PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי סחרחורת\כאבי ראש בזמן ביצוע פעילות אירובית

doldol360
01-12-08, 20:20
שלום דוקטור.
היום רצתי בהליכון 45 דקות (לא את הכל ריצה ברצף כמובן) ובערך באמצע של הפעילות הרגשתי כאב ראש מוזר, כמו מין התחלה של סחרחורת (אף פעם לא הייתה לי סחרחורת אז אני לא יודע אם זה בדיוק זה) וזה עבר בערך אחרי 2-3 דקות.
כשחזרתי הביתה בכלל שחכתי מזה. כשישבתי עם הראש כלפי מטה (מסתכל על הרצפה) ההרגשה הזו חזרה והיא הייתה יותר חזקה ונמשכה כמה שניות (בין חצי דקה לדקה בערך), ולא רק זה זה קרה פעמיים כאליו עבר ל3 דקות וחזר שוב לכמה שניות.

יש לציין שאני לא מרבה לבצע פעיליות אירוביות אך בפעמים שאני כן מבצע מעולם לא קרה לי דבר כזה או משהו דומה.

הפעילות האירובית של היום היתה בעצימות יחסית גבוה עבורי, ברמה יותר גבוהה מזו שאני רגיל.

עוד דבר חשוב הוא שאני בתפריט מופחת פחמימות (אני בחיטוב), אבל אכלתי לפני שהפעם השנייה קרתה, בערך שעה וחצי - שעתיים לפני, וגם פני הראשונה כשעה לפני הפעילות.

תודה מראש :)

adilevy
01-12-08, 22:15
You need to check your blood -pressure at rest and then after a work out..

iGotMilk
02-12-08, 15:24
מנסיון שלי כאבי ראש וסחרחורות מופיעים די הרבה כשלא אוכלים הרבה פחמימות.. אני מקווה שלפחות אתה אוכל מספיק שומנים כדי שהגוף יוכל לייצר אנרגיה מעוד מקור חוץ מהחלבונים(זה בדיוק מה שאנחנו לא רוצים שהוא יעשה הרי..)

חוץ מזה תדאג לשתות הרבה מים ותנסה לאכול חצי שעה - שעה לפני האימון.

doldol360
02-12-08, 18:53
אני אוכל שעה לפני האימון 100 ג' אורז + 200-300 ג' של בשר כלשהו (חזה עוף\דגים\קציצות וכו')
ושותה מלא מים.
סבבה היום זה עבר נראה מחר עוד פעם בריצה.
תודה לכולם אבל אם אפשר תשובה של הדוקטור זה יהיה נחמד :)

ד"ר עופר בר
05-12-08, 18:12
שלום דוקטור.
היום רצתי בהליכון 45 דקות (לא את הכל ריצה ברצף כמובן) ובערך באמצע של הפעילות הרגשתי כאב ראש מוזר, כמו מין התחלה של סחרחורת (אף פעם לא הייתה לי סחרחורת אז אני לא יודע אם זה בדיוק זה) וזה עבר בערך אחרי 2-3 דקות.
כשחזרתי הביתה בכלל שחכתי מזה. כשישבתי עם הראש כלפי מטה (מסתכל על הרצפה) ההרגשה הזו חזרה והיא הייתה יותר חזקה ונמשכה כמה שניות (בין חצי דקה לדקה בערך), ולא רק זה זה קרה פעמיים כאליו עבר ל3 דקות וחזר שוב לכמה שניות.

יש לציין שאני לא מרבה לבצע פעיליות אירוביות אך בפעמים שאני כן מבצע מעולם לא קרה לי דבר כזה או משהו דומה.

הפעילות האירובית של היום היתה בעצימות יחסית גבוה עבורי, ברמה יותר גבוהה מזו שאני רגיל.

עוד דבר חשוב הוא שאני בתפריט מופחת פחמימות (אני בחיטוב), אבל אכלתי לפני שהפעם השנייה קרתה, בערך שעה וחצי - שעתיים לפני, וגם פני הראשונה כשעה לפני הפעילות.

תודה מראש :)

לא נראה שיש סיבה לדאגה.
חסרים לי פרטים אנמנסטים על מנת לעזור לך.
האם עדיין כואב הראש לאחר פעילות אירובית?
אם לא- מדובר באירוע בודד שאין לייחס לו חשיבות.
אם הכאב חוזר על עצמו- מומלץ בחום להיבדק ע"י רופא.

רפואה שלמה.

doldol360
05-12-08, 23:07
לא נראה שיש סיבה לדאגה.
חסרים לי פרטים אנמנסטים על מנת לעזור לך.
האם עדיין כואב הראש לאחר פעילות אירובית?
אם לא- מדובר באירוע בודד שאין לייחס לו חשיבות.
אם הכאב חוזר על עצמו- מומלץ בחום להיבדק ע"י רופא.

רפואה שלמה.

כבר עשיתי 2 פעמים ריצות מאז וזה לא חזר.
תודה דוקטור אבל אולי בכל זאת אני יעשה בדיקת לחץ דם כדי להיות בטוח ב100%.

ד"ר עופר בר
10-12-08, 15:45
כבר עשיתי 2 פעמים ריצות מאז וזה לא חזר.
תודה דוקטור אבל אולי בכל זאת אני יעשה בדיקת לחץ דם כדי להיות בטוח ב100%.

עשית שתי ריצות וזה לא חזר.
זה סימן פרוגנוסטי חיובי.
אין צורך לבצע בדיקת לחץ דם כרגע.

רפואה שלמה.