PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה| המאמן בחדר כושר שלי כנסו זה מרגיז כבר

asulind
12-11-08, 20:07
אוקיי תיראו
אז ככה
אני מתאמן 5 חודשים בחדר כושר בפתח תקווה אורלייף
המכון סבבה וזה יפה וכיף להתאמן בו
הבעיה היחידיה היא
שאין מאמנים טובים במכון הזה
יש מאמן אחד שהיה ממש טוב הוא עשה לי את התוכנית שנירשמתי בהתחלה לחדר כושר וממש הייתי מרוצה מהתוכנית שלו..
ויש מאמן אחד שהוא גרוע פשוט גרוע בואו ותבינו למה .
אמרתי לו שאני רוצה שהוא יבנה לי תוכנית אימונים ab את התוכנית הראשונה שלי עשיתי את הab ורציתי לשדרג תרגילים אמרתי ניראה אני רוצה שהוא יעזור לי אבל התלטתי כי הוא מאמן חרא הוא לא אוהב לעזור נגיד כל מי שהוא רואה שהוא ילד וזה הוא אומר לו לך תעשה ככה בלי להסביר לו וזה והוא הולך לדבר בפלאפון ואז אתה צריך לבוא לקרוא לו שישדרג לך את התוכנית
אז הקיצר אמרתי אני רוצה שהוא ישדרג לי את התוכנית אמרתי לו וזה
הוא קבע לי אימון לשידורג זה היה היום 12/11/08 יום רביעי
הקיצר אני בא הוא אומר לי לך תעשה חימום 20 דקות הליכון אמרתי לו כבר עשיתי חימום הדרך שלי למכון זה 20 דקות הליכה ואני עושה הליכה מהירה הוא אומר לי לך תעשה חימום בהליכון על הליכה מהירה הוא רצה לשבת בסבבה לדבר בפלאפון ולהרוויח עוד 20 דקות הקיצר אחר כך באתי הוא התחיל את התוכנית אימונים הוא הסתכל על התוכנית בא נתן לי את התרגיל מקבילים
לא הסביר לי אפילו מה לעשות כל כך הראה לי פעם אחת וזהו הקיצר לא הצלחתי לסגור 4 כי הגודל לא היה תואם וזה לא היה אכפת לו הוא בשלו לא מעניין אותו אמרתי לו המאמן אני לא יכול לעשות את התרגיל הזה אני לא עושה אותו טוב אתה יכול להחליף לי תרגיל ? הוא אומר לי תעשה מה שאני אומר לך אתה לא רוצה שאני יבנה לך לא צריך ..
הקיצר אמרתי לו בסדר נו תשאיר את זה ... הוא עשה לי סטים בחזה בערך 15 סטים
ואז הוא אמר לי בוא תעשה לחיצת חזה בספת משקולות והוא הלך ואז הייתי צריך לבוא ולקרוא לו אחרי 20 דקות למה הוא דיבר שם עם אנשים ולא היה מעניין אותו שאני בונה תוכנית הוא רק הראה לי פעם אחת ואמר לי תסתדר
ואז אחר כך אני בא וזה קורא לו הוא אומר לי בוא תעשה תתרגיל הזה
באתי עמדתי ליד התרגיל מישהו התקשר אליו הוא דיבר איתו ולא שם עלי
אמרתי לו נו מה יש לך שמעון אני בא לבנות תוכנית ואתה לא עוזר לי בכלל
הקיצר התעצבנתי והלכתי
ואז אחרי איזה חצי שעה הוא בא אומר לי בוא אני יראה לך תתרגיל הזה
אמרתי לו עזוב אין לי עצבים אליך אני בא שתבנה לי תוכנית ואתה בכלל לא איכפת לך לא משנה אני יסתדר..
עכשיו מזה זה עיצבן אותי יאללה אין לי את מי לשאול במכון ואני לא יכול להתלונן עליו כי המנהלת של המכון היא חברה טובה שלו היא לא תעשה לו כלום לא משנה מה יקרה
ככה קרה לחבר שלי גם הוא לא שם עליו הוא כל שניה הלך ולא שם עליו..

עכשיו אני לא יודע מה לעשות אני רוצה לשנות את התוכנית אימונים שלי ואין לי מושג מה לעשות זה מתסכל????..
מישהו יכול לעזור לי באיסקיו לשנות כמה תרגילים
אין לי פשוט את מי לשאול הוא לא רוצה לעזור לי באמת הוא סתם מאמן חרא אני שונא אותו !!!
מה לעשות ?

BlackJack`
12-11-08, 20:09
תעלה את התוכנית שלך לפה ויעזרו לך
וגם פשוט תלך למאמן שאמרת שהוא טוב.

asulind
12-11-08, 20:15
אין הוא עזב את החדר כושר הוא הלך לנהל חדר כושר לבד אבל זה רחוק מפה

barak m
12-11-08, 20:31
תעלה ת'תוכנית שלך ונעזור לך