PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה סיוט , כל ההשקעה הלכה לפח:(

haas
08-12-08, 00:32
גילו אצלי את מחלת הנשיקה מה שאומר שאסור לי להתאמן עד שאני אבריא לגמרי, עניין שנע בין חודש לחצי שנה...השקעתי כמו מטורף בחודשים האחרונים והגעתי בשיא ל73 קילו כשנקודת ההתחלה שלי הייתה 58 לפני כ4 וחצי חודשים...אבל הגוף בוגד בי עכשיו וכבר הספקתי לרדת 3 קילו , אין חשק להכניס פירור של אוכל לפה, כל מאכל גורם לי לבחילה , בחדר כושר אני מנסה לדחוק מוט אולימפי ויש לי רעידות בכל הגוף, בקיצור כל גרם שריר שעבדתי בשבילו כמו מטורף ילך לזבל . דיכאון מטורף:\
זהו, פרקתי..

תהיו בריאים אנשים, זה הכי חשוב.

Bodybuilder
08-12-08, 00:33
מחלת הנשיקה חחחחחחחחחח, אתה רציני ?

זאת בדיחה נכון ?

haas
08-12-08, 00:37
למה בדיחה? אני כבר שבועיים מסתובב עם עייפות וחוסר תאבון מטורפים, עשיתי בדיקות דם לפני כמה ימים והרופא אמר שלפיהן יש לי מחלת הנשיקה...האמת שלא ידעתי מה זה לפני זה, אבל הרופא הסביר לי שזה יכול להמשך עד חצי שנה, זה מדבק, ואסור להתאמן בזמן הזה כדי לתת לגוף להרפא . סיוט:(

Bodybuilder
08-12-08, 00:43
טוב..... חשבתי אתה צוחק ...
מה זאת אומרת מחלת הנשיקה ?? פעם ראשונה שאני שומע על זה וזה די מוזר לי ...
התנשקת עם ז**ה ונדבקת במחלה כלשהי ? או שלחמלה עצמה קוראים "מחלת הנשיקה" ???
אני הולך להריץ חיפוש בגוגל o_O
ה' ישמור, נראה לי במאה ה 21 כבר בנוסף לקונדום על ה*ין צריך לשים נעילון על הראש לפני נשיקות, לא מתקרב יותר לבנות עד שאני חוקר את העניין $%$#^%$#^%#^%$&^*&

haas
08-12-08, 00:44
בבקשה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3428089,00.html

Bodybuilder
08-12-08, 00:47
תודה, אני קורא..

SiX PACK
08-12-08, 00:49
לא נורא, אתה תצא מזה כמו גדול... בוא נגיד ככה, אתה תצא מזה אם תרצה או לא..
ותחזור טוב לאימונים, יש לך גנטיקה כל כך טובה שאתה תחזור לשיא במהירות האור, אל תתייאש.

אבל בתקופה הזו אני ממליץ לך לשכוח מהאימונים לגמריי, לשכוח מהגוף, להתעסק בדברים אחרים ולנסות כמה שיותר להנות מהחיים.

אני מדבר מנסיון גם אני עברתי את המחלה הזאת, אני מאחל לך רפואה שלמה זה יעבור לא נורא..

Bodybuilder
08-12-08, 00:54
קראתי הכול - הרסתי לעצמי את מצב הרוח לחודש שלם לפחות
מזה החרא הזה לעזאזל, מאיזה כוכב זה נפל עלינו ?!..

לא בא לי לצאת מהבית יותר ...

החלמה מהירה גבר, ואל תשכך מאמצעי מניעה להבא...

haas
08-12-08, 00:55
אני באמת אשכח מהאימונים , גם אם אני ארצה וגם אם לא למה אין לי כוחות אפילו לקום עכשיו מהכיסא, שלא נדבר על ללכת עד למכון ולהתאמן...
תודה רבה על החיזוק אלון

Bar's
08-12-08, 00:57
לא נורא גבר לכולם יש נפילות ועליות בחיים. תיהיה שמח שזאת נפילה בשבילך, אתה לא רוצה לדעת איזה נפילות יש לאנשים בתחום.
גם אל תשכח את זיכרון השריר.. אתה תעלה הכל בחזרה יחסית מהר.
העיקר שתיהיה לנו בריא :)

haas
08-12-08, 00:58
קראתי הכול - הרסתי לעצמי את מצב הרוח לחודש שלם לפחות
מזה החרא הזה לעזאזל, מאיזה כוכב זה נפל עלינו ?!..

לא בא לי לצאת מהבית יותר ...

החלמה מהירה גבר, ואל תשכך מאמצעי מניעה להבא...

לא נורא גבר לכולם יש נפילות ועליות בחיים. תיהיה שמח שזאת נפילה בשבילך, אתה לא רוצה לדעת איזה נפילות יש לאנשים בתחום.
גם אל תשכח את זיכרון השריר.. אתה תעלה הכל בחזרה יחסית מהר.
העיקר שתיהיה לנו בריא :)

תודה אחים

senate
08-12-08, 01:50
Bodybuilder (http://www.israelbody.com/member.php?u=13196) - סייג לחכמה - שתיקה, קודם כל אל תגיב בכזו פזיזיות שאתה בכלל לא יודע על מה מדובר

haas (http://www.israelbody.com/member.php?u=18674) - החלמה מהירה, באמת מחלה לא נעימה.

אבל אל תשכח שזה עניין זמני (לרוב מי שאני מכיר זה עבר להם אחרי 3-4 שבועות מרגע ההתפרצות)
תנצל את התקופה הזו לחיטוב, זה יהיה לך קל יחסית כי אין לך תאבון אז תשתדל רק לשמוע על ערכי תזונה
תנסה מידי פעם לתת גירוי לשרירים לא ברמה של אימום רק שישמרו ולדעתי אתה תצליח לשמר הרבה.

חוצמזה עכשיו יהיה לך זמן לראות סרטונים של סיקספאק

SiX PACK
08-12-08, 02:05
Bodybuilder (http://www.israelbody.com/member.php?u=13196) - סייג לחכמה - שתיקה, קודם כל אל תגיב בכזו פזיזיות שאתה בכלל לא יודע על מה מדובר

haas (http://www.israelbody.com/member.php?u=18674) - החלמה מהירה, באמת מחלה לא נעימה.

אבל אל תשכח שזה עניין זמני (לרוב מי שאני מכיר זה עבר להם אחרי 3-4 שבועות מרגע ההתפרצות)
תנצל את התקופה הזו לחיטוב, זה יהיה לך קל יחסית כי אין לך תאבון אז תשתדל רק לשמוע על ערכי תזונה
תנסה מידי פעם לתת גירוי לשרירים לא ברמה של אימום רק שישמרו ולדעתי אתה תצליח לשמר הרבה.

חוצמזה עכשיו יהיה לך זמן לראות סרטונים של סיקספאק

:lol::lol::lol:

עלוש
08-12-08, 02:21
החלמה מהירה גבר

ilayzror
08-12-08, 06:57
תחלים מהר ותאכל בכוח

galrv
08-12-08, 08:05
זאת אחת המחלות המעצבנות ביותר שיש אבל אתה תעבור את זה כמו גדול ותחזור לעצמך.
החלמה מהירה!

Rendi Orton
08-12-08, 08:12
החלמה מהירה אח שלי יש לך גנטיקה טובה אתה תחזור,ואפילו יותר גדול

YONI
08-12-08, 08:14
החלמה מהירה.
ואם יש מחלה שאני מפחד באמת ממנה זאת מחלת הנשיקה, אני פשוט לא מדמיין את עצמי לא מתאמן וימים שלמים בבית מבלי יכולת לעשות משהו.. ולדעת עד מתי זה יימשך....
אבל זה מכניס פרופורציות לחיים לגבי דברים שחשובים וכל יום שקמים בבוקר בריאים צריך להגיד תודה..

SaharKazes
08-12-08, 12:08
וואי אחי החלמה מהירה
עשית שינוי פשוט מטורף חבל
נשמע מפחיד חבל על הזמן
איך נדבקים במחלה הזאת? איך קיבלת אותה?
אבל רק בריאות אח שלי

haas
08-12-08, 12:21
שחר לפי מה שכתוב בכתבה זה יכול להתפשט דרך הרוק, דם, זרע, או הפרשות וגינליות אז אני מניח שאחד מאלה ...אי אפשר לדעת בוודאות ממה

תודה על החיזוקים אחים שלי זה עוזר לאללה

omri20
08-12-08, 12:44
ליקקתה מנוש?...באסה להידבק במחלה שאתה לא יודע אך..:(
לא נורא אחי קח את זה לטובה...אתה עדיין סוסון ותדחף אוכל לפה בכוח

little_friend
08-12-08, 12:44
שחר לפי מה שכתוב בכתבה זה יכול להתפשט דרך הרוק, דם, זרע, או הפרשות וגינליות אז אני מניח שאחד מאלה ...אי אפשר לדעת בוודאות ממה

תודה על החיזוקים אחים שלי זה עוזר לאללה

אני מקווה שלא קיבלת את זה דרך זרע :):):):)

החלמה מהירה אחי.. ואל תדאג יש לך גנטיקה מטורפת אתה מתפתח מהר ותחזור לעצמך מהר..

haas
08-12-08, 12:55
אני מקווה שלא קיבלת את זה דרך זרע :):):):)
חח עשיתי קופי פסט מהכתבה לא שמתי לב שהעתקתי גם את זהP:

החלמה מהירה אחי.. ואל תדאג יש לך גנטיקה מטורפת אתה מתפתח מהר ותחזור לעצמך מהר..
תודה אחי

^^^^^

ThE HummeR
08-12-08, 14:39
באמת יש לך גנטיקה מטורפת ..
לך לא תהיה בעיה להחזיר הכול מהר אל תדאג אחי הלוואי על כולנו גנטיקה כמו שלך!

Dr. Muscle
08-12-08, 14:45
העיקר שתרגיש טוב
בכל תקופה של אימונים יש פציעות, מחלות, הפסקות בעקבות דברים שאנחנו לא תלויים בהם וגם לא עלינו ירידות מוטיבציה. בסופו של דבר חוזרים לעצמך, גם אם זה יקח חודש, חודשיים או כמה חודשים, הכל קטנטן בהשוואה לתקופת אימון עד גיל מבוגר :)

///Efi///
08-12-08, 14:48
לפחות הבחורה הייתה כוסית?

החלמה מהירה אחי!

TheRock
08-12-08, 15:14
באמת חבל, עשית שינוי ממש יפה לפי התמונה בחתימה החלמה מהירה אחי

king l8
08-12-08, 20:44
החלמה מהירה גבר ..

haas
08-12-08, 22:37