PDA

צפה בגרסא המלאה : אפדרין וצבא

Woofer
17-11-08, 23:11
יש לי בן דוד שנוטל אפדרין ויש לו גיבוש עוד 5 חודשים, מתי הוא צריך להפסיק לנטול לפני הגיבוש של יזההו את זה אצלו בשתן?

YONI
18-11-08, 07:07
הוא צריך לברוח מהארץ מאוחר מידי

Woofer
18-11-08, 13:26
הוא צריך לברוח מהארץ מאוחר מידי

יש מישהו פה שההורים שלו לא מכים אותו בבית שיכול לענות לי על השאלה?

bodysh0p
18-11-08, 18:10
שיילך להתייעצות עים רופא

Pro_XXL_Universe
18-11-08, 18:13
קח אפדרין בצבא כוס אמא שלהם מה קרה?!
אני לקחתי אפדרין בצבא לא עשו לי כלום ולא ראו בבדיקות כלום חלאס לחשוב שאפדרין זה אקסטה:mad:
ואני מדבר איתך בשיא הרצינות אומנם בתוקפנות(כי זה מעצבן כבר השאלות המפגרות האלו) אבל אני רציני.

Woofer
18-11-08, 20:23
קח אפדרין בצבא כוס אמא שלהם מה קרה?!
אני לקחתי אפדרין בצבא לא עשו לי כלום ולא ראו בבדיקות כלום חלאס לחשוב שאפדרין זה אקסטה:mad:
ואני מדבר איתך בשיא הרצינות אומנם בתוקפנות(כי זה מעצבן כבר השאלות המפגרות האלו) אבל אני רציני.

תגיד לי אתה עובר שווץ או משהו?
יש שחקן כדורגל שניתפס לוקח את זה והוא עבר סרט שלם.

זה לא אקסטזי אבל זה חומר ממריץ, ואני לא רוצה שבגיבוש יפסלו אותו ויקחו אותו הביתה..

אני אשמח אם תסביר לי עוד קצת (עם קור רוח הפעם) וגם הסבר קטן על המוצר בלי קשר כי זה נישמע מעניין

Nicolas
18-11-08, 21:56

זה לא אקסטזי אבל זה חומר ממריץ, ואני לא רוצה שבגיבוש יפסלו אותו ויקחו אותו הביתה..

אני אשמח אם תסביר לי עוד קצת (עם קור רוח הפעם) וגם הסבר קטן על המוצר בלי קשר כי זה נישמע מעניין

בבדיקות בצבא בודקים אותך על סמים ולא על חומריים ממריצים, שתדע לך הרבה מאוד חיילים ביחידות מובחרות לוקחים ממריצים

Pro_XXL_Universe
18-11-08, 22:37

בוא אני אגיד לך את זה ככה:
אני בצבא...הייתי בסייקל נורא פשוט של חיטוב
לקחתי פרופיונאט,טי 3,קלן ואפדרין לא עשו לי שוב דבר שם ועברתי את הבדיקות.
בכלל בישראל תפנים את זה לא יתעסקו בזה יותר מדי זה עוד חלק שקשור למודעות של הספורט בארץ...
ובקשר למידע על אפדרין..תנסה לחפש מאמרים שמשה העלה לפה לפני שהוא קיבל באן:( ותיראה מגוון ענק על מידע בקשר לאפדרין.

gilsXM
18-11-08, 22:41
אנ לא מבין למה משה קיבל באן, לבנאדם יש ידע עצוםם פשוט!!!
חבל חבל

hypertrophy
18-11-08, 22:43
טי3 וקלן ביחד?
מה אתה לוויתן?

hypertrophy
18-11-08, 22:44
אנ לא מבין למה משה קיבל באן, לבנאדם יש ידע עצוםם פשוט!!!
חבל חבל

:) תאמין לי שהוא נמצא במקום שכולו טוב :)
מקום שהוא מנצל ת'ידע שלו שצורה טובה

MagneZium
18-11-08, 23:19
אחרי 7 שעות ההשפעה של אפדרין עוברת אחרי סביב ה10 שעות כבר אין בדם זכר לאפדרין

Pro_XXL_Universe
18-11-08, 23:30
טי3 וקלן ביחד?
מה אתה לוויתן?

לא בידיוק ביחד ...אבל באותו סייקל חלוקה שונה פשוט.
ומה הקשר לוויתן?אם זה בקשר לאחוז שומן אז לגוף שלי קשה לשרוף שומן יותר מאשר לאדם ממוצע אם זה דבר חכם לדעתך לעשות או לא זאת דעה שלך כבר.

m0she
18-11-08, 23:36
ובקשר למידע על אפדרין..תנסה לחפש מאמרים שמשה העלה לפה לפני שהוא קיבל באן:( ותיראה מגוון ענק על מידע בקשר לאפדרין.

המאמר הוא של בריאן הייקוק אם אני זוכר נכון, בכל אופן אני תרגמתי אותו ולא משה השני. המאמר הזה לא עלה כאן בפורום כי אסור לדון פה בחומרים האלה.

לנושא:

אני לא חושב שבודקים את זה בצבא. גם אם כן, אני לא חושב שעושים בדיקות שתן בגיבושים לפני הצבא. בכל אופן, כמה ימים לפני שיפסיק, לא ימצאו כלום.

Pro_XXL_Universe
18-11-08, 23:39
המאמר הוא של בריאן הייקוק אם אני זוכר נכון, בכל אופן אני תרגמתי אותו ולא משה השני. המאמר הזה לא עלה כאן בפורום כי אסור לדון פה בחומרים האלה.

לנושא:

אני לא חושב שבודקים את זה בצבא. גם אם כן, אני לא חושב שעושים בדיקות שתן בגיבושים לפני הצבא. בכל אופן, כמה ימים לפני שיפסיק, לא ימצאו כלום.

גם מה שאתה הבאתה מעולה אני זוכר!
אבל משה השני גם הביא עוד כמה דברים מענינים על אפדרין:)

hypertrophy
18-11-08, 23:45
לא בידיוק ביחד ...אבל באותו סייקל חלוקה שונה פשוט.
ומה הקשר לוויתן?אם זה בקשר לאחוז שומן אז לגוף שלי קשה לשרוף שומן יותר מאשר לאדם ממוצע אם זה דבר חכם לדעתך לעשות או לא זאת דעה שלך כבר.

אה חשבתי שביחד בוא זמנית....
אם בחלוקה שונה יענו און אוף אז זה נשמע יותר הגיוני וחכם...
בכל אופן המאמן שלך מבין קצת ותר טוב ממני :)

adimenia
19-11-08, 09:59
אה חשבתי שביחד בוא זמנית....
אם בחלוקה שונה יענו און אוף אז זה נשמע יותר הגיוני וחכם...
בכל אופן המאמן שלך מבין קצת ותר טוב ממני :)

אפשר לקחת t3 ואפדרין ביחד אלה הם חומרים שונים בתחליט ועובדים על רקמות שונות בגוף
אפדרין הוא חומר ממריץ שעובד על קולטנים מסוג בטא ואלפא ואילו t3 זה הורמון בלוטת הטריס
אני לקחתי את שניהם ביחד עם תוצאות טובות מאוד

עכשיו לגבי אפדרין
זמן ה half life של אפדרין הוא -3-6 שעות אבל ישנם תוצאות שמגלות שאריות של אפדרין גם שבועות לאחר השימוש בטח ובטח במינונים שנלקחים על מנת להינות מהיתרונות האתלטיים של אפדרין
לגבי צהל אני לא זוכר מתי שהוא שהייתי בצבא שעשו לנו בידיקות סמים כאלה או אחרות הבדיקות האלה מאוד יקרות ואם איך שהצבא שלנו מתנהל וניראה אני בספק אם יש להם את היכולות לבצע בדיקות כאלה
בכל מקרה אם מישהו מחליט לקחת חומרים אסורים זה על חשבונו

Woofer
19-11-08, 10:36
אפשר לקחת t3 ואפדרין ביחד אלה הם חומרים שונים בתחליט ועובדים על רקמות שונות בגוף
אפדרין הוא חומר ממריץ שעובד על קולטנים מסוג בטא ואלפא ואילו t3 זה הורמון בלוטת הטריס

עכשיו לגבי אפדרין
זמן ה half life של אפדרין הוא -3-6 שעות אבל ישנם תוצאות שמגלות שאריות של אפדרין גם שבועות לאחר השימוש בטח ובטח במינונים שנלקחים על מנת להינות מהיתרונות האתלטיים של אפדרין
לגבי צהל אני לא זוכר מתי שהוא שהייתי בצבא שעשו לנו בידיקות סמים כאלה או אחרות הבדיקות האלה מאוד יקרות ואם איך שהצבא שלנו מתנהל וניראה אני בספק אם יש להם את היכולות לבצע בדיקות כאלה

אני לא חושב שאפשר לקרוא לחומר מסויים אסור כי כמה אנשים טיפשים לקחו מינונים בשמיים ומתו.

אתה יכול לשתות מים כדי לחיות ואתה יכול גם לטבוע, תלוי בך

m0she
19-11-08, 10:36

התכוונת עובדים על רצפטורים שונים. לאותה רקמה יכולים להיות גם רצפטורי אלפא, גם רצפטורי בטא וגם רצפטורים לt3.

אני לא חושב שאפשר לקרוא לחומר מסויים אסור כי כמה אנשים טיפשים לקחו מינונים בשמיים ומתו.

אתה יכול לשתות מים כדי לחיות ואתה יכול גם לטבוע, תלוי בך

אני לא חושב שאתה יודע על מה אתה מדבר

hypertrophy
19-11-08, 11:43

עכשיו לגבי אפדרין

דיברתי על קלנבוטרול וטי 3
ממה שהבנתי ההמלצה היא היא שבועיים כאלו ושבועיים כאלו
יכול להיות שעם טי3 זה לא ככה כי הוא הורמונלי אבל עם הקלן כן צריך לעשות הפסקות ואז מכניסים את הטי3...
תקן אותי אם אני טועה

adimenia
19-11-08, 12:21
דיברתי על קלנבוטרול וטי 3
ממה שהבנתי ההמלצה היא היא שבועיים כאלו ושבועיים כאלו
יכול להיות שעם טי3 זה לא ככה כי הוא הורמונלי אבל עם הקלן כן צריך לעשות הפסקות ואז מכניסים את הטי3...
תקן אותי אם אני טועה

כן אתה צודק שאתה לוקח קלן אתה צריך לקחת אותו שבועיים ואז הפסקה שבועיים כדי לתת לרצפטורים זמן להתאושש ככה אתה ממקסם את היעילות של קלן אותו דבר גם לגבי אפדרין שעובד עם רצפטורים
מסוג אלפא\בטא קלן עובד על רצפטורים מסוג בטא בלבד בגלל זה לא מומלץ לקחת את שנהים ביחד כי הם עובדים על אותם רצפטורים וזה לא יעיל לגבי t3 הדעה הרוווחת היא שאם אתה לוקח t3 לתקופה ארוכה אז תפקוד בלוטת הטריס תפגע ישנם כמה מחקרים ששוללים את הטענה הזאת דרך אגב אני מכיר אישית אנשים שלקחו t3 לתקופה ארוכה (מעל חודש) ותפקוד בלוטת התריס שלהם התאוששה תוך 10 ימים בלי כל בעיה לגבי שניהם ביחד שמע אתה יכול לעשות סייקל של קלן למשך שבועיים
ובאותו זמן לקחת גם t3 ובשבועיים הפסקה מהקלן להמשיך לקחת t3 אין עם זה כל בעיה

משה תודה על התיקון אבל לא ניראה לי שבבלוטת התריס ישנם רצפטורים של בטא\אלפה
אלה אם כן אני טועה אבל נכון ברקמות שונות יכולות להיות אותם רצפטורים

m0she
19-11-08, 12:31
כן אתה צודק שאתה לוקח קלן אתה צריך לקחת אותו שבועיים ואז הפסקה שבועיים כדי לתת לרצפטורים זמן להתאושש ככה אתה ממקסם את היעילות של קלן אותו דבר גם לגבי אפדרין שעובד עם רצפטורים
מסוג אלפא\בטא קלן עובד על רצפטורים מסוג בטא בלבד בגלל זה לא מומלץ לקחת את שנהים ביחד כי הם עובדים על אותם רצפטורים וזה לא יעיל לגבי t3 הדעה הרוווחת היא שאם אתה לוקח t3 לתקופה ארוכה אז תפקוד בלוטת הטריס תפגע ישנם כמה מחקרים ששוללים את הטענה הזאת דרך אגב אני מכיר אישית אנשים שלקחו t3 לתקופה ארוכה (מעל חודש) ותפקוד בלוטת התריס שלהם התאוששה תוך 10 ימים בלי כל בעיה לגבי שניהם ביחד שמע אתה יכול לעשות סייקל של קלן למשך שבועיים
ובאותו זמן לקחת גם t3 ובשבועיים הפסקה מהקלן להמשיך לקחת t3 אין עם זה כל בעיה

משה תודה על התיקון אבל לא ניראה לי שבבלוטת התריס ישנם רצפטורים של בטא\אלפה
אלה אם כן אני טועה אבל נכון ברקמות שונות יכולות להיות אותם רצפטורים

1. לפי מה שכתבת אתה בכלל לא יודע מה זה T3. ההורמון מיוצר בבלוטת התריס אבל פועל על רקמות רבות בגוף ולכן יש לו רצפטורים ברקמות רבות. אדרנלין/נוראדרנלין פועלים גם הם על רקמות רבות ולכן גם הרצפטורים שלהם (אלפא ובטא אדרנרגים) פזורים ברקמות רבות. לכן ברקמות רבות תמצא את שני סוגי הרצפטורים.

2. אפדרין לא דורש הפסקות בתדירות גבוהה בכלל בניגוד לקלן.

3. לא מומלץ לשלב אפדרין וקלן כי זה סוג של overdose, לא כי זה לא יעיל.

4. מאחר ואתה כותב שטויות רבות, אתה גם מוכיח למה אסור לדבר על חומרים אסורים בפורום וגם הזכרת לי שהגיע הזמן לנעול את האשכול.