PDA

צפה בגרסא המלאה : אמיגוס, שאלה קטנה...

elad1987
18-09-06, 22:28
אממ, אני מבצע פירמידה על החזה עליון, הוא מפגר אצלי מאחור.
עכשיו רציתי לשאול מה בדיוק השיפוע שעובד על העליון? 30? 45? מישהו מוכן להביא איזה תמונה או משו להמחיש....כי פשוט החבר'ה במכון עושים כל אחד אחרת בשיפועים (הכוונה רק לעליון).
בגלל שהחזה , הפקטורל הראשי ברובו בולט די יפה אצלי, והעליון- על הפנים אי רוצה לנפח אותו בהתאם...

נ.ב-
כן אני יודע שאין דבר כזה "עליון", אז בלי הרצאות על השריר עצמו (: תודה.

תודה מראש:1eye:

igorek
18-09-06, 22:33
אם אתה יודע שאין כזה דבר חזה עליון אז למה אתה שואל?
השיפוע פשוט משנה את מידת ההתערבות של הכתפיים.
אני אישית עושה ב-30 מעלות שיםוע בלי סיבה מיוחדת.
ואיזה פירמידה אתה עושה?

NIRAN
18-09-06, 22:46
30-35 זה חזה עליון. יש כזה דבר חזה עליון זה 2 שרירים יחסית קטנים למעלה

elad1987
19-09-06, 17:48
אם אתה יודע שאין כזה דבר חזה עליון אז למה אתה שואל?
השיפוע פשוט משנה את מידת ההתערבות של הכתפיים.
אני אישית עושה ב-30 מעלות שיםוע בלי סיבה מיוחדת.
ואיזה פירמידה אתה עושה?
6 8 10 12.....

igorek
19-09-06, 17:51
אני ממליץ לך לעבוד בלי פירמידה.
תעשה חימום ואז תעשה סטים של עבודה עם אותו מספר חזרות ומשקל.

Red_Hot
19-09-06, 18:55
יש דבר כזה עליון פשוט שקוראים לו קלויקיולה. השיפוע משפיע על מידת מעורבות החזה תחתון יותר והחזה העליון יותר. ככל שתעלה את השיפוע (עד לרמה מסומת כמובן) הקלויקיולר יעבוד יותר והסטרנלי פחות.

ומשום מה יש לי הרגשה שאתה מעמיס יותר מדי על החזה. תפרט לי את התוכנית חזה שלך (במלואה כולל תדירות).

elad1987
19-09-06, 20:33
יש דבר כזה עליון פשוט שקוראים לו קלויקיולה. השיפוע משפיע על מידת מעורבות החזה תחתון יותר והחזה העליון יותר. ככל שתעלה את השיפוע (עד לרמה מסומת כמובן) הקלויקיולר יעבוד יותר והסטרנלי פחות.

ומשום מה יש לי הרגשה שאתה מעמיס יותר מדי על החזה. תפרט לי את התוכנית חזה שלך (במלואה כולל תדירות).
לא אחי ממש לא. אני עובד ab 4 פעמים בשבוע
האימונים שלי הולכים a1 b1 a2 b2
ואני משאיר את התרגילים הבסיסיים...
a1-חזה: בנץ' פרס , בנץ פרס' שיפוע חיובי, פרפר. 3 סטים--> (rm 8; rm 10) -> תלוי, נגיד אני עובד שבוע אראמ 10 ושבוע אראמ 8.

a2-חזה: בנצ' פרס, דחיקה עם דאמבלים שיפוע חיובי, כרוס אובר. --->כנ"ל בפירוט הסטים\משקלים.

והאמת שעליתי יפה במשקלי החזה והחזה באופן כללי מפותח אצלי יפה, אבל העליון אני לא מרוצה ממנו בכלל, לא פרופורציונלי...
תודה מראש.

elad1987
19-09-06, 23:42
קפיץ קפוץץץץץץ בעע

הפצצה מעפולה
20-09-06, 00:14
פירמידה הכי טוב
חייבים לעבוד על כל הסיבים
אל תקשיב לשחיפים פה שאומרים מס' חזרות קבוע

sojgoon
20-09-06, 00:58
טימור אתה כזה שרירן!!! שיט~!

הפצצה מעפולה
20-09-06, 01:00
טימור אתה כזה שרירן!!! שיט~!

למה אתה חייב להגיב לי?
מה הנתונים שלך ?

Red_Hot
20-09-06, 19:11
פירמידה הכי טוב
חייבים לעבוד על כל הסיבים
אל תקשיב לשחיפים פה שאומרים מס' חזרות קבוע
יש דרכים יותר טובות לעבוד על היפרטרופיה סרקומפלזמית ומיופיברילית מאשר פירמידה.

לא אחי ממש לא. אני עובד ab 4 פעמים בשבוע
האימונים שלי הולכים a1 b1 a2 b2
ואני משאיר את התרגילים הבסיסיים...
a1-חזה: בנץ' פרס , בנץ פרס' שיפוע חיובי, פרפר. 3 סטים--> (rm 8; rm 10) -> תלוי, נגיד אני עובד שבוע אראמ 10 ושבוע אראמ 8.

a2-חזה: בנצ' פרס, דחיקה עם דאמבלים שיפוע חיובי, כרוס אובר. --->כנ"ל בפירוט הסטים\משקלים.

והאמת שעליתי יפה במשקלי החזה והחזה באופן כללי מפותח אצלי יפה, אבל העליון אני לא מרוצה ממנו בכלל, לא פרופורציונלי...
תודה מראש.
תשמע אני יודע שיש אנשים שאוהבים להפציץ יותר באימונים שלהם. אני למשל עושה AB ויוצא לי 8 סטים לחזה בשבוע. לך יוצא 18. לדעתי אם תוריד מהנפח ותוסיף עצימות יהיה יותר טוב.
בכל מקרה, תגוון עם מספר חזרות (רד ל6, עבוד ל8-10 ותעלה ל12-15). אני עושה תרגיל אחד לחזה עם 8-10 חזרות ואחד עם 12-15 חזרות. תגוון אולי העיניין הוא במספר החזרות. ותעבוד נקי בלי לרמות!