PDA

צפה בגרסא המלאה : מאמר חדש באתר : הורמונים אנבוליים-מאת משה

עלוש
20-11-08, 22:23
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1341&CategoryID=82

BlueNinja
20-11-08, 22:46
מאמר מעולה, קיבלתי הרבה מאוד ידע באמת !

the animal
20-11-08, 22:49
כל מאמר שהוא כותב אני צריך לקרוא כל פסקה 3 פעמים כדי להבין חח
אבל באמת אחלה מאמר

Masquerade
20-11-08, 23:00
איזה כיף שמאכילים אותנו בכפית מה שלומדים וחוקרים שנים.
תודה רבה משה.

Bono
20-11-08, 23:03
משה מלך ישראל(בודי):clap:

m0she
20-11-08, 23:55
לא ראיתי שכבר פתחו פוסט

תודה על הפרגון חבר'ה

Pro_XXL_Universe
21-11-08, 02:34
לא ראיתי שכבר פתחו פוסט

תודה על הפרגון חבר'ה

מעולה מעולה!
בונא זה קצת מלחיץ תאמת שטסטוסטרון מעודד השמנה ביטנית..אבל עולים נקי כמה שיותר אין ברירה:cool:

hypertrophy
21-11-08, 02:37
מעולה מעולה!
בונא זה קצת מלחיץ תאמת שטסטוסטרון מעודד השמנה ביטנית..אבל עולים נקי כמה שיותר אין ברירה:cool:

חחחחחחחחחחחח לא קצת מאוחר מידי להבהל מזה?!

Pro_XXL_Universe
21-11-08, 02:38
חחחחחחחחחחחח לא קצת מאוחר מידי להבהל מזה?!

חחחחחחחחחחחחח יבן **** חחחחח:cool:
דווקא הפעם עליתי נקי ואני קצת מחטב עכשיו האמת:winked:

hypertrophy
21-11-08, 02:42
:):):):) נקי מאיזו בחינה?של שומן?
אני בקושי מצליח לעלות ככה....אני משמין מכל גרם פחמימה שנכנסת לי לגוף אז מצאתי שיטה...הבעיה היא שעד שעליתי על השיטה הזאת כבר צברתי קצת....אולי אחטב קצת ואז אמשיך במאסה כוסאומו הבודי טייפ הזה!
גנים כורדים מרגיזים!

m0she
21-11-08, 03:10
מעולה מעולה!

זה לא גורם להשמנה, רק מכוון לשם את השומן במידה וצריך לאגור. בכל אופן לגברים יש השמנה בטנית, אני לא מאמין שהתרופות מהוטרינר ישנו את זה בצורה משמעותית :tongue:

bodybuilding4everr
21-11-08, 12:16
חחח^

מידע דיי ברור אך תודה בכל זאת
מה כןן תמיד אשמח לשמוע על כל המינונים המומלצים וכל "החשבון" הקשה. Xd

m0she
21-11-08, 12:30
תעשה קורס בפרמקולוגיה, תשמע מה שאתה צריך

adimenia
21-11-08, 12:57
מאמר אינפורמטיבי וכמו שנאמר בגלל מחסור במחקרים החוקרים את השפעות החומרים האלה במינונים שספורטאים לוקחים אותם תופעות הלוואי כמו הגדלה של הלב ועליה בכולסטרול הרע הם בגדר הנחה כמו כן האמונה שטסטוסטרון ותוצרי הלוואי שלו גורמים ל roid rage הם קישקוש גמור הדבר לא הוכח מעולם והתנהגות אגרסיבית היא עניין של אופי בן אדם אלים בטבעו שלוקח סטרואידים ישאר אלים מטבעו ההשפעהה אולי תוגבר אבל לרמוז שסטרואידים יהפכו אותך לאלים לדעתי זה שטויות כמו כן תופעות לוואי הנדרוגניות משתנים מאדם לאדם יש אנשים שיותר רגישים אליהם מאחרים
היה נחמד אם היו מוזכרים המינונים שמהם ניתן להפיק את ההשפעות האנבוליות מהחומרים המוזכרים בכתבה לפי מה שקראתי המינונים של GH שמהם אפשר להפיק את ההשפעות האנבוליות (מסת שריר נקי ושריפת שומן לדוגמא) הם 5-7 IU ליום מעבר לקח יש סכנה להתעבות העצמות וגדילה של האיברים הפנימיים

כל הכבוד מאמר מעניין על נושא מעניין עוד יותר

m0she
21-11-08, 13:22
adimenia, אתה מצליח להוכיח את הבורות שלך כל פעם מחדש, אני ממליץ לך להפסיק להתעסק עם חומרים.

ראשית, עליה בכולסטרול הרע זה משהו שקל מאוד להראות ולהוכיח והוא אכן מוכח. כנ"ל לגבי הגדלת הלב - אני לא המצאתי את הדברים האלה, הוצאתי אותם מספרות מקצועית. אם היית קורא את הרפרנסים (כמו שאני קראתי לפני שכתבתי את המאמר) היית יכול לקרוא גם על Roid rage בספר פסיכיאטריה של צדוק וקפלן, שזה הספר פסיכיאטריה הכי מהימן בעולם ולומדים איתו להתמחות בפסיכיאטריה בכל מקום. אבל אתה רוצה להמשיך להאמן ששום דבר לא מסוכן והכל בסדר, אז שיהיה לך בכיף.

שנית, כמובן שלא רשמתי מינונים. קודם כל כי האתר לא מעודד שימוש בחומרים אסורים. חוץ מזה, אני לא יכול להרשות לעצמי שמישהו שלא מבין מהחיים שלו יקרא את המאמר וילך לעשות סייקל.

SIMAO
21-11-08, 13:49
קראתי והשכלתי..
תודה רבה!.