PDA

צפה בגרסא המלאה : פירוק שריר אחרי שעה וחצי אימון

Woofer
20-11-08, 20:18
שעה וחצי אנרובי או זה כולל גם אירובי?

ז''א אם אני יעשה אימון של שעה וחצי אנרובי (מה שצריך) ועוד חצי שעה ריצה אני לא יגיע לפירוק שריר? (אפילו שארובי מפרק שריר אבל לא לזה התכוונתי).

תודה

Woofer
20-11-08, 20:19
כאילו אז צריך בשעה וחצי להספיק הכל? (אנרובי + אירובי?)

freepsider
20-11-08, 20:37
יספיק לך שעה אנאירובי.
חצי שעה אירובי.

תעשה אנאירובי על משקלים מקסימלים.
תצא שחוט סחוט וטרי.

the animal
20-11-08, 21:10
האימון הכולל לא אמור לעבור את השעה וחצי

הכריש בקרייסלר
20-11-08, 22:38
האימון הכולל לא אמור לעבור את השעה וחצי

אפשר להתאמן שעה וחצי אנאירובי ואחרי זה לעשות אירובי כמה שרוצים האימון הכולל יכול להגיע גם לשלוש שעות.

the animal
20-11-08, 22:49
אפשר להתאמן שעה וחצי אנאירובי ואחרי זה לעשות אירובי כמה שרוצים האימון הכולל יכול להגיע גם לשלוש שעות.

בתנאי שאתה אוכל בינהם... וגם לא לאורך זמן, אתה תגיע לאימון יתר מהר מאוד ככה... וגם, למה שעה וחצי אנאירובי?!

הכריש בקרייסלר
20-11-08, 23:32
בתנאי שאתה אוכל בינהם... וגם לא לאורך זמן, אתה תגיע לאימון יתר מהר מאוד ככה... וגם, למה שעה וחצי אנאירובי?!

אם אתה אוכל מסודר במהלך כל היום ובמיוחד לפני האימון אז אתה יכול להתפנק לך באימון "ארוך" כמו שעה וחצי,ובקשר לשאלה שלך בטח התכוונת "למה לעשות שעה וחצי אימון אירובי?" אז זהו שאין סיבה אני סתם הבאתי דוגמא.

the animal
21-11-08, 07:39
אם אתה אוכל מסודר במהלך כל היום ובמיוחד לפני האימון אז אתה יכול להתפנק לך באימון "ארוך" כמו שעה וחצי,ובקשר לשאלה שלך בטח התכוונת "למה לעשות שעה וחצי אימון אירובי?" אז זהו שאין סיבה אני סתם הבאתי דוגמא.

לא... אני התכוונתי לאימון אנאירובי.... בטח כשמשך הזמן האופטימלי הוא שעה, ואין סיבה לעבור אותו