PDA

צפה בגרסא המלאה : רצועות אחיזה.

ilayzror
14-11-08, 15:08
קניתי מישראבודי רצועות אחיזה.

מישהו קנה מהם ויודע איך להשתמש בזה? איך אני מלפף את הרצועה הזו על המוט ושישאר הדוק?

Masquerade
14-11-08, 16:57
תסתכל באיזה סרט של באדיבילדר, דוגמת רוני קולמן עובד על טרפזים. חפש ביוטיוב ronnie coleman shrugs\trapz
אני לא מאמין שיש בישראלבאדי, אני מחכה שנים שזה יגיע באיזה חנות ספורט מסריחה, אני מקווה שזה באמת זה.

OverPower
14-11-08, 17:18
תיקח חגורת ג'ודו, תחצה אותה לשניים ויש לך רצועה טובה בחינם. מה הבעייה? ם.ם

ilayzror
14-11-08, 17:20
קניתי אותם כבר. יש לי אותם בבית הם עלו לי 45 שקל [ הסניף בתל אביב קיבל מלא כאלו] תודה על העזרה אני אסתכל.

Vodex
14-11-08, 18:04
חחח למה להסתבך פשוט תקנה במגה ספורט ב40 שקל

arbel2
14-11-08, 18:08
קניתי אותם כבר. יש לי אותם בבית הם עלו לי 45 שקל [ הסניף בתל אביב קיבל מלא כאלו] תודה על העזרה אני אסתכל.

הרצועות החדשות מצויינות !
Atp חברה מטורפת !

The Sun
14-11-08, 18:53
לא מבין למה אתה צריך רצועות, אם המשקל כבד מדי כדי שתחזיק אותו אז אתה לא צריך לעבוד איתו.
(אולי חוץ משראגס ולאנג'ים)

Vodex
14-11-08, 19:38
לא מבין למה אתה צריך רצועות, אם המשקל כבד מדי כדי שתחזיק אותו אז אתה לא צריך לעבוד איתו.

גם בחתירות יכול לעזור במתח ופולי עליון

hypertrophy
14-11-08, 19:46

מה אתה אומר ידידי.....
כשאני עובד על דד ליפט נאמות לא מצליחות לאחוז עד סוף הסט את המוט והגב וההאמס בקושי מקבלים גירוי...עבדתי עם רצועות אחיזה מאולתרות והיה בובה

The Sun
14-11-08, 19:57
מה אתה אומר ידידי.....
כשאני עובד על דד ליפט נאמות לא מצליחות לאחוז עד סוף הסט את המוט והגב וההאמס בקושי מקבלים גירוי...עבדתי עם רצועות אחיזה מאולתרות והיה בובה

אז תתחיל לעבוד על האחיזה שלך, כי היא חלשה.
תסתכל על הסירטונים של דאוס, 220 קילו בלי רצועות.

The Sun
14-11-08, 19:58
גם בחתירות יכול לעזור במתח ופולי עליון

אם לא תשתמש ברצועות אתה תוכל להחזיק גם בלי רצועות, תפסיקו להיות בנות ותתחיל לעבוד על האחיזה.
אני עושה מתח עם פלטה של 20 קילו בלי רצועות ובלי כלום, עובד יופי על האחיזה ומחזיק מצויין.כנ"ל דדליפט, ואני עדיין עובד בoverhand grip.

hypertrophy
14-11-08, 20:08
אני לא מצליח בד"כ.....אין מה לעשות נגד זה...
בפולי וכל השאר אני מסכים שלא צריך אבל בדדליפט זה בעייתי

The Sun
14-11-08, 20:13
אני לא מצליח בד"כ.....אין מה לעשות נגד זה...
בפולי וכל השאר אני מסכים שלא צריך אבל בדדליפט זה בעייתי

תוריד משקל בדדליפט ותעבוד בOVERHAND, תתחיל לעבוד יותר עם מתח ומשקלים חופשיים (חתירות בדאמבלים או במוט, בלי רצועות כמובן, מתח במקום פולי) ואתה תראה איך האחיזה מתחזקת.
אני לפני 7 שבועות התקשתי להחזיק דדליפט של 60 קילו, היום אני מחזיק 100 כמו שאז החזקתי את ה60. Overhand.

אחרי זה אנשים בוכים שיש להם אמות קטנות וחלשות, הנה הסיבה - להתרחק ממכונות, להתרחק מרצועות.

OverPower
14-11-08, 20:15
תוריד משקל בדדליפט ותעבוד בOVERHAND, תתחיל לעבוד יותר עם מתח ומשקלים חופשיים (חתירות בדאמבלים או במוט, בלי רצועות כמובן, מתח במקום פולי) ואתה תראה איך האחיזה מתחזקת.
אני לפני 7 שבועות התקשתי להחזיק דדליפט של 60 קילו, היום אני מחזיק 100 כמו שאז החזקתי את ה60. Overhand.

אחרי זה אנשים בוכים שיש להם אמות קטנות וחלשות, הנה הסיבה - להתרחק ממכונות, להתרחק מרצועות.

לגבי הדד ליפט אתה פשוט טועה. אם המקסימום שלי בדד ליפט זה 200 קילו אבל ב-180 קילו אני לא מצליח להחזיק יותר אז אני יעצור ב-20 קילו פחות מהשיא שלי כדי שהאמות ייתחזקו? :ph34r:

The Sun
14-11-08, 20:23
לגבי הדד ליפט אתה פשוט טועה. אם המקסימום שלי בדד ליפט זה 200 קילו אבל ב-180 קילו אני לא מצליח להחזיק יותר אז אני יעצור ב-20 קילו פחות מהשיא שלי כדי שהאמות ייתחזקו? :ph34r:

למה אתה צריך לעשות מקסימום? תחרות?
בתחרות אין רצועות. :idea:

Masquerade
14-11-08, 20:25

אימון גב בלי סטרפס הוא חצי אימון גב וחצי אימון גריפ.

OverPower
14-11-08, 20:29
למה אתה צריך לעשות מקסימום? תחרות?
בתחרות אין רצועות. :idea:

מה הקשר? אני פשוט אומר שצריך שכאשר אתה מרגיש שאתה לא יכול למשוך יותר בלי רצועות אתה צריך להשתמש בהם זה הכל, אני לא מבין על מה הוויכוח?

hypertrophy
14-11-08, 20:38
מה הקשר? אני פשוט אומר שצריך שכאשר אתה מרגיש שאתה לא יכול למשוך יותר בלי רצועות אתה צריך להשתמש בהם זה הכל, אני לא מבין על מה הוויכוח?

אני איתך אחי
דה סאן....לפני שאתה יוצא על אנשים[מורטקס לדוגמא] תתחיל להתאמן עד למקסימום יכולת שלך ואז תדבר
בלי לפתוח ריב.....

itaiprz1
14-11-08, 20:40

מה אתה אומר, למה ששכל המשקל יעבוד לי על האמות כשהאמסטרינג ו צריך את העבודה, זה קשה להחזיק את המוט, חלק אומרים שצריך חגורה זה נכון שלא צריך, אבל זה אין שום בעיה בלהישתמש בזה,

ilayzror
14-11-08, 21:23
חחח לאן הדיון הזה הגיע. לא שאלתי אם יעיל או לא יעיל להשתמש בזה, כולה שאלתי איך ללפף את זה על המוט כמו שצריך.

אגב הרצועות באמת נראות טוב.

hypertrophy
14-11-08, 21:42
ככה זה אחי...פורום על כל דבר יהיו דיונים....ככה לומדים

בקשר לאיך להשתמש...תחכה ליום ראשון יא מצחיק אני אלמד אותך או גיא גם ככה לא תשתמש בהם עד אז....אני מקווה :)

WEST $ SIDE
14-11-08, 21:51
עלק למה צריך רצעוות , אני רוצה לראות מישו עושה בנט אובר כבד בלי רצועות , זה לא אפשרי צריך אחיזה כל קרנף.
הרצועות הופכות את האימון גב שלך להרבה יותר איכותי ורציני , כי אין מה לעשות האמה תמיד תגביל אותך במשקל כבד ..

coldfire
14-11-08, 22:05
אם יש לך בעיה לעשות חתירות בלי רצועות, אתה לא עושה מספיק דדליפט.

WEST $ SIDE
14-11-08, 22:11
מה הקשר לעזעזל?

coldfire
14-11-08, 22:13
לא מסובך. זה אומר שאתה לא מחזיק משקלים כבדים מספיק ולא מאמן את האחיזה מספיק.

ilayzror
14-11-08, 22:13
מה הקשר לעזעזל?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

--

לא עדיף לעבוד עם משקלים "כבדים" ולאמן את אותו שריר יותר טוב מאשר ללמוד איך "לאחוז" וגם אז לא תוכל להרים אותם משקלים בלי רצועה?

The Sun
14-11-08, 22:14
לא מסובך. זה אומר שאתה לא מחזיק משקלים כבדים מספיק ולא מאמן את האחיזה מספיק.

בדיוק גם הטענה שלי, אבל תמיד מחפשים קיצורי דרך בכל דבר.
ilayzror - לא לומדים לאחוז, אין כאן מה ללמוד צריך לתרגל.

WEST $ SIDE
14-11-08, 22:18
מה הקשר קיצורי דרך , ממה שראיתי פה בפורום אתה בחור די נחמד לא מתאים לך הגישה של הטמבל בחיי , זה לא ברור מאליו שהאמה תגביל אותך ? אני לא מבין בכלל מה אתה מנסה להגיד פה ?

להפסיק להתאמן כבד רק בגלל שהאמה לא יכולה לסחוב את המשקל הזה? בחיי זה פטתי...

Dark_Muse
14-11-08, 22:26
יש לי השערה למה האמות שלכם חלשות. אולי בגלל שאתם מאמנים יותר מדי את היד קדמית? :-p

coldfire
14-11-08, 22:28
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

--

לא עדיף לעבוד עם משקלים "כבדים" ולאמן את אותו שריר יותר טוב מאשר ללמוד איך "לאחוז" וגם אז לא תוכל להרים אותם משקלים בלי רצועה?

לא. כי הגישה של לבודד קבוצות שרירים היא לא נכונה. אם אתה עושה דדליפט אז תנצל את העובדה שהוא מחזק לך גם את האחיזה, לא רק את הגב והרגליים.

WEST $ SIDE
14-11-08, 22:28
למען האמת זה כבר לא קשור לאמה חזקה או חלשה האמה לא תסחוב משקלים ועומס שהגב יכול לעמוד בפניהם לאורך אימון שלם גפ אם היא חזקה לכן להגיד שרצועות תזה קיצורי דרך וזה שטויות ותפקיסו לאמן גב חזק ותתחילו לאמן אמה זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי.

The Sun
14-11-08, 22:29
מה הקשר קיצורי דרך , ממה שראיתי פה בפורום אתה בחור די נחמד לא מתאים לך הגישה של הטמבל בחיי , זה לא ברור מאליו שהאמה תגביל אותך ? אני לא מבין בכלל מה אתה מנסה להגיד פה ?

תקרא:
לא. כי הגישה של לבודד קבוצות שרירים היא לא נכונה. אם אתה עושה דדליפט אז תנצל את העובדה שהוא מחזק לך גם את האחיזה, לא רק את הגב והרגליים.

coldfire
14-11-08, 22:29

יותר פטתי כשאתה לא יכול להחזיק משקל שאתה עושה איתו חתירה. מה השלב הבא? רצועות למתח? אולי גם רצועות לבנץ' פרס.

יש לי רעיון, תשים רצועות על ההגה כשאתה נוהג, שלא יחליק חס וחלילה.

סדריק
14-11-08, 22:38
אני לא משתמש עם רצועות לא בדדליפט ולא בבנט אובר רו
לא אוהב את זה
בשיא שלי עשיתי 140 קילו בנט אובר רו בלי רצועות ופשוט צריך אמות חזקות
לא אוהב את הרצועות האילו,צריך אמות חזקות אחרי הכל

WEST $ SIDE
14-11-08, 22:49
חחח אחרי שעיוותת את דברי בשיא החוצפה אני אפילו לא אגיב לך , כי אתה טיפש בשיא הכנות.
המטרה שלך היא גב , ברגע שהאמה מגבילה אותך אתה תפסיק לאמן גב? או תישאר עם אותם משקלים רק בגלל שהאמה שלך חלשה ? סליחה זה באמת פטתי ואתה באמת טיפש עלק רצועות לבנצ' פרס.. באמת .

תראה לי אחד שעושה אימון גב כבד ולא משתשמש ברצועות ?

גישה טיפשית אני מכיר אנשים עם אמות שיכולות להסתיר את הזרוע שלך כולה ועדיין עובדים אם רצועות , אני את שלי כאן אמרתי תמשיך עם הגישה שלך .

coldfire
14-11-08, 22:52
כנראה שזה מגביל רק את אלא שרוצים שזה יגביל אותם:

http://www.youtube.com/watch?v=8lyHcYKehWg&feature=related

hypertrophy
14-11-08, 23:01
לעולם האמה תוכל לעמוד במשקל נמוך יותר מאשר ההמס וזוקפי הגב הכל פה תלוי בגודל השריר ובחתך הרוחב שלהם!!
וכל מי שאומר שזה לא נכון פשוט לא משקיע בדד ליפט שלו!!
אם אתה אומר שהאמה שלך מחזיקה את אותו המשקל שההאמס ולהזטקפים שלך מחזיקים אתה פשוט לא משקיע בדד ליפט.... וחלאס חרטות
מסתבר שגישת ההארדקור שלך והלהיות חזק שלך מופרכת בדיוון הזה

WEST $ SIDE
14-11-08, 23:04
סבבה אתה יודע מה אז רוני ודוריין סתם פלצנים , והם ממש פטתים שהם לא מסוגלים להחזיק את המשקל שאיתו הם עובדדם משום שהם עובדים עם רצועות , אל תביא לי פה סירון של בחור שעושה כמה חזרות של דדלפיט אני רוצה לראות אותו עושה אימון גב שלם ...

coldfire
14-11-08, 23:04
לא ברור לי מה אתה לא מבין. אותי לא מעניין בכמה משקל יכול לעמוד שריר ספציפי שלי בגוף. אותי מעניין להיות חזק, וזה כולל להרים את הדדליפט שלך בלי רצועות. אם זה לא ברור לך, אז לך לשחק בפורום תזונה או משהו.

עד עכשיו האחיזה שלי לא מנעה ממני להתקדם בדדליפט, ואם תשים לב, הדבר הראשון שקורה בדדליפט כבד זה גב שמתעקם, לא מוט שנופל בגלל אחיזה חלשה.

The Sun
14-11-08, 23:09
לא ברור לי מה אתה לא מבין. אותי לא מעניין בכמה משקל יכול לעמוד שריר ספציפי שלי בגוף. אותי מעניין להיות חזק, וזה כולל להרים את הדדליפט שלך בלי רצועות. אם זה לא ברור לך, אז לך לשחק בפורום תזונה או משהו.

עד עכשיו האחיזה שלי לא מנעה ממני להתקדם בדדליפט, ואם תשים לב, הדבר הראשון שקורה בדדליפט כבד זה גב שמתעקם, לא מוט שנופל בגלל אחיזה חלשה.

לדעתי חבל לך על הזמן, אנשים כאן מקובעים משהו.
יקח קצת זמן, כמו שלאט לאט גם הגישה של להפסיק לעשות מיליון סטים ליד קדמית דואכת.

WEST $ SIDE
14-11-08, 23:15
אז רגע שוב , בעינייך רוני ודוריין פלצנים? כי הם עושים את האימון שלהם עם רצועות , אתה לא ענית לי .

ולבחור שמעליי , אממ קורן לא ? או איך שלא קוראים לך הבנתי שאתה בגישה של לא לאמן ידיים אלא להתאמן הארדקור גב והידיים יגדלו מצויין , איך השיטה עד עכשיו? כי היד שלך לא ממש מרשימה לפי מה שראיתי.

coldfire
14-11-08, 23:18
בעייני לא אכפת לי מה רוני ודוריין עושים, וזה גם לא עניינך באותה מידה.
אם רוני קולמן עושה חצאי חזרות בבנץ' גם אני אתחיל לעשות?

ואם רוני קולמן עושה חתירות כשהוא כמעט עומד גם אני צריך לעשות את זה ככה? זה לא מעניין אותי.

WEST $ SIDE
14-11-08, 23:24
חבוב אתה חותר למקום לא נכון צורת העבודה של רוני לא מעניינת אותי ולא אותך ואתה גם לא תדע לעולם איך הוא עובד ...
מה שכן זה שהוא עובד עם רצועות זה לא סוד ולא רק הוא , אני לא מבין איך קישרת בין רצועות לזה בחיי.

hypertrophy
14-11-08, 23:25

חחחחח אחלה בעיות בטכניקה זה לא אומר שאתה עובד כבד ידידי....
ברור שתתקדם בדד ליפט אתה לא עובד חזק מספיק אז תמיד יהיה לך קל להתקדם :)
ביולוגית אנטומית פיזיולוגית ומכל בחינה שלא תרצה משקל שההאמס יוכלו לעמוד בו יהיה גבוה יותר מהמשקל שאמה מסוגלת לעמוד בו ושוב אני מדבר על משקלים מקסימליים ולא משנה אם אתה עושה 5 או 20 חזרות אני מדבר על המשקל המקסימלי שאתה יכול לעשות בכל טווח חזרות שהוא!

ללכת לשחק בפורום תזונה??אני אפילו לא אגיב על הטיפשות הזאת....
חחחחח אעלק להתחזק...איך תתחזק אם אתה לא עובד על המשקל המקסימלי שלך?!?!?

coldfire
14-11-08, 23:25
רצועות זה חלק מצורת עבודה.

זה כמו שאני אשאל אותך אם אתה קורא ל andy bolton פלצן, כי הוא לא משתמש ברצועות ויש לו דדליפט של 1003 פאונד.

coldfire
14-11-08, 23:27
חחחחח אחלה בעיות בטכניקה זה לא אומר שאתה עובד כבד ידידי....
ברור שתתקדם בדד ליפט אתה לא עובד חזק מספיק אז תמיד יהיה לך קל להתקדם :)
ביולוגית אנטומית פיזיולוגית ומכל בחינה שלא תרצה משקל שההאמס יוכלו לעמוד בו יהיה גבוה יותר מהמשקל שאמה מסוגלת לעמוד בו ושוב אני מדבר על משקלים מקסימליים ולא משנה אם אתה עושה 5 או 20 חזרות אני מדבר על המשקל המקסימלי שאתה יכול לעשות בכל טווח חזרות שהוא!

ללכת לשחק בפורום תזונה??אני אפילו לא אגיב על הטיפשות הזאת....
חחחחח אעלק להתחזק...איך תתחזק אם אתה לא עובד על המשקל המקסימלי שלך?!?!?

צר לי לאכזב אותך אבל דדליפט עם משקל מקסימלי גורם לכולם בעיות טכניקה, והחוליה החלשה זה בדרך כלל מה שנשבר.

מה הדדליפט המקסימלי שלך, גאון אנטומיה שלי?

The Sun
14-11-08, 23:32
אז רגע שוב , בעינייך רוני ודוריין פלצנים? כי הם עושים את האימון שלהם עם רצועות , אתה לא ענית לי .

ולבחור שמעליי , אממ קורן לא ? או איך שלא קוראים לך הבנתי שאתה בגישה של לא לאמן ידיים אלא להתאמן הארדקור גב והידיים יגדלו מצויין , איך השיטה עד עכשיו? כי היד שלך לא ממש מרשימה לפי מה שראיתי.

קורן.
לא מעניין אותי מה ראית או לא האמת, אבל אני עובד ככה כבר חודשיים ומאוד מרוצה.

tomerA
14-11-08, 23:33
רצועות זה דבר יעיל מאד.
כן, יכול להיות מצב שהאחיזה שלך נחלשת לפני הרגליים נגיד. זה סביר מאד ואין מתאמן שלא משתמש בהם.
אם מישהו פה פעם עשה הנפות מתלייה בלי רצועות או שהוא חזק מאד באמות או שהוא לא משתמש במספיק משקל.
ואם עשית סטים של דדליפט ואז יש לך עוד תרגיל לאחיזה וכבר נגמרה לך האחיזה מה תעשה? תוותר על התרגיל? האמות שלך כבר קיבלו את הגירוי שלהם.

coldfire
14-11-08, 23:37
רצועות זה דבר יעיל מאד.
כן, יכול להיות מצב שהאחיזה שלך נחלשת לפני הרגליים נגיד. זה סביר מאד ואין מתאמן שלא משתמש בהם.
אם מישהו פה פעם עשה הנפות מתלייה בלי רצועות או שהוא חזק מאד באמות או שהוא לא משתמש במספיק משקל.
ואם עשית סטים של דדליפט ואז יש לך עוד תרגיל לאחיזה וכבר נגמרה לך האחיזה מה תעשה? תוותר על התרגיל? האמות שלך כבר קיבלו את הגירוי שלהם.

סביר להניח שהתרגיל שתעשה אחרי דדליפט לא יהיה קרוב למשקלים של הדדליפט, אז עדיין לא אמורה להיות לך בעיה להחזיק אותו.

WEST $ SIDE
14-11-08, 23:38
רצועות זה חלק מצורת עבודה.

זה כמו שאני אשאל אותך אם אתה קורא ל andy bolton פלצן, כי הוא לא משתמש ברצועות ויש לו דדליפט של 1003 פאונד.

אתה ראית אותו עושה חזרה אחת בלבד , אני מדבר איתך פה על אימון של וכבד שיש עומס על האמה בחיי אתה משחק אותה או שאתה באמת לא מבין?

hypertrophy עזוב זה מיותר שימשיכו בגישת ההארדקור שלהם ...

coldfire
14-11-08, 23:40
אתה ראית אותו עושה חזרה אחת בלבד , אני מדבר איתך פה על אימון של וכבד שיש עומס על האמה בחיי אתה במשחק אותה או שאתה באמת לא מבין?

Hypertrophy עזוב זה מיותר שימשיכו בגישת ההארדקור שלהם ...

לא, אני לא מבין מה קשה להחזיק משקל של חתירה אם אתה מסוגל להחזיק הרבה יותר בדדליפט.

reshos123
14-11-08, 23:40

רוני ודוריאן הם באדיבילדרים אותם לא הכי מעניין כמה משקל זה יוצא וכמה כוח זה יפתח להם
מעניין אותם לגדול, והמשקל שהם מרימים הוא בהתאם לדרישות שהם צריכים כדי לגדול, אין להם אינטרס כלשהו כבאדיבילדרים לעשות משהו עם אוריינטציה של כוח

hypertrophy, האחיזה בדד ליפט היא בעיה ברגע שאתה מצביע עליה כבעיה
ואם הבנץ' פרס שלך גרוע? תתחיל לעשות רבעי חזרות? תעשה בנץ' פרס עם bench shirt? אני לא חושב..
זה לא עובד ככה בלי שום קשר להארדקוריות או ללהיות גבר
מה עושים עם האחיזה דפוקה? לא נוהגים כישראלי המצוי ונכנסים לאין כניסה ברוורס, אלא עובדים על שיפור האחיזה, תשאל את deus ex הוא איפהשהו הביא לינק לכתבה שעוזרת לטפל בבעיה

בן אדם שמתקשה בסקוואט משתמש לפעמים בקופסא (בוקס סקוואט), אין בזה שום קיצור דרך וזאת שיטה שתופסת תאוצה, אנשים לא מתפשרים על רבע סקוואט

אחיזה היא דבר חשוב ואין סיבה לדלג עליה
במקום עוד סט של כפיפת אשכים אפשר לאמן את האחיזה

The Sun
14-11-08, 23:45
ותפסיק לכתוב הארדקור בסוף כל משפט שני, מגניב ללמוד מילים חדשות אבל צריך להשתמש בהכל במידה.
יאללה זזתי 8)

WEST $ SIDE
14-11-08, 23:48
כי אתה וואנבי , נחמד לנסות להיות מה שאתה לא אחי אבל תנחת למציאות לרגע...

coldfire
14-11-08, 23:53
המציאות הקשה, בה כולם חייבים לקשור את עצמם למשקולות.

tomerA
14-11-08, 23:55
לא, אני לא מבין מה קשה להחזיק משקל של חתירה אם אתה מסוגל להחזיק הרבה יותר בדדליפט.

כי אם אתה לא היית מתעייף אתה היית יכול לעשות את המקסימום שלך יותר מסט אחד למשל <_<
תתפלא שכול האנשים הכי חזקים עם האמות הכי חזקות משתמשים ברצועות בזמן האימון זה נותן לך אפשרות להתרכז בהרמה ולא באחיזה וגם שהמוט כבר מתחיל להחליק לך מהיד אתה לא מבצע את התרגיל טוב.

hypertrophy
15-11-08, 00:05
צר לי לאכזב אותך אבל דדליפט עם משקל מקסימלי גורם לכולם בעיות טכניקה, והחוליה החלשה זה בדרך כלל מה שנשבר.

מה הדדליפט המקסימלי שלך, גאון אנטומיה שלי?

:):):):) אתה פשוט אפס....
גורם לך לבעיות טכניקה...תמשיך להתאמץ בלאחוז את המשקל במקום לבצע את התנועה ותראה שהטכניקה לא תשתפר

מה המקסימלי? 100 קילו ל-10 חזרות
ד"א...אני עובד חודשיים רק על דד ליפט מסיבות מסוימות ואל תתחיל עם אני מרים יותר כי זה לא העיניין פה...העיניין הוא ההתקדמות והתקדמות של כל שבוע 10 קילו זה מכובד ביותר ותשמע קטע....הטכניקה שלי הרבה יותר טובה מאז שהשתמשתי ברצועות!!
גאון אנטומיה שלי שלא מבין את שפוטנציאל הפקת כוח תלוי קשר ישיר בגודל חתך השריר!

אתם מצחיקים אותי שאתם משחקים אותה מפתחים כוח אבל עובדים על משקלים נמוכים מהיכולת המקסימלית שלכם....

coldfire
15-11-08, 00:09
כי אם אתה לא היית מתעייף אתה היית יכול לעשות את המקסימום שלך יותר מסט אחד למשל <_<
תתפלא שכול האנשים הכי חזקים עם האמות הכי חזקות משתמשים ברצועות בזמן האימון זה נותן לך אפשרות להתרכז בהרמה ולא באחיזה וגם שהמוט כבר מתחיל להחליק לך מהיד אתה לא מבצע את התרגיל טוב.

המשפט הראשון שלך לא בהכרח נכון. זה בעיקר אצל אנשים שהרגילו את עצמם לרצועות.

לגבי האנשים הכי חזקים אתה צודק, אבל צריך לדעת להשתמש ברצועות כשצריך (למשל תרגילים שדורשים משקלים יותר גבוהיים מהדדליפט).
רוב האנשים כאן פשוט מוותרים מראש ובוחרים בדרך הקלה של הרצועות. זה מה שמפריע לי. אין לי בעיה אם אתה משתמש ברצועות בצורה חכמה, אבל להשתמש בהן לחתירה זה לא בדיוק חכם.

coldfire
15-11-08, 00:10
גורם לך לבעיות טכניקה...תמשיך להתאמץ בלאחוז את המשקל במקום לבצע את התנועה ותראה שהטכניקה לא תשתפר

ד"א...אני עובד חודשיים רק על דד ליפט מסיבות מסוימות ואל תתחיל עם אני מרים יותר כי זה לא העיניין פה...העיניין הוא ההתקדמות והתקדמות של כל שבוע 10 קילו זה מכובד ביותר ותשמע קטע....הטכניקה שלי הרבה יותר טובה מאז שהשתמשתי ברצועות!!

אתם מצחיקים אותי שאתם משחקים אותה מפתחים כוח אבל עובדים על משקלים נמוכים מהיכולת המקסימלית שלכם....

אתה החמור שהתחיל עם זה שאני לא עובד קשה ולא מתחזק. אז לך תתאמן עם ה 100 קילו שלך. נורא עצוב לי שאתה לא שולט במערכת עצבים שלך ולא מצליח לשלוט בטכניקה בלי רצועות.

hypertrophy
15-11-08, 00:12
חחחחחחחחחחחחחחח
אתה אמרת שאתה לא מצליח לשלוט בטכניקה שלך
לשחק? אל תדאג...שבוע הבא אני עושה כבר 110
שבוע אחרי 120.....
ובינתיים אתה תשחק...
אתה יודע מה?......מה היקף יש שלך חמוד?

coldfire
15-11-08, 00:17
אני לא דיברתי על הטכניקה שלי. יש לך בעיות בהבנת הנקרא. אמרתי שבדרך כלל מה שקורה בדדליפט מקסימלי זה כישלון בלשמור את הגב התחתון במצב נכון. אני שולט בעצמי מצוין.

אם אתה לא מבין שאף אחד לא שומר על טכניקה מושלמת במשקל מקסימלי שהוא יכול להרים, אז אתה זה שמעולם לא הרים שום דבר כבד.

היקף? אני נשמע לך כמו מישהו שאכפת לו מהיקפים? למרות שאני יכול להבטיח לך שאני יותר גדול ממך.

hypertrophy
15-11-08, 00:22
אני לא דיברתי על הטכניקה שלי. יש לך בעיות בהבנת הנקרא. אמרתי שבדרך כלל מה שקורה בדדליפט מקסימלי זה כישלון בלשמור את הגב התחתון במצב נכון. אני שולט בעצמי מצוין.
חחח מה שמוכיח את טענתי שאתה לא עובד מספיק כבד -טמבל
אם אתה לא מבין שאף אחד לא שומר על טכניקה מושלמת במשקל מקסימלי שהוא יכול להרים, אז אתה זה שמעולם לא הרים שום דבר כבד.אף אחד? תאמין לי שאני עובד מספיק כבד עד כשל של ההאמס...מה שאתה כניראה עוד לא עשית
היקף? אני נשמע לך כמו מישהו שאכפת לו מהיקפים? למרות שאני יכול להבטיח לך שאני יותר גדול ממך אותו הדבר לא מעניין אותי המשקלים אלא הגודל-ואתה כניראה לא יותר גדול ממני..

לילה טוב...תלמד להתאמן

coldfire
15-11-08, 00:26
הפוסט שלך מוכיח שבחיים שלך אפילו לא ראית דדליפט כבד, לא רק שלא עשית.

מעניין שאני לא עובד מספיק כבד ועדיין אני יותר חזק ממך.

נמאס לי ממדריכים בארץ.

reshos123
15-11-08, 00:27

מי עובד דדליפט ל10 חזרות זה א'
ב' גם ככה מהחזרה ה5 הטכניקה שלך נראת כמו פח אני בטוח וזה לא אתה ספציפית זה פשוט 90 אחוז מהאנשים בעיקר מתחילים
ג אז יאללה תתחיל להשתמשד בבנץ' שירט כשאתה לוחץ ובחליפה כשאתה עושה סקוואט ונסגור עניין

ואם רק עכשיו התחלת דד ליפט זה טבעי ומתבקש שתתקדם, זה לא אומר כלום מעבר לזה
ומה זה השאלה הזאת מה ההיקף יד את מי זה בכלל מעניין

hypertrophy
15-11-08, 00:32
נמאס לי ממתאמנים אפסים שחושבים שמבינים יותר ממדריכים
אתה פשוט מעליב את קבהילת המתאמנים בארץ
אני חולה על שחיפים שמשחקים אותה ועולי בשנה 20 קילו במשקלי עבודה ועוד מעיזים להתפלצן על זה
אני התחלתי דד ליפט לפני כולה חודשיים בגלל בעיות ברגלייםפ ובאגן שנגרמו בצבא...אתה פשוט מביך את עצמך עם השטויות שאמרת
אתה אומר שכשעושים דד ליפט כבד הגב מתעגל ושאצלך לא מתעגל הגב כי אתה שולט בעצמך מצוין-זה נותן שתי אפשרויות-הראשונה-אתה לובש תחתונים מעל המכנסיים וקוראים לך סופרמן
השניה והסבירה יותר אתה לא עובד כבד....
אז אל תבוא ותתפלצן עלי פה כשאתה בעצמך מודה בצורה עקיפה שאתה פשוט לא עובד כבד!!!

בקשר ללומר לי שנמאס לך ממדריכים בארץ?!אתה חושב שאתה יותר טוב?? אני מוכן להתערב איתך שאין לך חצי מהידע שלי ואין לך רבע מההתקדמות שלי חמוד
תעשה טובה לפני שאתה מתאמן שים תוריד ת'גלימה ילד אתה לא סופרמן...אתה סתם לא עובד כבד מספיק

hypertrophy
15-11-08, 00:36
מי עובד דדליפט ל10 חזרות זה א'מי שעובד על היפרטרופיה תלמד קצת
ב' גם ככה מהחזרה ה5 הטכניקה שלך נראת כמו פח אני בטוח וזה לא אתה ספציפית זה פשוט 90 אחוז מהאנשים בעיקר מתחיליםטוב אחי לך תתאמן על טכניקה
ג אז יאללה תתחיל להשתמשד בבנץ' שירט כשאתה לוחץ ובחליפה כשאתה עושה סקוואט ונסגור עניין?!מה קשור?

ואם רק עכשיו התחלת דד ליפט זה טבעי ומתבקש שתתקדם, זה לא אומר כלום מעבר לזה
ומה זה השאלה הזאת מה ההיקף יד את מי זה בכלל מעניין
ההתקדמות היא כללית לא לכל שריר בנפרד אין דבר כזה תמורה פוחתת בתרגיל חדש יש תמורה פוחתת בכלל התקדמות

לך תלמד ואז תחזור לפורום

coldfire
15-11-08, 00:38
נמאס לי ממתאמנים אפסים שחושבים שמבינים יותר ממדריכים
אתה פשוט מעליב את קבהילת המתאמנים בארץ
אני חולה על שחיפים שמשחקים אותה ועולי בשנה 20 קילו במשקלי עבודה ועוד מעיזים להתפלצן על זה
אני התחלתי דד ליפט לפני כולה חודשיים בגלל בעיות ברגלייםפ ובאגן שנגרמו בצבא...אתה פשוט מביך את עצמך עם השטויות שאמרת
אתה אומר שכשעושים דד ליפט כבד הגב מתעגל ושאצלך לא מתעגל הגב כי אתה שולט בעצמך מצוין-זה נותן שתי אפשרויות-הראשונה-אתה לובש תחתונים מעל המכנסיים וקוראים לך סופרמן
השניה והסבירה יותר אתה לא עובד כבד....
אז אל תבוא ותתפלצן עלי פה כשאתה בעצמך מודה בצורה עקיפה שאתה פשוט לא עובד כבד!!!

בקשר ללומר לי שנמאס לך ממדריכים בארץ?!אתה חושב שאתה יותר טוב?? אני מוכן להתערב איתך שאין לך חצי מהידע שלי ואין לך רבע מההתקדמות שלי חמוד
תעשה טובה לפני שאתה מתאמן שים תוריד ת'גלימה ילד אתה לא סופרמן...אתה סתם לא עובד כבד מספיק

ילד לך לישון. אתה עושה צחוק מעצמך.

hypertrophy
15-11-08, 00:40
חחח ברור....
סופרמן

coldfire
15-11-08, 00:42
אוי לא, מישהו קורא לי סופרמן.

דרך אגב, אני חוזר, תלמד לקרוא טוב. לא סתרתי את עצמי בשום מקום.

reshos123
15-11-08, 00:44
ההתקדמות היא כללית לא לכל שריר בנפרד אין דבר כזה תמורה פוחתת בתרגיל חדש יש תמורה פוחתת בכלל התקדמות

לך תלמד ואז תחזור לפורום

אתה באמת אהבל רציני
ממה שאתה אומר בעצם אפשר לאמן את ההאמסטרינג ואת התחת בלי לעשות דד ליפט, ואחר כך להתחיל דד ליפט ולעשות משקלים גבוהים איתו מההתחלה?
ממש לא

ואת מה שלמדת בוינגייט אתה יכול לדחוף לתחת, החברים שלך משם בכלל לא שמעו על תרגיל כזה שנקרא דד ליפט, ממך בטח אין לי מה ללמוד בעיקר כשעם המשקל שאתה עושה אני אפילו בdeload לא עושה....

WEST $ SIDE
15-11-08, 00:45
coldfire אנא ממך חסוך לעצמך את זה , אני שוב הגעתי לאותה מסקנה אתה טיפש , אתה הולך עם הראש בקיר , אתה אפילו לא מנסה להבין מה מסבירים לך...

אתה רוצה לעבוד בלי רצועות בבקשה תעובד , מצדי גם תעבוד בלי חגורת גב ותתפצץ רק אל תפיץ את השטויות שלך פה .

coldfire
15-11-08, 00:50
Do I hear a mouse?

סדריק
בואנה מי אתה שתזלזל פה באנשים?אני מדבר לwest side
זה שאתה חלש עם אמות של ילדה בת 10 לא אומר שצריך לגרום לאחרים להיות ככה
תראה את אילו מהסטרונגמן,הם בלי רצועות ויש להם גב שבחיים לא יהיה לך
תחזק את האמות כדי שכל הגוף יהיה חזק
פעם היתי דפוק כמוך והיתי עושה עם רצועות ואז הלכתי לעבוד בסבלות והאמות שלי היו חזקות אבל לא כמו עכשיו שאני עובד בלי רצועות

reshos123
נ.ב אתה לא חייב להביא כל פעם משפטים מוינגייט או לנסות לזהכיר בדרך כזאת או אחרת שעשית תקורס, הבנו שעשית תקורס בפעם ה500, ועדיין אתה יכול לנגב איתו את התחת

אני גם לא כל כך יודע למה הדיון הגיע לכזאת רמה נמוכה ועוד על שטויות

WEST $ SIDE
15-11-08, 00:57
בואנה מי אתה שתזלזל פה באנשים?אני מדבר לwest side
זה שאתה חלש עם אמות של ילדה בת 10 לא אומר שצריך לגרום לאחרים להיות ככה
תראה את אילו מהסטרונגמן,הם בלי רצועות ויש להם גב שבחיים לא יהיה לך
תחזק את האמות כדי שכל הגוף יהיה חזק
פעם היתי דפוק כמוך והיתי עושה עם רצועות ואז הלכתי לעבוד בסבלות והאמות שלי היו חזקות אבל לא כמו עכשיו שאני עובד בלי רצועות

אידיוט , לך תעבוד סיבולת תעזוב אותי אנא ממך :):):):) .

אגב מאיפה הבאת את זה ? אני אישית ראיתי את מריוס עובד עם רצועות מה תגיד? האיש הכי חזק בעולם ...

WEST $ SIDE
15-11-08, 01:04
http://uk.youtube.com/watch?v=2L-uQii_qqE

תהנה

אממ די יש לו רצועות שם לבחור שעושה דדליפט ראשון וגם לכל השאר , אבל הם בטח סתם כוסיות.

hypertrophy
15-11-08, 01:07
אתה באמת אהבל רציני
ממה שאתה אומר בעצם אפשר לאמן את ההאמסטרינג ואת התחת בלי לעשות דד ליפט, ואחר כך להתחיל דד ליפט ולעשות משקלים גבוהים איתו מההתחלה?
ממש לא

ואת מה שלמדת בוינגייט אתה יכול לדחוף לתחת, החברים שלך משם בכלל לא שמעו על תרגיל כזה שנקרא דד ליפט, ממך בטח אין לי מה ללמוד בעיקר כשעם המשקל שאתה עושה אני אפילו בdeload לא עושה....

קודם כל אפשר לאמן האמס בלי דד ליפט פחות איכותי אבל אפשרי-אני לא עשיתי את זה בגלל הסיבות שהזכרתי מאיפה הסקת את השטויות שלך אלוהים יודע

לא למדתי בויינגייט החברים שלי מהקורס כן יודעים וחלקם עושים דדליפט
את מהשאני יודע אתה בחיים לא תדע כניראה חמוד ולפי מה שיוצא לך מהפה כל מה שאתה יודע תדחוף לתחת
לך באמת אין מה ללמוד ממני כי אני משתדל שלא להסביר לאדיוטים פפלצנים שחושבים שהם יודעים משהו מהחיים שלהם
אתה מדבר איתי על משקלי עבודה כשעד לפני כמה חודשים בקושי יכולתי ללכת בלי כאבים? אז אני מדבר על התקדמות בעבודה ולך ללמוד את המושג תמורה םוחתת לפני שאתה מתבסס עליו באיוולות שיוצאת לך מהפה

reshos123
15-11-08, 01:19
קודם כל אפשר לאמן האמס בלי דד ליפט פחות איכותי אבל אפשרי-אני לא עשיתי את זה בגלל הסיבות שהזכרתי מאיפה הסקת את השטויות שלך אלוהים יודע

לא למדתי בויינגייט החברים שלי מהקורס כן יודעים וחלקם עושים דדליפט
את מהשאני יודע אתה בחיים לא תדע כניראה חמוד ולפי מה שיוצא לך מהפה כל מה שאתה יודע תדחוף לתחת
לך באמת אין מה ללמוד ממני כי אני משתדל שלא להסביר לאדיוטים פפלצנים שחושבים שהם יודעים משהו מהחיים שלהם
אתה מדבר איתי על משקלי עבודה כשעד לפני כמה חודשים בקושי יכולתי ללכת בלי כאבים? אז אני מדבר על התקדמות בעבודה ולך ללמוד את המושג תמורה םוחתת לפני שאתה מתבסס עליו באיוולות שיוצאת לך מהפה

הדבר היחיד שאתה יודע נראה לי זה פולי עליון וכפיפות מרפקים
מה כבר אתה יודע יא דפקט אז עשית תקורס בוינגייט וווווווווואו אני ממש מרגיש outclassed
ועם כל הידע הרב שלך והטיפשות הגדולה שלי עם הדד ליפט שלך אני מתחמם ואני בטוח שככה גם בסקוואט, בעיקר כשהתוצאות הם מלפני 11 חודשים.

נ.ב עם כל החוכמה שלך לא הצלחת אפילו להבין למה התכוונתי

בכל מקרה אתה מוזמן ללכת למכון הקרוב לביתך ולהתחיל לעשות כפיפת מרפקים ופולי עליון כמו שלימדו אותך בקורס הכל כך יוקרתי, מתקדם, עוצר נשימה ושאר סופרלטיבים

אה, וחצי מהמדריכים שעושים תקורס המפגר הזה לא עושים דד ליפט כי זה מסוכן וזה מטורף וזה סכנת מוות לעשות תתרגיל הזה, אז זאת עוד אחת הסיבות שיש מיליארד מתאמנים שיודעים לא פחות וגם יותר ממדריכים
מלמדים שם את הדברים הכי בסיסיים בתאוריות הכי מיושנות ומקובעות, מלקרוא 2 וחצי ספרים אפשר לדעת כבר יותר מהקורס הזה

WEST $ SIDE
15-11-08, 01:23
reshos123 , סתם מסקרן אותי אתה יכול להעלות תמונה? אני אוהב לראות מה יש מאחורי המסך.

ולמען האמת כולם חייבים לעשות את הקורס של ווינגייט או כל קורס אחר בכדי להקתבל להיות מדריך בחדר כושר זה כלל לא מצביע על הידע שלך בתחום , אתה סתם שופט אנשים ובעיקר אותו , חוצפן.

hypertrophy
15-11-08, 01:37
הדבר היחיד שאתה יודע נראה לי זה פולי עליון וכפיפות מרפקים
מה כבר אתה יודע יא דפקט אז עשית תקורס בוינגייט וווווווווואו אני ממש מרגיש outclassed
ועם כל הידע הרב שלך והטיפשות הגדולה שלי עם הדד ליפט שלך אני מתחמם ואני בטוח שככה גם בסקוואט, בעיקר כשהתוצאות הם מלפני 11 חודשים.

נ.ב עם כל החוכמה שלך לא הצלחת אפילו להבין למה התכוונתי

בכל מקרה אתה מוזמן ללכת למכון הקרוב לביתך ולהתחיל לעשות כפיפת מרפקים ופולי עליון כמו שלימדו אותך בקורס הכל כך יוקרתי, מתקדם, עוצר נשימה ושאר סופרלטיבים

אה, וחצי מהמדריכים שעושים תקורס המפגר הזה לא עושים דד ליפט כי זה מסוכן וזה מטורף וזה סכנת מוות לעשות תתרגיל הזה, אז זאת עוד אחת הסיבות שיש מיליארד מתאמנים שיודעים לא פחות וגם יותר ממדריכים
מלמדים שם את הדברים הכי בסיסיים בתאוריות הכי מיושנות ומקובעות, מלקרוא 2 וחצי ספרים אפשר לדעת כבר יותר מהקורס הזה

:):):):) עכשיו הבנתי!!!!
אתה מצטט את דה סאן!!!!!
יווואוווו איזה אפס!!!
אעלק לך תעשה כפיפות מרפקים!
יואו אתה דפקט אמיתי ילד כאפות מסכן שמצטט אנשים שנחשבים מבינים!!
אתה רואה אנשים שכתוב להם השם בצהוב אז אתה מצטט אותם?!?! אז גמור!
אתה באמת הבחור הכי אומלל שראיתי...

עזוב בוא לא נכנס אתה גם ככה לא תבין...

:):):):) חימום לדד ליפט? יואו אתה פשוט חרטטן טמבל אלוהים
חחחחחחחחחח הרגת אותי פה
במיוחד עם הקטע של הכפיפות מרפקים

reshos123
15-11-08, 01:38
reshos123 , סתם מסקרן אותי אתה יכול להעלות תמונה? אני אוהב לראות מה יש מאחורי המסך.

ולמען האמת כולם חייבים לעשות את הקורס של ווינגייט או כל קורס אחר בכדי להקתבל להיות מדריך בחדר כושר זה כלל לא מצביע על הידע שלך בתחום , אתה סתם שופט אנשים ובעיקר אותו , חוצפן.

לא, אתה לא חייב להאמין, אני סתם שחיף מניאק, ואתה יכול להמשיך לעשות 20 קילו דד ליפט עם רצועות ואם בא לך אז גם עם מגיני אוזניים וכובע גרב

ולא שפטתי אף אחד, הוא פשוט חושב שהוא גאון אבל הוא כולה יש לו תעודה של מדריך ואין לו מושג

reshos123
15-11-08, 01:39
פגעת בול
טוב אני חייב ללכת חבל זה נהיה מצחיק

סדריק
15-11-08, 01:59
אידיוט , לך תעבוד סיבולת תעזוב אותי אנא ממך :):):):) .

אגב מאיפה הבאת את זה ? אני אישית ראיתי את מריוס עובד עם רצועות מה תגיד? האיש הכי חזק בעולם ...

מאריוס מתאמן עם רצועות אבל בתחרות עצמה הוא בלי רצועות
לך תראה את האיש הכי חזק בעולם 2007,יש בפורום פאוורליפטינג קישור
דרך אגב גם בתחרויות של פאוורליפטינג בדדליפט הם בלי רצועות וגם בוויטליפטינג באולימפיאדה

tomerA
15-11-08, 03:02
בתור אחד שמתאמן בwl אני אומר לכם שכולם שם משתמשים ברצועות מתי שצריך. גם כאלה שמניפים 130.

The Sun
15-11-08, 04:32
:):):):) עכשיו הבנתי!!!!
אתה מצטט את דה סאן!!!!!
יווואוווו איזה אפס!!!
אעלק לך תעשה כפיפות מרפקים!
יואו אתה דפקט אמיתי ילד כאפות מסכן שמצטט אנשים שנחשבים מבינים!!
אתה רואה אנשים שכתוב להם השם בצהוב אז אתה מצטט אותם?!?! אז גמור!
אתה באמת הבחור הכי אומלל שראיתי...

עזוב בוא לא נכנס אתה גם ככה לא תבין...

:):):):) חימום לדד ליפט? יואו אתה פשוט חרטטן טמבל אלוהים
חחחחחחחחחח הרגת אותי פה
במיוחד עם הקטע של הכפיפות מרפקים

מה אתה רוצה ממני מר מדריך?
בנות לא לריב חזרתי מיציאה סגרתי בחורה 8.5+ אני במצב רוח מצויין :sleep:

ilayzror
15-11-08, 10:23
מה אתה רוצה ממני מר מדריך?
בנות לא לריב חזרתי מיציאה סגרתי בחורה 8.5+ אני במצב רוח מצויין :sleep:

שמע לא בא לי לריב איתך אבל לפחות הוא הגיע למשהו בחיים
והזלזול הזה שאתה מגיע אליו בגלל ויכוח לא לגיטימי.

כנ"ל לגבי כל האנשים פה.

The Sun
15-11-08, 10:29
שמע לא בא לי לריב איתך אבל לפחות הוא הגיע למשהו בחיים
והזלזול הזה שאתה מגיע אליו בגלל ויכוח לא לגיטימי.

כנ"ל לגבי כל האנשים פה.

אני לא מזלזל באף אחד.
אגב אם השאיפות שלך בחיים הן להיות מדריך חדר כושר אני מצטער עבורך.

coldfire
15-11-08, 10:49
בתור אחד שמתאמן בwl אני אומר לכם שכולם שם משתמשים ברצועות מתי שצריך. גם כאלה שמניפים 130.

שים לב למילה כשצריך. לשים רצועות כשאתה עושה חתירה זה לא "כשצריך".

ומה שאתה רואה בישראל, לא בהכרח הופך את זה לנכון. אנחנו לא בדיוק כוכבים ב wl.

WEST $ SIDE
15-11-08, 11:18
מאריוס מתאמן עם רצועות אבל בתחרות עצמה הוא בלי רצועות
לך תראה את האיש הכי חזק בעולם 2007,יש בפורום פאוורליפטינג קישור
דרך אגב גם בתחרויות של פאוורליפטינג בדדליפט הם בלי רצועות וגם בוויטליפטינג באולימפיאדה

כוס אמק אני הבאתי לך סירטון תראה אותו ותשתוק ....

ilayzror
15-11-08, 11:18
אז כביכול מה שאתם אומרים זה שבלי רצועות אני אשיג יותר כוח באחיזה או בכללי כוח, אבל עם רצועות אוכל לעבוד עם משקלים כבדים יותר לשרירים ספציפיים?

WEST $ SIDE
15-11-08, 11:21
כשאתה מרגיש כבר שהאמה תפריע לך לעלות במשקלים תשתמש ברצועות , אל תקשיב לכל מיני טמבלים שקשה להם לקלוט שהאמה מקבילה אותך , עלק תחזק את האמה פטתיים , שנייה אני רץ ומספיק לאמן גב רק בכדי לחזק את האמה .

ilayzror
15-11-08, 11:23
כשאתה מרגיש כבר שהאמה תפריע לך לעלות במשקלים תשתמש ברצועות , אל תקשיב לכל מיני טמבלים שקשה להם לקלוט שהאמה מקבילה אותך , עלק תחזק את האמה פטתיים , שנייה אני רץ ומספיק לאמן גב רק בכדי לחזק את האמה .

בדדליפט אני עוד לא עושה משקלים כבדים, אז עוד לא נוצר לי בעיות רצינייות [ אני עוד לומד את הטכניקה]

אבל כשאני עובד על הגב האמות שלי מתפוצצות וזה מגביל אותי בתרגילים. במצב כזה אתה מתכוון להשתמש ברצועות?

WEST $ SIDE
15-11-08, 12:28
וודאי.

tomerA
15-11-08, 12:34
שים לב למילה כשצריך. לשים רצועות כשאתה עושה חתירה זה לא "כשצריך".

ומה שאתה רואה בישראל, לא בהכרח הופך את זה לנכון. אנחנו לא בדיוק כוכבים ב wl.

בוא לא ניכנס עכשיו לדיון למה אנחנו לא כוכבים בwl.

ואם קשה לך להחזיק את המוט בחתירות אין סיבה שלא תשים רצועות, זה לא בושה ולא הופך אותך לחלש יותר.
ומה לעשות שאם אתה עושה כמה סטים של דדליפט האמות של מתייעפות וגם אם אתה מרים 50 קילו פחות הם שורפות לך כול התרגיל של המשיכה ואתה לא מתרכז בסט עצמו אלה רק להחזיק את המוט.

coldfire
15-11-08, 12:39
כן, אין לנו מספיק אנשים, אין לנו מספיק כסף, בלה בלה בלה. מכיר את כל התירוצים

ולא אכפת לי מה תגיד, אם אתה לא יכול להחזיק את המשקל של חתירה, אתה במצב גרוע.

WEST $ SIDE
15-11-08, 12:40
בחיי שמישהו ינעל את הדיון הזה האידיוט הזה פשוט הורג אותי אני לא יכול כבר ...

tomerA
15-11-08, 12:44
כן, אין לנו מספיק אנשים, אין לנו מספיק כסף, בלה בלה בלה. מכיר את כל התירוצים

ולא אכפת לי מה תגיד, אם אתה לא יכול להחזיק את המשקל של חתירה, אתה במצב גרוע.

טוב סוסון לך תיהיה אלוף עולם בWL ותתאמן בלי רצועות :laughing:

רצועות זה כלי עזר טוב מאד וחבל שאתה לא מבין כמה, אולי בBB זה פחות חשוב כי פחות מתייחסים למשקל שאתה מרים אבל בענפי הכוח אתה לא יכול לעבוד חזק מצד אחד ומצד שני בלי לעבוד עם הרצועות. האמות שלך לא חזקות כמו העומס שאתה מפעיל עליהם באימון.

Dark_Muse
15-11-08, 12:50
http://www.youtube.com/watch?v=clPFbAE-6Ow&feature=related

THE SUN
זה אתה?

סדריק
15-11-08, 12:50
ווסט סייד תראה,אתה חמור שלא יאמן
ראיתי את הסירטון הדפוק שלך וזה שהוא מתאמן עם רצועות לא אומר שזה טוב
מתאמנים עם רצועות כדי לחזק את הגב בדדליפט אבל בתחרות עצמה הם משתמשים בלי וזה מה שדופק אותם
לך תראה אולימפיאדה בוויטליפטינג ותראה שאין מישהו עם רצועות

http://il.youtube.com/watch?v=kqWkt6_GwUs
תראה קטע שהwwe ערכו למארק הנרי ורואים אותו מתחרויות של סטרונגמן,הוא בלי רצועות

http://il.youtube.com/watch?v=SQT9CJtq_l8&feature=related
ופה סירטון שלו עושה דדליפט 425 בלי רצועות ואחיזה שקשה יותר
בקיצור קיבלת ייבוש שב בצד ופתח מימייה
תמשיך לעשות עם רצועות ותיהיה אפס
אני בטוח שאתה גם שחיף עם הידע של זרעון שיש לך

coldfire
15-11-08, 12:53
טוב סוסון לך תיהיה אלוף עולם בwl ותתאמן בלי רצועות :laughing:

מה הקשר?

רצועות זה כלי עזר טוב מאד וחבל שאתה לא מבין כמה, אולי בbb זה פחות חשוב כי פחות מתייחסים למשקל שאתה מרים אבל בענפי הכוח אתה לא יכול לעבוד חזק מצד אחד ומצד שני בלי לעבוד עם הרצועות. האמות שלך לא חזקות כמו העומס שאתה מפעיל עליהם באימון.

לא אמרתי שאסור להשתמש ברצועות. אמרתי שצריך לדעת מתי כן ומתי לא. חתירה זה לא נכנס בקטגוריה של הכן.

נמאס לי להתווכח עם ילדים בני 15. מיציתי את הוויכוח.

WEST $ SIDE
15-11-08, 13:12
ווסט סייד תראה,אתה חמור שלא יאמן
ראיתי את הסירטון הדפוק שלך וזה שהוא מתאמן עם רצועות לא אומר שזה טוב
מתאמנים עם רצועות כדי לחזק את הגב בדדליפט אבל בתחרות עצמה הם משתמשים בלי וזה מה שדופק אותם
לך תראה אולימפיאדה בוויטליפטינג ותראה שאין מישהו עם רצועות

http://il.youtube.com/watch?v=kqwkt6_gwus
תראה קטע שהwwe ערכו למארק הנרי ורואים אותו מתחרויות של סטרונגמן,הוא בלי רצועות

http://il.youtube.com/watch?v=sqt9cjtq_l8&feature=related
ופה סירטון שלו עושה דדליפט 425 בלי רצועות ואחיזה שקשה יותר
בקיצור קיבלת ייבוש שב בצד ופתח מימייה
תמשיך לעשות עם רצועות ותיהיה אפס
אני בטוח שאתה גם שחיף עם הידע של זרעון שיש לך

בחיי אתה אידיוט , זה משו ...

מה הבאת לי פה? נתחיל מזה שאתה לא מרק הנרי ובחיים לא תהיה אז תסתום את הפה השחיפי שלך ותקשיב לי , אני הבאתי לך סירון מתחרות של ארנולד קלאסיק שמראים שם את כולם עושים דדליפט עם רצועות.
דבר שני אפשרי לעלות דדליפט כבד חזרה אחת בלי רצועות , נראה אותך עושה אימון שלם שהוא כבד בלי רצועות...

בחיי נמאס לי כבר להתכווכח עם טיפשים שמישהו יעשה טובה וינעל פה...

ilayzror
15-11-08, 13:19
http://www.youtube.com/watch?v=clpfbae-6ow&feature=related

the sun
זה אתה?

זה המכון בדיזינגוף סנטר נכון?

סדריק
15-11-08, 13:48
בחיי אתה אידיוט , זה משו ...

מה הבאת לי פה? נתחיל מזה שאתה לא מרק הנרי ובחיים לא תהיה אז תסתום את הפה השחיפי שלך ותקשיב לי , אני הבאתי לך סירון מתחרות של ארנולד קלאסיק שמראים שם את כולם עושים דדליפט עם רצועות.
דבר שני אפשרי לעלות דדליפט כבד חזרה אחת בלי רצועות , נראה אותך עושה אימון שלם שהוא כבד בלי רצועות...

בחיי נמאס לי כבר להתכווכח עם טיפשים שמישהו יעשה טובה וינעל פה...

אני מתאמן בלי רצועות אימון גב שלם ולא רק סט אחד של דדליפט
אתה בחיים לא תיהיה כמוני ובמיוחד לא כמו שהיתי בשיא
כשתיהיה יד 47 כמעט רגל 75 גב 128 רפוי ותשקול 110 נדבר
זה הנתונים שלי מהשיא שלי ועכשיו אני פחות אבל חזק באותה מידה
בקיצור יש לך עוד מה ללמוד וכדאי שתעשה את זה מהר או שתשאר אפס מאופס כמו שאתה היום

Danzig
15-11-08, 14:14
טוב לא היה לי כוח לקרוא את כל ה5 עמודים של הטחינת מוח שלכם באמת זה לפחות מה שזה רומז.
לא מבין מה הבעיה של אנשים פה עם רצועות?
אם אתה עושה למשל בנטאובר, והמשקל "הבא" שלך הוא כב מדי לאחיזה שלך אך לגב הוא מצויין לא תשתמש ברצועות בשביל למצות את המשקל הזה?
אתם מבזבזים ת'זמן שלכם, לכו תאכלו משהו.

Holy_Templar
15-11-08, 14:20
טוב לא היה לי כוח לקרוא את כל ה5 עמודים של הטחינת מוח שלכם באמת זה לפחות מה שזה רומז.
לא מבין מה הבעיה של אנשים פה עם רצועות?
אם אתה עושה למשל בנטאובר, והמשקל "הבא" שלך הוא כב מדי לאחיזה שלך אך לגב הוא מצויין לא תשתמש ברצועות בשביל למצות את המשקל הזה?
אתם מבזבזים ת'זמן שלכם, לכו תאכלו משהו.

אני אכתוב את המילה האחרונה ואנעל את הדיון מטופש הזה, כי הוא נעשה חסר ערך ...

אנשים שרוצים לעבוד בלי רצועות על משקלים מעט נמוכים יותר בשביל לחזק את האמה שלהם שיבושם להם.

אנשים שרוצים לעבוד על משקל גבוה שטוב לגב אבל שהאמה קשה לה איתו שישתמשו ברצועות ויבושם להם.

ובחייכם חבר'ה אנחנו אנשים בוגרים... למה לרדת לרמה מטומטמת של לקלל אחד את השני , לקרוא אחד לשני חמודון, סופרמן ושאר הירקות .

שכל אחד יעשה מה טוב לו , משנה מה אתה רואה במראה בסוף היום... עם תוצאות לא ניתן להתווכח. והתוצאות זה מה שחשוב.

יש מלא טכניקות ומלא כלי עזר לעשות את אותם דברים . תתבגרו ותבינו שזה לא מדע מדוייק .

לא לאמן יד קידמית כי היא מקבלת גירוי מתרגילים אחרים זה לווא דווקא להגיד " אני הארדקור" וזה לא פלצנות זו שיטה שיכולה לעבוד טוב לאנשים מסויימים ואם יש התקדמות , אז מי אנחנו שנתווכח עם זה.

ומצד שני אותו דבר, להשתמש ברצועות, לעבוד בסמית' משין או להקשיב למדריך בחדר כושר (כן ההוא שעבר קורס בוינגייט) אם זה עובד ורואים תוצאות אז מי אנחנו שנתווכח עם זה.

דבר ראשון לפני שאתם בכלל נכנסים לדיון כזה שוב , תתבגרו...