PDA

צפה בגרסא המלאה : כתפיים

מדוזה
12-11-08, 23:34
אני עובד על שרירי הכתפיים 3 תרגילים , תרגיל אחד להחזיק משקולת בכל יד ולהרים שכמות , תרגיל שני זה להרים ידיים כלפי הצדיים שכל יד אוחזת משקולת , ותרגיל שלישי זה להרים את היד לפני הגוף כלפי מעלה .

עכשיו אני לא מעוניין כל כך שיהיה לי שרירי כתפיים , לדעתי זה גורם שיהיה חוסר צוואר וזה לא דבר יפה , לא לעבוד על שרירי כתפיים בכלל או שאם אני עובד על כל הגוף זה לא יעשה טוב לגוף שאני לא יעבוד על שרירי הכתפיים בגלל ששרירי הגב , הידיים והחזה מתפתחים ?

Holy_Templar
12-11-08, 23:36
אני עובד על שרירי הכתפיים 3 תרגילים , תרגיל אחד להחזיק משקולת בכל יד ולהרים שכמות , תרגיל שני זה להרים ידיים כלפי הצדיים שכל יד אוחזת משקולת , ותרגיל שלישי זה להרים את היד לפני הגוף כלפי מעלה .

עכשיו אני לא מעוניין כל כך שיהיה לי שרירי כתפיים , לדעתי זה גורם שיהיה חוסר צוואר וזה לא דבר יפה , לא לעבוד על שרירי כתפיים בכלל או שאם אני עובד על כל הגוף זה לא יעשה טוב לגוף שאני לא יעבוד על שרירי הכתפיים בגלל ששרירי הגב , הידיים והחזה מתפתחים ?

אם אתה רוצה להראות כמו קריקטורה... תפסיק לעבוד על חלק מסויים בגוף ותפתח את השאר כמו שאתה מעוניין ...

מדוזה
12-11-08, 23:38
למה שאני יראה כמו קריקטורה ? והשאלה שלי אם זה יכול לפגוע בי בגוף מבחינת כל שהיא שאני מחזק את כל שרירי הגוף פרט לשרירי הכתפיים

Holy_Templar
12-11-08, 23:41
למה שאני יראה כמו קריקטורה ? והשאלה שלי אם זה יכול לפגוע בי בגוף מבחינת כל שהיא שאני מחזק את כל שרירי הגוף פרט לשרירי הכתפיים

זו שאלה מפגרת אתה תיראה כמו קריקטורה כי אתה תיהיה חסר פרופורציות לחלוטין ... עם הזמן

ויכולות להיות לזה השפעות שליליות על הגוף במידה ותגיע למסה רצינית ביותר ...

מבחינת היגיון לא משהו מדעי ...

Bono
12-11-08, 23:45
חוסר צוואר כתוצאה מכתפיים גדולות... הלוואי שזו תהיה הבעיה שלי:)

hypertrophy
13-11-08, 00:17
לא הבנתם אנשים...הוא מושפע מהאח הגדול....הוא ראה את שחר והבין שזה הכתפיים שלו
אחי לשחר יש טרפזים עצומים ואין לו כתפיים....אם תמשיך להרים שכמות אז הטרפז יגדל....תעבוד כתפיים חתירה בעמידה ולחיצת כתפיים וזהו

מדוזה
13-11-08, 07:19
חוץ מההרמת שכמות שני התרגילים האחרים שאמרתי שאני עושה הם לא לטרפזים ?

BodyKilo
13-11-08, 07:44
חלאס כבר לבלבל בשכל בנאדם ותתאמן על כל הגוף מה זה השטויות האלה...

the animal
13-11-08, 09:40
פשוט תעשה 3 סטים של לחיצה במוט ו3 של הנפות לצדדים וזהו.
באיזו תוכנית אתה עובד בעצם?

titter
13-11-08, 16:19
תתאמן על הכל במקום לבלבל ת'מוח

trx--->sus
13-11-08, 18:59
חחח אחי תזהר רק לא לאבד את הצוואר זה מסוכן

hypertrophy
14-11-08, 00:44
:):):):) להתאמן חזק וכבד פוגע בגדילה של הצוואר!!