PDA

צפה בגרסא המלאה : keto diet

Fatboy
11-11-08, 10:40
זאת דיאטה שבא לא אוכלים בכלל פחמימות 6 ימים בשבוע ויום 1 עושים מה שנקרא "carb up"

המטרה בזה זה ללמד את המערכת להשתמש בשומן במקום פחמימות לאנרגיה (ketosis) תוך כדי שמירה על מאסת שריר מאקסימלית.
החיסרון העיקרי זה ירידה בכוח בגלל חוסר גלוקוז בדם

מישהו ניסה את סוג הדיאטה הזאת?

sleibel
11-11-08, 10:44
זה לא אטקינס בעצם ? לטווחים ארוכים זה יכול להיות די בעייתי מבחינת גופים קטוניים בדם, כליות, מוח. כלומר: עם ה-CARB UP אולי פחות
אני יודע שלייל מקדונלד ממש הוציא על זה ספר מפורט בעד ונגד.הוא גם מדבר על ה-PSMF (Protein Sparing Modified Fast)
http://www.bodyrecomposition.com/the-ketogenic-diet

the animal
11-11-08, 11:42
קראתי קצת על הדיאטה באינטרנט.
לדעתי, דיאטה נחמדה, ולפי מה שקראתי אמורה גם לספק מספיק אנרגיה לגוף. תנסה על עצמך ותראה איך אתה מגיב.

adimenia
11-11-08, 12:00
זאת דיאטה שבא לא אוכלים בכלל פחמימות 6 ימים בשבוע ויום 1 עושים מה שנקרא "carb up"

המטרה בזה זה ללמד את המערכת להשתמש בשומן במקום פחמימות לאנרגיה (ketosis) תוך כדי שמירה על מאסת שריר מאקסימלית.
החיסרון העיקרי זה ירידה בכוח בגלל חוסר גלוקוז בדם

מישהו ניסה את סוג הדיאטה הזאת?
יש לי ניסיון רב עם UD2 שבא אתה מתחיל להכנס למצב קיטוג'ני ואז מבצע העמסת פחמימות לתקופה של 36 שעות אתה עושה את זה לתקופה של 6-8 שבועות אני יכול להגיד לך מניסיון שזה סיוט האנרגיה בקרשים ואימונים מדללי גליקוגן בשילוב עם כמעט 0 פחמימות יביא אותך להקאה בטוחה זה לא מיועד לכל אחד אבל התוצאות בטוחות
הנה קמה לינקים שיעניינו אותך

www.bodyrecompesitions.com
תחפש בגוגל את הספר של ליל Ultimate diet 2.0 או בקיצור UD2

senate
11-11-08, 20:00
אני עשיתי בדיוק אתו דבר רק שהארוחת בקר מבוססת על פחמימות (ש'ש) וכל היום קטוג'ני ודווקא לא היו לי בעיות חולשה.

בנוסף העמסת פחממות פעם בשבוע

adimenia
11-11-08, 23:37
אני עשיתי בדיוק אתו דבר רק שהארוחת בקר מבוססת על פחמימות (ש'ש) וכל היום קטוג'ני ודווקא לא היו לי בעיות חולשה.

בנוסף העמסת פחממות פעם בשבוע

שמע זה משפיע שונה על כל אחד השאלה כמה גרפ פחמימות אכלת גם להכנס למצב קיטוג'ני לוקח זמן וכמות אפסית של פחמימות עד 50 גרם בערך

orel
12-11-08, 00:47
הרעיון של הדיאטה טוב והיא עובדת טוב, אבל הבעיה שכל גוף מגיב אליה שונה (חולשה חזקה ונוראית לעומת כאלה שלא מרגישים חולשה), הכל זה trial and eror, יש על זה הרבה חומר ב bb com ואתרים שונים אתה יכול לקרוא.. זה תופס חזק בארה"ב.

Philip1123
12-11-08, 00:58
תמיד אני משתמש בשיטה הזו בחיטוב. (כמובן, להגיע אליה בהדרגה, ז"א לא להגיע ממאסה מיד למצב של הדיאטה הזו).
שיטה מצוינת, ואם משתמשים בה נכון וחכם (ז"א הרבה ארוחות תכופות, הגברת צריכת החלבונים והשומנים), כמעט ואין הרגשה של חולשה, באימונים ואפילו ביום יום...
ומה יותר טוב, מהפרס שמחכה ביום השביעי כשעושים העמסת פחמימות (ביום הזה אפילו הייתי עושה תמיד צ'יט או שניים רצחניים וזה לא פגע לי בחיטוב בכלל!).
מאוד מאוד מומלץ, אבל כמו שהבחור למעלה אמר, תלוי בך - לי זה עובד יופי, אבל יש אנשים שלא יוכלו להחזיק מעמד עם 20 גרם פחמימה ביום (שמגיעה רובה מירקות בכלל... )

senate
12-11-08, 04:01
אכלתי בין 1-1.5 גרם לקילו גוף רזה

adimenia
12-11-08, 08:59
תראו זה חייב לכלול אימוני דילול גליקוגן 4 אימונים בשבוע 2 אימוני דילול גליקוגן כל הגוף (רצח רצח רצח מי שלא מקבל הרגשת בחילה אחרי אימון כזה לא עושה את זה כמו שצריך) ו 2 אימוני כוח שבאים בתחילת שלב העמסה ובסיום שלב העמסה