PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקה של iss

Tnavon
19-09-06, 14:00
שלום לכם

היום הייתי במכון פגשתי איזה מישהו שמוכר אבקות iss
רציתי לדעת עם מישהו ניסה את האבקה הזאת אז שיגיד איך היא

תודה

ShaI^MymoN
19-09-06, 14:29
אני ניסיתי אחלה אבקה שבעולם ויש לה תטעם הכי טעים שטעמתי בעולם תקנה תiss קרם עוגיות
ואם אתה צריך גיינר אז תקנה תגיינר קרם עוגיות זה משהו מפחיד טעם באמת באמת טעים כמו גלידת וניל עוגיות אם אתה מכיר

Ori-Silver
19-09-06, 14:41
חרא אבקה רק 66 אחוז חלבון לעומת אופטימום שזה 81 אחוז וחוץ מזה האבקה מפוצצת פחממות יחסית לאופטימום

ShaI^MymoN
19-09-06, 14:46
באחוז חלבון אתה אולי צודק אבל יש בה יותר חומצות אמינו וbcaa אחלה אבקה אחי
ובקשר לפחממות הגוף צריך תסוכרים האלה אחרי האימון ככה שזה לא כלכך משנה

powerhouse#1
19-09-06, 15:39
תיקון - אופטימום החדש זה 82 אחוז חלבון - אין בכלל מה להשוות . בגיינר של אופטימום יש יותר חלבון מהחלבון של ISS :cry_1:

THE_JUGGERNAUT
19-09-06, 16:22
חרא אבקה רק 66 אחוז חלבון לעומת אופטימום שזה 81 אחוז וחוץ מזה האבקה מפוצצת פחממות יחסית לאופטימום

66 אחוז?!?!?! WTF?? מה הפלא שהיא כ"כ טעימה כמו ששי אומר

ShaI^MymoN
19-09-06, 16:48
זה לא משנה אחי זה שטויות יש לה מלא חומצות אמינו וbcaa ומלא שטויות כאלה
האחוז חלבון הם אחוזי חלבון לכף באופטימומ במקרה יש הכי הרבה כי יש להם 24 אבל זה שטויות בטחלס בקיצור אני הולך לעשות קניות שאני אחזור נדבר :]

Psychopath
19-09-06, 17:11
אין כמו אוכל מוצק
התוספים האלה טובים לספק או למי שמוכר אותם.
איזה מאמן כושר אחד הסביר לי הרבה על התוספים השונים והוא אמר לי (בתור אחד שהשתמש בהם 3 שנים) שהתוספים האלה לא עוזרים בכלום והכל חרא, הוא המליץ לי על אורז מלא וטונה לאחר האימון.... הוא עצמו יש לו יד 49 קרה והוא בענף הזה כבר 7 שנים ויש לו גם הסמכה לאמן קטינים ורישיון גם בחול ... בקיצור הוא נראה לי מבין ואני וויתרתי על Iss ועל שאר חברות בכלל

BiZzz
19-09-06, 17:18
"איזה מאמן כושר אחד הסביר לי הרבה על התוספים השונים והוא אמר לי (בתור אחד שהשתמש בהם 3 שנים) שהתוספים האלה לא עוזרים בכלום והכל חרא"

אז למה הוא משתמש?

Psychopath
19-09-06, 17:50
הוא לא משתמש.. הוא השתמש במשך 3 שנים והבין על בשרו שזה סתם גימיק
הוא אמר שקריאטין עזר לו קצת

igorek
19-09-06, 17:54
הוא לא משתמש.. הוא השתמש במשך 3 שנים והבין על בשרו שזה סתם גימיק
הוא אמר שקריאטין עזר לו קצת
ומה בדיוק אמור להיות ההבדל בין שימוש באבקות לטונה?
זה בשביל נוחות, בטח שהוא לא ראה מזה תוצאות כי הוא לא היה אמור לראות מזה תוצאות.

kobi17
19-09-06, 18:32

בדיוק

Psychopath
19-09-06, 19:37

הוא אמר לי לא לקחת את זה . הוא אמר שזה טוב רק לספק ולא לצרכן.
הוא אמר שאין תחליף למזון מוצק, ולארוחה של אחרי אימון טונה עם אורז מלא יהיה טוב.

Shlomik
19-09-06, 20:25
הוא אמר לי לא לקחת את זה . הוא אמר שזה טוב רק לספק ולא לצרכן.
הוא אמר שאין תחליף למזון מוצק, ולארוחה של אחרי אימון טונה עם אורז מלא יהיה טוב. אורז מלא אחרי אימון?!
זה אחת ההצעות הכי מזורות ששמעתי הרי ידוע שחשוב להקפיץ את רמות האינסולין אחרי אימון ומלות את מאגרי הגליקוגן ובגלל זה צריך פחמימות פשוטות אחרי אימון (עם עדיפות גדולה לגלוקוז) ואורז מלא לא ממש אידאלי לביצוע המשימה.
חוץ מזה שזה נכון שמזון מוצק רוב הזמן יהיה עדיף אבל יש מצבים שונים (בדרך כלל באזור האימון ובלילה) שבהם נעדיף מזון נוזלי על מוצק מסיבות שונות.

Psychopath
19-09-06, 20:36
הבנאדם הזה לא נשמע לי טיפש, ולא נראה לי ילד .
אמרתי לו שאני אוכל גם סוכר ענבים והוא אמר שזה טוב מאוד.

BiZzz
19-09-06, 20:42
התחום הזה הוא לא מתמטיקה ולא פיזיקהזה לא מדע מדוייק יש כל מני דעות...אתה צריך לאמץ ת'דעה שהכי נראת לך והכי נמצאה מוכחת לדעתך..

power_hour
19-09-06, 21:14
האבקה הכי טעימה שטעמתי-וטעמתי כבר מספר לא מבוטל.יש לי בטעם קרם עוגיות-סוף הדרך!!!
נכון יש בזה פחות חלבון ממרבית האבקות שבשוק (22 גרם חלבון),אך עם הרכב חומצות האמינו הגבוה ביותר.
מומלץ בחום!!!
ד"א בסקופ (מנת הגשה) יש 32 גרם,כאשר ברוב אבקות החלבון יש 28 גרם,אך בכל המארז יש 72 מנות הגשה (בדומה לשאר אבקות החלבון)

mx 5
19-09-06, 22:52
האבקה הכי טעימה שטעמתי-וטעמתי כבר מספר לא מבוטל.יש לי בטעם קרם עוגיות-סוף הדרך!!!
נכון יש בזה פחות חלבון ממרבית האבקות שבשוק (22 גרם חלבון),אך עם הרכב חומצות האמינו הגבוה ביותר.
מומלץ בחום!!!
ד"א בסקופ (מנת הגשה) יש 32 גרם,כאשר ברוב אבקות החלבון יש 28 גרם,אך בכל המארז יש 72 מנות הגשה (בדומה לשאר אבקות החלבון)
כל מילה בסלע...
מחזק

ofir_co
20-09-06, 22:36
קיבלתי אותה היום - והטעם די טוב אבל ביחד עם הסוכר ענבים זה יוצא ממש ממש מתוק
וקשה לשתות את זה
עדיף לערבב עם מים או עם חלב? (200 מ"ל?)