PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לnano vapor וקריאטין

Locke
22-11-08, 11:59
האם אפשר לשלב ולקחת לפני אימון נאנו ואפור ביחד עם קריאטין?
או שבנאנו ואפור כבר יש קריאטין?
אני פשוט הולך להזמין אותו, ויש לי עוד חבילה של קריאטין אופטימום מונו.
ואם כבר אני באותו נושא, חשבתי לשלב את כל זה עם cellmas מיד אחרי האימון מה אתם אומרים?

או שיש לי עוד אופציה.
ממה שקראתי בפורומים של BB.COM אז הבנתי שאחד השילובים היותר טובים זה nano vapor+anabolic halo+mag, מה אתם חושבים על זה?

BENQ
22-11-08, 12:03
אחי הנענו ווא]ור זה המוצר האחרון שהייתי ממליץ לכל אחד.... שמעתי עליו תגובות ממש רעות מ99 אחוז מאלה שניסו אותו.. זה מוצר פרסומת תזמין נו אקספלוד אותו מחיר הרבה יותר תפוקה... וכן אתה יכולה לשלב אתזה..
נגיד לפני אימון לקחת הנו אקספלוד אחרי האימון סל מס... ובבוקר על בטן ריקה קריאטין... אני מכיר מישהו שעשה משהו דומה... עבד יופי... ועוד מוצר שלא כדי לקנות זה אנאבוליק האלו הזה כי מתאמן ממוצע פשוט לא ירגיש אותו...

Locke
22-11-08, 12:25
אז זהו אחי שהיום בדיוק אני הולך לסיים את הקופסא השניה של הno-xplode, ואני דווקא ההפך שמעתי וקראתי דברים יותר טובים על הnano-vapor, למרות שאני מסכים אתך בקשר לזה שno-xplode זה אחלה דבר, זה נותן פאמפ מטורף וריכוז מטורף בזמן האימון, אבל הבעיה היא שהמוצר נחלש עם הזמן כל פעם שאתה משתמש בו יותר ויותר, אתה עדיין מרגיש אותו, אבל הרבה הרבה פחות...

haas
22-11-08, 12:57
אחד המרכיבים בנאנו ואפור הוא קריאטין מונו אז אני לא בטוח שיש צורך לשלב ביניהם ...

ותעשה לעצמך טובה ותמנע מלהזמין את הזבל הזה. באמת שאתה הולך להצטער על הרגע ששילמת על זה..

Locke
22-11-08, 15:08
אוקיי, אז על איזה מוצרים לפני ואחרי אימון אתם ממליצים.
תנו שילובים טובים של כמה מוצרים ביחד, כי אני הולך לעשות וואחד הזמנה בקרוב, אז אני מחפש מה לדחוף לשם.

Locke
22-11-08, 15:41
חחח אחי ברגע שאמרת six pack קנית אותי, מה גם שאם אתה השתמשת בזה, ובתמונה רואים שאתה קרנף, ואתה אומר שזה טוב, אז זה לפחות שווה ניסיון, אולי זה לא ישפיע עליי, אבל שווה לנסות, מה שבטוח זה רק יכול להועיל:)
אוקיי אז נלך על nano vapr, עכשיו לשלב את זה עם משהו? כמו קריאטין לפני ואחרי אימון?

Locke
22-11-08, 15:56
סבבה זה מה שאני אעשה באמת, זה גם יחסוך לי קצת כסף על מוצרים אחרים שרציתי לקנות כי יש לי עוד חבילה של אופטימום מונו בבית.

haas
22-11-08, 17:00
חחח אחי ברגע שאמרת six pack קנית אותי, מה גם שאם אתה השתמשת בזה, ובתמונה רואים שאתה קרנף, ואתה אומר שזה טוב, אז זה לפחות שווה ניסיון, אולי זה לא ישפיע עליי, אבל שווה לנסות, מה שבטוח זה רק יכול להועיל:)
אוקיי אז נלך על nano vapr, עכשיו לשלב את זה עם משהו? כמו קריאטין לפני ואחרי אימון?

רק לידע כללי אלון השתמש בזה ואמר שזה לא משתלם ... וזה שאלון נראה כמו שהוא נראה או זה שמאסל פרו נראה כמו שהוא נראה זה ממש לא מהנאנו חאפר הזה תאמין לי..

אבל אם אתה בכל זאת מתעקש לזרוק את הכסף שלך לפח אז אני כבר ממליץ לך מעכשיו שבאימון הראשון שלך עם הנאנו תוריד משקלי עבודה כי אתה פשוט הולך להרגיש סחרחורות מהחרא הזה ככה שזה יהיה מסוכן אם אתה תעבוד עם משקלים כבדים שאתה בדרכ עובד איתם..
מניסיון אישי ומר