PDA

צפה בגרסא המלאה : ראוקטן

OverPower
19-11-08, 17:23
שלום ד''ר, מצב האקנה שלי הוא קל, מצב שכביכול לא מצריך שימוש בראוקטן אבל בכל זאת אני רוצה להיות נקי לגמריי ושהם יעלמו לתמיד.

האם העובדה שהמצב שלי קל יותר יתרום למצב? משמע האם אצטרך לקחת פחות מ''ג ביום? האם הטיפול יהיה יותר קצר? האם ההחרפה תהיה יותר עדינה? תודה רבה על העזרה זה מאוד חשוב לי :mushy:

talvolik
19-11-08, 17:41
כן לכל השאלות שלך . לגביי ההחרפה ? לא לכולם בכלל זה קורה .

OverPower
19-11-08, 17:42
כן לכל השאלות שלך . לגביי ההחרפה ? לא לכולם בכלל זה קורה .

תודה רבה על התשובות אחי, אתה גם לקחת? וד''א האם זה יפריע לי פחות באימונים?

NoNaMe0
19-11-08, 17:59
אממ המצב של חבר לךשי היה ממש גרוע והוא לקח המון זמן והמון בכמות עצמה והוא היה מתאמן בשחיה שנה 7
הוא אמר לי שזה הוריד לו את הכושר כימעט כפול שתיים אבל כיוון שהמצב שלך קל אני לא מאמין שזה יקשה עלייך יותר מידיי

megashape
19-11-08, 20:45
תודה רבה על התשובות אחי, אתה גם לקחת? וד''א האם זה יפריע לי פחות באימונים?

היה לי גם די הרבה פצעים, נשאר לי עוד חודש וחצי ככה לקחת, ופעם ב...יש טיפה טיפה כאבים במרפקים, אבל זה אישית לי, זה תלוי לאיך הגוף שלך ייקבל את התרופה...האמת מרוב האנשים ששמעתי שלוקחים זה לא הפריע לאימונים

ד"ר עופר בר
23-11-08, 18:18
שלום ד''ר, מצב האקנה שלי הוא קל, מצב שכביכול לא מצריך שימוש בראוקטן אבל בכל זאת אני רוצה להיות נקי לגמריי ושהם יעלמו לתמיד.

האם העובדה שהמצב שלי קל יותר יתרום למצב? משמע האם אצטרך לקחת פחות מ''ג ביום? האם הטיפול יהיה יותר קצר? האם ההחרפה תהיה יותר עדינה? תודה רבה על העזרה זה מאוד חשוב לי :mushy:

רואקוטן היא תרופה חזקה מאוד לטיפול באקנה.
מומלץ להשתמש בה באקנה בינוני עד קשה,
ורק לאחר שנסיונות טיפוליים אחרים לא צלחו.
אשמח אם תשלח לי תמונה של האקנה, ואוכל לתת לך ייעוץ ראשוני.
בכל מקרה- מתן רואקוטן מוכרח להינתן בהמלצת ובפיקוח רופא עור.

רפואה שלמה.

OverPower
23-11-08, 18:32
רואקוטן היא תרופה חזקה מאוד לטיפול באקנה.
מומלץ להשתמש בה באקנה בינוני עד קשה,
ורק לאחר שנסיונות טיפוליים אחרים לא צלחו.
אשמח אם תשלח לי תמונה של האקנה, ואוכל לתת לך ייעוץ ראשוני.
בכל מקרה- מתן רואקוטן מוכרח להינתן בהמלצת ובפיקוח רופא עור.

רפואה שלמה.

ניסיתי מס' פעמים בטיפולים שונים ושום דבר לא עזר, לגבי תמונה, קצת בעייתי, בכל מקרה האקנה מפריע לי מאוד ואני מעוניין להיפטר מהאקנה לתמיד, יש סיכוי שתוכל לענות על השאלות שרשמתי בתחילת האשכול? תודה רבה על העזרה ד''ר :)

ד"ר עופר בר
23-11-08, 18:40
ניסיתי מס' פעמים בטיפולים שונים ושום דבר לא עזר, לגבי תמונה, קצת בעייתי, בכל מקרה האקנה מפריע לי מאוד ואני מעוניין להיפטר מהאקנה לתמיד, יש סיכוי שתוכל לענות על השאלות שרשמתי בתחילת האשכול? תודה רבה על העזרה ד''ר :)

אילו טיפולים ניסית?
לעיתים אוקסי ואקנהמיצין ורטאויט a אינם מספקים,
ויש לקחת טיפול פומי (דרך הפה) במינוצין לדוגמא.
יש טיפולים אסתטים שיכולים לעזור כגון פילינג, לייזר ועוד.
ללא תמונה לא אוכל לראות עד כמה חמורה הבעיה,
ובכל מקרה מומלץ לפנות לרופא עור.
אינני יכול להמליץ על מינונים וכו' כי לא בדקתי אותך.

רפואה שלמה.

OverPower
23-11-08, 18:55
אילו טיפולים ניסית?
לעיתים אוקסי ואקנהמיצין ורטאויט a אינם מספקים,
ויש לקחת טיפול פומי (דרך הפה) במינוצין לדוגמא.
יש טיפולים אסתטים שיכולים לעזור כגון פילינג, לייזר ועוד.
ללא תמונה לא אוכל לראות עד כמה חמורה הבעיה,
ובכל מקרה מומלץ לפנות לרופא עור.
אינני יכול להמליץ על מינונים וכו' כי לא בדקתי אותך.

רפואה שלמה.

ניסיתי מס' משחות ולאחר שהם לא עזרו, ניסיתי את כדורי האנטיביוטיקה טבע ציקלין (שאני עדיין לוקח) שהראו תוצאות, אך לא מספקות לדעתי. תוכל להרחיב על טיפול פילינג? כמדומני טיפולי כמו פילינג ולייזר הם מאוד יקרים ואני חושש כי איני יכול להרשות לעצמי הוצאה כזאת.

ד"ר עופר בר
23-11-08, 19:02
ניסיתי מס' משחות ולאחר שהם לא עזרו, ניסיתי את כדורי האנטיביוטיקה טבע ציקלין (שאני עדיין לוקח) שהראו תוצאות, אך לא מספקות לדעתי. תוכל להרחיב על טיפול פילינג? כמדומני טיפולי כמו פילינג ולייזר הם מאוד יקרים ואני חושש כי איני יכול להרשות לעצמי הוצאה כזאת.

טבעציקלין זה השם המסחרי למינוציקלין (מינוצין).
יש לקחת את הטיפול מס' חודשים, ותחת בקרת רופא.
פילינג-יש שטחי, בינוני ועמוק.
פילינג שטחי מתאים לאקנה קל ונעשה ע"י קוסמטיקאית.
פילינגים עמוקים יותר נעשים ע"י רופא.
יש פילינג כימי וע"י לייזר.
בהקשר למחירים-
התחרות בין רופאים (וביניהם שרלטנים שאינם רופאים) רבה מאוד,
והשוק הזה מגלגל מיליארדים מדי שנה.
אתה מוזמן לעשות סקר שווקים, לשאול חברים וכו',
וכך לבחור מטפל ראוי.

בהצלחה!

OverPower
27-11-08, 20:58
טבעציקלין זה השם המסחרי למינוציקלין (מינוצין).
יש לקחת את הטיפול מס' חודשים, ותחת בקרת רופא.
פילינג-יש שטחי, בינוני ועמוק.
פילינג שטחי מתאים לאקנה קל ונעשה ע"י קוסמטיקאית.
פילינגים עמוקים יותר נעשים ע"י רופא.
יש פילינג כימי וע"י לייזר.
בהקשר למחירים-
התחרות בין רופאים (וביניהם שרלטנים שאינם רופאים) רבה מאוד,
והשוק הזה מגלגל מיליארדים מדי שנה.
אתה מוזמן לעשות סקר שווקים, לשאול חברים וכו',
וכך לבחור מטפל ראוי.

בהצלחה!

ד''ר התייעצתי עם רופא העור שלי והוא אמר שבגלל שהמצב שלי לא קשה הוא לא ייתן לי ראוקטן, אלא אני אמשיך עם הטבע ציקלין לעוד תקופה, כמו כן הוא אמר שאסור לי לעשות כל טיפול פילינג עד שהאקנה יעבור לגמריי (והרי שהוא לא עובר מהטבע ציקלין אז רק עד שהוא יעבור בצורה טבעית שזה יכול להיות בגיל 20+), בנוסף לכך שאלתי אותו אם הוא יכול להמליץ לי על משחה שמעלימה את הכתמים האדומים שנוצרו מהאקנה והוא אמר שגם את במשחות כאלה או אחרות אסור להשתמש עד אחריי שהאקנה עובר לגמריי. אני מאוד מתוסכל ומבולבול, רציתי לשאול אם דבריו נכונים והאם זה יהיה צד נבון מבחינתי להחליף רופא? תודה על העזרה :rolleyes:

OverPower
05-12-08, 17:54
ד''ר? :O

ד"ר עופר בר
05-12-08, 17:58
ד''ר התייעצתי עם רופא העור שלי והוא אמר שבגלל שהמצב שלי לא קשה הוא לא ייתן לי ראוקטן, אלא אני אמשיך עם הטבע ציקלין לעוד תקופה, כמו כן הוא אמר שאסור לי לעשות כל טיפול פילינג עד שהאקנה יעבור לגמריי (והרי שהוא לא עובר מהטבע ציקלין אז רק עד שהוא יעבור בצורה טבעית שזה יכול להיות בגיל 20+), בנוסף לכך שאלתי אותו אם הוא יכול להמליץ לי על משחה שמעלימה את הכתמים האדומים שנוצרו מהאקנה והוא אמר שגם את במשחות כאלה או אחרות אסור להשתמש עד אחריי שהאקנה עובר לגמריי. אני מאוד מתוסכל ומבולבול, רציתי לשאול אם דבריו נכונים והאם זה יהיה צד נבון מבחינתי להחליף רופא? תודה על העזרה :rolleyes:

כל רופא רואה את הבעיה מנקודת מבטו.
אם פנית לרופא עור, הרי שהוא מומחה במחלות עור.
הייתי מציע לך להסתמך על דבריו,
כמי שבדק אותך.
אם אינך מאמין לדבריו-
אתה רשאי לבקש חוות דעת נוספת (חוק זכויות החולה).

רפואה שלמה.

OverPower
05-12-08, 23:35
תודה רבה ד''ר רק שאלה אחרונה יש לי, בשביל לקחת רואקוטן אחד ההורים צריכים לבוא איתי או משהו? מישהו יודע?

ד"ר עופר בר
10-12-08, 15:43
תודה רבה ד''ר רק שאלה אחרונה יש לי, בשביל לקחת רואקוטן אחד ההורים צריכים לבוא איתי או משהו? מישהו יודע?

אני לא בטוח.
אני חושב שניתן לקבל מרשם גם ללא ההורים.
כדאי לברר עם רופא העור שלך.

רפואה שלמה.