PDA

צפה בגרסא המלאה : דיאטה מאזן ניטרלי וחיובי 7-14 יום ו6-8 שבועות

lalalala
10-11-08, 16:45
קראתי במאמרים המלצה לעשות יום אחד של חיובי כל 7 עוד 14 יום וכל 6 או 8 שבועות אז לעשות שבוע של מאזן נטרלי. עכשיו יש לי בעיה, אני לא מתאמן או משהו לא עושה אירובי סתם דיאטה רגילה
האם אני בכלל צריך את החיובי והנטרלי הזה או שאפשר פשוט להיות במאזן שלילי עד שאני משיג את התוצאה?? ואם אני עדין צריך לעשות את זה אז מתי לעשות? כי התפריט שלי הוא 1200 קלוריות כל יום אז במה זה תלוי? ככל שאני אוכל יותר אבל עדין במאזן שלילי אז אפשר למשוך את זה ליותר זמן עד שעושים חיובי? ככל שאני אוכל יותר מעט כל יום צריך לעשות את החיובי מהר ככל האפשר? בכמה זמן מדובר? אני לא מבין..ומה זה עושה בכלל?לא הבנתי את ההסבר אם אני עושה יום של חיובי אז זה תוקע לי את הדיאטה!כי אז אני משמין את הקלוריות האלה מעל 'התחזוקה 'שלי..תודה!!

lalalala
10-11-08, 18:40
אפחד לא יודע??20 צופים ואף לא תגובה אחת??חח

Bono
10-11-08, 18:42
תן נתונים : גובה ,משקל , הוצאה קלורית יומית וכו.. למה אתה אוכל כ"כ מעט קלוריות?

lalalala
10-11-08, 20:22
אני שוקל 63 גובה 1.70 ולפי המחשבון הזה http://www.goleango.com/show_calculator_heb.php?cat_id=3&art_id=29
הBMR שלי הוא 1686 קלוריות במנוחה, אני לא פעיל מאוד גופנית מבחינת ספורט אירובי קיצוני
אבל אני הולך לפעמים ופעיל בכללי כזה ביומיום לא משהו משמעותי..
אני בן 17 וחצי דרך אגב אז נגיד שאניש שורף בערך 1700-1800 קלוריות ביום וזה לא הגיוני אבל לא משנה
זה עדין לא משנה את השאלות שלי..או את התשובות....אני פוחד להתקע במשקל אז אני צריך לדעת מתי לעשות
את המאזן חיובי והנטרלי וזה..אם אני אוכל 1200 אז מתי המשקל יעצר,כעבור שבוע מאז היום של החיובי או כעבור 14 יום?

the animal
10-11-08, 21:18
אתה צריך לעשות נייטרלי\מאזן חיובי\לקצץ בקלוריות רק אם הירידה שלך במשקל נתקעת, אם לא אז תשמור על החיטוב הרגיל.

Bono
10-11-08, 21:19
אבל אל תרד מה 1200 קלוריות!
תאכל 2 גרם חלבון פר ק"ג גוף למרות שאתה לא מתאמן.
מה גם שאני לא מבין למה אתה עושה דיאטה בנתונים האלה..

lalalala
10-11-08, 23:02
אתה צריך לעשות נייטרלי\מאזן חיובי\לקצץ בקלוריות רק אם הירידה שלך במשקל נתקעת, אם לא אז תשמור על החיטוב הרגיל.

רגע נתת 3 אפשרויות מה לעשות?תראה אם החילוף חומרים יורד ונתקעים אז מגיעים למצב שכל פעם צריכים לרדת בקלוריות וזה לא הגיוני אז נראה לי שמה שהבנתי פשוט לעשות כמה ימים חיובי ואז כמה ימים נטראלי ואז לחזור נכון??אבל לא נתקעתי עוד במשקל!!אני שואל על הקטע שצריך לעשות חיובי כל 7 או 14 יום ואז כל 6 או 8 שבועות לעשות שבוע שבועיים נטראלי (זה מה שכתוב במאמרים של חיטוב למרות שאני לא מתאמן)אם אני אוכל 1200 קלוריות אז מתי אני צריך לעשות חיובי אחרי שבוע או שבועיים?ולמה זה טוב בכלל?
לשימונז אני עושה דיאטה כי יש לי שומנים תאמין לי..לא חסר בכלל אני רוצה לשקול 57-58 לפחות
תודה לשניכם

the animal
11-11-08, 09:08
אם אתה נתקע בירידה, צא לשבועיים של מאזן נייטרלי ואז תחזור למאזן שלילי.
והרבה יותר חשוב מזה, אל תהיה על 1200 קלוריות, זה מעט מדי, 500 קלוריות מתחת לbmr!!!!!!!! זה אפילו לא כולל פעילות יומיומית ועיכול

lalalala
11-11-08, 17:35
אוקי תודה!