עושה אותו טוב... וכמו שצריך תמיד ישלי בעיה עם התרגיל הזה וזה מאוד חשוב לי לפתח תרגלים ובלי סקוואט אי אפשר ככה... אשמח לעזרה תודה מראש.

Cookie
08-11-08, 23:27
תנסה בלי מוט,אולי הרגליים שלך מאד חלשות
תנסה גם בוקס סקוואטים,תתחיל מגובה יחסית גבוה ואז לאט לאט תוריד את הגובה עד שתתרגל,ומפעם לפעם תעשה גם רגיל בלי בוקס

The-One
08-11-08, 23:29
תנסה בלי מוט,אולי הרגליים שלך מאד חלשות
תנסה גם בוקס סקוואטים,תתחיל מגובה יחסית גבוה ואז לאט לאט תוריד את הגובה עד שתתרגל,ומפעם לפעם תעשה גם רגיל בלי בוקס

בעיה בחוזק אן לי ידידי המשקלי עבדוה שלי ברגלים הם טובים אומנם הרגלים לא גדולות אבל בעיה בחוזק זה לא...

Cookie
08-11-08, 23:30
בעיה בחוזק אן לי ידידי המשקלי עבדוה שלי ברגלים הם טובים אומנם הרגלים לא גדולות אבל בעיה בחוזק זה לא...

אז תנסה את החלק השני

The-One
08-11-08, 23:52
טוב אחי תודה שיעצת לי אשמח לעוד עצות לילה טוב חברס.

Cookie
09-11-08, 00:03
אולי תצלם את עצמך ותעלה לנו סרטון? למרות שאתה לא מצליח לסיים כפי שהבנתי,נראה מה אתה עושה לא נכון :)

Mr Big
09-11-08, 13:42
הבעיה שלו היא בשיא הירידה, הברכיים שלו קורסות קדימה בגלל השיפוע על הגב וכל הגוף שלו נוטה קדימה...
זה קורה לו במשקלים גבוהים, במשקלים שקלים לו הוא מסתדר.
מה שהצעתי לו זה לרדת פחות כדי למנוע את הנפילה, ולאט לאט להגדיל את טווח התנועה ככל שהמייצבים שלו מתחזקים. מה אתם אומרים?

Fatboy
09-11-08, 14:02
הבעיה שלו היא בשיא הירידה, הברכיים שלו קורסות קדימה בגלל השיפוע על הגב וכל הגוף שלו נוטה קדימה...
זה קורה לו במשקלים גבוהים, במשקלים שקלים לו הוא מסתדר.
מה שהצעתי לו זה לרדת פחות כדי למנוע את הנפילה, ולאט לאט להגדיל את טווח התנועה ככל שהמייצבים שלו מתחזקים. מה אתם אומרים?

זה רעיון טוב

Dark_Muse
09-11-08, 14:04
תגיד the one, אתה עובר עם הברכיים את קו האצבעות?

the animal
09-11-08, 14:16

אם לא, זה כנראה המקור לבעיה, זה גם המ שאני חשבתי

Mr Big
09-11-08, 14:22

מה שהוא בעצם אומר זה שהוא לא מצליח לשלוט על הירידה, ועובר את קו הבהונות עם הברכיים:)
הוא פשוט נופל קדימה.

The-One
09-11-08, 14:40
אממ תודה על העצה דן אבל אשחמ לעוד עצות

שיקולום איפה אתה:s חח

HardCoreBaby
09-11-08, 14:55
תעשה 2 אימונים בסמית משין כדי להבין את התנועה ואז תראה שבחופשי היה לך ממש קל(תתחיל בלי משקל רק מוט)

The-One
09-11-08, 15:03
תעשה 2 אימונים בסמית משין כדי להבין את התנועה ואז תראה שבחופשי היה לך ממש קל(תתחיל בלי משקל רק מוט)

אני חושב שסמיט משין לעומת סקוואט חופשי זה תנועה שונה ולא אותו סוג ש לתנועה עדיף כבר לתרגל בלי מוט... בחופשי.

Bono
09-11-08, 15:05

איזו סיבה יש לו לעשות את זה?

HardCoreBaby
09-11-08, 15:34
איזו סיבה יש לו לעשות את זה?
קודם כל הוא לא יאבד שיווי משקל והוא ילמד איך להפעיל את הגוף מבלי שהגב יתעקם

לי אישית זה מאוד עזר עשיתי כמה פעמים בסמית ואחר כך בחופשי עשיתי בלי בעיה
זה פשוט עוזר הוא לומד את התנועה ורואה איך הגוף מגיב ולומד לשלוט בו בצורה הנכונה

itaiprz1
09-11-08, 15:50
מכיאר את הבעיה היה לי ופתרתי את זה,
שמתי קרש כזה על הריצפה והעקבים שלי עליו וככה אני לא נופל אחורה.

the animal
09-11-08, 16:13
קודם כל הוא לא יאבד שיווי משקל והוא ילמד איך להפעיל את הגוף מבלי שהגב יתעקם

לי אישית זה מאוד עזר עשיתי כמה פעמים בסמית ואחר כך בחופשי עשיתי בלי בעיה
זה פשוט עוזר הוא לומד את התנועה ורואה איך הגוף מגיב ולומד לשלוט בו בצורה הנכונה

זה מאוד שונה, התנועה של הרגליים, של הגב ומנח הרגליים, זה בכלל לא אותו דבר.

Mr Big
09-11-08, 16:22

הבעיה שהוא נופל קדימה...

jackson%%
09-11-08, 16:31
נירא לי אני יודע מה הבעיה שלך,בקיצור אחי על תגיד מישקלים קלים אני יכול מישקלים גדולים לא מצליח לי ,תוריד מישקל קודם כול תעבוד נכון!! תילמד תטכניקה הכי חשוב,רגלים עם רווח שיהיה איזון ביניהם ולא רגל אחת פה ושם
מאוד חשוב תירד ושהברך שלך לא תנוע הצידה או שתי הברכיים שלך יפגשו אתה בטח יודע לא צריך להסביר לך
ושמור על גבר ישר ככה :http://www.youtube.com/watch?v=zYddZUIzJ9g
,סתכל על הגב שלו אני מאמין שזו הבעיה שלך, מאוד פשוט לא? (חוץ מהמישקל כמובן)

The Sun
09-11-08, 16:35

זה פיתרון זמני, זה לא נכון לעבוד ככה כל הזמן.
הדרך הכי טובה להשתפר בסקוואט זה לעשות סקוואט.

The-One : תוריד משקל, תתחיל לעבוד שוב עם משקל נמוך עד שהטכניקה תהיה מושלמת.
עוד אופציה להתחיל לבצע בוקס סקוואט - יכול להיות שהשרירים המייצבעים שלך חלשים והקופסא תכניס אותם הרבה יותר לעבודה בתנועה, כמו כן יכול להיות שיש לך בעיה פסיכולוגית של פחד להתיישב אחורה, הקופסא תפתור את שתי הספקולציות האלו.

Mr Big
09-11-08, 16:45
זה פיתרון זמני, זה לא נכון לעבוד ככה כל הזמן.
הדרך הכי טובה להשתפר בסקוואט זה לעשות סקוואט.

The-one : תוריד משקל, תתחיל לעבוד שוב עם משקל נמוך עד שהטכניקה תהיה מושלמת.
עוד אופציה להתחיל לבצע בוקס סקוואט - יכול להיות שהשרירים המייצבעים שלך חלשים והקופסא תכניס אותם הרבה יותר לעבודה בתנועה, כמו כן יכול להיות שיש לך בעיה פסיכולוגית של פחד להתיישב אחורה, הקופסא תפתור את שתי הספקולציות האלו.

הבעיה שהוא כבר ניסה להוריד משקל- והטכניקה הייתה בסדר. ככל שעלה המשקל הבעיה התגברה.
ואין לנו כלוב במכון, אז האלטרנטיבה היחידה היא סמית'...

itaiprz1
09-11-08, 16:50
הבעיה שהוא כבר ניסה להוריד משקל- והטכניקה הייתה בסדר. ככל שעלה המשקל הבעיה התגברה.
ואין לנו כלוב במכון, אז האלטרנטיבה היחידה היא סמית'...

סמית' ?!?!?!?! איך אתה חושב על זה בכלל זה חרא דבר,
תואיד משקל אין מה לעשות אחי כמו שדסאן אמר זה זמני עד שתצליח, כאילו עכשיו אין לי את זה
אבל זה אחרי שעשיתי סקוואט ועוד פעם ועוד פעם עד שהצלחתי.

The-One
10-11-08, 20:17
אשמח לעוד עצות חברה.

The Sun
10-11-08, 20:59
אשמח לעוד עצות חברה.

לך לעשות סקוואט
לך לאכול

The-One
10-11-08, 21:18
:cool::wiggle:לך לעשות סקוואט
לך לאכול